Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 192 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5715404 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

tamam halatları seriyorlarda membran kaplanacakmı bunun garantisi varmı  :alala:
belkide çıplak kalacak @Efe
o zaman ne anladim ben bu super celik catidan mebran kaplanmayacaksa niye 17 milyon euro veriyoruz bu salakliga girmiyormu normal cati yapsalardi o zaman
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

günlük sayfa sayısı azalmıyor tersine artıyor sadece bu başlık yavaşladı
genelde insanlar transfer başlığına kaydı şu an heyecan orda bırak günü saatte
10-15 sayfa ilerliyor transfer başlığı bir mesaj atıyorsun attığın anda bir sayfa geride kalıyor
bütün yöneticilerde oraya kaydı mecburen sürekli takip gerektiriyor gözümüzü ayıramıyoruz
orası tehlikeli başlık cezalar havada uçuşuyor :D @SuperBJK
Necmi abiden bayrağı devraldik transfer basligina bekleriz :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

günlük sayfa sayısı azalmıyor tersine artıyor sadece bu başlık yavaşladı
genelde insanlar transfer başlığına kaydı şu an heyecan orda bırak günü saatte
10-15 sayfa ilerliyor transfer başlığı bir mesaj atıyorsun attığın anda bir sayfa geride kalıyor
bütün yöneticilerde oraya kaydı mecburen sürekli takip gerektiriyor gözümüzü ayıramıyoruz
orası tehlikeli başlık cezalar havada uçuşuyor :D @SuperBJK
:evillol: :evillol: :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Efe

@Efe abi kapalıyla yeni açık birleştirildi mi ben göremedim de
hayir birlestirimedi :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı martin40

1 ay boyunca kameranin önündeki borulari izlicez  :ebebe:

Çevrimiçi Necmi

kardeşim makaleyi dikkat ve ilgiyle okudum orada yazdıkları alt yapı sistemini bile kurmaları sadece 30 gün sürer( nereden biliyorsun dersen sentetik çim firmasında çalışıyorum ) çim sisteminin kurulmasıda bir okadar sürer dolayısıyla dikkatini çekerim sistemin kurulması diyor kurulduktan sonrada bekleme süresi var ..
makaledeki paragrafı ekliyorum

Bitiş tarihi belli mi peki?

Tarihlerle ilgi konuşmak pek doğru değil aslında. İşe başladığımız andan itibaren 70 gün sonra sahayı üzerinde oynanabilir şekilde bitmiş olarak teslim edeceğiz. 30-40 günde inşai süreci bitiriyoruz ve 70. günde maç yapılacak şekilde sahayı devrediyoruz.

sen sentetik çim firmasında çalışıyorsun o röportajı veren SIS in en üst seviye yöneticilerinden biri
35-40 günde sahayı hazır edeceğiz çimin büyümesi içinde 30 güne ihtiyaç var hibriti yapmaları on gün sürüyormuş
ve hibriti çakmayı bitirdikleri günün ertesi maç oynanabilir hale geliyormuş hibriti çimi ektikten sonraki 30 gün içersinde çakacaklar
biz sahaya girdikten 70 gün sonra maç yapılır diyor zaten kendiside buraya üye oldu merakınızı giderecek soruları sorarsınız
bütün ekipmanları hazır etmişler bekliyorlarmış sıkıntı yok çim konusunda en ufak bir soru işareti kalmayacak şekilde cevapları biliyoruz
firmayla bağlantı halindeyiz her soruya birinci elden cevap buluyoruz o haberi yayınlamadan öncede her kelimeyi kontrol ettiler.
Beşiktaş taraftarına yanıltıcı bilgi vermemek için yani orda yazılan her şey bire bir doğru @guardian

Çevrimiçi Necmi

Necmi abiden bayrağı devraldik transfer basligina bekleriz :D

hadi leynnn çek arabanı sömürdünüz burayı zaten
bizde can sıkıntısından başlığı trollüyoruz
birazda efe yi trollüyoruz  :bandit:  @Deniz

Çevrimdışı Efe

:bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

:D :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

ysariusta

• Ziyaretçi

tamam halatları seriyorlarda membran kaplanacakmı bunun garantisi varmı  :alala:
belkide çıplak kalacak @Efe
İyide abi O zaman fen laboratuarındaki iskelet modeli gibi olur. Korkardım ben ondan çocukkene. Dışarıdan çok çirkin görünür.

Çevrimdışı Efe

bu arada 3.boru takiliyor 4 olacak mi bakalim
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yankee

21:00 a kadar bi 4. boru bekliyorum bence bozulmasın 4er 4er iyi gidiyor :)

Çevrimdışı Paletli Vinç

@Necmi abi çim firmasında çalışan üye oldu dediğin kim hiç yazmadı mı ben mi görmedim?

Çevrimdışı Easthanbool

" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı asyakartalı

şu anda sahada hidroliklerle ilgili ne çalışması yapıyorlar çözmüş değilim.bilen varmı acaba?

Çevrimdışı sahinnd

Efsane yazdın tarihe BEŞİKTAŞ , Aşık Oldum Renklerine BEŞİKTAŞ....

Çevrimdışı Erhan

şu anda sahada hidroliklerle ilgili ne çalışması yapıyorlar çözmüş değilim.bilen varmı acaba?

16 adet hidrolik yuvalarına oturtuldu çelik telleri sahaya serildi.

Çevrimdışı Erhan

Sahadaki ekip vızır vızır çalışıyor maşallah :super:

2 ekip üçgen yapıyor,1 ekip strandjacklerin yuvalarını ayarlıyor :claps:

Çevrimdışı smhkcr

Strandjackler nerede tam olarak?

Sahadaki ekip vızır vızır çalışıyor maşallah :super:

2 ekip üçgen yapıyor,1 ekip strandjacklerin yuvalarını ayarlıyor :claps:

Çevrimiçi murat

@Necmi abi çim firmasında çalışan üye oldu dediğin kim hiç yazmadı mı ben mi görmedim?
çim işi bir başlasın hele :tabe:

Çevrimdışı smhkcr

Öyle bir çalışma var ki sanki bugün çatıyı kaldırmaya başlayacaklar  :claps: :claps:
Maşallah diyeyim....

Çevrimiçi Necmi

yok daha yazmadı. Firma adına üye oldu SIS olarak süreç başladığında hem merak edilenleri anlatacak hemde günlük resim falan paylaşmasını rica ettik
ama makinelerle konuşmuyormuş  :D sen sorularına cevap bulamıyabilirsin  @Paletli Vinç

Çevrimdışı Doğuhan

sabret videosuna kaç replay yaptım hatırlamıyorum olur da biraz daha sabredeyim diye :D

Çevrimdışı cursedofdragon