UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi
UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi

Beşiktaş Forum|UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi Şampiyonlar Liginden Önümüze Düşenler  Liverpool  Anderlecht Roma Ajax Uefa Avrupa Ligi İkincileri Villarreal Torino Celtic

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi  [Okunma sayısı 102228 defa] UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi

Çevrimdışı TØLGA

Atıldımı bilmiyorum ama dursun burda kurayı izleyen futbolcularımız  :biggrinking: 
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

As a rule, a player may not play in a UEFA club competition (i.e. UEFA
Champions League and UEFA Europa League, but not UEFA Super Cup) for
more than one club in the course of the same season. Exceptionally, however,
a player who has been fielded in the first, second, third qualifying round or the
play-offs of the UEFA Champions League or UEFA Europa League is entitled
to play in the UEFA Champions League or UEFA Europa League for another
club as from the group stage. Moreover, as from the start of the round of 32, a
player can be registered in accordance with paragraphs 18.18 to 18.21 below.
A substitute player who has not been fielded is entitled to play for another club
competing in the UEFA Champions League or UEFA Europa League in the
course of the same season, provided that he is registered with the UEFA
administration in accordance with the present regulations.

malesef oynayamıyor.

lig var lig rotasyonda çok işimize yarar
 :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ugurkartalizma

olimpiyat 80000i görecek intikam alınacak kimin oynayıp kimin oynamayacağı önemli değil.Liverpool gerçek cehennemi bu turdan elenip yaşayacak  :bandit: :boxin: :kar:

Çevrimdışı Karabay

Maç olimpiyatta olursa ve Allah kaza bela vermezse intikamımızı almaya bende geliyorum.

Çevrimdışı TØLGA

bomba geliyor bombaaa @Deniz @Abdullah @Serkan7738 @SDemirsoy   :kop: :kop: :kop:
demba ba liverpool eşleşmesi hakkında derin futbol'a konuştu
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yakup

Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Abdullah

bomba geliyor bombaaa @Deniz @Abdullah @Serkan7738 @SDemirsoy   :kop: :kop: :kop:
:evillol: :evillol:

Çevrimiçi Necmi

İnler alınsa da oyayamıyor arkadaşlar hala İnler diyosunuz
biz oyuncuyu bir maç için almıyoruz şampiyonluk var ve lig maçlarıda çok onemli ve türk pasaportu var Gökhan inler kesin alınmalı zaten yabancı alamayız o mevkiye yerli daha iyisi yok

Çevrimdışı Tolga

:kop: :kop: :kop: :kop:

Hala gülüyorum :lol: :lol: :lol: :lol:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı TØLGA

biz oyuncuyu bir maç için almıyoruz şampiyonluk var ve lig maçlarıda çok onemli ve türk pasaportu var Gökhan inler kesin alınmalı zaten yabancı alamayız o mevkiye yerli daha iyisi yok
kiralamaya çalısıyorlarmış galiba napolide ilk 11de oynayamıyor artık zaten
kendisi beşiktaşlıdır zaten hadi inşallah diyelim  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Tolga

Oynamasa bile ligte İnler oynar Veli'yi dinlendiririz.Orta sahaya hem kalite hem rotasyon katar umarım da transfer resmiyete dökülür müthiş transfer olur.Sadece bu sezonu düşünmesin kimse gelecek sezon Ş.Ligi kalitesinde bir takım olmak zorundayız.Bu açıdan da böyle kaliteli ve tecrübeli oyuncuların transfer edilmesi çok önemli :ok:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı forzatunga

Satın alma opsyonu ile kiralanırsa mantıklı ama çok para harcanacaksa Liverpool'a karşı oynayabilecek ve fark yaratabilecek başka bir oyuncu almak lazım.Zaten önümüzdeki yıl yabancı kontenjanı kalkacağı için İnler'e büyük paralar vermek çok doğru olmaz.

Çevrimdışı TØLGA

Satın alma opsyonu ile kiralanırsa mantıklı ama çok para harcanacaksa Liverpool'a karşı oynayabilecek ve fark yaratabilecek başka bir oyuncu almak lazım.Zaten önümüzdeki yıl yabancı kontenjanı kalkacağı için İnler'e büyük paralar vermek çok doğru olmaz.
kiralık deniyor opsiyon koydurup alırlarsa alırlar şuan zaten bonservis ödeyemeyiz ona
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Çağrı

abi zaten şuan benim gözümde lider stoper yok takımda sezon sonu mümkünse taş gibi lider vasıflı biraz sert
stoper şart oraya orda hemfikiriz sivok zaten sene sonu yolcu yanlız bu liverpool maçlarınıda yaparsa biliç seneye PL yapması çok muhtemel tutamayız gibime geliyor  :by2:

Opsiyonu var Bilic'in 1 sene daha :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Aynen çok büyük katkı yaratır orta sahaya ve atibanın daha ofansif olanı. Veli ve Atiba'nın ofansif anlamda eksiklikleri var bize büyük katkı sağlar.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağrı

@Çağrı maça gelecek misin?

Yüksek ihtimal gelirim önceden konuşuruz buluşuruz zaten @Yakup  :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı TØLGA

Aynen çok büyük katkı yaratır orta sahaya ve atibanın daha ofansif olanı. Veli ve Atiba'nın ofansif anlamda eksiklikleri var bize büyük katkı sağlar.
tipik box to box abi hem ileri hem geriye şutlarıda iyi uzakdan pasaport türk daha ne istiyim gerçi yabancı kuralı değişecek ama
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı cisse557

Yapılan transferleri oynatamamayı bizim için avantaj olarak görüyorum. Liverpool kötü gittiği için sağlam transferler yapacaklardır.
[ Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 17:04:41 cisse557 ]

Çevrimdışı SDemirsoy

kim yaptı bunu yerlere yattım :D @Tolga

Çevrimdışı Türkay

Dünya da reklamımız da olur en heyecanlı en büyük maç bu şuan da
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı TØLGA

kim yaptı bunu yerlere yattım :D @Tolga
twitterda gördüm kim yaptı bilmiyorummm  :biggrinking: @SDemirsoy
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı idil

işimiz gücümüz ingiliz takımlarıyla maç yapmak... yine mayınlı arazide mayınlı bölgeden uzak duramadık  :bawling: :bawling: allah yardımcımız olsun umarım eler ve bir sonraki tura geçeriz
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı TØLGA

işimiz gücümüz ingiliz takımlarıyla maç yapmak... yine mayınlı arazide mayınlı bölgeden uzak duramadık  :bawling: :bawling: allah yardımcımız olsun umarım eler ve bir sonraki tura geçeriz
ingiliz sponsor vodafone dan sonra hep ingilizlerle oynamaya başladık  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Türkay

Liverpool u elersek de baya havamız olur  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler