Fikret Orman
Fikret Orman

Beşiktaş Forum|Fikret Orman Bu forumda Beşiktaş kulubünün her hangi bir değerine, makamına ve makamında oturan kişilere küfür, hakaret, rencide edici ve küçültücü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fikret Orman  [Okunma sayısı 15818 defa] Fikret Orman

Çevrimdışı sallapati

Alıntı
300 bin lira icin Salih'ten kistin.
Suan van Gaal nerede? Hollanda ile yari finale cikti ve Bayern Munich'in basina geciyor.
Salih Ucan nerede? Roma'da
Hakan Calhanoglu nerede? Leverkusen
O Salih'ten kistigin 300 bin lirayi gittin Sinan Kurumus'a harcadin.

salih kendi isteğiyle FB yi seçti
Hakan Çalhanoğlu da gelmek istemedi.
Van Gaal feda döneminde takıma gelir miydi sence buna inanıyor musun?
Sinan Kurumuş u Samet Aybaba aldı

Çevrimdışı forzatunga

süleyman seba da böyle böyle yıpratıldı ,gönderildi.

Çevrimdışı sallapati

süleyman seba da böyle böyle yıpratıldı ,gönderildi.

aynen.. Fikret Orman giderse Demirören , Adalı gibi rantçılar yine parseller Beşiktaşı

Çevrimdışı canU

sallapati bence biraz yanlış bilgilere sahipsin. Çalhanoğluyla anlaşıldığını ve yönetimin kararsız kalıp geç hareket etmesinden dolayı hamburgun kaptığını altınsay kendi söylemişti. Aynı şekilde salih için de aradaki fark 300bin euro idi fb daha fazla verince klubü fbye sattı. Bu yavaşlık karar mekanizmasındaki düzensizlik zaten önder özeni de istifa ettiren sebep. Kim gelirse gelsin 1 seneden fazla dayanamaz bu düzene eğer kukla olmazsa.

Çevrimdışı canU

aynen.. Fikret Orman giderse Demirören , Adalı gibi rantçılar yine parseller Beşiktaşı

Adalı bu klubün kapısından bir daha adım atamaz sanmıyorum bir çok aday çıkacaktır. Böyle düşünme zamanı geçti bence. En başından beri benim de düşüncem buydu ama artık sona gelindi beyler biraz romantiklikten çıkmamız gerekiyor olmuyor bu yönetimle. Ortada bir yönetim yok yani bunu görmek çok zor değil. Başkan iyi niyetli ama bu yönetim kadrosuyla olmuyor. Başkan da saçmalamaya başladı. Seba başkan dönemine yaşım itibariyle hakim değilim ama böyle olaylar böyle yönetimsel beceriksizlikler, yönetememe durumu olduğunu sanmıyorum.

Çevrimdışı Volkan Başaran

Süleyman Seba ve Fikret Orman..

Ayıp yahu

Vallahi billahi ayıp..

Birisi Türk futbolunun efsanesi

Diğeri Yalanların Efendisi

Süleyman Başkan'a bu denli saygısızlık yapma hakkını kimse size vermez
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Factatum

Hasan Arat'tan başkası yalan.  :bandit:

İbrahim Altınsay ve ekibi de olur diyeceğim, ancak o siyasetin futbola karışmasından ötürü düşünmediğini söylemişti. Türkiye'de futbol siyasetin doğrudan müdahale ettiği mecra. Fikri değişmiş midir? bilemem!

Çevrimdışı ErsemBJK

Salih kendi istegiylie fb'yi secmedi. Arada 300 bin liralik fark vardi biz o yuzden yavastan aldigimiz icin fb 300 bin liralik farki verdi ve aldi.
Hakan Calhanoglunun ailesine kadar gorustu Ibrahim Altinsay. Imzaya hazirdi. Hemde 1.5 milyon euro bonservis ve senelik 200.000 euro maasla.
Ama '18 yasindaki cocuga 1.5 milyon euro bonservis mi verilir' dedi yonetimde bazilari. Ve bu yuzden alamadik. Ondan sonrada gelip 2.5 milyon basip aldilar Hakani.
Van Gaal ile gorusmeler de Ibrahim Altinsay tarafindan yapiliyordu. Gelirmiydi gelmezmiydi bilemem ama Ibrahim Altinsayin istedigi Samet Aybaba degildi.
One surdugu isimlerde bielsa, rangnick, van gaal kalitesindeydi.
"Neye geç kalmışız?" "Daha lige bir buçuk ay var." "Evet Şampiyonlar Ligi'ne iki hafta var."

- Sulalem Raad Panpa F.O

Çevrimdışı forzatunga

Ayıp yahu

Vallahi billahi ayıp..

Bugünden bakarsan sana öyle gelebilir.
Tüm stad Süleyman Seba'ya efsane diye mi küfür ediyordu?
Aynen bugünlerde olduğu gibi dolduruşa gelmişlerdi.Ağızlarından salyalar akıyordu.Gazeteler bir yandan tribün hokkabazları bir yandan az saldırmadılar.

Bugün baktığım zaman tvlerde,gazetelerde,internette ne kadar renkli Beşiktaş düşmanı varsa yönetimi eleştirme ve yıpratma  argümanları bazı Beşiktaşlılarla birebir aynı, yav bu işte bir gariplik yok mu sizce? Bir iki dakka düşünüp ben ne yapıyorum diye düşünseniz iyi olacak.

Renkli Beşiktaş düşmanları ne zaman Fikret Orman'ı göklere çıkarır o zaman tek kalemde silerim ama şu günlerde tek yaptıkları aman bu adam gitsin bu klüp adam olacak galiba diyerek her konuda algı yönetimi ve kamuoyu oluşturma ile yıpratma çalışmaları.
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 17:47:35 forzatunga ]

Çevrimdışı sallapati

Salih kendi istegiylie fb'yi secmedi. Arada 300 bin liralik fark vardi biz o yuzden yavastan aldigimiz icin fb 300 bin liralik farki verdi ve aldi.
Hakan Calhanoglunun ailesine kadar gorustu Ibrahim Altinsay. Imzaya hazirdi. Hemde 1.5 milyon euro bonservis ve senelik 200.000 euro maasla.
Ama '18 yasindaki cocuga 1.5 milyon euro bonservis mi verilir' dedi yonetimde bazilari. Ve bu yuzden alamadik. Ondan sonrada gelip 2.5 milyon basip aldilar Hakani.
Van Gaal ile gorusmeler de Ibrahim Altinsay tarafindan yapiliyordu. Gelirmiydi gelmezmiydi bilemem ama Ibrahim Altinsayin istedigi Samet Aybaba degildi.
One surdugu isimlerde bielsa, rangnick, van gaal kalitesindeydi.

salih daha ne yaptı futbol adına.. daha ortada birşey yok.. hem de açıkladı kendisinin fbli olduğunu.
hakan hasta gsliyim diye açıkladı... hakan büyük potansiyel olabilir ama zaten eninde sonunda avrupaya gidecekti...

hakan  ve salih şu an avrupada oynuyorlar. biz alsaydık en fazla 5er milyon euroya satabilecektik.. 10 milyon euro zarar ettik diyebiliriz.

Başkanın işi futbolcu alıp satmak değildir. Sponsor bulmak gelirleri arttırmak vsdir.. Bunları Fikret Orman mükemmel yapıyor..

Futbolu ÖÖ ye bıraktı ama ÖÖ beceremedi gitti yolu açık olsun..

ANÇ yönetimdeki zayıf halkadır.. Başkan ANÇ konusunda hata yapıyor..

Çevrimdışı sallapati

Ayıp yahu

Vallahi billahi ayıp..

ayıp be kardeşim.. saygısızlık yapma başkana

Çevrimdışı ACAB1903

Fikret Ormanı hep destekledim hep savundum ama bi yere kadar.. Görüldü ki bu iş Fikret Orman ile yürümeyecek.. Stadı bitirip bir an önce kongre kararı alınması şart. Bu kadar yalan bu kadar beceriksizlik bu kadar vizyonsuzluk görmedim...

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ayıp yahu

Vallahi billahi ayıp..

öyle deme, fikret orman stat yapiyormus'mus, borclari bitiriyormus'mus,

Ayıp yahu

Vallahi billahi ayıp..

öyle deme, fikret orman stat yapiyormus'mus, borclari bitiriyormus'mus,

öyle deme, fikret orman stad yapiyorm

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı canU

Bugünden bakarsan sana öyle gelebilir.
Tüm stad Süleyman Seba'ya efsane diye mi küfür ediyordu?
Aynen bugünlerde olduğu gibi dolduruşa gelmişlerdi.Ağızlarından salyalar akıyordu.Gazeteler bir yandan tribün hokkabazları bir yandan az saldırmadılar.

Bugün baktığım zaman tvlerde,gazetelerde,internette ne kadar renkli Beşiktaş düşmanı varsa yönetimi eleştirme ve yıpratma  argümanları bazı Beşiktaşlılarla birebir aynı, yav bu işte bir gariplik yok mu sizce? Bir iki dakka düşünüp ben ne yapıyorum diye düşünseniz iyi olacak.

Renkli Beşiktaş düşmanları ne zaman Fikret Orman'ı göklere çıkarır o zaman tek kalemde silerim ama şu günlerde tek yaptıkları aman bu adam gitsin bu klüp adam olacak galiba diyerek her konuda algı yönetimi ve kamuoyu oluşturma ile yıpratma çalışmaları.

fikret ormanı kimse yıpratmıyor kendi kendini yıpratıyor o. Kendi kendine kredisini sıfırladı benim gibi birçok kişiyi artık karşısına aldı. Sabır kalmadı. Bu kadar beceriksiz bir yönetimi savunmandaki veya seba başkanla aynı kefeye koymanı ne sağlıyor merak ediyorum? Yönetimsel beceriksizlik mi? herşeyin amatörce devam etmesi mi? Gerçekten şu noktadan sonra ben stat dışında birşey bulamıyorum.

Çevrimdışı forzatunga

fikret ormanı kimse yıpratmıyor kendi kendini yıpratıyor o. Kendi kendine kredisini sıfırladı benim gibi birçok kişiyi artık karşısına aldı. Sabır kalmadı. Bu kadar beceriksiz bir yönetimi savunmandaki veya seba başkanla aynı kefeye koymanı ne sağlıyor merak ediyorum? Yönetimsel beceriksizlik mi? herşeyin amatörce devam etmesi mi? Gerçekten şu noktadan sonra ben stat dışında birşey bulamıyorum.

tekrar  yd tarzı bir başkan gelsin de  5-10 sene sonra anlarsınız .

Çevrimdışı ACAB1903

tekrar  yd tarzı bir başkan gelsin de  5-10 sene sonra anlarsınız .
Fikret orman yd gibi zaten

Çevrimdışı forzatunga

Fikret orman yd gibi zaten

örnek alayım,açalım biraz?

Çevrimdışı sallapati

İnadına Fikret Orman.. Fikret Ormanın askerleriyiz

Çevrimdışı sallapati

haber1903 ntvspor gibi renkli medyanın haberlerine inanmayın.. Fikret ormanı eleştiriyorlarsa Beşiktaş doğru yolda demektir.

Çevrimdışı forzatunga

haber1903 ntvspor gibi renkli medyanın haberlerine inanmayın.. Fikret ormanı eleştiriyorlarsa Beşiktaş doğru yolda demektir.

Aslında çok basit bir denklem ama insanlar hırslarının kurbanı oluyor sağduyu ile düşünme yetilerini kaybediyorlar belli bir noktadan sonra.

Çevrimdışı ACAB1903

örnek alayım,açalım biraz?

ikisi de yalancı.. ikisi de o koltuğu dolduramayan vizyonsuz kişiler... ikisi de Beşiktaş Başkanı olamayacak kişiler..

Çevrimdışı ACAB1903

İnadına Fikret Orman.. Fikret Ormanın askerleriyiz

Bizde Beşiktaşımızın askeriyiz..  :ok:

Çevrimdışı forzatunga

ikisi de yalancı.. ikisi de o koltuğu dolduramayan vizyonsuz kişiler... ikisi de Beşiktaş Başkanı olamayacak kişiler..

bu mu örneklendirmen ? ne kadar boş bir söylem olduğunun farkındasın di mi?

Çevrimdışı ACAB1903

bu mu örneklendirmen ? ne kadar boş bir söylem olduğunun farkındasın di mi?

transferdeki beceriksizlikler (parasal olarak değil, transfer politikası açısından), Sözünün eri değil hep ne dediyse tersinin yapması yada yapmaması ya da haftaya netleşmesi, Kulübü uğrattıkları değer kayıpları özellikle son transfer konularında, borcu azaltıcam deyip borc üstüne borc bindirmesi, futbol şubesinde profesyonel bir yönetim olacak deyip daha bugün takımdan göndermek istediğim futbolcular var gibi açıklamalar yapması, ikisininde taraftara düşmanca yaklaşması, allahtan F.Orman dönvdürmüyor yd gibi.. popülüst transfer yapmayacaz deyip ronaldinho peşinden koşması onuda eline yüzüne bulaştırması.. ikisininde kulübü küçük düşürmesi her konuda..kart 1903 gibi konularda dediğini yapmaması.... daha onlarca madde sıralarım..  bunlar mı boş söylemler?
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 18:25:51 ACAB1903 ]

Çevrimdışı Volkan Başaran

Hiç bir dediği tutmuyorki..

Geçen sene akşam saatlerinmde bir tv de dinlemiştim. Haberturk yada atv..

bizde seneye drogba gibi oyuncu alacaz dedi. yaşı belli seviyeye gelmiş takımda abilik yapacak birisii..

hatta o dönem gazeteler lambard felan demişti..

bu sene tam tersi.. 35 YAŞINDA oyuncu almayız diyordu..

Fikret Ormanın Askerleri o dönem o süzünede destek veriyordu bu dönemki sözünede..

Yarın Yıldız alsa ve deseki ne kadar yıldız o kadar daha iyi gelir ona da destek verecekler..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Etiketler: