UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş
UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş Tarih : 14.12.2023 Saat : 23:00 Stadyum : Stadion Letzigrund Hakemler : Paweł Raczkowski - Paweł Sokolnicki - Radosław Siejka - Tomasz Musiał

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7254 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Salihin hareket direk kırmızı dirseği bilerek koymuş

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi BlackEagle16

Salihin hareket direk kırmızı dirseği bilerek koymuş
Dedim çağırır var verir buna kırmızıyi ama vermedi. Bu Salih ile sözleşme yeniledikleri an yönetime cephe alacağım !
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Necmi

kim oynuyor bahtiyar sol stoper miş terzi oynuyor
sağ stoper 😳
Yanlış maçmı izliyorsun🤔

Riza hoca mactan once ikna edememis takimi hucuma cikmaya:))))))

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi sEuL

bu yaz köyde köyler arası turnuva vardı bunlardan iyi oynuyorlardı 🥺

Maalesef aynen oyle =/

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Necmi

Dedim çağırır var verir buna kırmızıyi ama vermedi. Bu Salih ile sözleşme yeniledikleri an yönetime cephe alacağım !
var çağıramaz hakem faulü verdi yani gördü pozisyonu varın yetkisi dışında oluyor bildiğim kadarıyla

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi BlackEagle16

var çağıramaz hakem faulü verdi yani gördü pozisyonu varın yetkisi dışında oluyor bildiğim kadarıyla
Fark etmez abi kırmızılık mudehaleye cagirabiliyor yetkisi var

Demir ege futbolculuk olarak amir i pijamasinda sallar. Uzayin derinliklerine gitmis 3.5m eurodur amir.

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Bir tane pozisyon olacak cenk faul yapıyor yiyor pozisyonu tayfun atsa golü cenk yüzünden sayılmayacak

Çevrimiçi Necmi

Ersine bak çuval gibi bıraktı kendini top ayağına çarpıp geri döndü tutmaya çalışma gibi niyeti yoktu spiker iyi kurtarış diyor 😂

Butun takim cenk i mutlu etmeye calisiyo onun istedigi yerlere baski yaparak sanirim bir aydir elleri kollari durmadi bi turlu

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi sEuL

Saka gibi mac oluyor, rakip ayakta durmakta zorlaniyor her pozisyonda kosarken yerdeler ama halen tek kale mac oluyor onlar icin. Birde ayakta durabilseler demek ki neler olacak

Çevrimiçi BlackEagle16

Ersine bak çuval gibi bıraktı kendini top ayağına çarpıp geri döndü tutmaya çalışma gibi niyeti yoktu spiker iyi kurtarış diyor 😂
Ersin bizi şaşırttı abi

Çevrimiçi ferdi1903

Hayret gol

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi BlackEagle16

uyuyacağım şimdi
Yalandan bir cenk tosun gölü adama carpmasa hikayeden taca giderdi o top

Çevrimiçi Talisca1903

hehehehe ne gol oldu be necmi abi sen gömmeye devam et ersin kurtardı cenk attı :icool: :icool:

Çevrimiçi levitate

böyle bişi nasıl oldu yaw izlemiyorum maçı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Tribundeki taraftara helal olsun hic susmadilar👏🏻👏🏻👏🏻

-Mustafa Kemal Atatürk

Etiketler: