2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 193 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 788227 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı DieForYou1903

YORDumu en rahat takkmdık

Sağ stoper,kanat,orta saha diye kendimiz yedik. :)

Sağ stoper,kanat son gün geldi.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Murat Sancak: "Tayyip Talha'yı Fenerbahçe'ye verseydik, daha fazla da ücret alacaktık. Buna tenezzül etmedik. Fenerbahçeli yöneticiler bu transferi çok istedi, Allah var."

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

🏟 2022/23 BEŞİKTAŞ JK.🦅

🧤 Ersin-Emre-Mert-Utku

⚓️ Rosier - Tayfur - Masuaku - Umut

🤚 Saïss - Emrecan - Montero - Welinton - Necip - T.Talha

🔑 Gedson- Josef - Dele - Salih - Kerem - Berkay - Atiba

🎯 Ghezzal-N’Koudou-Redmond-Oğuzhan

⚽️ Weghorst-Muleka-Cenk
[ Son Düzenleme: 08 Eylül 2022, 18:51:23 DieForYou1903 ]

Çevrimiçi sEuL

Murat Sancak: "Tayyip Talha'yı Fenerbahçe'ye verseydik, daha fazla da ücret alacaktık. Buna tenezzül etmedik. Fenerbahçeli yöneticiler bu transferi çok istedi, Allah var."

Cok gereksiz ve bos bir adam ve cok konusuyor bence.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Nazım Ar

Keşke video yapılsaydı ayıp olmuş.

Kiralık oyuncu, yedek düşüncesiyle alıyoruz video yapılmaması iyi olmuş. İyi performans gösterir de seneye bonservisini alırsak kralını yaparız Ghezzal'de olduğu gibi :)

Derken baktım yapmışlar bile :)

Çevrimiçi Samet Demir

Cok gereksiz ve bos bir adam ve cok konusuyor bence.
Bende çok sevmiyorum ama bu açıklamayı onun yapması güzel olmuş

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Keşke video yapılsaydı ayıp olmuş.

Çevrimdışı KadirA

Çevrimdışı DieForYou1903

İçimizden biri, gayet güzel olmuş. :)

Çevrimiçi sEuL

Bende çok sevmiyorum ama bu açıklamayı onun yapması güzel olmuş

Iki dakika sonra yine bos konusmus, Fb daha cok veriyordu ama buna tenezzul etmedik demis. Ardindan Fb'ye gidecekti ama Serdar Dursun Adana'ya gelmeyi kabul etmedi demis. Ustune Bruma'yi bekledik o da gelmek istemedi diye sacmalamis. Bir dedigi bir dedigini tutmuyor, ne zaman nerede konusulur bilmiyor, sokak agziyla cahil cahil konusup bukalemun gibi her dakikada renk degistiren sacma bir cisim.

Çevrimdışı DieForYou1903

Son dakika süpriz denayer olabilir deniyor :)

Çevrimiçi levitate

bence tutacak ben ümitliyim "ismi lazım değil" den. :D (Şaka)

Harry potterda ki "voldemort" gibi oldu.Adını fazla anamıyoruz talha diyelim. :areindeer:

bence de tutacak, aman hata yapmasın yoksa hapse gireceğiz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi BlackEagle16

Tayyip Talha’da tek ümidim genç olması ve Avrupa’nın radarında olması ^murat sancağa ne kadar güvenilirse^ saissin yanında gelişebileceğini düşünüyorum.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Necmi

bence de tutacak, aman hata yapmasın yoksa hapse gireceğiz
😂

Çevrimiçi Gökhan Kurt

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Çevrimiçi sEuL

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Lyon'da fena bi performans gostermedi aslinda ben PL yapar diye dusunuyordum ama gorunen koy kilavuz istemez iste. Adamin aklinda pek futbol oynamak yok anlasilan ve para para diye her klubun kapisini caliyor menajeri. Bugun TR'den bir klube gitmezse eger bir haftada Yunan takimlarinin kapisinda yattiktan sonra yolu Arabistana duser.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Lyon'da fena bi performans gostermedi aslinda ben PL yapar diye dusunuyordum ama gorunen koy kilavuz istemez iste. Adamin aklinda pek futbol oynamak yok anlasilan ve para para diye her klubun kapisini caliyor menajeri. Bugun TR'den bir klube gitmezse eger bir haftada Yunan takimlarinin kapisinda yattiktan sonra yolu Arabistana duser.
Daha 27 yaşında reis kafada futbolu bitirdi ise bizden uzak olsun.

Çevrimdışı KadirA

Çağlar diye totem yaptık, gelmedi. Oturur artık Leicesterda tribünde.

Çevrimiçi murat baltacı

Uzun seneler sonra muhtesem bir transfer dönemi geçirdik şuan ligde kadro ve oyun olarak rakibimiz yok açık açık operasyon cekilmezse ipi göğüsler her sene üzerine koyarak devam eder Gordon milne gibi iki üç şampiyonluk birde UEFA kupası yapabiliriz. Geçen sezonki transferlerde güzeldi tutmadı hocada Avrupa'ya odaklaninca işler ters gitti bu sene tutma katkı verme ihtimali daha yüksek  oyuncular seçildi.

Yönetim futbol aklı hameleler süper hocada iyi gidiyor emeği geçenlere teşekkürler.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi BlackEagle16

Uzun seneler sonra muhtesem bir transfer dönemi geçirdik şuan ligde kadro ve oyun olarak rakibimiz yok açık açık operasyon cekilmezse ipi göğüsler her sene üzerine koyarak devam eder Gordon milne gibi iki üç şampiyonluk birde UEFA kupası yapabiliriz. Geçen sezonki transferlerde güzeldi tutmadı hocada Avrupa'ya odaklaninca işler ters gitti bu sene tutma katkı verme ihtimali daha yüksek  oyuncular seçildi.

Yönetim futbol aklı hameleler süper hocada iyi gidiyor emeği geçenlere teşekkürler.
Valla iki senedir transferleri çok beğeniyorum. Bir proje sistem dahilinde transferler yapılıyor. Yönetimler değişsede futbol aklımız bu şekilde sabit kalmalı. Hoca ya gelirsek hocanın en büyük destekçilerinden dim taki Alanya maçına kadar Alanya maçından sonra ısrarla gitmesini isteidiğim için çok pişmanın o maç bizi sıkılaştırdı takımı takım yaptı. Hoca gelişime açık at gözlüğü olmayan iyi bir hoca inşallah ipi göğüsler zicodan sonra süper lige damga vurur.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi murat baltacı

Valla iki senedir transferleri çok beğeniyorum. Bir proje sistem dahilinde transferler yapılıyor. Yönetimler değişsede futbol aklımız bu şekilde sabit kalmalı. Hoca ya gelirsek hocanın en büyük destekçilerinden dim taki Alanya maçına kadar Alanya maçından sonra ısrarla gitmesini isteidiğim için çok pişmanın o maç bizi sıkılaştırdı takımı takım yaptı. Hoca gelişime açık at gözlüğü olmayan iyi bir hoca inşallah ipi göğüsler zicodan sonra süper lige damga vurur.
Ben Alanya maçından sonra hem hocayı hem yönetimi göndermiştim ama dediğin gibi o maç bizi güçlendirdi hocanın hırslı ve gelişime açık olması çok iyi istediği alternatifli kadroda kuruldu Lucescuya yapılan yapılmazsa uzun seneler başarılı oluruz.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı umutow

talha açıklanmadı sorun olur mu ?

Çevrimdışı Beşiktaş Arena

2022/23 Yaz Transfer Dönemi sona erdi. Konu, 2022/23 Kış Transfer Dönemi bitene kadar açık kalacak, ancak mevcut başlıkta sezon ya da maç değerlendirmeleri ile ilgili mesajlara yer verilmeyecektir. Arzu eden üyeler takip ettikleri futbolcuları ya da yapılmasını uygun gördükleri transferlerle alakalı fikirlerini sarf edilen kaidelere bağlı kalarak bu alanda paylaşabilir.

Forum Kuralları

Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabına ya da Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler başlığı vasıtasıyla yöneticilere bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür.

Çevrimdışı MUSTAFA_

talha açıklanmadı sorun olur mu ?
Belgeler yetişti. İstediğimiz zaman açıklarız. Sorun yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: