2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1870198 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı can1903

Oha yıllık 15 civarı istediğini duymuştuk ta 15 Milyon TL' de imza parası istemiş. Yuh.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Bu arada Salih Özcana ben istenen paraları verir miyim araftayım doğrusu, %51 vermem derim.

Ne kadar istiyormuş bilmiyorum ama Salih Özcan biraz ortaya karışık bir futbolcu 8 numaradan istediğin bazı şeyleri yapmıyor, beklenmeyen şeyleri yapıyor. Kötü topçu değil lakin ne oynadığı çok belli de değil, orta saha kültürü tam oturmamış onun işlenmesi lazım, hoca gerçekten çok istemiyorsa para konusunda fazla uçup kaçmasına izin vermesinler.

Çevrimiçi Samet Ç

Ne kadar istiyormuş bilmiyorum ama Salih Özcan biraz ortaya karışık bir futbolcu 8 numaradan istediğin bazı şeyleri yapmıyor, beklenmeyen şeyleri yapıyor. Kötü topçu değil lakin ne oynadığı çok belli de değil, orta saha kültürü tam oturmamış onun işlenmesi lazım, hoca gerçekten çok istemiyorsa para konusunda fazla uçup kaçmasına izin vermesinler.
1.5 milyon maaş 1.5 imza iki tane orta saha alınır o paraya vazgeçmişler zaten.

Çevrimdışı joseph35

Salih Özcan'ı çok istiyorum. 15 milyon imza parası yani 1.5 milyon euro bonservise bence eyvallah. Ama o zaman yıllık ücretini 700.000 euro falan yapmalı. Yani 7 milyon tl.
Bu şartlarda olmaz bu iş. Olmamalı da. Düşürsüün yıllık ücretini yarı yarıya alsın imza parasını bence.
[ Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 17:13:12 joseph35 ]

Çevrimdışı can1903

3 yıllık sözleşme, yıllık 1.5 milyon € + 1.5 milyon € imza parası istemiş abi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı worns

ahaha yok artık, söylenilen paralara bak. o paraların oyuncusu asla değil.

salih uçan söylenilen gibi 750-800 bin eurolara imza atıyorsa çok iyi transfer olur. derinden pas dağıtabilen neredeyse sıfır oyuncumuz olduğu için orta sahanın yeniden dizaynında hem ekonomik hem akılcı bir çözüm olur. ben onun da fiyatta çok uçacağını düşündüğümden ihtimal vermiyordum. sergen hoca etkisi ve takımın kimyası onu akıllıca bir karar vermeye itmiş olur gelirse.

Çevrimdışı Erman1903

1.5 milyon maaş 1.5 imza iki tane orta saha alınır o paraya vazgeçmişler zaten.

Benim onun çok istediğinden 2-3 ay öncesinden haberim var. Bu takımın kralı Atiba 500-600'bin Euroya top oynuyor, bunlar gibi maaş alanlar geldiklerinde sezon içinde yedek kulübesine hapsoluyor. Mensah için de dedik sezon başında gelir kenarda oturur diye o istediğinin yarısını kabul ediyorsa gelsin rotasyon topçusu olsun, uzun topun yok bir de ileri attığın paslar yerini bulmuyor 10 numara zannediyor kendisini. Rüyalarında görür belki ŞL'yi beğenmiyorsa kapı orada.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kaçtı o tren.

Erdal Torunoğulları da, haber duyuldu diye transfer olmadı demiş, lafa bak.

Adam 1 milyon liraya gitti be, 1.5 milyon lira verip alsanız ne olacaktı.

1 Milyon TL ye anlaşmıştık ama 3 taksit yapmak istediğimizde film koptu diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı worns

kenan karaman'a sıcağım ama onun da ederi 800-900 bin eurodur. bundesliga 2 oyuncusu bunlar, trde popüler olmalarından faydalanıp gereksiz taleplerde bulunmalarına izin vermemek lazım. öyle çok uçacak kaçacak adamlar da değil sonuçta. kenan karaman gelirse de ben iki mevkiyi yedekleyebileceği için sıcağım. larin'in yerini doğrudan alabileceğini düşünmüyorum. ha alma potansiyeli olur tabi ritm yükseltirse.

larin'in yerine quaison var. tekrar yazayım. o daha yüksek profilde ve larin'den fazlasını da yapabilecek bir oyuncu uyum sağlarsa. yine almanya'dan ve free. 1 küsürler vereceksek direk onu bağlarız.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Haberin devamı;

"Allah utandırmasın Caulker Beşiktaş'ta"

Çevrimiçi celiker1

Transfer edilecek oyunculara verilecek ücretleri dert ediyor,bu konularda bilinçleniyor,sorguluyor olusumuz kulubumuz adına gelecek için çok olumlu gelişmedir.Bu konuda her mecrada mücadele etmemiz,hırsız menejerlere,yòneticilere yol vermememiz gerekiyor.Ufak tefek hatalar harici yönetimimize güveniyorum.Renklilerin har vurup harman savurduğu ortamda bir kaç seneye ambargo koymuş duruma gelmemek için bir sebep yok.
[ Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 17:26:33 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi celiker1

kenan karaman'a sıcağım ama onun da ederi 800-900 bin eurodur. bundesliga 2 oyuncusu bunlar, trde popüler olmalarından faydalanıp gereksiz taleplerde bulunmalarına izin vermemek lazım. öyle çok uçacak kaçacak adamlar da değil sonuçta. kenan karaman gelirse de ben iki mevkiyi yedekleyebileceği için sıcağım. larin'in yerini doğrudan alabileceğini düşünmüyorum. ha alma potansiyeli olur tabi ritm yükseltirse.

larin'in yerine quaison var. tekrar yazayım. o daha yüksek profilde ve larin'den fazlasını da yapabilecek bir oyuncu uyum sağlarsa. yine almanya'dan ve free. 1 küsürler vereceksek direk onu bağlarız.
1 küsüre quaison bitebilse hiç durmasınlar zaten.Iyi imza parasıda ister o.Larin'in gitme ihtimaline karşı görüşmüşlerdir umarım
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kurallara göre 16 yaşındaki oyuncuyu nasıl transfer edebiliyoruz?

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi celiker1

Ailesi Türkiye'ye yerleşip,ailesinden biri çalıştığı zaman  lisans çıkarabiliyorsun diye hatırlıyorum
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu madde ile Özgür Abicim.

**Ancak, küçük futbolcunun kanuni temsilcilerinin transfer olunacak kulübün bulunduğu  ülkeye futbolla ilgisi olmayan bir sebeple taşınmış olmaları halinde veya futbolcunun  Türkiye sınırına 50 km.’den daha kısa bir mesafede ikamet etmesi ve komşu ülke Federasyonu’na tescilli kulübün tesislerinin Türkiye sınırına 50 km.’den daha kısa bir  mesafede olması halinde uluslararası transfere izin verilebilir.

Örnek; Messi 12 yaşında iken büyüme hormon eksikliği tedavisi görmesi için İspanya/Barcelona'ya taşınıyor. Ama asıl amaç: Futbol tabi.
[ Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 17:41:08 Gökhan Kurt ]

Çevrimdışı kaan1903

Aleksander Mitroviç'i mevcut mali şartlarda almamız imkansız bence.Yaşı daha 26 ve Fulham elinden çıkarmak iatiyorsa çok rahat 10-15 bonservise alıcı bulur.Bonservis ödeyerek önce Ghazzal sonra Rosier zorlayacağız.Onun harici bonservis ödeyerek oyuncu alacağımızı zannetmiyorum.Bir tek Larin harici ekstradan Ersin,Vida gibi sürpriz bonservis kazanabileceğimiz oyuncular olursa 1-2 milyon euroluk bonservisli oyuncu alırız diye düşünüyorum.Onun harici free ve kiralık oyuncu kovalarız

Kiralık düşünüyormuşuz

Çevrimiçi Samet Ç

Caulker 2 milyon maaş şu Anadolu sevdasını bırak hoca şampiyon olamadığın an ilk oradan vuracaklar seni.

Çevrimdışı tuncaboylu

1 Milyon TL ye anlaşmıştık ama 3 taksit yapmak istediğimizde film koptu diye hatırlıyorum.

Evet, öyle.

Erdal Torunoğulları'nın 1 milyon lira limitli kredi kartı vardır, kaçırdılar gül gibi çocuğu komedi gibi.

Çevrimdışı joseph35

Caulker 2 milyon euro üzerinde bir maaş istiyormuş. Gerek yok. Muhtemelen Fb ve Gs ile görüşüyor. En fazla maaşı koparma derdinde. Şampiyonlar ligi umrunda değil. Takımdaşlık falan umursamıyor. Fener alır bunu. Umarım öyle olur.

Çevrimdışı kaan1903

Orta sahaya Suat Serdar nasıl olur onunda ismi geçiyor bazı sayfalarda .

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Halkın takımıyız derken olayı yanlış anlayıp anadoloudan adam dolduruyorlar.
Welilton ve nskala iş yapsa da ne kadar yetersiz olduklarını gördük.
Salih ayrı fakat salih harici öyle aradan sıyrılabilecek biri yok.
Ghezzal ve salih çok heyecanlandırıcı bir şey olabilir yanına iyi bir 8 daha eklersek (atiba yedek olduğunu düşünürsek)
Fakat gündem ghezzal olmalı.

Ama ben bu transfer döneminin kötü geçeceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı worns

caulker'i görünen o ki fb, gs, hatta arabistan-rusya her yere bi gezdirip maksimum kontratı koparma peşine düşecekler. 

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Aboubakarla da anlaşılmaması gerektiğini düşünüyorum. Kendisinin ne kadar sakat bir oyuncu olduğunu görüyoruz. Arkasında iyi bir yedek koyabilsek kalsın derim ama arkasında iyi bir yedek alamayacağız.