UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş
UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş Tarih : 14.12.2023 Saat : 23:00 Stadyum : Stadion Letzigrund Hakemler : Paweł Raczkowski - Paweł Sokolnicki - Radosław Siejka - Tomasz Musiał

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7255 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 14.12.2023
Saat : 23:00
Stadyum : Stadion Letzigrund
Hakemler : Paweł Raczkowski - Paweł Sokolnicki - Radosław Siejka - Tomasz Musiał
VAR: Piotr Lasyk - Pawel Malec
Yayın : Exxen

Çevrimiçi Samet Demir

?t=ir60PILW4tvbspR7fzpefQ&s=19
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimiçi BlackEagle16

Ersin
Onur.        Aytuğ.        Necip(Amartey).     Tayfur
                         Demir ege
                Ox.           Baktiyar
 Muleka.      Cenk.        Semih
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Sefa Kara

İlk 11 bile çıkmıyor.

Anç : Başarı da bana pay vermeyi unutmayın tamam mı ?

Tarihi bir rezalet yaşıyabiliriz yine 5-6.Umarım olmaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ersin
Onur.        Aytuğ.        Necip(Amartey).     Tayfur
                         Demir ege
                Ox.           Baktiyar
 Muleka.      Cenk.        Semih

tahmini 11 lerde genç oyuncu yok.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

yav abi herkes semih filan diyor ama Allah aşkına biz de bek yok mu genç ben onur'u filan istemiyorum artık yeter
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

yav abi herkes semih filan diyor ama Allah aşkına biz de bek yok mu genç ben onur'u filan istemiyorum artık yeter
alt yapıdamı çok yetersiz kalırlar
Oldu olacak alt yapıyla çıkalım bari

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocanın yine maç önü açıklamaları rezalet.

Çevrimiçi Akil Emre

Hocanın yine maç önü açıklamaları rezalet.
Hoca geldiğinden beri pozitif hiçbirşey katmadı, devamlı serzeniş, ben çok sıkıldım fark yemeden maçı bitirelim ve Rıza hocayla vedalaşalım.

Çevrimiçi Samet Demir

?t=ZZgNZ7L5FUBKSPUFNjwC7A&s=19

Her zamanki gibi kadroyu maç saatinden çok çok önce öğreneceğiz anlaşılan.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sefa Kara

Çevrimiçi Samet Demir

keşke hiç oynanmasa su mac.
Öyle deme benim nedense içimde bir heyecan var. Mesela geçen hafta fb maçını hiç merak dahi etmiyordum ama bu maç öyle değil. İnşallah bizim için eşiği atladığımız maç olur

Çevrimiçi BlackEagle16

Öyle deme benim nedense içimde bir heyecan var. Mesela geçen hafta fb maçını hiç merak dahi etmiyordum ama bu maç öyle değil. İnşallah bizim için eşiği atladığımız maç olur
Eşiği atlarken üzerimizdeki yükleri düşürdüğümüz maç olsun Rıza hocamla tatlı tatlı vedalasalim artik

Çevrimiçi BlackEagle16

Hoca geldiğinden beri pozitif hiçbirşey katmadı, devamlı serzeniş, ben çok sıkıldım fark yemeden maçı bitirelim ve Rıza hocayla vedalaşalım.
Faarki falan bilmemde de kazansajta kaybetsekte vedalaştıgimiz maç olsun dicem ama her türlü devre arasına kadar hoca duracak gibi

Çevrimiçi Umutcan Kaya

alt yapıdamı çok yetersiz kalırlar
Oldu olacak alt yapıyla çıkalım bari
onurdan yetersizi yoktur
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Faarki falan bilmemde de kazansajta kaybetsekte vedalaştıgimiz maç olsun dicem ama her türlü devre arasına kadar hoca duracak gibi
iyide şu anda takımı alacak hoca bulunurmu devre arasında bile zor aklı başında kimse girmez bu riske girecek olanda uçuk rakamlara girer
Bazen herkes kapıda sıra olmuş bekliyor gibi davranıyoruz böyle bir takıma gelmeye istekli ne hoca olur nede oyuncu şu anda cazibe merkezi değiliz para için gelecek olanı buluruz oda zaten baştan yanlış olur

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

poliyanna diyeceğim şimdi 😂 eşiği atlayacağımız maç fener maçıydı oyuncular kıllarını bile kıpırdatmadı o maç zaten üstlerinin çizildiği maç oldu bunu bilen oyuncu yırtacakmı kendini

Çevrimiçi Samet Demir

poliyanna diyeceğim şimdi eşiği atlayacağımız maç fener maçıydı oyuncular kıllarını bile kıpırdatmadı o maç zaten üstlerinin çizildiği maç oldu bunu bilen oyuncu yırtacakmı kendini
Bugün modum iyi abi :) Geri kalan oyuncuların tavrı ne olacak bakalım

Çevrimdışı Sefa Kara

Bugün modum iyi abi :) Geri kalan oyuncuların tavrı ne olacak bakalım

hiçbir değişim olmayacak ruhsuz oyun devam edecek en az 3 yiyeceğiz maalesef :)

Çevrimiçi Samet Demir

hiçbir değişim olmayacak ruhsuz oyun devam edecek en az 3 yiyeceğiz maalesef :)
Modumu düşürme yahu. Bugün güzel bir gün geçiriyorum günü güzel kapatalım, semih kardeşim de gol atsın.

Çevrimiçi BlackEagle16

Kadroya bak şaka gibi ya risk alamayan bir tane gence bu durumda bile fırsat veremeyen bı alt yapı hocamızı ben kabul etmiyorum bünyem kabul etmiyor

Etiketler: