2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1826952 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

Rosier
Ghezzal
Gedson
Santrafor(Willian Jose veya Luuk de Jong)
Halil Dervişoğlu kiralık
Kaan Ayhan
Mert Günok

Ersini satıyoruz, Lens ve Douglas' ın kontratlarının çıkabildiğimiz kadarından çıkıyoruz, Boydla Mert' i takaslıyoruz. Bana göre en ideali bu olur.
Teixeiraya aşırı soğuğum gerekirse Ljajic kalsın çift 8 oynayalım adam katarda kulüp bulamazsa enayiler zaten bekliyor der gibi hareket ediyor ya.

Rosier
Ghezzal
Gedson
Santrafor(Willian Jose veya Luuk de Jong)
Halil Dervişoğlu kiralık
Kaan Ayhan
Mert Günok

Ersini satıyoruz, Lens ve Douglas' ın kontratlarının çıkabildiğimiz kadarından çıkıyoruz, Boydla Mert' i takaslıyoruz. Bana göre en ideali bu olur.
Teixeiraya aşırı soğuğum gerekirse Ljajic kalsın çift 8 oynayalım adam katarda kulüp bulamazsa enayiler zaten bekliyor der gibi hareket ediyor ya.
Willian Jose den vazgeçtiğimiz söyleniyor, ts oyuncuya teklif yapmış. Zaten nerede kaliteli iş yapacak adam var vazgeçelim, 33 yaşında bi santrafor buluruz.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Erdal Torunoğulları transfer komitesinden ayrılmış. Kaynak Fırat.

Hastalandığı ve tedavi gördüğü söyleniyordu zaten. Umarız sağlığına kavuşur, Beşiktaş' ı dışarıdan desteklemeye devam eder.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hastalandığı ve tedavi gördüğü söyleniyordu zaten. Umarız sağlığına kavuşur, Beşiktaş' ı dışarıdan desteklemeye devam eder.
Hadi ya haberim yoktu iyidir umarım. Her şeyin başı sağlık. Geçmiş olsun Erdal Bey'e.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Değişimin önünde duramazsın.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Onun pr.ı yapıldı gündem olduk. Bitti gitti. Daha ne. Bu adamlar bir şekilde bize geliyorlar. Sonra gitmeleri içinde bedduacı tayfa ortaya çıkıyor.

Nereden bakarsan bak rezillik
Lensten haber yok hala onu bir göndereydik.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ulvi hangi nitelikleri ile scout şefimiz oldu ? Yabancı dil ve eğitimi var mı mesela ? Yada doğal bir yeteneği mi var ?

Yoksa sırf eski futbolcumuz diye mi oldu ? Bunlar neden açıklanmıyor. Yönetimi transfer yapmıyor diye eleştirmem fakat

ahbap çavuş işine dönerlerse iş değişir. En sevmediği şey liyakatsızlık.
The great gig in the sky

Çevrimdışı can1903

Yönetimden birine infaz geliyor yakında.  :claps:
  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı tolgakgonul

Çok saçma bi haber gibi duruyor  :D

Nasıl yani adam kendisi mi getiriyor adamı oyuncuyu satmak için satacağı takımın ayağına gelinir mi ya :lol: :lol:

Çevrimiçi Samet Demir

Nasıl yani adam kendisi mi getiriyor adamı oyuncuyu satmak için satacağı takımın ayağına gelinir mi ya
Lense talib çıksa ben bile giderim o kulübün kapısına

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

dejavu ben bu hikayeyi daha önce yaşamıştım
Gedson işide yatar sanırım onu almak isteyen erdaldı
Gerçekten ayrıldıysa belki artık transfer işleri hızlanır

Çevrimiçi Necmi

arada sorun vardı bu yüzdende geri planda duruyordu
Sergenle anlaşıldıktan sonra bu beklenen bir durumdu hastalık bahane

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Emre Kocadağ gidip Beşiktaş düşmanı İsmail Er'e açıklamamı yapmış ??? Açık açık biz godinle ilgileniyoruz girinde fiyat arttırın mı demiş ?? Yok abi gerçek olamaz. Yani oyuncuyla anlaşmadan böyle bir açıklama yapmak bu kadar emin konuşmak falan.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sezarın hakkı Sezar'a.

Tebrikler Can'ım.

Godin'i falan istemiyorum, adam çok yavaş. Ligte welilton vida ne kadar zorluk yaşadı godini düşünemiyorum. Ş.liginde 5lik olacaz demekki illa.

Tam transfer dönemin ortasında niye böyle bir şey oldu ??? Bu adamın yaptığı sözleşmeler konuşmalara noldu ?? Şimdi kim ilgilenecek transferler ??? Nerden bakarsan bak saçma sapan bir şey olmuş.

Romario ronaldinho kaka falanda boşta onlara da bakabilir bizim yönetim. Scout ekibine burdan meydan okuyorum. Gelin en iyi olduğunuz yerde okeyde kapışalım. Ödetmesine, oynadığınız yerde (kulüp binası veya scout departmanında).

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

İlk hazırlık maçı :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

arada sorun vardı bu yüzdende geri planda duruyordu
Sergenle anlaşıldıktan sonra bu beklenen bir durumdu hastalık bahane
Daha yapılacak bir sürü sihir vardı, kötü oldu bu.

Takım satın alıp Gedson'u transfer etsin, 30 milyona satar seneye.

Şakası bir yana, bu adamla transfer falan yapılamazdı. Ne doğru düzgün oyuncu satabilir, ne de alabilirdik.

Yalnız farkındaysanız, Ahmet Nur Çebi eleştirdiği Fikret Orman'ın ayak izlerini takip Fikret'in tökezlediği yere kadar gidip, orada ayağını doğru taşın üstüne koyarsa; önümüz açık.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Soygun var.