Fikret Orman
Fikret Orman

Beşiktaş Forum|Fikret Orman Bu forumda Beşiktaş kulubünün her hangi bir değerine, makamına ve makamında oturan kişilere küfür, hakaret, rencide edici ve küçültücü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fikret Orman  [Okunma sayısı 15691 defa] Fikret Orman

Çevrimdışı AvrupaKartalı

İnadına Fikret Orman.. Fikret Ormanın askerleriyiz

inadina istifa
İnadına Fikret Orman.. Fikret Ormanın askerleriyiz

renkli arkadaslarimda aynisini diyor.

ama yinede inadina istifa, ölümüne istifa, her mac istifa.

bu sene cogu maclarda istifa bagiralacak ve sizde malesef engel olamayacaksiniz. iddiasinda girerim :)
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi murat

fikret orman karşıtları forma kombine almayacakmış nereden bağıracaklar istifa diye.sahayada dalıp cezada aldırırsınız.yeterki fikret orman gitsin.

Çevrimdışı forzatunga

transferdeki beceriksizlikler (parasal olarak değil, transfer politikası açısından), Sözünün eri değil hep ne dediyse tersinin yapması yada yapmaması ya da haftaya netleşmesi, Kulübü uğrattıkları değer kayıpları özellikle son transfer konularında, borcu azaltıcam deyip borc üstüne borc bindirmesi, futbol şubesinde profesyonel bir yönetim olacak deyip daha bugün takımdan göndermek istediğim futbolcular var gibi açıklamalar yapması, ikisininde taraftara düşmanca yaklaşması, allahtan F.Orman dönvdürmüyor yd gibi.. popülüst transfer yapmayacaz deyip ronaldinho peşinden koşması onuda eline yüzüne bulaştırması.. ikisininde kulübü küçük düşürmesi her konuda..kart 1903 gibi konularda dediğini yapmaması.... daha onlarca madde sıralarım..  bunlar mı boş söylemler?

transferdeki beceriksizlikler (parasal olarak değil, transfer politikası açısından)------zaten parantez açman kendininde bu yazdığına inanmadığının kanıtı olmuş ama neyse gelmiş,gelecek hiçbir başkan transferde %100 başarılı olmadı olamayacak bu futbolun gerçeği.

Kulübü uğrattıkları değer kayıpları------------- KAP'a gir ve şu sponsorluk anlaşmalarına bir bak bakalım daha sonra bu yazdığını tekrar oku.

ikisininde taraftara düşmanca yaklaşması--------- herhalde sen şike olayları zamanı yoktun.Şu an Fikret Orman'a küfür edenler yd'ye laf söyleyeni afaroz ediyorlardı.Neden acaba düşmanlıktan mı?

popülüst transfer yapmayacaz deyip ronaldinho peşinden koşması------------ taraftar istiyor diye ekonomik sınırlar çerçevesinde uğraşıldı olmadı.Popülizm uğruna ödenemeyecek paralar teklif edilmedi.tabatalar,Q7'ler bonservisinin yarısı 3,5 milyon alveslerle bir tutuyorsan ne diyeyim.

Anca şu adamı alamadı bu adamı alamadı.Alamaz beyler kimse alamaz Süleyman Seba'da fb'ye gs'ye çok topçu kaptırmıştır ,kapmıştır da bu işler böyledir bu kafayla yeni gelen hiçbir başkan ve yönetim sizleri tatmin etmeyecektir bu kısır döngü devam ettiği sürece de Beşiktaş başarılı olamayacaktır bunu kafanıza sokun.

Devamlı fb ile gs ile kıyaslıyorsunuz hanginiz şikeci aziz'e verilen desteğin 10'da 1'ini verdi yönetime insanlar azizi sevdikleri için değil klübün menfaatlerini önde tuttuğu için arkasında.

şunu sakin kafayla tekrar okuyun:

Bugünden bakarsan sana öyle gelebilir.
Tüm stad Süleyman Seba'ya efsane diye mi küfür ediyordu?
Aynen bugünlerde olduğu gibi dolduruşa gelmişlerdi.Ağızlarından salyalar akıyordu.Gazeteler bir yandan tribün hokkabazları bir yandan az saldırmadılar.

Bugün baktığım zaman tvlerde,gazetelerde,internette ne kadar renkli Beşiktaş düşmanı varsa yönetimi eleştirme ve yıpratma  argümanları bazı Beşiktaşlılarla birebir aynı, yav bu işte bir gariplik yok mu sizce? Bir iki dakka düşünüp ben ne yapıyorum diye düşünseniz iyi olacak.

Renkli Beşiktaş düşmanları ne zaman Fikret Orman'ı göklere çıkarır o zaman tek kalemde silerim ama şu günlerde tek yaptıkları aman bu adam gitsin bu klüp adam olacak galiba diyerek her konuda algı yönetimi ve kamuoyu oluşturma ile yıpratma çalışmaları.

Çevrimdışı canU

tekrar  yd tarzı bir başkan gelsin de  5-10 sene sonra anlarsınız .
ya 2 gün önce senin olduğun taraftaydım fikret orman gidip de yd mi gelsin istiyorsunuz diyordum. Yok abicim olmuyor işte fikret ormanla olmuyor. Bunun yd gelsin demekle alakası nerede.Ben yd ye yeter diye bağırırken yeni açıkta amigoların çoğu üstüme saldırıyordu yılmadım söylemeye devam ettim. yd kadar parası olsa fikret orman da farksız olmazdı beyler bunun farkına varalım. Her gün statta iftar düzenlemeler siyasete bulaşmalar, hangi oyuncunun satılıp hangisinin kalıcağına karışmalar. Sezerle toraman ne yaptı fikret ormana da bu kadar kalmasını istiyor? Beyler sezer öztürkü başkan aldı bunu herkes biliyor değil mi? artık eğri oturup doğru konuşalım. Kurumsal yapı çöktü beyler. Önder özen varken ağzımı açmadım başkana karşı tek kelime etmedim. Bugün artık geldiğimiz noktada bu profesyonellik yalanı bitti. Böyle profesyonellik olmaz. Sen profesyonel birini getiriyorsan onun üstüne başka yönetici koyup ona karışmasına izin vermezsin rahat çalışma ortamı verir sonrasında denetlersin kötüyse yollarsın. Ama orada tutup onu yem olarak kullanmazsın. Ali gültiken bu olayın yd versiyonuydu beyler. orda da kurumsallık vs. Yd senelerce stadı kullandı, fikret orman da kurumsallığı, profesyonelleşmeyi kullandı. Gerçekte öyle bir durum yok.

Kulüp her geçen gün mali olarak çöküyor bunu görmemiz lazım. Borçlar artıyor böyle küçülerek şampiyon ligini yok sayarak bu borç kapanmaz. Seneye ben inanmıyorum ki güzel kadro kurulsun da şampiyonluğa oynayalım. Kötü kadronun üstüne 30-40 harcayacaksın ki şampiyonlukta ol. Hangi parayla harcıyacağız. Stat açılınca bir şey olmayacak zaten 3 yıllık loca parası stada gidiyor. vodafonedan gelen sponsorluk gidiyor şuanda da borç artmaya devam ediyor. Stat okadar da kolay bir çözüm olmayacak gs gibi olmayacağız. onlar 3 senelik loca parasını aldı şampiyon oldu rahatladı bizim öyle bir şansımız olmayacak. Kredi almadan yapıyoruz diyoruz çünkü kulüp batık durumda kredi alamıyoruz. Kalkıp da artistlik yapacak birşey yok sponsorluk paraları factoringlere yüksek faizle kırdırılıyor. Böyle olunca stat açılınca başarı 2-3 sene yine gelmez. Gelirin artacak ama o gelirler ya stada gitmiş ya da borcun faizine gitmiş olacak.

Bu sebeplerden bir projeye başlıyorsun ilk adımda altınsay yardım ediyor bakıyor ki olmayacak. gidiyor önder hoca geliyor. O da maksimum 1 sene dayanıyor. Neden? Herkes suçlu fikret orman süper mi beyler? Stat yapıyor mükemmel muazzam birşey zaten tarihe altın harflerle yazdırdı adını eyvallah. Ama ötesi gelmeyecek. Bunu görmek lazım. Hüsnü güreli tarzında bir aday çıkarsa seçimde şansı olmayacaktır. Kulüpte toparlanmalar var yok diyeni allah çarpar. Kartal yuvaları, pr çalışmaları bjk tv ancak ve ancak futbolda istenen kurumsal yapı daha doğrusu olacak denilen kurumsal yapı olmayacak. Bu yönetimle olmayacak bu çok açık. Camiada bir sorun var bu konuda zaten. Çıkıp herkes önder özen ne başarmış da gelmiş diyor. Sanki başka örneği var ülkede birşeyler başarmış da ondan bekleniliyor. Yönetimde de anç nin gelmeden milanın 100 yaşına gelmiş futbol direktörüyle görüştüğü ortaya çıkıyor. Fikret orman şuanda parayı veren anç diye ağzını açamıyor en büyük hatası herhalde bu. Ayrıca vizyon alınan adamlarla değil yapılan sponsorluklarla olur veya kurumsallaşmayla olur.

Fikret orman işin finans tarafında sponsorluk bulma da iyi, vizyonlu olabilir ama sportif açıdan bir ileri görüşlülük yok. Şampiyonlar ligin yok saymak , hele hele rakiplerimiz ne yaptı ki biz de yapalım transfer demek bu işten ne kadar anlamadığını ne kadar beceriksiz olduğunu gösteriyor. Rakiplerin transfer yapmasını bekleyeceğiz üstüne cl ye gitmek gibi bir derdimiz yok. Gideriz falan aman ha para gelir prestij olur. olur mu öyle şey kulüp nasıl küçülcek ozaman. Ben yd döneminde bile 3. olmak başarıdır algısının yerleştiğini hatırlamıyorum. 3 senedir böyle bu durum hadi 1 sene anlaşılır 2. sene anlaşılır bu sene de herkes aynı modda ve bu normal geliyor artık çok acı. Beşiktaş şampiyonluğa böyle giderse 5 sene daha en az oynayamaz. Ben varım 5 sene daha şampiyon olmamaya, ama bir plan program olsun kardeşim. Vardı bu planı programı yapan mobbing yaptınız gitti adam. Şimdi 1.5 senelik emek gittiği gibi ilerisi de karanlık. Önder özeni a takım sorumluluğundan alıp altyapı pilot takım, gözlemciliğin başına getirseniz bari yollamaya çalışcağınıza istediğiniz adamı da alırdınız tvye de siz çıkardınız rahatlardınız. Şimdi hiçbir şey yok elimizde. bir stat kaldı o bile heyecan vermiyor artık. Çünkü bitince önümüz açık falan değil. :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Volkan Başaran

Cem Dizdar "Beşiktaş çok net Klasik Yıldırım Demirören dönemi yaşıyor"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı forzatunga

şu yanlış yapıldı bu yanlış yapıldı tamam elbette zaten kusursuz bir yönetim imkansız ancak burda asıl püf noktasını kaçırıyorsunuz:

Taraftar baskısıyla ,medya yoluyla yönetim başkan değişimine müsade edersen kim gelirse gelsin bu düzeni değiştirmez ve başarılı O-L-A-M-A-Z !

Gelir tepki çekmemek için transfere bir ton para harcar borca sokar.
Tribünden çatlak sesler çıkmasın diye para sızdırmalarına ranta göz yumar.
Gider Cem Dizdar gibi Beşiktaşın en iyi zamanlarında bile ağzından hayırlı tek laf çıkmayan adamlara imtiyaz verir.

O yüzden direnmek lazım.

şu yanlış yapıldı bu yanlış yapıldı tamam elbette zaten kusursuz bir yönetim imkansız ancak burda asıl püf noktasını kaçırıyorsunuz:

Taraftar baskısıyla ,medya yoluyla yönetim başkan değişimine müsade edersen kim gelirse gelsin bu düzeni değiştirmez ve başarılı O-L-A-M-A-Z !

Ama taraftar baskısından tir tir titreyen Orman , oyuncu gönderiyor..

Yahu burası Beşiktaş..

Fm de yapmazsın böyle bişey ya..

Oyun bu oyun. Oyuncu alıp geri gönderdiğinde taraftar sana kızıyor nasıl takım yönetiyorsun diye..

Ne Fikret Ormanmış arkadaş. Eliyle dokunduğu insan Cennete gidecek zannedersin..

Kötü yönetiyor işte

Deki acemi
Deki hatalı
Deki istemeyerek yapıyor

Ama tek gerçek var

KÖTÜ YÖNETİYOR..HATTA YÖNETEMİYOR..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Erdem Çözer

neyse ki tüm bu bağırış çağırışın 3-4 transferle tersine döneceğini çok iyi biliyorum.. yeter demirören'in nasıl tersine söylendiğine hep birlikte şahit olduk.

hep diyorum önemli olan iyi niyetli olması.. bu adam taraftara oynasaydı, bi yandan durumu idare edecek kadar borç kapatıp, bir yandan transferler yapsaydı, stadı yapmasaydı (izin alınamıyor yalanına devam etseydi) kim ne diyecekti? ama o bu stad yenilenmeden bu kulüp diğerlerine yarışamaz, her gün aradaki fark büyüyor, bir an evvel bu stad yapılmalı dedi ve büyük çoğunluk sadece sportif başarıyla odaklı olduğu halde kendini riske atarak bunu yaptı.. evet hatalı transferler yaptı, evet acemilikten hatalı açıklamalar yaptı ve daha da yapacak.. izin verin tecrübe kazansın, hatalarını düzeltsin

olur da isteğiniz olur ve bir gün pes ederse yerine geleceklerin yapacaklarını da görürüz.. sanırsın yerine gelmesi gündemde olan hiç yapmayacak bu hataları.. onlarda aynı yollardan geçecekler ve olaki kulüp değil de kendi prestikleri, egoları ağır basarsa vay halimize!
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Fikret beye Kaliteli oyuncu demeyin...! Kalite onun için etrafındaki kişilerdir...! Kendi kafasındaki kişilerdir...! 3 olmaz 1 olur 6 olmaz 2.75 olur der ama onları da vermez...! kaliteden anlamıyor...!

Çevrimdışı forzatunga

Ama taraftar baskısından tir tir titreyen Orman , oyuncu gönderiyor..

Yahu burası Beşiktaş..

Fm de yapmazsın böyle bişey ya..

Oyun bu oyun. Oyuncu alıp geri gönderdiğinde taraftar sana kızıyor nasıl takım yönetiyorsun diye..

Ne Fikret Ormanmış arkadaş. Eliyle dokunduğu insan Cennete gidecek zannedersin..

Kötü yönetiyor işte

Deki acemi
Deki hatalı
Deki istemeyerek yapıyor

Ama tek gerçek var

KÖTÜ YÖNETİYOR..HATTA YÖNETEMİYOR..

Sana göre öyle başkasına göre stadın sponsorlukların yanında ayhan bilmemne teferruattır iyi yönetiyordur.
Mevzu o değil ki tekrar oku yazdıklarımı.

Yarın 3 transfer  5-6 galibiyetle  bu tepkiler diner ama bu zihniyet kökten değişmeli asıl mesele bu.

[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 19:35:47 forzatunga ]

Çevrimdışı canU

fikret orman karşıtları forma kombine almayacakmış nereden bağıracaklar istifa diye.sahayada dalıp cezada aldırırsınız.yeterki fikret orman gitsin.
abi bu nasıl bir ayrıştırıcı laflar böyle ya. Hiçbir şey diyemiyorum. Hayırlı olsun size ozaman madem fikret orman düşmanı olduk. Hayırlısı.

Çevrimdışı sallapati

Cem Dizdar "Beşiktaş çok net Klasik Yıldırım Demirören dönemi yaşıyor"

cem dizdar kadar boş konuşan bir adam tanımıyorum. adam hiçbir şeyden tatmin olmuyor

cem dizdar kadar boş konuşan bir adam tanımıyorum. adam hiçbir şeyden tatmin olmuyor

Kimi dinleyelim. Varmı önerin

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Erdem Çözer

çok güzel yazmışsın @insa_c .. dediklerinin çoğuna katılıyorum.. ama işte 2 günde fikir değiştirmemek lazım.. anç parayı veriyor diye ağzını açamıyor diyorsun.. adamın neler yaşadığını, ödemeleri nasıl yaptığını, bir yandan nasıl stadı hiç aksamadan devam ettirdiğini biliyor muyuz? yahu 2 ezeli rakibinin stadının kaç yılda bittiği ortada (maddi olarak senden iyi durumda oldukları açık ve birinin stadını zaten devlet yaptı) adam bi aksilik olmazsa 1,5 seneden daha az bir sürede stadı bitirecek

şunu unutmayın dünya üzerinde hatasız kulüp başkanı yok.. benim gibi fikret orman'ı destekleyenler de hatalarını görüyor zaten.. ama yerine gelmesi muhtemel adamlar belli.. fikret orman'ın o bahsettiğin şeyleri yapmaya en azından niyeti var.. başarır, başaramaz onu göreceğiz.. ama diğerlerinin büyük ihtimalle buna niyeti bile olmayacak

bu arada henüz 2 elemeden ş.ligine katılan bir türk takımı olmadı.. umarım ilk biz oluruz ve gs'nin durumu hiç iyi değil.. seneye her beraber göreceğiz

Çevrimdışı sallapati

evet Fikret Orman kötü yönetiyor.

yüzlerce davayı sonuçlandırdı.
battı denen klubü ayağa kaldırdı.
Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasını yaptı.
kimsenin yıkılamaz dediği İnönü stadını yıktı
kimsenin yapılamaz dediği İnönü stadını yapıyor.
6 ayda stadın kaba inşaatının %50sini bitirdi.
Kartal yuvası satış rekorları kırdı.
Beşiktaş tarihinde ilk kez 200bine yakın forma sattı.
adidasla demirörenin yaptığı anlaşmanın 10 misline anlaştı
Fulya olayındaki kazığı minimuma indirerek gelir arttırımı yaptı
10larca yeni mağaza açıldı.
Vodafone , Kalde , İntegral Forex , Beko , RMK Marine , Mogaz gibi dev sponsorluklar kazandırdı. Beşiktaşın geleceğini kurtardı.
2 yıl avrupadan men edilmesine rağmen yılmadı bu kadar imkansızlıklarla  şampiyonluğa oynayan takım kurdu.
Demirörene olan 106 milyon borcun 50 milyonunu kurtarmak için çalışıyor.
Beşiktaşlı küskün zenginleri takımla barıştırdı.
stad yapılmadan localardan rekor gelir elde etti.
2 yıl içinde gelirlerde Fenerbahçeyi geçeceğini düşünüyor. (taraftar sayımız neredeyse Fbnin 3 te 1 i olmasına rağmen)

Futbola zaten karışmadığını söylüyor. siz hala Sezer Toraman diyorsunuz.

eyvallah Sezer Toraman a ben de karşıyım. ama Önder Özen konusunda acımasızca eleştiriyorsunuz. İyi lider zorluklar içinde de işlerini yürütebilir. önder Özen demek ki iyi lider değil hep istifayı koz olarak kullandı. Sorunları çözmekten çok istifayı düşündü. . Yolu açık olsun
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 20:00:52 sallapati ]

Çevrimdışı canU

çok güzel yazmışsın @insa_c .. dediklerinin çoğuna katılıyorum.. ama işte 2 günde fikir değiştirmemek lazım.. anç parayı veriyor diye ağzını açamıyor diyorsun.. adamın neler yaşadığını, ödemeleri nasıl yaptığını, bir yandan nasıl stadı hiç aksamadan devam ettirdiğini biliyor muyuz? yahu 2 ezeli rakibinin stadının kaç yılda bittiği ortada (maddi olarak senden iyi durumda oldukları açık ve birinin stadını zaten devlet yaptı) adam bi aksilik olmazsa 1,5 seneden daha az bir sürede stadı bitirecek

şunu unutmayın dünya üzerinde hatasız kulüp başkanı yok.. benim gibi fikret orman'ı destekleyenler de hatalarını görüyor zaten.. ama yerine gelmesi muhtemel adamlar belli.. fikret orman'ın o bahsettiğin şeyleri yapmaya en azından niyeti var.. başarır, başaramaz onu göreceğiz.. ama diğerlerinin büyük ihtimalle buna niyeti bile olmayacak

bu arada henüz 2 elemeden ş.ligine katılan bir türk takımı olmadı.. umarım ilk biz oluruz ve gs'nin durumu hiç iyi değil.. seneye her beraber göreceğiz
Abi ben artık inancımı kaybettim fikret ormana karşı. Sizleri bilemiyorum ben bir kurumsallaşma profesyonelleşme futbolda görüceğimizi düşünmüyorum maalesef. Birkaç kere daha söyledim yeni bir futbol direktörü gelir ama bu düzende o da maksimum 1 sene dayanır daha fazlasına dayanmaz. Sistemde sıkıntı var ve aynı şekilde devam edecek. Anç futbol şube başkanı yanında mete vardar bir de sportif direktör. Hangisi sorumlu, hangisi ne iş yapacak? Kim kime karışabilir kim kime karışamaz? parası olan mı konuşacak bilgisi olan mı? Bunlar çözümlenmediği sürece isterlerse matthias Sammer gelsin hiçbir şey olmaz 1 seneye kalmadan gider. Projenin temeli sağlam değil.

İstedikleri kadar transfer yapsınlar benim güvenim yerine gelmez, bir beklentim olmaz bu yönetimden. isterse messiyi alsın ben hiçbir şey beklemiyorum. Statta da böyle saçma sapan profesyonel olmayan işlere girişmesinler başka birşey istemiyorum. Stat bitsin seçimde de biri gelsin teşekkür edilip veda edilir bu yönetime. Adalı vs bir daha sanmıyorum ki genel kurulun önüne çıkabilsin. Hüsnü güreli belki çıkar, belki ibrahim altınsay. Fikret orman bir dönem daha böyle giderse göremeyecek benim düşüncem bu yönde.

Çevrimiçi murat

Vodafone , Kalde , İntegral Forex , Beko , RMK Marine , Mogaz gibi dev sponsorluklar kazandırdı. Beşiktaşın geleceğini kurtardı.
2 yıl avrupadan men edilmesine rağmen yılmadı bu kadar imkansızlıklarla  şampiyonluğa oynayan takım kurdu.
2 yıl içinde gelirlerde Fenerbahçeyi geçeceğini düşünüyor. (taraftar sayımız neredeyse Fbnin 3 te 1 i olmasına rağmen)

eyvallah Sezer Toraman a ben de karşıyım. ama Önder Özen konusunda acımasızca eleştiriyorsunuz. İyi lider zorluklar içinde de işlerini yürütebilir. önder Özen demek ki iyi lider değil hep istifayı koz olarak kullandı. Sorunları çözmekten çok istifayı düşündü. . Yolu açık olsun

+1903

Çevrimdışı Erdem Çözer

Abi ben artık inancımı kaybettim fikret ormana karşı. Sizleri bilemiyorum ben bir kurumsallaşma profesyonelleşme futbolda görüceğimizi düşünmüyorum maalesef. Birkaç kere daha söyledim yeni bir futbol direktörü gelir ama bu düzende o da maksimum 1 sene dayanır daha fazlasına dayanmaz. Sistemde sıkıntı var ve aynı şekilde devam edecek. Anç futbol şube başkanı yanında mete vardar bir de sportif direktör. Hangisi sorumlu, hangisi ne iş yapacak? Kim kime karışabilir kim kime karışamaz? parası olan mı konuşacak bilgisi olan mı? Bunlar çözümlenmediği sürece isterlerse matthias Sammer gelsin hiçbir şey olmaz 1 seneye kalmadan gider. Projenin temeli sağlam değil.

İstedikleri kadar transfer yapsınlar benim güvenim yerine gelmez, bir beklentim olmaz bu yönetimden. isterse messiyi alsın ben hiçbir şey beklemiyorum. Statta da böyle saçma sapan profesyonel olmayan işlere girişmesinler başka birşey istemiyorum. Stat bitsin seçimde de biri gelsin teşekkür edilip veda edilir bu yönetime. Adalı vs bir daha sanmıyorum ki genel kurulun önüne çıkabilsin. Hüsnü güreli belki çıkar, belki ibrahim altınsay. Fikret orman bir dönem daha böyle giderse göremeyecek benim düşüncem bu yönde.

bilic gitmedikçe sorun yok ve fikret orman da büyük ihtimalle görevi bitene kadar kalır.. 3 dönem süresi dolduğunda da bütün taraftar büyük başkan bizi bırakma diye bağırır.. dediğin isimler keşke gelse.. belki çok daha başarılı olurlar ama özellikle altınsay çok zor gibi.. ben her ikisini de isterim.. ama şimdilik elini kayanın altına koymuş başkanın arkasındayım.. zeki bi adam olduğu belli.. eminim o da hataları görüyordur

Çevrimdışı canU

Kimse finansal açıdan yaptıklarını inkar etmiyor yaptıkları da helal olsun. Stadı yapmasına da helal olsun zaten adını altın harflerle yazdırdı beşiktaş tarihine. Ama olay o değil işte hala neden görmüyorsunuz? fikret orman güzel konuşa konuşa herkesi kendi gibi yapmış. Futbolda 3 yıldır skandal işler oluyor. Sadece bu sene olanlar yeterli. Bu kadar skandal hangi kulüpte oluyor. Ya sen yalçını alıp kampa götürüp geri yolluyorsun bu nasıl bir saygısızlık beşiktaş gibi bir kulüp bunu nasıl yapar? Burada tazminat ödeyince bunun del bosqueden , ferrariden ne farkı kalacak? fikret orman'ın yd den futbol anlamında yaptıklarının tek farkı 8 milyon euro vermiyor, çünkü parası okadar yok.ericson olayında tecrübesizlerdi şimdi ne acaba.
Önder özeni kulüpten göndermek isteyen bir grup vardı yönetimde ve bu grup fikret ormanı yenerek gitmesini sağlamıştır. Sen daha yönetimine sahip çıkamıyorsun yönetimde bir ağırlığın yok. Her gün bir başkası çıkıp başka bir şey söylüyor. Ama dava kapadı. Dava kapadıysa stat yapıyorsa yanlışlarına susalım mı? sustuk, sustuk buraya kadar geldi artık ben susmicam gereken muhalefeti heryerde yapacağım. İnş yakın zamanda genel kurulda da yapacağım.

Ek olarak kartal yuvası fikret orman yönetimine güvenen beşiktaşlılar sayesinde rekor sayıda forma sattı, rekor gelir elde etti. O güveni kaybeden bir yönetim var ortada. Sezer ve toraman meselesinden ayrı olarak bugün gitmesini istediğim futbolcular var takımdan dedi gerçekten çok profesyonelleşmişiz. Yakında betondan da anlarım futboldan da diye bir çıkış bekliyorum.

Son ek: Önder özen lider olmak zorunda değil. önder özen seçilmiş bir profesyonel bunaldığında istifayı basar gider. Senin görevin onun bunalmayacağı, rahat rahat çalışabiliceği bir ortam hazırlamak. Yönetim kurulu, genel müdürü hiçe sayar, istediği satın almaları yapmaz iptal ederse genel müdür istifa eder çünkü kendini düşünmek zorundadır o profesyoneldir.
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 20:07:14 insa_c ]

Çevrimdışı mert_

adidasla demirörenin yaptığı anlaşmanın 10 misline anlaştı
Fulya olayındaki kazığı minimuma indirerek gelir arttırımı yaptı

bazı şeyleri gören görüyor arkadaş  :) çok net yazılmış tebrik ederim...

Çevrimdışı ALI RIZA

çok dogru diyor fikret bey geldiginde sürekli değişim olmayacan begenmedim gitsin teknik direktör olmayacak dedi...! geldigi yıl sonunda samet gitti...! ardından biliç geldi önder özenle...! özen istifa etti veya ettirildi..! Fikret beyin dedikleri nerde_? hesap soracak 7 yetim hakkını savunacagım vs vs gibi kalıba sığan laflar etti laflar taştı döküldü sonuç BOŞ...!

Çevrimiçi murat

abi bu nasıl bir ayrıştırıcı laflar böyle ya. Hiçbir şey diyemiyorum. Hayırlı olsun size ozaman madem fikret orman düşmanı olduk. Hayırlısı.
yapılan yanlışta yönetime sırtını dönenler,takınını sahipsiz bırakanlar,forma almayacağım,kombine almayacağım diyenlere lafım.öyle veya böyle beğenmeyebilir başarısız bulabilirsin ama ligler başladıktan sonra stadta Yönetim gitsin﹗ diye bağırmanın anlamı beşiktaşa zarar vermek istemektir.sezon içinde istifalar yaşandı ne zaman başarılı olundu.fikret orman başarısızda olabilir ama daha başarısız olacağı ortam dahi oluşmadı.kulüp bir belini doğrulsun yapamazsa başkası gelir.belini doğrultamazsa bir dahaki seçime kadar zaten yine başkası gelir.ayrışmayı ben değil aslında başkana yönetime ona buna sallayanlar yapıyor.şimdi fikret orman istifa etse daha iyi mi olacak.taraftar olarak yapacağın gidip takımını desteklemek.taraftar bu işlerin içine girdiğinde iş daha kötü yerlere gidiyor.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

çok dogru diyor fikret bey geldiginde sürekli değişim olmayacan begenmedim gitsin teknik direktör olmayacak dedi...! geldigi yıl sonunda samet gitti...! ardından biliç geldi önder özenle...! özen istifa etti veya ettirildi..! Fikret beyin dedikleri nerde_? hesap soracak 7 yetim hakkını savunacagım vs vs gibi kalıba sığan laflar etti laflar taştı döküldü sonuç BOŞ...!

ama stat yapuyormus'mus'mus'mus.......
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Deniz

yanan eve girdik,eli taşın altına koyduk :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Salih A.

salvador samet hoca nın gidişinin başarıyla veya yönetimden dolayı değil adam ile taraftar bir türlü barışamadı taraftar sürekli tepkiliydi. hesap sorma kısmına gelince fulya projesine bak görürsün başkan savcı veya başbakan falan değil yanlış bir anlaşma var ortada içişleri bakanlığına şikayette bulunuluyor ama bakanlık hiçbirşey yapmıyor
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Etiketler: