2. Hafta Beşiktaş 4-2 Antalyaspor
2. Hafta Beşiktaş 4-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 4-2 Antalyaspor Tarih : 18.08.2024 Saat : 21:45 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mehmet Türkmen - Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Ayberk Demirbaş VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 4-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 3872 defa] 2. Hafta Beşiktaş 4-2 Antalyaspor

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Helal sana Semih  sana inanmayanlara inat üstüne koya koya gidiyorsun.

Çevrimdışı Kartal Ç

bir 15 dakikaya da ikinciyi atarız

yok mu başka gol reyiz  :pray:

Cirooğğ Cirooğğ yaylalaaarr lilililililili  :ishock: :halay:

Çevrimiçi kartalizma190399

Helal Semih. Hem yetenekli hem guclu olunca boyle oluyor iste. Defans guven vermiyor ama hucum hatti gayet iyi.

Çevrimdışı sefaköykartali

Gedson bütün sezonu böyle geçirirse Tottenhama geri yollarız. Maşallah nazar değmesin mükemmel oynuyor.

Çevrimdışı 38life

Semih'in yıkılmazlığı ve İmmobile'nin doğru anda doğru yerde oluşu ikinci golü getirdi. Safi golcü bu immobile.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yahu Mert herkes aç kurt gibi saldırmak için topu bekliyor, el freni oyunu sogutuyorsun. Biraz şu takıma ayak uydur artık.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Samet Ç

yok mu başka gol reyiz  :pray:

Cirooğğ Cirooğğ yaylalaaarr lilililililili  :ishock: :halay:
biraz frene basarız şimdi ama geriden çıkarken baskı yaptığımızda çok hata yapıyorlar Rafa'da atabilir ilk yarı bitmeden

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi qp 383

Musrati'ye hiç ısınamadım ya
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi murat baltacı

Kime iyi desek dökülüyor musrati kaç defa daha adamın arkasına atacan
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi mayguntr

ofsayt nerde kufur ettirecekler insana

Çevrimiçi kartalizma190399

Ofsayt degil faul verdi herhalde. Ofsayt verdilerse skordan bagimsiz yonetim mactan sonra ortaligi ayaga kaldirsin. Ofsaytsa ispat etmek zorundalar.

Çevrimdışı KartalınGücü

Karaktersizler Torrerianım faulsüz milleti biçtiği toplarda bizim aleyhimize faul veriyor. Gol de tertemiz gözüküyordu.

Çevrimiçi ulumemo

3. Golde ofsayt tam olarak nerde anlayan var mı?

Çevrimiçi murat baltacı

Önündeki adam topa bile çıkmamış colley ne gerek var itmeye
BeŞiKtAşK

Etiketler: