2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 121 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 791963 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Arapların dahi Welintoma 1,5 milyon euro vereceğini düşünmedim ama doğrudur. Yine de altyapı hatta Umut Meraş dahil neredeyse herkesin kaçmak istemesi garip geliyor. Normal şartlarda parasını versen gönderemeSin topçuları.
Normal, kimse bu adamların yönettiği kulüpte kalmak istemiyor.

Roco'da da görmüştük işte, adam tüm hazırlık maçlarında iyi oynadı ve Sergen kalsın derken Karagümrük'e gitti. Karagümrük bizden fazla para mı verdi Roco'ya?

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben artık eminim. Bu beceriksiz koca çınarı yıkmaya gelmiş. İşin kötüsü tribünde hiç tepki yok.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Milletin 200-250 milyon lira indirdiği coin anlaşmasını bile yapamadı herifler, CL'ye kaldığımız sene 700 milyon zarar açıkladılar.

Çevrimiçi murat

Milletin 200-250 milyon lira indirdiği coin anlaşmasını bile yapamadı herifler, CL'ye kaldığımız sene 700 milyon zarar açıkladılar.
hatta coin işine de sallamışlardı ama gidip önce ıcrpex sonra rain ile sponsorluk anlaşması yaptılar.

Çevrimdışı murat baltacı

Welinton nkoudu gitsin kardeşim bişey kaybetmeyiz hatta yerlerine gelecek adamlar daha fazla katkı verebilir nkoudu sezonda üç beş maç var zaten onun yüzünden senelerdir kanat alınmıyor tüm yük ghezala bindi trazegueti kapacaktık oraya zaman kaybetmeden. Wenilton dan alacağımız katkıyı alt yapıdaki cissedende alırız serdara Ersine falan yol verin Rıdvan Emirhan gitmiş bunların nazınimi çekecegiz.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı murat baltacı

Şu sağ stopere Emrecan gibi birini bulsak Adana'daki stoperler iyi gibi sais her türlü toparlar zaten orayı yanında iki genç yetiştirdi.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Normal, kimse bu adamların yönettiği kulüpte kalmak istemiyor.

Roco'da da görmüştük işte, adam tüm hazırlık maçlarında iyi oynadı ve Sergen kalsın derken Karagümrük'e gitti. Karagümrük bizden fazla para mı verdi Roco'ya?
iki sene önce söyledim oyuncular kaçıyor diye millet güldü güven ikinci lig takımını tercih etti düşünün artık en büyük korkularımdan biri oziyle tekrar anlaşmaları olur takım bulamadı yazıktır üç sene daha maaş verelim diyebilirler

Çevrimiçi Özgür Gültekin

iki sene önce söyledim oyuncular kaçıyor diye millet güldü güven ikinci lig takımını tercih etti düşünün artık en büyük korkularımdan biri oziyle tekrar anlaşmaları olur takım bulamadı yazıktır üç sene daha maaş verelim diyebilirler

Abi yanlış anlama da sen neden alttaki şablonu sürekli kullanıyorsun? Hani hep bir kimsenin görmediğini "ben he heyy yıllar önce görmüştüm ama kaale alınmamıştım" modunda.
İşin garip tarafı ben burada öyle gülen kimseyi de görmüyorum.

"XX yıl önce söyledim........................................millet güldü"

Çevrimiçi murat

Serdar sarıdağın söyledikleri gerçekse yazık gerçekten.q7 ye ilk geldikleri dönem gel bizde 1 sene daha oyna  alacağını biraz ertele jübile sonrası ister yardımcı td ister sportif direktör ol diye yalvarmışlar.bu kadar acizlik olmaz.

Çevrimdışı Orhan_

Ulan transferler erken bitiyor diye sevinelim dedik onu da kursağımızda bıraktılar. Hocaya mobbing uyguluyorlar diyeceğim de onu da beceremez ki bunlar.

Çevrimiçi c3c2k

Yönetim kadro planlamasında sınıfta kaldı. Takım bu saatten sonra 3'lü defans da oynamaz, 4'lü defansıda en az 3 yerli kuralından dolayı oynayamaz. Oynasa da oyuncu değişikliğinde yerli oyuncunun yerine yerli, yabancı oyuncunun yerine yabancı girmek zorunda. Bu durumda da kadroyu etkin kullanamazsın. Şenol Hoca da gelse başkası da gelse takımı toplayamaz.

