2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1870656 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı can1903

Halil Dervişoğlunu çok isterim bu arada keşke alabilme imkanımız olsa. GS alamaz belki biz CL var diye babasını kandırırız  :sevinc
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı can1903

Oyuncunun menajeri biraz sorunlu, başkan isterse bu da gelir dün akşam dediğim gibi  :sevinc
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı joseph35

16 yaşındaki Makedon kardeşimizin transferine çok sevindim. Kendisi hakkında ne FM, ne FİFA, ne Blok yazısı var. Tek ulaşabildiğim veri Transfermarkt'de. 12 maç 2 gol 3 asist. Lig ne kadar düşük olursa olsun kendinden çok büyük fizikli adamlara karşı 1.lig seviyesinde 2 gol atıp 3 asist yapabilmiş. Makedonya alt yaş milli takımlarında 5'te 3 gol atmış. 1.76 boy, uzayacağı da düşünülürse gayet yeterli kanat için. Tüy siklet de değil.

Soyadı Tavsan olan Hollanda vatandaşı Türk asıllı kardeşimiz de sol ayaklı ve sağ kanat oynuyor. Hollanda'nın her kademesinde oynamış alt gruplarda. Daha yüksek profilli bir genç. Erdal Torunoğulları Hollanda bağlantıları ile getirmeli bu yerli statüsündeki genç arkadaşı.

Yerli genç kadroya girer seneye gelirse, ama Makedonyalı genç zannedersem ya TFF 1.Lige kiralanır ya da U19 liginde oynatılır.
[ Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 16:52:04 joseph35 ]

Çevrimdışı can1903

16 yaşındaki Makedon kardeşimizin transferine çok sevindim. Kendisi hakkında ne FM, ne FİFA, ne Blok yazısı var. Tek ulaşabildiğim veri Transfermarkt'de. 12 maç 2 gol 3 asist. Lig ne kadar düşük olursa olsun kendinden çok büyük fizikli adamlara karşı 1.lig seviyesinde 2 gol atıp 3 asist yapabilmiş. Makedonya alt yaş milli takımlarında 5'te 3 gol atmış. 1.76 boy, uzayacağı da düşünülürse gayet yeterli kanat için. Tüy siklet de değil.

Soyası Tavsan olan Hollanda vatandaşı Türk asıllı kardeşimiz de sol ayaklı ve sağ kanat oynuyor. Hollanda'nın her kademesinde oynamış alt gruplarda. Daha yüksek profilli bir genç. Erdal Torunoğulları Hollanda bağlantıları ile getirmeli bu yerli statüsündeki genç arkadaşı.

Yerli genç kadroya girer seneye gelirse, ama Makedonyalı genç zannedersem ya TFF 1.Lige kiralanır ya da U19 liginde oynatılır.
Genç oyunculara bu sezon A takım gibi ayrı Kamp yapılması planlanıyormuş. 15 ten başlayıp 20 yaşına kadar A takım seviyesine yakın yetenekleri kampa sokacaklarmış.

Çevrimdışı Erman1903

Euro'ya vurunca çok değil aslında.

Sergen'in seveceği tarz bir oyuncu, ama ben Serdar Dursun'u tercih ederim

Bana göre indirmesi lazım.

Çevrimiçi mayguntr

Isimler, ne tarz oyuncu olacagi vs onemli ama bence turkiyede ligi kazanmak icin en onemli sey su maaslarin duzenli yatirilmasi. Tum sampiyonluklarimizda hep bu haberleri duydum, sorun yasayan takimlar da hep bu konuda sorun yasayan kulupler oldu.

Maas sinirini ne olursa olsun odeyebilecegimiz sinirda tutmaliyiz. En onemli sey bu olmali bence bu transfer sezonunda.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Gökdeniz Bayrakdar'ı vermez mi Antalya bize acaba?
Sonraki satış felan bişeyler yapsak güzel olur.

Çevrimiçi celiker1

11 Çok para, biraz indirmesi gerekiyor. Hocadan onayı var mıdır?
Devre arasından itibaren adı bizimle ve Gs ile dillendiriliyordu.Hatta içeriden bilgi alan ve benimde söylediklerinin doğruluğuna inandığım Gs'li bir spor yorumcusuna göre bir ay öncesi Gs bitirmek üzereydi Salih transferini.Ikı hafta once Gs yönetimini topa tutarken"Salih'i Beşiktaş Gs'nin verdigi ücretin daha da altına bitirdi" dedi.Sergen Yalcın'ın Salih'i istediğini duyuyorduk ama bence Gs devredeyken bizzat kendi konuşmuştur Salih'le.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Hoca onay vermiş, yıllık 1.1 milyon € ya tekabül ediyor Euro 10 desek bence 9 Milyon TL civarına düşerse başkan da onaylar.

Heh işte o rakamlar daha makul, şımarmasın çok bir futbol oynadığı yok henüz kariyerinde rüyalarında göremeyeceği ŞL'ye gidecek.

Çevrimdışı Erman1903

Devre arasından itibaren adı bizimle ve Gs ile dillendiriliyordu.Hatta içeriden bilgi alan ve benimde söylediklerinin doğruluğuna inandığım Gs'li bir spor yorumcusuna göre bir ay öncesi Gs bitirmek üzereydi Salih transferini.Ikı hafta once Gs yönetimini topa tutarken"Salih'i Beşiktaş Gs'nin verdigi ücretin daha da altına bitirdi" dedi.Sergen Yalcın'ın Salih'i istediğini duyuyorduk ama bence Gs devredeyken bizzat kendi kinuşmuştur Salih'le.

Salih değil Kenan Karaman bahsettiğim konu.

Çevrimiçi Samet Ç

vermez.

Çevrimiçi celiker1

Heh işte o rakamlar daha makul, şımarmasın çok bir futbol oynadığı yok henüz kariyerinde rüyalarında göremeyeceği ŞL'ye gidecek.
Sekiz milyon tl+maç başı deniyor
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı joseph35

Salih Uçan ve Salih Özcan transferlerini çok istiyorum. Biri 10 numara oynayabilen 8. Diğeri 6 numara oynayabilen 8. Ve ikisi de yerli. Çok mantıklı 2 transfer olur ve bonservisleri yok.

Kenan Karaman'ı ise hiç istemiyorum. Çünkü Larin gidip Kenan gelirse Nkodou-Kenan olacak orası. Gerçekten çok riskli. Kenan kariyerinde 10 golü görmedi. Gelişimi de durdu. Çok genç bir oyuncu değil. Sergen faktörü var eyvallah ama ne gerek var. Oraya bir yabancı kovalanmalı. Eğer Larin gitmezse hiç transfere gerek yok oraya.

Çevrimiçi celiker1

Salih değil Kenan Karaman bahsettiğim konu.
Özür,Salih için yazdın anladım.Kaçırmışım :ebebe:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi celiker1

Salih Uçan ve Salih Özcan transferlerini çok istiyorum. Biri 10 numara oynayabilen 8. Diğeri 6 numara oynayabilen 8. Ve ikisi de yerli. Çok mantıklı 2 transfer olur ve bonservisleri yok.

Kenan Karaman'ı ise hiç istemiyorum. Çünkü Larin gidip Kenan gelirse Nkodou-Kenan olacak orası. Gerçekten çok riskli. Kenan kariyerinde 10 golü görmedi. Gelişimi de durdu. Çok genç bir oyuncu değil. Sergen faktörü var eyvallah ama ne gerek var. Oraya bir yabancı kovalanmalı. Eğer Larin gitmezse hiç transfere gerek yok oraya.
Transferde her zaman önemli olan oyuncuya başka yerde bulamayacağı kontratı vermemek.Yoksa basa bela oluyor gönderene kadar.Yetenek gördüğünde bonservis verip yatırım yap ama yüksek maaş verme.Larin kalsa bile Kenan Karaman alınmalı bence.Gidersede Karaman+bir oyuncu alınmalı
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı can1903

Bu arada Salih Özcana ben istenen paraları verir miyim araftayım doğrusu, %51 vermem derim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kaçtı o tren.

Erdal Torunoğulları da, haber duyuldu diye transfer olmadı demiş, lafa bak.

Adam 1 milyon liraya gitti be, 1.5 milyon lira verip alsanız ne olacaktı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada Salih Özcana ben istenen paraları verir miyim araftayım doğrusu, %51 vermem derim.
Ne isteniyor ki?

Çevrimdışı Erman1903

Özür,Salih için yazdın anladım.Kaçırmışım :ebebe:

Önemli değil usta ne demek.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Talisca'dan kurtulduk sonunda  :biggrinking:

?s=19

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı joseph35

Transferde her zaman önemli olan oyuncuya başka yerde bulamayacağı kontratı vermemek.Yoksa basa bela oluyor gönderene kadar.Yetenek gördüğünde bonservis verip yatırım yap ama yüksek maaş verme.Larin kalsa bile Kenan Karaman alınmalı bence.Gidersede Karaman+bir oyuncu alınmalı
oraya baba bir oyuncu alırsak Kenan'a gerek yok Nkodou yedek olur. Baba bir oyuncu almazsak Kenan kurtarmaz Nkodou ile. Kenan gerçekten boş transfer olur bence. Nkodou satılacak Kenan gelecek eyvallah. Ama Larin satılacak Kenan gelecek. Olmaz bence.

Çevrimdışı can1903

Ne isteniyor ki?

Uçuk, yıllık 15 milyon TL civarı sanırım.

Çevrimiçi Samet Ç

Salih Özcan'a istenen paraya bak iki tane orta saha alınır o paraya.