UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş
UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş Tarih : 14.12.2023 Saat : 23:00 Stadyum : Stadion Letzigrund Hakemler : Paweł Raczkowski - Paweł Sokolnicki - Radosław Siejka - Tomasz Musiał

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7256 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

adamlar tam mal yoksa şimdiye atmışalrdı 1-2 tane bizimkilerim oynamaya gönlü yok hiç

Çevrimiçi Necmi

hehehehe ne gol oldu be necmi abi sen gömmeye devam et ersin kurtardı cenk attı :icool: :icool:
bu saatten sonra gol kralı olsa ne yazar yattığı maçlarla herşeyi kaybettirdiler zaten

Çevrimdışı ankarakartal06

onut
amir
salih

hoca bunlarda ne görüyorda oynatıyor. abi onur direk gönder gitsin

Çevrimiçi Talisca1903

ahtiyar sağ stopere geçince biraz daha iyi gibi görünmüştü tandem tekrar sola geçti amatör oğlanda sağa

Çevrimiçi Necmi

onut
amir
salih

hoca bunlarda ne görüyorda oynatıyor. abi onur direk gönder gitsin
kimi oynatsın takımın geri kalanı sakat yada kadro dışı

Çevrimdışı ankarakartal06

Çevrimiçi Talisca1903

beğendiğim tek kişi bahtiyar.
çok bir şey yapmadı rakip kaç kere vurdu ama atamıyorlar sağ stopere geçince ters ayaklı olarak topu daha iiyi çıkardı o kadar tek iyi adam yok terzi de hiç genç gibi değil enerjik olsana azıcık

Çevrimiçi Talisca1903

anadoludan yabancı alanın... bu nedir ya amir %muleka 10 kağıt gitti

Çevrimiçi Samet Demir

çok bir şey yapmadı rakip kaç kere vurdu ama atamıyorlar sağ stopere geçince ters ayaklı olarak topu daha iiyi çıkardı o kadar tek iyi adam yok terzi de hiç genç gibi değil enerjik olsana azıcık
Ben bu gençleri anlamıyorum. At gibi koşması lazım bunun. Bizim gurbetçilere geri dönüş yapmamız lazım.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Ben bu gençleri anlamıyorum. At gibi koşması lazım bunun. Bizim gurbetçilere geri dönüş yapmamız lazım.
fırsat ayağına gelmiş yırtın azıcık bebeler değişik

Çevrimiçi Samet Demir

fırsat ayağına gelmiş yırtın azıcık bebeler değişik
Umutun yerine 50 defa tercih ederim ama. Umutu görünce tüm umutlarım tükeniyor benim.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Umutun yerine 50 defa tercih ederim ama. Umutu görünce tüm umutlarım tükeniyor benim.
böyle oynayacak gençlere top toplatmam daha nerde olduğunun farkında değil iyi kötü oynaması değil derdm gevşek gevşek takılamazsın sahada görmek istediğimiz bu mu?

Çevrimiçi Necmi

bu takımda kadroya giremiyorlar işde boşamı konuşuyoruz
Emrecan terziyi eskiden olur diye düşünüyordum ama alt yapıda napıyorlarsa bunlara hep geri sayıyorlar
Kaleci diye ersin yetiştiren alt yapıdan ne bekleyeceğizki

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Samet Demir

?t=t2Xrcq-U1aXSBX63UNMgdA&s=19

Nasıl beceriyor bu çocuk bunu yahu.

Çevrimiçi Necmi

Cenk kesin içerde arıza çıkardı çıkarken belliydi 🤔

Çevrimiçi Samet Demir

bu takımda kadroya giremiyorlar işde boşamı konuşuyoruz
Emrecan terziyi eskiden olur diye düşünüyordum ama alt yapıda napıyorlarsa bunlara hep geri sayıyorlar
Kaleci diye ersin yetiştiren alt yapıdan ne bekleyeceğizki
Seçim zamanı izlemiştim sanırım 4 ayrı yaş gurubu aynı sahayı paylaşıyor öncelikle bu saha işine çözüm bulunmalı, daha sonra da profesyonel teknik ekip abi. Onun yeğeni bunun torunu diye de kulübe genç sokmasınlar.

Çevrimiçi Talisca1903

gol kaçırınca gülen futbolcunun ağzına vurası var

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Necmi

Semih topu kendi oynamak isterken gol yedirecek bize iki top kaptırdı pas vermediği için bizim kalenin dibinde

Çevrimiçi Talisca1903

Semih topu kendi oynamak isterken gol yedirecek bize iki top kaptırdı pas vermediği için bizim kalenin dibinde
bu bebeler kendini nerede sanıyor yada kendilerinin Beşiktaşın yanındaki değerleri ne sanıyorlar sıkıntılı bunlar

Çevrimiçi Necmi

bu bebeler kendini nerede sanıyor yada kendilerinin Beşiktaşın yanındaki değerleri ne sanıyorlar sıkıntılı bunlar
egoistlikten kurtulursa iyi oyuncu olur yoksa yerler onu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

alakası yok saçma sapan yerlerde zorunlu pas attılar.

Çevrimiçi Talisca1903

egoistlikten kurtulursa iyi oyuncu olur yoksa yerler onu
yetenek var yok değil ama Beşiktaşın yanında bir kum tanesi olduğunu anlarsa büyük futbolcu olur o zamn işte

Etiketler: