2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 804828 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

şafak malatya denayer'i alacağımızı iddia ediyor hmm
Weli ya da montero dan birisinin gitmesi lazım bunumn için

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sefaköykartali

Takım tamam. Sınır gelecek sene düşerse baba bir sağ stoper çekersin emrecan da talha da rotasyonda kalmayı sorun etmez.

Çevrimdışı goktasoktay

Aynen öyle.
Şuan kaleye gelen 2 toptan biri gol oluyor.Ya kalecilerimiz kötü ya da rakibe net şut imkanları tanıyoruz.Başka bir açıklaması yok bunun.

Kaleci alamayacağımıza göre defansı düzeltmek zorundayız.Son günün içerisindeyiz ve halen sağ stoper Necip,Sol stoper alternatifsiz Saiss.Bana kalsa 2 stoper gerekiyordu.Ancak birine de razıyım şuan.
Gerideki savunma kurgusundaki bozukluktan ve necipten kaynaklanıyor. Ben ayrıntılı bir analiz dinledim, mantıklı geldi. Aslında hocanın işine karışılmasaydı 3 lü oynarsak o defoları kapatma olasılığımız yüksekmiş. Ben hocanın 3lü ya da 4 lüde farketmez, bir şekilde çözeceğine inanıyorum.

Çevrimdışı goktasoktay

Talha’yı almışız. Kartalanaliz yazıyor. Bunlar güvenilir diye biliyorum. Doğrudur büyük ihtimal.

Baya güvenilir. Genelde ne söylediyse tutturdu. İyi çalışıyor..

Çevrimdışı Orhan_

aaa hani bileti fb almıştı

ANÇ bilet için de indirim istemiş. 1000tllik bilet (ali koç almış) 750tl'ye düşmüş. 250 tl ile kendine çokoprens ve kola almış.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Çevrimdışı aunt minnie

Fenerle dalgasını geçiyoruz da şu yabancı kuralı olmasa yüzüne bakılacak oyuncu değil Tayyip falan

Çevrimdışı Kursad_Duran

Fenerle dalgasını geçiyoruz da şu yabancı kuralı olmasa yüzüne bakılacak oyuncu değil Tayyip falan
Bencede. Necipi bile kesemez.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizimkiler uçağa bindirmemiş 1.30'ta. Helal olsun büyük iş.
Çok kritik bir transferdi, iyi iş.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak: "Tayyip Talha‚ Beşiktaş´a hayırlı olsun. Beşiktaş kulübüne daha önceden söz verdiğimiz için bu sözümüzde durduk‚ kimseyle para pazarlığı yapmadım." (A Spor)

Fenere verir dedim ama beni utandırdı  :D

Çevrimdışı Nazım Ar

Kıstasımız Saiss ise evet o seviyeden uzak ama böyle oyuncular da lazım. Genç milli çocuk avrupaya gidiyordu dün akşam, belki 2 sene sonra Çağların Merihin Mertin Kaanın peşinde koştuğumuz gibi peşinde koşacaktık.

Çevrimdışı DieForYou1903

Yeni transferimizin skills videosunu fener hazırlamış izleyelim :)

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Necmi

Kıstasımız Saiss ise evet o seviyeden uzak ama böyle oyuncular da lazım. Genç milli çocuk avrupaya gidiyordu dün akşam, belki 2 sene sonra Çağların Merihin Mertin Kaanın peşinde koştuğumuz gibi peşinde koşacaktık.
belkide saissin yanında çok iyi olacak biz genç oyuncuda otuz yaşındaki tecrübe performansı bekliyoruz öyle olsa zaten bizde değil epl de oynar

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu son gün Redmond, Tayfur, Talha üçlüs0nü tamamladık ya, aşırı rahatlık geldi. Bence hocaya da gelmiştir. Kedigillerin yaptıkları sözümona isimli transferler ise takımın eksiğini tamamlamaktan ziyade her biri yeni problemler ekleyecek.

Çevrimiçi Samet Ç

Tayyip Talha iyi oyuncu Saiss'i rahatlatacaktır Ankaragücü maçında yediğimiz ilk gol Necip'in kendini gereksiz yere öne atmasından geldi ikinci golde ise yine gereksiz yere orta sahaya çıkıp alanını boşalttı Rosier kademesine girdi Necip geç gelincede Rosier'in denge bozuldu doğal olarak kendi yerine yetişemedi.

Çevrimiçi mayguntr

belkide saissin yanında çok iyi olacak biz genç oyuncuda otuz yaşındaki tecrübe performansı bekliyoruz öyle olsa zaten bizde değil epl de oynar
Saiss'in 22 yasindaki hali 20milyon euro su an :D.

Necipten iyi oynasin yeter bize.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı DieForYou1903

Talha,Tayfur'da açıklansın artık arkamıza yaslanıp maçlarımızı bekleylim ne yordu transfer dönemi.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

bu sene ingiliz aksanı duymaktan fenalık geldi
[ Son Düzenleme: 08 Eylül 2022, 18:28:14 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

şu stoper işi en azından kağıt üstünde çözüldü ya fena rahatlama hissi geldi

tutar tutmaz orası ayrı ama birini almasak cidden kötü olurdu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı DieForYou1903

şu stoper işi en azından kağıt üstünde çözüldü ya fena rahatlama hissi geldi

tutar tutmaz orası ayrı ama birini almasak cidden kötü olurdu
bence tutacak ben ümitliyim "ismi lazım değil" den. :D (Şaka)

Harry potterda ki "voldemort" gibi oldu.Adını fazla anamıyoruz talha diyelim. :areindeer:
[ Son Düzenleme: 08 Eylül 2022, 18:35:21 DieForYou1903 ]

Çevrimiçi BlackEagle16

Talha,Tayfur'da açıklansın artık arkamıza yaslanıp maçlarımızı bekleylim ne yordu transfer dönemi.
YORDumu en rahat takkmdık
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı DieForYou1903

Keşke video yapılsaydı ayıp olmuş.

Etiketler: