2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1839169 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Ghezzale yaptıklarına inat Gedson alınmalı bu konuda asla geri Adım atılmamalı
Ama bu paralara değil 7 m dan fazla ise bonservisi değmez

Bu yazdıgın İroni demi kardeşim ? En azından öyle olmasını umut ediyorum  :D
Şu yoklukta 6-7 M bonservis nasıl vericez sence? Oda % 50'sine sanırım.

Tek yaptıgımız otoban farelerinin almasını engellemek, yada kiralık almak . Başka bir amacımız yok bence.
O kadar bonservis versek ertesi gün Başkan kalp spazmı geçirir.

Çevrimdışı GreenBook

Bu yazdıgın İroni demi kardeşim ? En azından öyle olmasını umut ediyorum  :D
Şu yoklukta 6-7 M bonservis nasıl vericez sence? Oda % 50'sine sanırım.

Tek yaptıgımız otoban farelerinin almasını engellemek, yada kiralık almak . Başka bir amacımız yok bence.
O kadar bonservis versek ertesi gün Başkan kalp spazmı geçirir.
Kalkıp bi anda vermeyeceksin heralde o parayı
Taksit taksit ödersin.
Adamı cilalayıp 15-20 m a sattınmı ozamana kadar taksidi de bitmiş olur
O adamdan gelecek paraya ki en az 20 milyon gelir keyfini sürersin
Ama bizimkiler o 7 yi 5 m a indirir
Dediğim gibi 5 e çekebilirler Ozaman olur

Çevrimdışı haluk.m

Adamın karısını da takip etmeyin  :D

Alınabilirken alınmaması hata olurdu Hulk'ta yaptıkları gibi ama burada oyuncu kaypaklık yapıyor gibi..
Bizim şu an Ghezzal, Rosier, Godin ve en önemlisi forveti çözmemiz lazım, Alex 1 Eylül'de gelse de olur. 

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Adamın karısını da takip etmeyin  :D

Eşinin son instagram paylaşımına yaklaşık 35 Bin Come to Beşiktaş yorumu yapılmış. Bülent Uslu'da yazmış.
Oyuncunun elini kuvvetlendirmekten başka bir işe yaramıyor şu yorumlar.

Çevrimdışı haluk.m

Eşinin son instagram paylaşımına yaklaşık 35 Bin Come to Beşiktaş yorumu yapılmış. Bülent Uslu'da yazmış.

Etkileşim delisi olmuşlar, futbolcusu yetmiyor şimdi eşleri çıktı başımıza.

daha 1-2 sene önce  Marcelo'nun karısına yenge yenge diye yazdılar ama adam sonunda şl'de oynamak istiyorum ve benzeri hikayelerle kovulduğu yerden ayrılıp çok sevdiği Beşiktaş'a gelmedi.  Çok nadir işe yarıyor bu işler, bazen de  kendi avantajları için kullanıyorlar işte.

Çevrimdışı GreenBook

Bunu yapanlar Beşiktaş’a zarar verdiğini bi türlü anlamıyorlar anlamayacaklar
Bukadar yalvar yakar o adam daha gelir mi bu saatten sonra ? Beşiktaş taraftarına yakışır mı böyle yalvarmak ? Sen tuttuğun takımın bi farkına var önce Lig şampiyona CL takımı tutuyorsun Bırak gelen gelir gelmeyen gelmez
 Bu tür insanlar oyuncuları Beşiktaştan üstün tutan taraftar topluluğu malesef

Quaresma geldi gitti yönetime atıp tuttular bu kafadan kurtulması lazım bazı taraftarlarımızın
Yani sen kalkıp daha gelmemiş olan bi oyuncuya ne diye bukadar baskı yapıyor ellerine koz veriyor şimartıyorsun ? Niye bukadar sahipleniyorsun daha gelmemiş
Bu takımı sevdikleri içinmi yoksa kişiler için mi tutuyorlar anlamak zor
Bir oyuncuyu seversin istersin takımına ayrı bişey ama kalkıp bunu yapmak doğru değil

Hulka da aynısını yaptılar üstelik oda Brezilyalıydı başka yere gitti yazmasalar bişey belki olacak daha olacağı varsada olmaz
Hem adama yazıyor hem eşine yazıyorsun böyle bişey görmedim ben ya gerçek taraftar lazım bu kulübe
[ Son Düzenleme: 26 Temmuz 2021, 01:58:54 GreenBook ]

Çevrimdışı GreenBook

Etkileşim delisi olmuşlar, futbolcusu yetmiyor şimdi eşleri çıktı başımıza.

daha 1-2 sene önce  Marcelo'nun karısına yenge yenge diye yazdılar ama adam sonunda şl'de oynamak istiyorum ve benzeri hikayelerle kovulduğu yerden ayrılıp çok sevdiği Beşiktaş'a gelmedi.  Çok nadir işe yarıyor bu işler, bazen de  kendi avantajları için kullanıyorlar işte.
Futbolcu şimartmakta üstümüze yok
[ Son Düzenleme: 26 Temmuz 2021, 04:28:33 GreenBook ]

Çevrimdışı can1903

Kuruduk burada acil duyum lazım herkese. :biggrinking:

@can1903 Can nedir son duyumlar kardeşim?
Alex işinden haber bekliyoruz abi.

Godin-Luuk De Jong bitmek üzere.

Alex olmazsa gedsona sert bi hamle bekliyorum bizimkilerden
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı GreenBook

Benim bildiğim yönetim Gedson u almadan gelmez
Almalı da
Luuk’un yanına Akpom yapmasınlar ? İkisi olursa gol yollarında sıkıntı çekeriz birinden biri olup costa gelirse Ozaman olur

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Hadi bakalım hayırlısı ne ise o olsun Beşiktaş'ımiz icin.

Çevrimdışı Erman1903

Godin bilindiği gibi hava toplarına hakim, ikili mücadelede etkili ve ayağı düzgün bir stoper. Lakin yaşı ve ağırlaşan yapısı dolayısıyla kademelerinde eskisi kadar iyi olduğu söylenemez. Ortalamanın üstünde gözükmüyor.

Bu sezon Cagliari takımında Simeone, Nainggolan ile birlikte en beğenilmeyen 3 oyuncudan biri olarak gösteriliyor. Yani gönderilmek istenmesinin tek sebebi maaş değil.

Oyuncu yapı itibariyle defansı önde kuran takımlarda geriye dönüşlerde sıkıntı yaşayabilir. Zaten kendisini tüm dünyaya tanıtan Simeone'de ultra defansif bir oyun yapısını benimsemişti.
[ Son Düzenleme: 26 Temmuz 2021, 04:00:12 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

"Transferler neden açıklanmıyor?" sorusuna cevap :)

Bayram nedeniyle bankalar kapalıydı. Teminatlar vs. bu haftaya kaldı. Bu hafta çoğu isim açıklanır.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yaço58

Godin bilindiği gibi hava toplarına hakim, ikili mücadelede etkili ve ayağı düzgün bir stoper. Lakin yaşı ve ağırlaşan yapısı dolayısıyla kademelerinde eskisi kadar iyi olduğu söylenemez. Ortalamanın üstünde gözükmüyor.

Bu sezon Cagliari takımında Simeone, Nainggolan ile birlikte en beğenilmeyen 3 oyuncudan biri olarak gösteriliyor. Yani gönderilmek istenmesinin tek sebebi maaş değil.

Oyuncu yapı itibariyle defansı önde kuran takımlarda geriye dönüşlerde sıkıntı yaşayabilir. Zaten kendisini tüm dünyaya tanıtan Simeone'de ultra defansif bir oyun yapısını benimsemişti.
Bu sene wellintomu kullandığımız rolün tam tersi oyuncu acaba sadece CL için mi istiyor hoca

Çevrimdışı kaan1903

Larin’i +8 Milyona falan okutabilirsek geldiği takımda oynayan forvet oyuncusu Daryl Dike var tam 2. Forvete uygun profilde transfermarkt değeri 8M maliyeti ne olur bilmiyorum ama baya güçlü forvet. Yaşı da henüz 21 tam yatırımlık transfer olur.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sanki Rugani daha iyi bir seçenek gibi, sen ne dersin?

Çevrimiçi tolga1903

Şampiyonlar ligi'nde yapacağı derin savunma için istiyor muhtemelen godin'i bu açıdan çok mantıksız sayılmaz ama geçen sene de gördük ki ligde stoperleri orta saha merkezine kadar çıkarıp oyuna aktif katılmalarını sağlıyor hoca böyle bakınca da geriye dönüşlerde sıkıntı yaşayacağı aşikar senin de söylediğin gibi abi. Ama özellikle vida ile oynarsa duran toplar artık bizim için gerçekten çok büyük tehdit olur özellikle sıkışan maçlarda. Ben bu transfere çok olumsuz bakmıyorum umarım fiziki durumu bizim ligde oynayacak kadar yeterlidir.

Çevrimdışı mrred

Ne kadar boş insan var ya ülkede "come to beşiktaş" nedir arkadaş ? Eziklik ve acizlikten başka bir şey değildir.

Bu aptallığı başımıza Candaş denen adam sardı. Bir haltmış gibi. Yahu Beşiktaş'a gelsin diye bir futbolcuya yalvaracak

kadar aciz miyiz ? Ne kadar küçük düşürüyoruz kendimizi. İnanamıyorum
The great gig in the sky

Çevrimiçi underworld

Ne kadar boş insan var ya ülkede "come to beşiktaş" nedir arkadaş ? Eziklik ve acizlikten başka bir şey değildir.

Bu aptallığı başımıza Candaş denen adam sardı. Bir haltmış gibi. Yahu Beşiktaş'a gelsin diye bir futbolcuya yalvaracak

Rezillik

Çevrimiçi Samet Demir

Onun pr.ı yapıldı gündem olduk. Bitti gitti. Daha ne. Bu adamlar bir şekilde bize geliyorlar. Sonra gitmeleri içinde bedduacı tayfa ortaya çıkıyor.

Nereden bakarsan bak rezillik

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı sefaköykartali

bugun ertan süzgünde doğrulamış gedsonun yarısına 7.5m teklif ettiğimizi ya gedsondan beklenti ne ben anlamıyorum bu adamı aldık diyelim 15milyona satsan ne kar ne zarar ediyorsun ve şu zamanda ben kolay kolay bizim ligden 15 milyona transfer yapacak oyuncu göremiyorum gedson gelip öyle bir top oynamalıki değeri arşa çıksın ama çok zor biz gsnin almasını engelliyelim yeterli 7.5milyona onun yerine gidip forvete yatıralım çok daha mantıklı hamle olur
Yanlış anlaşılmasın ama eski yönetim alsa çok sevinirdim. Gedson gibi piyasası yüksek oyuncuyu 25e bile okutabilirlerdi. Ama yeni yönetimin menajer alerjisi var. O yüzden 30m ye satarız diyebilmek için önce senin elindeki adamları satman lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

35 yaşındaki adama bir de bonservis mi vereceğiz?

Çevrimdışı tuncaboylu

Sanki Rugani daha iyi bir seçenek gibi, sen ne dersin?
Rugani çok genç abi, 10 sene sonra düşünürüz onu

Çevrimdışı sefaköykartali

Rugani' nin gelme ihtimali varsa alır kaçarım valla. Kapalı savunma da oynasak stoperlerin kağnı gibi olmaması lazım arkadaşlar, ŞL' de araya bi top salarlar godin dönene kadar santra yapmaya başlarız. Sürekli doldur boşalt oynansa Godinle sabaha kadar tutarsın ama adamlar dar alanda kapalı savunmaya karşı bile tempolular.

Gedson' u iki sezon ŞLde oynatırsan 20den açarsın kapıyı. 7,5'a yarısını alırsan en kötü 15' e okutursun o da kötü değil bedavaya sadece maaşını ödeyerek 2-3 sezon oynatmış olursun. Satamazsan da oynatır yeni Atiba' ya dönüştürebilirsin oyuncuda o potansiyeli görüyorum şahsen ki şutları Atiba' dan çok çok daha iyi. zaten o zaman da getirene rahmet okuruz hep beraber. Mesela Godin veya Fernando Lucas Martins gibi adamlara daha fazla maaş verip son transferlerini yapsan onları da satamayacaksın zaten. En azından uzun süre oynatabileceğin bi adamın olur.

Çevrimiçi tolga1903

Kepazelik başka bir şey değil.