Çevrimiçi murat

Yönetim kadro planlamasında sınıfta kaldı. Takım bu saatten sonra 3'lü defans da oynamaz, 4'lü defansıda en az 3 yerli kuralından dolayı oynayamaz. Oynasa da oyuncu değişikliğinde yerli oyuncunun yerine yerli, yabancı oyuncunun yerine yabancı girmek zorunda. Bu durumda da kadroyu etkin kullanamazsın. Şenol Hoca da gelse başkası da gelse takımı toplayamaz.
hoşgeldin.

Çevrimiçi Necmi

Abi yanlış anlama da sen neden alttaki şablonu sürekli kullanıyorsun? Hani hep bir kimsenin görmediğini "ben he heyy yıllar önce görmüştüm ama kaale alınmamıştım" modunda.
İşin garip tarafı ben burada öyle gülen kimseyi de görmüyorum.

"XX yıl önce söyledim........................................millet güldü"
hahahha çünkü sürekli bunu kafanıza kakacağım dedim  ondan
Bazılarına göre fo cu olduğum için bunları kötülüyormuşum öyle diyorlardı yoksa melek gibilermiş hiç sözlerimi hak etmiyorlarmış perşembenin gelişi çarşambadan belliydi şimdi belki bir yerlere dank ederde elmayı armutu birbirine karıştırmazlar kararlarını geçmişe göre değilde o anı yorumlayarak verirler
En hoşlanmadığım şey birilerinin kendi aklını kullanma yerine başkasının yönlendirmesiyle haraket etmesi yanlış olsun ama kendi kararın olsun o kadar önemliki bu bizim camia da bir kaç çoban köpeği var gerisi koyun onlar nereye sürerse oraya gidiyor
Ben söylemiştim kelimesi çok gıcık bir kelimedir çocukken analarımızdan bolcana duymuşuzdur gıcık olmuşuzdur ama bize laf dinlemeyide öğretmiştir

Çevrimiçi Necmi

Serdar sarıdağın söyledikleri gerçekse yazık gerçekten.q7 ye ilk geldikleri dönem gel bizde 1 sene daha oyna  alacağını biraz ertele jübile sonrası ister yardımcı td ister sportif direktör ol diye yalvarmışlar.bu kadar acizlik olmaz.
bizi allah korumuş halada koruyor ama bu kadar aptallığa sonunda oda isyan edecek ne haliniz varsa görün diyecek

Çevrimdışı LORDBJK

Ya sabah sabah şu foruma iki neşeleneyim diye giriyorum. Herkes 'teki karamsarlığı görünce moralim bozuluyor. Yemin ederim Beşiktaş'a en büyük kötülüğü gene kendi taraftarı yapıyor bence. Kendi futbolcusunu, yönetimini, antrenörünü  gömen başkalarının futbolcularını yükselten başka bir taraftar grubu her halde dünyada yoktur. Bakmayın siz Sergenin olduğu şampiyonluğa Sezon başı çok kötüydük baya puan kaybettik aynı şimdiki gibi forumlarda herkes sövüyordu tüm topçularımızı yerin dibine sokuyordu eğer o sezon seyircili olsaydı yemin ediyorum İnönü'de fazladan 2-3 puan daha kaybeder ve şampiyon olamazdık.

Şimdi Transferleri Geçen seneye göre kıyaslayalım.

Her kesin eleştirdiği defans hattı ile başlıyorum. Gidenler  / Vida ve Rıdvan
                                                                     Gelenler  / Sais, Emrecan, Masuaku 
(Allah aşkına geçen seneden ne farkı var sizler geçen sene Rıdvan ile olmaz Umut Merası kesin almalıyız diyenler sizler değilmisiniz. Şimdi onu beğenmiyorsunuz.)

Gelelim orta sahaya Gidenler / pjanic ,emirhan ve oğuzhan
                             Gelenler / Gedson ve Kartal

(İlk maça göre konuşuyorum gedson pjanic'ten daha verimli, Kartal'da oğuzhan'dan iyi en azından Oğuzhan gibi koşmamazlık yapmıyor. Burada ki tek kaybımız benimde gitmesine çok üzüldüğüm Emirhan, Tamam yönetimin suçu var ama kendi istedikten sonra ne yapabiliriz. Hiç kimse söyle düşünüyor 'mu bu çocuğun çıkış maddesi madem 4.5 milyon euro, avrupa için bu para çerez parası gibi, sene yede gidebilir, bir sonraki sene yede ne bu acele bu kulüpler seneye sana 4.5 milyon vermezler diye mi korkuyorsun ne bu acele, hatta iyi oyna 2-3 kulüp isterse anlaştığın maaşta yüksek olur. Şimdi ben ne yapayım madem çocuk gitmek istemiş oturup ağlayalım mı? Burası Beşiktaş arkadaşlar kendinize gelin herk ezin yeri dolar geçen sene Rıdvan veya Emirhan bize kaç maç kazandırmış tamam gelecek vadediyorlar ama gitmek isti yenide tutamayız ben bile bu yaşımda bu ülkeden gidip avrupa'da yaşamak istiyorum onlar sonuçta genç. Neyse konu dağıldı demek istediğim orta sahada'da geçen seneye göre çok eksiğimizi göremiyorum üstelik daha transfer sezonu bitmedi ve bence 1 veya 2 kişi gelebilir.)

Şimdi Gelelim Forvet hattına : Gidenler / Batsuhi, Larin, Güven
                                            Gelenler / Weghorst, Muleka, Çenk

Forvet için yorum yapmaya gerek yok bence Gelenlerin hepsi gidenlerden iyi :)

Şimdi ben anlamıyorum transfer sezonu bitmemiş, geçen seneye göre daha iyi bir kadromuz var ne bu öldük bitti ayakları.
Hemen yönetimi itibarsızlaştıralım,
Hemen antrenörü itibarsızlaştıralım,
Hemen topçuları itibarsızlaştıralım,

Tamam itibarsızlaştırın 'da bu yönetimde gitse siz böyle yaptıkça kim gelecek.
Allah aşkın bu taraftar Beşiktaş'ı ayağa kaldırmış, Stadı yapmış bir sürü sponsor bulmuş, 2 yıl üs üste şampiyon yapmış başkanı Paralar nerede diye göndermedi mi?
Biraz Vefa lütfen en ufak başarısızlıkta hemen herkes gitsin.
Şahsen bu yönetimin tutumunu beğeniyorum topçulara kulübe bizim şartlarımızı sunuyor. Kabul ederlerse geliyorlar kabul etmezlerse yolları açık olsun.En azından şuana kadar taraftarın gazına gelip olmayacak topçuya paralar saçmadılar. Ha sunuda söyleyeyim İsterlerse bu sene başka transfer yapmasınlar paralar bizde dursun ben gene sonuna kadar desteklemeye devam ederim ve Beşiktaş gene şampiyonluğun en güçlü adayı olur o kadar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Transfer falan beklemeyin.
Avrupa ülkelerinin önemi bir kısmında transfer dönemi 1 Eylül' de bitiyor.
Bizim transfer dönemimiz ancak orada başlar.

Çevrimiçi c3c2k

Ya sabah sabah şu foruma iki neşeleneyim diye giriyorum. Herkes 'teki karamsarlığı görünce moralim bozuluyor. Yemin ederim Beşiktaş'a en büyük kötülüğü gene kendi taraftarı yapıyor bence. Kendi futbolcusunu, yönetimini, antrenörünü  gömen başkalarının futbolcularını yükselten başka bir taraftar grubu her halde dünyada yoktur. Bakmayın siz Sergenin olduğu şampiyonluğa Sezon başı çok kötüydük baya puan kaybettik aynı şimdiki gibi forumlarda herkes sövüyordu tüm topçularımızı yerin dibine sokuyordu eğer o sezon seyircili olsaydı yemin ediyorum İnönü'de fazladan 2-3 puan daha kaybeder ve şampiyon olamazdık.

(Allah aşkına geçen seneden ne farkı var sizler geçen sene Rıdvan ile olmaz Umut Merası kesin almalıyız diyenler sizler değilmisiniz. Şimdi onu beğenmiyorsunuz.)

(İlk maça göre konuşuyorum gedson pjanic'ten daha verimli, Kartal'da oğuzhan'dan iyi en azından Oğuzhan gibi koşmamazlık yapmıyor. Burada ki tek kaybımız benimde gitmesine çok üzüldüğüm Emirhan, Tamam yönetimin suçu var ama kendi istedikten sonra ne yapabiliriz. Hiç kimse söyle düşünüyor 'mu bu çocuğun çıkış maddesi madem 4.5 milyon euro, avrupa için bu para çerez parası gibi, sene yede gidebilir, bir sonraki sene yede ne bu acele bu kulüpler seneye sana 4.5 milyon vermezler diye mi korkuyorsun ne bu acele, hatta iyi oyna 2-3 kulüp isterse anlaştığın maaşta yüksek olur. Şimdi ben ne yapayım madem çocuk gitmek istemiş oturup ağlayalım mı? Burası Beşiktaş arkadaşlar kendinize gelin herk ezin yeri dolar geçen sene Rıdvan veya Emirhan bize kaç maç kazandırmış tamam gelecek vadediyorlar ama gitmek isti yenide tutamayız ben bile bu yaşımda bu ülkeden gidip avrupa'da yaşamak istiyorum onlar sonuçta genç. Neyse konu dağıldı demek istediğim orta sahada'da geçen seneye göre çok eksiğimizi göremiyorum üstelik daha transfer sezonu bitmedi ve bence 1 veya 2 kişi gelebilir.)

Şimdi ben anlamıyorum transfer sezonu bitmemiş, geçen seneye göre daha iyi bir kadromuz var ne bu öldük bitti ayakları.

Allah aşkın bu taraftar Beşiktaş'ı ayağa kaldırmış, Stadı yapmış bir sürü sponsor bulmuş, 2 yıl üs üste şampiyon yapmış başkanı Paralar nerede diye göndermedi mi?
Şahsen bu yönetimin tutumunu beğeniyorum topçulara kulübe bizim şartlarımızı sunuyor. Kabul ederlerse geliyorlar kabul etmezlerse yolları açık olsun.En azından şuana kadar taraftarın gazına gelip olmayacak topçuya paralar saçmadılar. Ha sunuda söyleyeyim İsterlerse bu sene başka transfer yapmasınlar paralar bizde dursun ben gene sonuna kadar desteklemeye devam ederim ve Beşiktaş gene şampiyonluğun en güçlü adayı olur o kadar.

Hocam karamsarlık futbolcuların isimlerinden dolayı değil takımın oynadığı ruhsuz oyundan. Taraftar olarak ışık göremiyorum, izlerken keyif almıyorum. Umarım bu düşüncelerimde ileriki günlerde yanılırım. Sistem yokmuş gibi hissediyorum takımı izlerken.

Çevrimdışı DieForYou1903

Bu yönetim kimseyi alamaz.Welinton satılmasın,josef çabuk dönsün diye dua edelim hepimiz yoksa kimseyi alamazlar alsalar bile en fazla anadolu takımı seviyesinde olur.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı can1903

@can1903 son durum ne kardeşim. İçimiz şişti iyice.

Alanya maçından önce bi hareketlenme zor, taraftar baskısı  olursa biraz 1-2 isim düşer yakında.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı beno1903

Forvet ve emirhana konusuna katılıyorum, ama defans ile ortasaha ın neresi iyi? Hücuma giderken ortasahada ki boşluğu nasıl göremiyorsun. De Souza Gedson Salih tandemi neresi yeterli? Daha sezon başı patladı. Defans? Emrecan ne gördükte 11 e yazıcaz. Kale sahaya ruhunu bırakıp çıkan kaleciye emanet. Ghezzal sakatlansa yedeği yok. Keza sol kanat Nkodouyu biliyoruz 3 ay oynar sonra laylaylom hadi Muleka sol kanatmı? Hadi orayı rotasyon oğuzhanla kurtardık diyelim. En az 3 transfer. Bu transferleride yönetimin yapması lazım. Gene geçen seneki gibi son dakika bonservis gibi kira ücreti ödeyip oyuncu getiriceksek ucuza al pahalıya sat sistemi baştan yıkılıyor?

Yönetim? ŞL ye gittiğimiz yıl zarar? Bedelsiz gidenlerin çoğu çöp bişey demiyoruz.

Hoca? Yani ne futbolu oynatıyor ben anlamıyorum.
[ Son Düzenleme: 12 Ağustos 2022, 15:56:14 beno1903 ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Alanya maçından önce bi hareketlenme zor, taraftar baskısı  olursa biraz 1-2 isim düşer yakında.

Taraftar baskısı yok mu  :lol:

Çevrimiçi Samet Demir

Taraftar baskısı yok mu 
Yok abi. Tribünde kimse ses çıkarmıyor. ANÇ en son roportajında da söyledi. Sosyal medyadakileri de trol olarak söyledi. Sosyal medyaya kulak asmıyor anlayacağın.  Durum düşündüğümüzden de kötü.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Taraftar baskısı yok mu 
Olmasın zaten, bunların baskı altında aldığı adamlardan ne hayır gördük ki sanki?

Çevrimiçi Necmi

Yok abi. Tribünde kimse ses çıkarmıyor. ANÇ en son roportajında da söyledi. Sosyal medyadakileri de trol olarak söyledi. Sosyal medyaya kulak asmıyor anlayacağın.  Durum düşündüğümüzden de kötü.

tribünde baskı olmaz tribün son sözü söyler bir kere söyler umarım işi o noktaya getiemezler

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Etiketler: