UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi
UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi

Beşiktaş Forum|UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi Şampiyonlar Liginden Önümüze Düşenler  Liverpool  Anderlecht Roma Ajax Uefa Avrupa Ligi İkincileri Villarreal Torino Celtic

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi  [Okunma sayısı 100824 defa] UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sivok sağlam dönerse stopere gerek yok. Ama önümüzdeki sene 2 stoper şart, Sivok'un sözleşmeyi yenilemeyecekler.
Ersan'da bozuk plak gibi ikide birde takılıyor. Bu kadar sık sakatlanan bi stoper olamaz, bunun gibi adamlara güvenip gelecek planlaması yapamayız yoksa Avrupada filan işimiz zor.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı forzatunga

İnler alınsa da oyayamıyor arkadaşlar hala İnler diyosunuz

Çevrimdışı TØLGA

Sivok sağlam dönerse stopere gerek yok. Ama önümüzdeki sene 2 stoper şart, Sivok'un sözleşmeyi yenilemeyecekler.
sivok bitmiş abi ya ben o gözle bakıyorum artık ona güvenerek ikinci yarı bitmez transfer bölümünde'de yazdım
yaşından dolayı sakatlandımı iyileşmeside uzun sürüyor artık bir stoper kiralanmalı dany vakası gibi olmamalı tabi  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

benim bildiğim biz suan 3 kupada ilerliyoruz orda oynamaz ligde oynar  :biggrinking:
veliyi dinlendirirsin atibayı dinlendirirsin  :icool:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Çağrı

İnler oynuyor çünkü Napoli Şampiyonlar liginden elendi.

Edit : Durum farklı sanırım incelemek gerek gruplardan sonra işler değişiyormuş Uefa'da da.
[ Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 15:53:39 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serhat Akkaya

sivok bitmiş abi ya ben o gözle bakıyorum artık ona güvenerek ikinci yarı bitmez transfer bölümünde'de yazdım
yaşından dolayı sakatlandımı iyileşmeside uzun sürüyor artık bir stoper kiralanmalı dany vakası gibi olmamalı tabi  :biggrinking:
Evet kiralık olabilir ama yukarıda da yazdığım gibi Ersan ve Sivok'la olmaz artık. 2 tane çok sağlam stoper almamız lazım. Devre arasında 1,5 senelik bir kiralık sezon bitiminde de sağlam bir transfer ile defans çok sağlam olur.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı TØLGA

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Biliç, 16:00'da NTV Spor canlı yayınında Liverpool eşleşmesini değerlendirecek.
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Kemal

benim bildiğim biz suan 3 kupada ilerliyoruz orda oynamaz ligde oynar  :biggrinking:
veliyi dinlendirirsin atibayı dinlendirirsin  :icool:

aynen öyle veli atiba dinlenir, ligde bizi biyerden alır biryere koyar İnler

Çevrimdışı forzatunga

İnler oynuyor çünkü Napoli Şampiyonlar liginden elendi.

Edit : Durum farklı sanırım incelemek gerek gruplardan sonra işler değişiyormuş.

Ama grup maçlarında oynadı Uefa'da

Çevrimdışı Çağrı

Ama grup maçlarında oynadı Uefa'da

Aynen amam statülerde bir şey değişti bir araştırmak gerek. Biraz daha esnemişti geçen sene kural.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı TØLGA

Evet kiralık olabilir ama yukarıda da yazdığım gibi Ersan ve Sivok'la olmaz artık. 2 tane çok sağlam stoper almamız lazım. Devre arasında 1,5 senelik bir kiralık sezon bitiminde de sağlam bir transfer ile defans çok sağlam olur.
abi zaten şuan benim gözümde lider stoper yok takımda sezon sonu mümkünse taş gibi lider vasıflı biraz sert
stoper şart oraya orda hemfikiriz sivok zaten sene sonu yolcu yanlız bu liverpool maçlarınıda yaparsa biliç seneye PL yapması çok muhtemel tutamayız gibime geliyor  :by2:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Serhat Akkaya

abi zaten şuan benim gözümde lider stoper yok takımda sezon sonu mümkünse taş gibi lider vasıflı biraz sert
stoper şart oraya orda hemfikiriz sivok zaten sene sonu yolcu yanlız bu liverpool maçlarınıda yaparsa biliç seneye PL yapması çok muhtemel tutamayız gibime geliyor  :by2:
Hala sözleşme yenilemediler, başkan bu konu sorulduğunda her defasında şampiyonluk şartı koşuyor ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor. Hazır takım böyle bir hava yakalamışken bunu taçlandırmamız gerekiyor yoksa yine her sene aynı sıkıntıları yaşarız.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı TØLGA

cenk tosunda sakatlanmış akhisar maçına yetişse bari demba ba :/
furkana kaldık bir devre arası mustafanın durumundan dolayı ömer şişmanoğlunu
çağırabilirler belki geri
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

Hala sözleşme yenilemediler, başkan bu konu sorulduğunda her defasında şampiyonluk şartı koşuyor ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor. Hazır takım böyle bir hava yakalamışken bunu taçlandırmamız gerekiyor yoksa yine her sene aynı sıkıntıları yaşarız.
2+1 yıllık opsiyonu var herşey bizim elimizde aslında ama adam istemedikten sonr ne yapsak olmaz
vodafone arenada 1 sene geçirsin isterim en azından  :iblush:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ayrıca Başkanın kafasında farklı bir isim (Lucescu) olduğunu düşünüyorum ben Bilic'n yerine.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı TØLGA

slaven biliç ntvsporrrrrrrr
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

Ayrıca Başkanın kafasında farklı bir isim (Lucescu) olduğunu düşünüyorum ben Bilic'n yerine.
biliç durmazsa kim istemezki  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi Samet Ç

İnler oynayabiliyor herhalde mesela şöyle son 32 maçının birini napoli de oynasaydı biz o maçtan sonra transfer etseydik o zaman oynayamıyordu.

Çevrimdışı Barış Hoca

Ben Liverpool çıkmasına çok sevindim. Birincisi eleyeceğimizi düşünüyorum. İkincisi evimde Beşiktaş forması dışında sadece bir takımın forması bulunur o da Liverpool. Sırtında da Gerrard yazar. Hayran olduğum tek futbolcudur. Onu izleyeceğim için şimdiden çok mutluyum. Avrupadayız da oynuyoruz bu takımlarla, yoksa şöyle bir şey de var :)

http://www.sporx.com/diego-ribas-bayburt-maci-zor-olacaktir-SXHBQ429481SXQ?utm_source=Google
Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı ALI RIZA

Biliç : bizi takip ediyor :evillol: burada dediklerimiz  :uyucam: söyledi bir nevi 2 ay sonraki takımlar çok farklı olacaktır... ayrıca sakatlar transferler her iki takımda iyi olacak...

Çevrimdışı TØLGA

tillah yorumu  :evillol: :evillol:
Arsenal 6. Spurs 7. Liverpool 10. Mevcut PL tabelasında. Küçümsemeye kimse cürret edemez ama imkansız derecesinde büyütmeyelim. 50-50 net.
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Tolga

Kurada en büyük şansımız ilk maçı deplasmanda oynayacak olamamız.Oradan gol yemeden dönebilirsek ya da 1-1 2-2 gibi bir skorla dönersek burada turu geçebiliriz.Kafa kafaya oynayacağımızdan emini ama tur şansı genel olarak bakarsak % 50 % 50 dir.Devre arası yapılacak takviyeler ve 2 ay sonraki form durumları turu kimin geçeceğini gösterecektir :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Barış Hoca

tillah yorumu  :evillol: :evillol:
Arsenal 6. Spurs 7. Liverpool 10. Mevcut PL tabelasında. Küçümsemeye kimse cürret edemez ama imkansız derecesinde büyütmeyelim. 50-50 net.

Katılıyorum, ayrıca Şampiyonlar Ligi kadar motive de olmayacaklardır. Yine de Liverpool Liverpool'dur. Çok acı bir deneyimimiz var.
Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı forzatunga

İnler oynayabiliyor herhalde mesela şöyle son 32 maçının birini napoli de oynasaydı biz o maçtan sonra transfer etseydik o zaman oynayamıyordu.

As a rule, a player may not play in a UEFA club competition (i.e. UEFA
Champions League and UEFA Europa League, but not UEFA Super Cup) for
more than one club in the course of the same season. Exceptionally, however,
a player who has been fielded in the first, second, third qualifying round or the
play-offs of the UEFA Champions League or UEFA Europa League is entitled
to play in the UEFA Champions League or UEFA Europa League for another
club as from the group stage. Moreover, as from the start of the round of 32, a
player can be registered in accordance with paragraphs 18.18 to 18.21 below.
A substitute player who has not been fielded is entitled to play for another club
competing in the UEFA Champions League or UEFA Europa League in the
course of the same season, provided that he is registered with the UEFA
administration in accordance with the present regulations.

malesef oynayamıyor.