2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1828246 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Caulker 2 milyon euro üzerinde bir maaş istiyormuş. Gerek yok. Muhtemelen Fb ve Gs ile görüşüyor. En fazla maaşı koparma derdinde. Şampiyonlar ligi umrunda değil. Takımdaşlık falan umursamıyor. Fener alır bunu. Umarım öyle olur.

Önümzdeki sezon Fenerbahçe'nin elinde 4'ü yabancı 6 tane sözleşmeli stoper olacak. (Szalai, Tisserand, Lemos, Zanka, Serdar Aziz ve Sadık) Caulker'e 2 milyon falan vermezler.

Galatasaray'da tam bir keşmekeş hakim, yönetim ve teknik direktör bile belli değil. Haziran'da muazzam bir ödemeleri var, takımdaki yüklü kontratlı oyuncular duruyor. Stopere 2 milyon Euro veremezler, hele ki Lyundama ve Marcao 1 milyon Euro alırken.

Caulker'e Türkiye'de bizden başka talip çıkmaz yani.

Ayrıca taleplerinde imza parasını da maaşa yediriyor olabilirler.

Pazarlıkla makul bir seviyeye düşürülebilir bence, bakmak lazım.

Çevrimdışı Erman1903

Orta sahaya Suat Serdar nasıl olur onunda ismi geçiyor bazı sayfalarda .

Kiralık olabilir onun da eksikleri var orta saha kültürü anlamında, potansiyel var ama işlenmesi lazım çok doğru futbol oynamıyor, kulübü üstüne para versin adam ederiz.

Çevrimiçi Samet Demir

Aboubakarla da anlaşılmaması gerektiğini düşünüyorum. Kendisinin ne kadar sakat bir oyuncu olduğunu görüyoruz. Arkasında iyi bir yedek koyabilsek kalsın derim ama arkasında iyi bir yedek alamayacağız.

Abunun arkasına yedek değil. Önüne as oyuncu lazım. Oda bize lüks kaçar.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

Mümkünse alanyaspor'da oynamış yabancı oyuncu ismi de bruyne falan değilse gelmesin artık gözünü seveyim hoca. Gideceğimiz belli değil gerçi de inşallah gideriz şampiyonlar ligi'nde caulker vida tandemi falan bizim hoca biraz yerel lig odaklı mı düşünüyor ne yapıyor. Ben çok beğensem de taraftarın ekseriyetinin hoca gibi düşünüp beğenmediği montero'nun daha iyi defans yapabileni ve hava toplarında daha etkilisi lazım bize bu sene ne ızdıraplar çektik defanstan çıkarken szalai tipi bir defans oyuncusu bulmak çok zor olmamalı ya caulker'de 2 milyon eurosunu istediği takımda alabilir.

Çevrimdışı kaan1903

Kiralık olabilir onun da eksikleri var orta saha kültürü anlamında, potansiyel var ama işlenmesi lazım çok doğru futbol oynamıyor, kulübü üstüne para versin adam ederiz.
Ghezzal, Rosier örnekleri var çoğu  kulüp performans alamadığı yüksek bonservis ödediği oyuncularını bize kiralamak isteyecektir haklısın valla üstüne para vermeleri lazım. Cl faktörü var bir de bu sene.

[ Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 18:05:50 kaan1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzal, Rosier örnekleri var çoğu kulüp oyuncularını bize kiralamak isteyecektir haklısın valla üstüne para vermeleri lazım. Cl faktörü var bir de bu sene.

He valla bizde bundan sonra herkese aynı tarife, milleti zengin edip bir de üstüne para mı verecez  :)
[ Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 18:47:47 Erman1903 ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Mümkünse alanyaspor'da oynamış yabancı oyuncu ismi de bruyne falan değilse gelmesin artık gözünü seveyim hoca. Gideceğimiz belli değil gerçi de inşallah gideriz şampiyonlar ligi'nde caulker vida tandemi falan bizim hoca biraz yerel lig odaklı mı düşünüyor ne yapıyor. Ben çok beğensem de taraftarın ekseriyetinin hoca gibi düşünüp beğenmediği montero'nun daha iyi defans yapabileni ve hava toplarında daha etkilisi lazım bize bu sene ne ızdıraplar çektik defanstan çıkarken szalai tipi bir defans oyuncusu bulmak çok zor olmamalı ya caulker'de 2 milyon eurosunu istediği takımda alabilir.

Caulker iyi oyuncu, Alanyaspor'da oynadığına bakmayın siz.

Welinton'dan falan bir kaç gömlek üstün.

Türk kulüplerinde Şampiyonlar Ligi tandemi kuracak para yok artık, ligi düşüneceksin.

Bu ligde de Vida - Caulker ikilisiyle sırf yan toplardan 15 gol atarız, savunmadan bağımsız konuşuyorum

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Abunun arkasına yedek değil. Önüne as oyuncu lazım. Oda bize lüks kaçar.

Lüks kaçacağı konusuna katılıyorum, fakat oynadığı maçlarda görevini yerine getirdi. Bu yüzden önüne bir adama gerek yok. Sadece o yokken oynayabilecek veya yorulup formsuz olduğu maçlarda bir şey yapabilecek.(Mario gomez dönemindeki yedekteki cenk tosun gibi)

Çevrimiçi tolga1903

He valla bizde bundan sonra herkese aynı tarife, milleti zengin edip bir de üstüne para verecez  :)

Abi zahmet olmazsa bir şey sorcam bizim ligdeki şöyle istatistikleriyle gözüne çarpan en iyi performans sergilemiş 5 stoper hangileri ve bunların içinde caulker var mı?

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ayrıca şampiyonlar ligine uygun kadro kuracağımıza kesinlikle inanmıyorum.Şöyle 4ten fazla gol yemeden efendi gibi dönsek parayı alsak yeter. Lige uygun kadro yapmak daha mantıklı. 40 küsür maçın olduğu bir yerde tksi ligi falan kaldıracak bir kadroyu kurmak aşırı zor. Alemin safı gibi şampiyonlar ligine ağırlık verip ligte ne hale getirildiğimizi, sonra da ligin ne hale geldiğini gördük. Sallayın, hakeden geçsin.

Avrupa fatihi denilen adamın şampiyonlar liginde performansı olarak tdler arasında 50 maçlık bir seride en kötü td adam olduğu ortaya çıktı. Adem büyük denen adam olmasaydı gol bile atamıyordu. Sonra ligte imparator falan diyorlar. Sallayın, bu lig önemli. Bizim yayın gelirimizi arttırmamız için şampiyonluk sayılarını da arttırmamız lazım.

Çevrimiçi tolga1903

Caulker iyi oyuncu, Alanyaspor'da oynadığına bakmayın siz.

Welinton'dan falan bir kaç gömlek üstün.

Türk kulüplerinde Şampiyonlar Ligi tandemi kuracak para yok artık, ligi düşüneceksin.

Bu ligde de Vida - Caulker ikilisiyle sırf yan toplardan 15 gol atarız, savunmadan bağımsız konuşuyorum

Marcelo tosic tandemi belirli oranda iş yapti be abi aranıp tarandıktan sonra bence caulker'den daha iyilerini bulurduk szalai'yi kaç paraya transfer etti fenerbahce bence gayet önü açık iyi futbolcu

Çevrimdışı worns

Marcelo tosic tandemi belirli oranda iş yapti be abi aranıp tarandıktan sonra bence caulker'den daha iyilerini bulurduk szalai'yi kaç paraya transfer etti fenerbahce bence gayet önü açık iyi futbolcu

yaptı da onları biz yükselttik de yaptı. şl standardı oyuncu muydu marcelo-tosic bize gelmeden. tosic'i gençlerbirliğinden sol bek yedeği olsun diye aldık. marcelo'da hannover'de küme düşüyordu. caulker'ın kariyeri parlak bunlardan :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlginç istatistikler :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Abi zahmet olmazsa bir şey sorcam bizim ligdeki şöyle istatistikleriyle gözüne çarpan en iyi performans sergilemiş 5 stoper hangileri ve bunların içinde caulker var mı?

Benim onlara şimdi tek tek bakmam lazım kardeşim ligi filtrelemiyorum yabancılardan şunları kafadan verebilirim . Vida - Weli - Szalai - Pablo Santos. Gs'nin stoperlerini yazmıyorum çünkü onlar ekstra torpilli. Yerlilere bakmak uzun sürer zaten onlar şu an için konumuz değil. Caulker'ı da kalitesiyle bunların arasına yazabiliriz oyuncunun ayağı temiz, kayarak müdahaleleri başarılı, hava topları çok iyi ve az hata yapıyor pas yüzdesi ve sayısı çok iyi fakat öyle uzun paslar falan atmıyor. O işi Tzavellas yapıyor. Bu oyuncudaki tek sıkıntı ikili mücadele giriş sayısının şaşırtıcı derecede düşük olması. Lakin bunun takım tarzı ile de alakası vardır, yüzdede sıkıntı gözükmüyor, Tzavellas'da öyle az giriyor. Geçen sezon Welinton'da mesela oradaydı ama o daha çok giriyordu ama bize ilk geldiğindeki gibi sıkıntılı işleri vardı. Geçen sezon Caulker pozisyon almada sıkıntılıydı ama bunları düzeltti, çok iyi değil pozisyon alma ama ortalama altı da denemez.

[ Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 18:41:03 Erman1903 ]

Çevrimdışı mrred

Yeni transfer besar hayırlı olsun. Fakat fizikten başka bir şey göremedim umarım yanılırım. Riskli bir tercih değil yıllık 100 bin euroya bu risk alınabilir. Umarım güzel paralara satabiliriz.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Fenerbahçe Szalai'yi bulana kadar 3 senede 15 tane stoper aldı.

Kaldı ki Szalai'yi de zor maçlarda görmedik, Kıbrıs'tan gelen adamı CL seviyesinde kevgire çevirirler muhtemelen.

Çevrimdışı Erman1903

Fenerbahçe Szalai'yi bulana kadar 3 senede 15 tane stoper aldı.

Kaldı ki Szalai'yi de zor maçlarda görmedik, Kıbrıs'tan gelen adamı CL seviyesinde kevgire çevirirler muhtemelen.

Fazla abartmaya gerek yok, ligin iyilerinden pozitif bir oyuncu işte. Sağında insanlık suçu Serdar - Solunda adamın hası Caner var herkesin harcı değil bunlarla oynamak iyi ligden birini koy futbola küser gider 1 sezona.

Çevrimiçi murat

fenerin son hafta yediği golde başrıl oyuncusu szalai değilmiydi? ben pek iyi bir oyuncu olduğunu düşnmüyorum en azında şu an için bizim seviyemizde bir oyuncu değil.

Çevrimiçi tolga1903

yaptı da onları biz yükselttik de yaptı. şl standardı oyuncu muydu marcelo-tosic bize gelmeden. tosic'i gençlerbirliğinden sol bek yedeği olsun diye aldık. marcelo'da hannover'de küme düşüyordu. caulker'ın kariyeri parlak bunlardan :)

O da doğru hiç değilse premier lig görmüş deriz gelirse ama bilmiyorum geçen sene transfer döneminin de biraz etkisi var alanyaspor ve onun yabancı oyuncularına karşı önyargı oluştu heralde benim gibi düşünenlerde. İstediği ücret doğruysa çıkamayacaktır gerçi yönetim oralara stoper pozisyonu için bence baya bir indirim yapması gerekecek oyuncunun.

Çevrimdışı Erman1903

fenerin son hafta yediği golde başrıl oyuncusu szalai değilmiydi? ben pek iyi bir oyuncu olduğunu düşnmüyorum en azında şu an için bizim seviyemizde bir oyuncu değil.

Savunmada birileri hata yapmadan gol olmuyor zaten, adamıyla arasında biraz fazla mesafe bırakıyor oynarken, pek iyi değil zaten pozitif ve gelişmeye açık hepsi o kadar. Öyle aman vermez savunmacı değil hücum takımında oynamaya uygun, biz daha iyilerini paylaştık burada.

Çevrimiçi tolga1903

Benim onlara şimdi tek tek bakmam lazım kardeşim ligi filtrelemiyorum yabancılardan şunları kafadan verebilirim . Vida - Weli - Szalai - Pablo Santos. Gs'nin stoperlerini yazmıyorum çünkü onlar ekstra torpilli. Yerlilere bakmak uzun sürer zaten onlar şu an için konumuz değil. Caulker'ı da kalitesiyle bunların arasına yazabiliriz oyuncunun ayağı temiz, kayarak müdahaleleri başarılı, hava topları çok iyi ve az hata yapıyor pas yüzdesi ve sayısı çok iyi fakat öyle uzun paslar falan atmıyor. O işi Tzavellas yapıyor. Bu oyuncudaki tek sıkıntı ikili mücadele giriş sayısının şaşırtıcı derecede düşük olması. Lakin bunun takım tarzı ile de alakası vardır, yüzdede sıkıntı gözükmüyor, Tzavellas'da öyle az giriyor. Geçen sezon Welinton'da mesela oradaydı ama o daha çok giriyordu ama bize ilk geldiğindeki gibi sıkıntılı işleri vardı. Geçen sezon Caulker pozisyon almada sıkıntılıydı ama bunları düzeltti, çok iyi değil pozisyon alma ama ortalama altı da denemez.

Eyvallah abi pablo santos nedense daha ilgi çekici geldi söylediklerin arasında, caulker yine daha bilindik oyuncu ama bu eleman da öne çıkmış ilginç şekilde ve braga'dan kiralamış hatay maç kesitleri falan varsa izleyeceğim merak ettim oyuncuyu.

Çevrimdışı Erman1903

Eyvallah abi pablo santos nedense daha ilgi çekici geldi söylediklerin arasında, caulker yine daha bilindik oyuncu ama bu eleman da öne çıkmış ilginç şekilde ve braga'dan kiralamış hatay maç kesitleri falan varsa izleyeceğim merak ettim oyuncuyu.

Yani mükemmel değil, işte onun takımına biz 7 tane attık ama partneri yaptı ağırlıklı olarak hataları zaten o gün karşımızda kim olsa kevgire dönerdi. Bu ligin öyle süper bir seviyesi yok 3-5 topçu var işte her bölgede sayabileceğin göze çarpan, futbol hayatı bitenler gelip can buluyor. Gözünle bak herhangi bir lige beğendiğini al koy, çok aksi bir durum olmazsa karakterde bir problem yoksa işler muhtemelen. 

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

?s=19
Hayırlı olsun
Salih işine onay gelmiş demek ki yoksa haber düşmezdi o siteye. Kenan karaman da yıllık 11 Milyon TL alacak başkan onay verirse.  :ok:
3X hayırlı olsun

bu yaza hızlı girdik hadi bakalım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

pablo santos'a hakikaten bakmak lazım. sezon içinde izlediğim bir kaç maçta beğenmiştim. şimdi istatistiklerine göz attım da defansif ortalamaları caulker'den de hatta vida-welinton'dan da bazı bakımlardan yüksek çıkıyor. acaba partneri çok kötü diye buna mı çok iş düştü bilmiyorum. solak ve braga'da da epey tercih edilmiş.
[ Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 20:18:53 worns ]