2. Hafta Beşiktaş 4-2 Antalyaspor
2. Hafta Beşiktaş 4-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 4-2 Antalyaspor Tarih : 18.08.2024 Saat : 21:45 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mehmet Türkmen - Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Ayberk Demirbaş VAR :

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 4-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 3875 defa] 2. Hafta Beşiktaş 4-2 Antalyaspor

Çevrimdışı Necmi

Tarih : 18.08.2024
Saat : 21:45
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Mehmet Türkmen - Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Ayberk Demirbaş
VAR : Onur Özütoprak - Süleyman Özay
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Samet Ç

Bu maçta Emirhan sol bek oynar

Çevrimdışı mellfred

antalya’yı  en son 7 sene önce yenmişiz içerde

Çevrimdışı Talisca1903

kötüyü çağırma takıp geçeceğiz

Çevrimiçi Ravenman

Geçen sezon evde çok basit puanlar kaybettik.

Böyle küçük takımları evde sürklase edecen.

Bakalım Ndour ve Muçi oynayacakmı.

Çevrimdışı Talisca1903

Necip yangını başladı gidiyor ki durdurabilene aşk olsun Talha oynayacak durumda değil sahada vücut dili açıkça belirtiyor daha çok zamanı var Amir gibi kiraya versek bir yerlerde toparlamada seneye sağlam dönse
Emirhan’ı daha izleyemedik bu riski hoca alır mı ? Almaz Necip Colley çıkar taş gibi de oynarlar Antalya zaten tek forvetle uzun oyna yapacak ne yapacak
Nejipin hakkı 3 maçtır daha yarım maç oldu 2 maç daha taş gibi oynayacağı yazılı olmayan kuraldır
4. Maça es vereceksin Paulinha şu maça riske edilmez
Bizim sıkıntımız defans mı çalışmayan kanatlar mı?
Rashica efendi bu maç olsun bir iş yapsın eve ekmek getirsin ben Semih’in de gol atacağını düşünüyorum
Rafayı Ciroyu üzmeden yormadan mümkün olduğunca idareli kullanalım transferler gelene kadar
Transfer olmazsa zaten kapat dükkanı gitsin bu kadro yarışamaz Hocaya yazık olur

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Sefa Kara

Mert

Svensonn  Paulista    Omar       Emirhan

Al musrati  Gedson
Rasitsa                 Rafa             Semih

Immobile

Çevrimdışı Kartal Ç

Bu istatistik çekip giden eski sevgilinin mazideki leş bir hatırası gibi mazide kalacak,
40 bin gönüldaşla güzel günlere yol almamızın başlangıcı olarak hatırlayacağımız bir maç olacak inşallah :ishock:

Çevrimdışı Talisca1903

masukau oynayamaycak galiba emrehan semih kanadı çok kısır kalacak defansif yöndende hiç hiç açıcı gözükmüyor Allah Gedsona güç kuvve versin

Çevrimiçi Samet Demir

Mert
Pau-Colley-Emirhan
Svenson-Musrati-Gedson
Rachica-Rafa-Semih
İmobille
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sefa Kara

masukau oynayamaycak galiba emrehan semih kanadı çok kısır kalacak defansif yöndende hiç hiç açıcı gözükmüyor Allah Gedsona güç kuvve versin
Yonetim sagolsun.

Biz masuaku svenson omar bile yetersiz derken daha da kotu duruma dustuk.

Paulista bile riske atilmayabilir.

Svensonn-Necip-omar-emirhan

Bu tandemi gorebiliriz yarin.

Avrupa da kupa ligde kupa gelir bu tandemle cok iyi bir tandem!

Çevrimdışı ulumemo

Mert
Svenson          Paulista            Colley           Emirhan         
                             Al-Musrati
 Rashica          Rafa                  Gedson          Muçi
                             Immobile (dk.70 Semih)

Muçi'nin satılmayacaksa yavaştan kadroya ısınmasını can-ı gönülden niyet ederim. 

Çevrimdışı mellfred

ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar ne de şeytan bir günahı, beşiktaşı beklediğim kadar
maça saat sayıyorum

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Her ne kadar bu Antalya'ya şansımız tutmasa da taraftar ve GVB oyunu ile alacağımızı düşünüyorum 👍

Çevrimiçi Ravenman

Bu maçı alsak bu haftayı yine lider kapatırız.

Galatasarayı lider görmekten gözlerim ağırıyor. Mutlaka almamız lazimki haftaya bay olarak rahat geçiririz ve transferleri bekleriz.

Çevrimiçi Ravenman

Maçtan önce süpriz bir tören var saat 20.30 da.

Rahmetli Süleyman Seba ve Berkan Gocay anılacaklar.

Sonra Süper Kupa ve Ziraat Kupası taraftarlara sunulacak.

Ve en son bir DJ eşliğinde yeni transferler tanıltanacak.

Çevrimdışı Necmi

Bu maçı alsak bu haftayı yine lider kapatırız.

Galatasarayı lider görmekten gözlerim ağırıyor. Mutlaka almamız lazimki haftaya bay olarak rahat geçiririz ve transferleri bekleriz.
büyük ihtimal önümüzdeki haftayıda lider kapatırız 😂 fener rizeye gidiyor beraberlik çıkar o maçtan eyüpde sivasa bir iyilik yapar artık

Çevrimdışı Talisca1903

transfersiz son maçımız bu olur inşallah yeter artı takımın eksikleri net belliyken çok sallandık

ciroyla rafayı pamuklara sarmak gerek

Çevrimiçi Sefa Kara

Masuaku dun gece donmus oynayip oynaymayacagi mac saatinde belli olacakmis.

Oynasin diye dua ediyoruz 1 tane sol bekimiz var cunku.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Evimizdeki ilk maçımız olacak. Kesinlikle kolay maç beklemiyorum ama rakiplerimize evimizde neler yapabileceğimizi biraz da olsa göstermekte fayda var.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Evimizdeki ilk maçımız olacak. Kesinlikle kolay maç beklemiyorum ama rakiplerimize evimizde neler yapabileceğimizi biraz da olsa göstermekte fayda var.
Bence kolay maç olacak çünkü hem hoca, hemde yeni oyuncular taraftarla tanışmak istiyor. Teknik taktik düşünmeden yazıyorum bu dediğimi. İç ses diyelim :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimdışı Necmi

benim içim rahat

Etiketler: