2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 804759 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Masuaku'yu devre arası gönderiyormuş Şenol Güneş Rosier'i de yollar yakında ikisine taktı oradan bu saatten sonra kötü performanstan başka birşey çıkmaz.
40 yılın başı ilk defa iyi bir sol ve sağ bek yakaladık. Neyse ya. Sinirlerim bozuldu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

40 yılın başı ilk defa iyi bir sol ve sağ bek yakaladık. Neyse ya. Sinirlerim bozuldu.

iyi solbek? Her maç gol olacak kritik hata yapıyor çok bir numarası yok Masuakunun
Ne yapıyor uçuyor kaçıyor mu nedir alameti farikası?
Rosier başka o iyi onu kazanmak lazım kafa gitti galiba onun sakatlık olayı gerçek değilse

Çevrimiçi Talisca1903

Zamanında dürümcüyü de böyle güZelliyordu taraftar töreyle birlikte kesince geldi şampiyonluk neşter vurmak gerekirse vuracak hoca ne yapacak bunların tribinimi çekecek
Gedson  bir yerini yırtsın Cenk didinsin paşalarım laylaylom takılsın yok öyle bir dünya

Oynamak istemeyen adamla neyin mücadelesini vereceğiz

Çevrimiçi Samet Demir

Zamanında dürümcüyü de böyle güZelliyordu taraftar töreyle birlikte kesince geldi şampiyonluk neşter vurmak gerekirse vuracak hoca ne yapacak bunların tribinimi çekecek
Gedson  bir yerini yırtsın Cenk didinsin paşalarım laylaylom takılsın yok öyle bir dünya

Oynamak istemeyen adamla neyin mücadelesini vereceğiz
Rosier den bahsediyorsun burada değil mi? Çalışmıyor diye.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Rosier den bahsediyorsun burada değil mi? Çalışmıyor diye.

ne var kafasına göre takılıyor işte 2 maçtır sen ne izliyorsun gereksiz çalımlar laubali hareketler kötü oyuncu demiyorum disipline edilmeli burası Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

ne var kafasına göre takılıyor işte 2 maçtır sen ne izliyorsun gereksiz çalımlar laubali hareketler kötü oyuncu demiyorum disipline edilmeli burası Beşiktaş
Yok abi biz seninle anlaşamayız. Sen haşa adamı ilah haline getirmişsin. Her yaptığı sana doğru. Her sözü kanun hükmünde. Pes ettim.

Çevrimdışı Mehmet57

Masuaku bu takimin cok onemli parcasi. Ne yapacaz? Ferland Mendy’i mi alacagiz? Masuaku’ya defansif zaafi var diyerek gonderip kimi almayi dusunuyor Senol bey?

Masuaku bu sezonun en iyilerinden. Takimi ataga kaldiran, sol kanatta baski yedigimizde sakinligi ile nefes aldiran oyuncu.

Tipik Senol bey iste. Gider milli takimdan ogrencisi Umut’u oynatir. Rezillik bu. Tez vakitte bu kulubun yakasindan duser umarim.

Çevrimiçi Samet Demir

Masuaku bu takimin cok onemli parcasi. Ne yapacaz? Ferland Mendy’i mi alacagiz? Masuaku’ya defansif zaafi var diyerek gonderip kimi almayi dusunuyor Senol bey?

Masuaku bu sezonun en iyilerinden. Takimi ataga kaldiran, sol kanatta baski yedigimizde sakinligi ile nefes aldiran oyuncu.

Tipik Senol bey iste. Gider milli takimdan ogrencisi Umut’u oynatir. Rezillik bu. Tez vakitte bu kulubun yakasindan duser umarim.
Zaten Masuaku bu zaafı nedeniyle şuan Beşiktaşda. Bu haliyle bile bizim lig için gayet yeterli bir adam. İnşallah başka bir problem vardır da halledelir. Keza aynı sorun Rosierde de yaşanıyor şuan.

O grubu Şenol hoca istemiyor. Aynı kervana Redmond ve Nkodou da katılır. Nkodou bir adım önde.

Çevrimdışı Mehmet57

Zaten Masuaku bu zaafı nedeniyle şuan Beşiktaşda. Bu haliyle bile bizim lig için gayet yeterli bir adam. İnşallah başka bir problem vardır da halledelir. Keza aynı sorun Rosierde de yaşanıyor şuan.

O grubu Şenol hoca istemiyor. Aynı kervana Redmond ve Nkodou da katılır. Nkodou bir adım önde.

Masuaku hep boyleydi. Masuaku’yu one cikaran ozelligi ofansif yonu. Bu yuzden bu adam 5 sezon WHU’da oynadi.

Iyi ki Kenan Karaman’dan kurtulduk, yoksa bu haftadan itibaren banko 11 oyuncusu olurdu Redmond veya Nkoudou yerine. Cenk-Weg-Kenan uclusunu izlerdik ilerde. Devre arasi Karagumrukden Caner’i almaya kalkarsa hic sasirmam.
[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2022, 20:51:54 Mehmet57 ]

Çevrimiçi murat

daha ikinci maçı kötü oynadı kabul ediyorum hoca da kötüydü ama bir seri yapacak rahat ol hocada o ışık var
Delle alabiliyorsun Talisca alamıyorsun size kalsa fasnacht ,kenny Rize’nin 3. Stoperi dolacak takıma
fashnat almadı redmond ve delle ali aldılar ne yaptı bu ikisi? Fashnat bu ikisininde yerinde de oynardı.transfer balarısızlığını da valeriana yıktınız yönetimi kurtardınız.valerinı da mı biz getirdik taraftar olarak.transferleri taraftara at ,başarısızlığı hocaya ,borçları fikrete.yönetim anca şampiyon olunursa gidip kupayı kaldırsın.görüp göreceği son kupa olur zataen bu berbat yönetimle.bu yönetimle şenol güneşte başarılı olamaz.daha önce kiminle başarılı olmuş ki?

Çevrimiçi Samet Demir

fashnat almadı redmond ve delle ali aldılar ne yaptı bu ikisi? Fashnat bu ikisininde yerinde de oynardı.transfer balarısızlığını da valeriana yıktınız yönetimi kurtardınız.valerinı da mı biz getirdik taraftar olarak.transferleri taraftara at ,başarısızlığı hocaya ,borçları fikrete.yönetim anca şampiyon olunursa gidip kupayı kaldırsın.görüp göreceği son kupa olur zataen bu berbat yönetimle.bu yönetimle şenol güneşte başarılı olamaz.daha önce kiminle başarılı olmuş ki?
Şenol hoca ile yaşanılan başarıların tek kahramanı hoca gibi lanse ediliyor. Fakat bir sürü etmen vardı o zamanlar. Yönetiminden taraftarına, taraftardan oyuncusuna herkes seviye atlamıştı. Hocada bu ortama ayak uydurdu. O ortamda başarılı ol azla şimdiki ortamda başarılı olmak bir değil. Asıl maharet bu sene başarılı olmasında. Bunları yazınca hocadan nefret ediyor VI i seven vasat insan oluyoruz.

Sürekli Şenol hocanın oyuncularını parlattığı söyleniyor fakat daha 2 hafta da 2 fire (Rosier ve Masuaku) verdik bile.

Yönetim hakkında hiç bir şey yazmak istemiyorum artık. Şampiyon olduğumuz zaman kendilerini belli ettiler. O günden beri piyasada yoklar oynuyorlar. Hele o sene olan kutlama aklıma geliyor kafamı duvarlara vurasım geliyor. Başkanlık koltuğunun bir asaleti vardır ya. Her zaman başarıda başarısızlıkda da her zaman tv karşısına çıkılmaz. Bir çıkarsın pir çıkarsın. Şampiyon olunca bunlar birbirlerine ile yarıştı tv ye çıkmak için şimdi ortada yoklar.

Yemesi kolay VI hocayı aldılar günah keçisi oldu gitti adam. Şenol hoca öyle değildir. Zorda kalırsa hepsini topa koyar. Yönetimi o zaman göreceğim ben.

Çevrimiçi Talisca1903

nerede fascnact adam sakat oynamıyor bile daha iyi oynarmış sen ömrü hayatında kendi lifinden çıkmamış adamı istersen tabi getirmezler Talisca
İsteyeceksin iyisini gs bir sezon önce bir kamyon para verip dünya transfer yaptı ne oldu bu sene yeniden aldılar büyük takım küçülerek başarılı olamaz böyle de borç felan kapanmaz
Sanki redmond alın dedik championshipde kim varsa saldırıyorsunuz sene başı
Sanki çok matah bir ligmiş gibi
Anlaşamayız sizinle mantalitemiz kafamız farklı
Ha yönetim diyorsan bir yönetıyok ortada her alanda berbatlar ama hoca winner en aZından

Çevrimiçi Samet Demir

daha ikinci maçı kötü oynadı kabul ediyorum hoca da kötüydü ama bir seri yapacak rahat ol hocada o ışık var
Delle alabiliyorsun Talisca alamıyorsun size kalsa fasnacht ,kenny Rize’nin 3. Stoperi dolacak takıma
Muleka varken kenye ihtiyaç yoktu. O alınmasa Keny gelsin isterdim.

Fassnacht için de nöbet tuttum ben. Fiziki kafası çalışan belli seviyenin altına düşmeyen oyuncuları her zaman severim. Hatta bizle adı çıkınca sakatlanan kadar adam her maç asist yapıp gol attı.

Takımında Masuaku ve Rosier var hoca kullanmak istemiyor sonra vasat seven biz oluyoruz.

Çevrimiçi Talisca1903

Hoca kurt VI gibi yedirmez kendisini kelle koparmak gerekirse koparır tabi CK ne derse onu yapacak değil ya

İşlerine geldi VI ne dedilerse yaptı neden yapmasın adam aklı hayalinde ulaşamacağı kulübe gelmiş bom boş CV siyle
Pardon bom boş demiştim başarısızlıklarla dolu

imzada Güneş görmedi mi bınların hinliklerini çat çat vurdu yüzlerine ne yapacaktı ağam paşam çekecek hali yoktu

Çevrimiçi Talisca1903

Muleka varken kenye ihtiyaç yoktu. O alınmasa Keny gelsin isterdim.

Fassnacht için de nöbet tuttum ben. Fiziki kafası çalışan belli seviyenin altına düşmeyen oyuncuları her zaman severim. Hatta bizle adı çıkınca sakatlanan kadar adam her maç asist yapıp gol attı.

Takımında Masuaku ve Rosier var hoca kullanmak istemiyor sonra vasat seven biz oluyoruz.

kendi liginden çıkmamış adam yalıda genç değil hoca çok güveniyorsa aldırsaydı Pereira aldırdı işte Crespo Min Jae

Çevrimiçi Talisca1903

Rosier masuaku olayının iç yüzü nedir bilmeden afaki yorum yapıyoruZ size kalsa Raşit’te gitmişti gedsonda

Hoca şanssa veriyor oynatmıyor denek düpedüz yalan var demekki bir sıkıntı ki 40 dk alıyor oyundan

Çevrimiçi Samet Demir

Rosier masuaku olayının iç yüzü nedir bilmeden afaki yorum yapıyoruZ size kalsa Raşit’te gitmişti gedsonda

Hoca şanssa veriyor oynatmıyor denek düpedüz yalan var demekki bir sıkıntı ki 40 dk alıyor oyundan
Ne oldu diyorum işte bende birden bire adamlar bu duruma geldi.

Çevrimiçi Talisca1903

Ne oldu diyorum işte bende birden bire adamlar bu duruma geldi.

zaten var takımda bir şeyler VI dilinin ucuyla söylebildi ancak Şenol Güneş kelle alacak gibi yada düzelecek herkes VI maalesef yapamadı birşey yönetim kuklası oldu çıktı varsa vur neşteri

Çevrimiçi Talisca1903

Ha bu arada Masuaku iyi felan değil abartıp durmayalım hermaç yaptığı net hatayla gol yediriyor ne yapsın hoca oynatmaya devam mı etsin

Çevrimdışı kahyaoglueren

Forumdaki farklı insanların farklı görüşlerini toplayıp karman çorman şekilde sanki düşmancasina siz boylesiniz, size kalsa, siz cümlelerinden aşırı sıkıldım.

Şenol sevdanız takım sevdanızın önune geçmiş.

Çevrimiçi murat

Forumdaki farklı insanların farklı görüşlerini toplayıp karman çorman şekilde sanki düşmancasina siz boylesiniz, size kalsa, siz cümlelerinden aşırı sıkıldım.

Şenol sevdanız takım sevdanızın önune geçmiş.
şenol güneşten bu sene avrupa ligine kalmasını ,seneye avrupa ligini almasını ve şampiyon olmasını ,sonraki sezon da en az şampiyonlar liginde yarı final oynatmasını bekliyorum.
bana bu ışığı şenol hoca olmasada şenol hocaseverler verdi.nede olsa 2şampiyonluk ve şampiyonlar ligindeki başarısı tek başına hocanın eseri.

Çevrimiçi Samet Ç

:)

Çevrimiçi Samet Ç

Karsdorp önerilmiş ama bize düşmez.

Çevrimiçi Samet Demir

İzlemese oyuncudan haberleri olmayacak mıydı ki

Çevrimiçi levitate

kötü bir karalama haberi denemesi, hoca geldiğinden beri inanılmaz saçma haberler çıkıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: