2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1854095 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi sEuL

Inanamiyorum, Sergen hoca ile yonetim akil tutulmasi yasiyor heralde. Godin icin konusulan rakamlara bak Subat ayinda 36 olacak bu arkadas. Allah akil fikir versin

Çevrimiçi sefaköykartali

Daha yapılacak bir sürü sihir vardı, kötü oldu bu.

Takım satın alıp Gedson'u transfer etsin, 30 milyona satar seneye.

Şakası bir yana, bu adamla transfer falan yapılamazdı. Ne doğru düzgün oyuncu satabilir, ne de alabilirdik.

Yalnız farkındaysanız, Ahmet Nur Çebi eleştirdiği Fikret Orman'ın ayak izlerini takip Fikret'in tökezlediği yere kadar gidip, orada ayağını doğru taşın üstüne koyarsa; önümüz açık.
Bu sezonki yönetimin genel performansını beğenmiyorum ama bu adamın transfer yaptığı sezonda 3te3 şampiyon olduk. Yani bizzat bütün transferi kendisi yapıyor onun sayesinde oluyoruz demiyorum ama ikiz bebek doğması gibi bir durum olabilir  :lol: Şaka bir yana en azından bir iki menajerle çalışıp pay verip oyuncu satmak lazım. Erdal Bey yokken en azından belki menajerlerle biraz daha çalışabiliriz.

Çevrimiçi Necmi

Daha yapılacak bir sürü sihir vardı, kötü oldu bu.

Takım satın alıp Gedson'u transfer etsin, 30 milyona satar seneye.

Şakası bir yana, bu adamla transfer falan yapılamazdı. Ne doğru düzgün oyuncu satabilir, ne de alabilirdik.

Yalnız farkındaysanız, Ahmet Nur Çebi eleştirdiği Fikret Orman'ın ayak izlerini takip Fikret'in tökezlediği yere kadar gidip, orada ayağını doğru taşın üstüne koyarsa; önümüz açık.
fo yu hemde yüksek hızla takip ediyor
Erdal ın transfer komitesindek çıkması eğer çıktıysa bu sorunları bitirmez tersine dahada arttırır şimdi daha net muhalefet yapabilir artık eli taşın altında değil
Çebinin kusuru transferde pazarlığı çok seviyor olması ama laz damarı atıncada bırakmaz erdal bütün menejer ilişkilerini bozdu menejersiz transfer yapabileceğini sanıyordu neden oyuncu satamıyoruz onu bırak mahkemelik olmadan sözleşme sonlandıramıyoruz bu hep menejer ilişkilerinin kötü olmasından kaynaklı bize iki sezondur ödeyeceğimiz menejer parasından kat kat fazla tazminat ödettiler

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu sezonki yönetimin genel performansını beğenmiyorum ama bu adamın transfer yaptığı sezonda 3te3 şampiyon olduk. Yani bizzat bütün transferi kendisi yapıyor onun sayesinde oluyoruz demiyorum ama ikiz bebek doğması gibi bir durum olabilir  Şaka bir yana en azından bir iki menajerle çalışıp pay verip oyuncu satmak lazım. Erdal Bey yokken en azından belki menajerlerle biraz daha çalışabiliriz.
4'te 2 aslında. İlk 3 senesinde şampiyon olamadık. Fikret Orman'ın son şampiyonluk senesinin başında da, transfer komitesi görevinden ayrılmıştı.

O dönemde görevde olsaydı; Aboubakar, Talisca, Gökhan Gönül, Adriano ve Caner alınamazdı muhtemelen.

2019'da yeni yönetimle birlikte göreve geldiğinden beri 4. transfer dönemini geçiriyoruz, hala tek kuruş bonservis kazanamadık.

Bu kadarı artık normal değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

fo yu hemde yüksek hızla takip ediyor
Erdal ın transfer komitesindek çıkması eğer çıktıysa bu sorunları bitirmez tersine dahada arttırır şimdi daha net muhalefet yapabilir artık eli taşın altında değil
Çebinin kusuru transferde pazarlığı çok seviyor olması ama laz damarı atıncada bırakmaz erdal bütün menejer ilişkilerini bozdu menejersiz transfer yapabileceğini sanıyordu neden oyuncu satamıyoruz onu bırak mahkemelik olmadan sözleşme sonlandıramıyoruz bu hep menejer ilişkilerinin kötü olmasından kaynaklı bize iki sezondur ödeyeceğimiz menejer parasından kat kat fazla tazminat ödettiler
Larin'in menajeri ile barışıp sözleşme yenilesinler, yeter.

Endüstriyel futbolda menajerlere savaş açarak ne oyuncu alabilirsin, ne oyuncu satabilirsin.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

4'te 2 aslında. İlk 3 senesinde şampiyon olamadık. Fikret Orman'ın son şampiyonluk senesinin başında da, transfer komitesi görevinden ayrılmıştı.

O dönemde görevde olsaydı; Aboubakar, Talisca, Gökhan Gönül, Adriano ve Caner alınamazdı muhtemelen.

2019'da yeni yönetimle birlikte göreve geldiğinden beri 4. transfer dönemini geçiriyoruz, hala tek kuruş bonservis kazanamadık.

satamazsın oyuncuyu sen değil menejer satar kulüpmü gidecek başka kulübe oyuncusunu tavsiye edecek kavga edersen adam satmak gibi bir derde düşmezki nasılsa oyuncusu maaşını alıyor sözleşmesi bitene kadar alır ilk hatanda bekler sana tazminat ödetmek için bizim iki yıldır yaşadığımız bu
Seninle kötü olursa her halukarda kazanan menejer olur bu işden kazanç elde etmek istiyorsan bı işlere yönetici karışmaz alacağın oyuncuyu bile menejer halleder menejerin kazandığı gözüne batıyorda kazandırdığını neden hesaba katmıyorsun

Çevrimiçi sefaköykartali

Bizim için kırılma Lens' i aldığımız sezon oldu. O sezon taraftar, yönetim hepimiz şımardık biraz. O dönem daha akıllı stratejiler uygulayıp bu kadar fazla açılmasaydık çok daha iyi bir ekonomimiz olabilirdi. Ondan sonraki Abdullah Avcı dönemi ise mum dikti. Bu iki sezonda daha akılcı ve fiyat performans oyuncular almaya devam etseydik çok iyi olurdu hatta fazladan şampiyonluk bile alabilirdik.

Çevrimdışı Erman1903

Bu sene wellintomu kullandığımız rolün tam tersi oyuncu acaba sadece CL için mi istiyor hoca

Hoca merkez rollerde tecrübeli oyuncuları seviyor, gerçi Welinton ve Vida için de tecrübesiz diyemeyiz ikisi de 30+

Sanki Rugani daha iyi bir seçenek gibi, sen ne dersin?

Rugani daha enerjik bir oyuncu, o da ikili mücadele ve hava toplarında iyi. Kademeleri muhteşem olan bir stoper değil ama hız kaynaklı problemleri daha az yaşayacaktır. Godin'in ise ayakları ve oyun kurulumu daha yüksek diyebiliriz. Ne istediğimize bağlı, arkada oyun kursun diyorsak Godin daha marka bir oyuncu, Rugani daha genel misyon adamı.

Şampiyonlar ligi'nde yapacağı derin savunma için istiyor muhtemelen godin'i bu açıdan çok mantıksız sayılmaz ama geçen sene de gördük ki ligde stoperleri orta saha merkezine kadar çıkarıp oyuna aktif katılmalarını sağlıyor hoca böyle bakınca da geriye dönüşlerde sıkıntı yaşayacağı aşikar senin de söylediğin gibi abi. Ama özellikle vida ile oynarsa duran toplar artık bizim için gerçekten çok büyük tehdit olur özellikle sıkışan maçlarda. Ben bu transfere çok olumsuz bakmıyorum umarım fiziki durumu bizim ligde oynayacak kadar yeterlidir.

Oyun açısından olumsuz bakılacak bir durum çok yok, Godin Godin'dir lakin ben 36'ya girecek bir oyuncuya bu maaşları bağlama taraftarı değilim. Hangi görev olursa olsun bu ligde iş yapacak performansı yüksek birilerini bulabilirsin. Takımda zaten yeterince tecrübeli oyuncu var, ben olsam 27 yaşlara kadar bir futbolcu alır koyardım takımıma. Çöp Kıbrıs liginden gelen stoper için 1 yılda konuşulan rakamları görüyoruz,  bu kulüp zengin değil: İtalya vb gibi iyi liglerin orta sıra takımlarına maaşı yüksek gelen adamlara rahatça maaş verecek durumun yok senin.

Zihniyet açısından Araplardan daha geriyiz, neden? Çünkü Araplar ceplerinde olan parayla plan yapıyor, biz olmayanla.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Larin'in menajeri ile barışıp sözleşme yenilesinler, yeter.

Endüstriyel futbolda menajerlere savaş açarak ne oyuncu alabilirsin, ne oyuncu satabilirsin.
beşiktaşın tek kuruşunu boşa harcamayız diyorlarda iyi niyetlerinden şüphem yok ama bu şekilde kaybettikleri boşa harcamak değilmi larin konusu değişmez büyük ihtimal zarar hanesine yazılır oda transfer komitesinden ayrılması sorunu çözmüyorki yönetimde olduğu sürece sorun olmaya devam edecek

Çevrimdışı tuncaboylu

Geçen hafta 6 istiyorlardı hesapta. Şimdi indirime gidip 7.5'a mı düşmüşler?

Çevrimdışı tuncaboylu

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Godin'den çok daha mantıklı bir hamle olur.

Makul bir satın alma opsiyonu ile kiralarsak, para kazanma şansı da elde edebiliriz.

Çevrimdışı tuncaboylu

beşiktaşın tek kuruşunu boşa harcamayız diyorlarda iyi niyetlerinden şüphem yok ama bu şekilde kaybettikleri boşa harcamak değilmi larin konusu değişmez büyük ihtimal zarar hanesine yazılır oda transfer komitesinden ayrılması sorunu çözmüyorki yönetimde olduğu sürece sorun olmaya devam edecek
Farkeder, transfer komitesinde olmayınca kızağa çekilmiş demektir.

Fikret Orman'ın 2016-17 sezonunda da transfer komitesinden ayrılmıştı, ama yönetimde kalmıştı. Ahmet Bulut oyuncularını getirmeye başlamıştı o dönem.

Çevrimiçi Samet Demir

Godin'den çok daha mantıklı bir hamle olur.

Makul bir satın alma opsiyonu ile kiralarsak, para kazanma şansı da elde edebiliriz.
Kaça alacaz da para kazanacağız ki? Mümkünse para kazanacak transferleri ofansif oyuncularda düşünelim. Takımın gerisi ile sürekli oynuyoruz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Farkeder, transfer komitesinde olmayınca kızağa çekilmiş demektir.

Fikret Orman'ın 2016-17 sezonunda da transfer komitesinden ayrılmıştı, ama yönetimde kalmıştı. Ahmet Bulut oyuncularını getirmeye başlamıştı o dönem.
evet alttanda yönetimi kemirmişti şimdi bu yönetimde daha güçlü

Çevrimdışı tuncaboylu

Kaça alacaz da para kazanacağız ki? Mümkünse para kazanacak transferleri ofansif oyuncularda düşünelim. Takımın gerisi ile sürekli oynuyoruz.
3.5-4 milyon opsiyonla kiralanabilir bence

Değeri 22 milyonları görmüş adam, şimdi 5 milyona gerilemiş.

Sakatlık geçmişi temiz, yaşı henüz 27 olmak üzere.

Zamanında Juventus tarafından tercih edilmiş.

Bana Legrottaglie'yi çağrıştırıyor, 1 milyona alacakken kaçırmış ve 10 milyonluk stoepr olmasını izlemiştik.

Rugani çok iyi bir fırsat transferi olabilir.

Vida ile CL'de iyi performans gösterirse, piyasası da artar.

Çevrimiçi Samet Demir

Bana Legrottaglie'yi çağrıştırıyor, 1 milyona alacakken kaçırmış ve 30 milyonluk stoepr olmasını izlemiştik.

Bizimkiler daha eldekilerini satamıyor. Onu nasıl satacaklar.

Yönetimde alırkende satarken problem var

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Selamün aleyküm askerdeyim uzunca süredir foruma giremedim telefonu şimdi alabildim, her şeyden uzak kaldım umarım ayağım uğurlu gelir 🦅🦅🦅

dipnot: şafak karanlık
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Selamün aleyküm askerdeyim uzunca süredir foruma giremedim telefonu şimdi alabildim, her şeyden uzak kaldım umarım ayağım uğurlu gelir 🦅🦅🦅

Hayırlı teskereler dostum geçiyor merak etme geçen sene bugün atarsa 47ydi  :lol: Şimdi nerdeyse bitireli 1 yıl oluyor. Gerçi bittikten sonra çok hızlı geçiyor ama orda sanki hep askermişsin asker kalıcakmışsın gibi hissediyorsun hiç gün falan sayma makara gırgırına bak  :lol:

Çevrimiçi Necmi

hayırlı teskereler
sayılı gün çabuk biter

Çevrimdışı sozkul

bu yönetimde daha güçlü olduğundan emin değilim artık. işler sarpa sarınca yok oluyor ortadan.

Çevrimiçi Necmi

Bana Legrottaglie'yi çağrıştırıyor, 1 milyona alacakken kaçırmış ve 10 milyonluk stoepr olmasını izlemiştik.

senmi söylüyorsun bunu artsa ne olur :D
başka takıma yatay geçiş yapar bizde tazminat öderiz
yada sözleşmesini bitirir iyi bir imza parası almasını sağlarız
varmi başka bir olasılık

Çevrimiçi Necmi

bu yönetimde daha güçlü olduğundan emin değilim artık. işler sarpa sarınca yok oluyor ortadan.
inşallah öyledir.
yok olsa yine iyi bu alttan kazıyor yönetimin dibini
Fikret orman yönetiminde ne yaşanıyorsa baştan sona aynısı yaşanıyor
yaşatanlarda aynı kişiler.