UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt
UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt Tarih : 09.11.2023 Saat : 20:45 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : Sander Van Der Eijk - Rogier Honig - Rens Bluemink - Marc Nagtegaal VAR:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt  [Okunma sayısı 6012 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 09.11.2023
Saat : 20:45
Stadyum : Beşiktaş Stadyumu
Hakemler : Sander Van Der Eijk - Rogier Honig - Rens Bluemink - Marc Nagtegaal
VAR: Jochem Kamphuis - Edwin Van De Graaf
Yayın : Exxen

Çevrimiçi Samet Ç

Takım başında hoca olmadan çıkıp kafasına göre top oynarsa kazanırız.

Çevrimdışı Sefa Kara

Eskiden Beşiktaş maçlarını iple çekerdim şimdi maç günleri gelmesin diye dua ediyorum.İçimizde ki aşkı nefrete dönüştürdü anç.

Galibiyet beklemiyorum 3-1 filan yeniliriz yenersek süpriz olur benim için.

Bari genç oyuncuları oynatıp parlatalım avrupa maçı en nihayetinde bir klüp alır satar 3-5 gelir getirir yada oyuncu kazanırız.Demir ege,yakup arda,semih kılıçsoy,aytuğ vs.
[ Son Düzenleme: 07 Kasım 2023, 17:40:49 Sefa Kara ]

Çevrimdışı zubeyirbaya

burak'ın hala takımın başında çıkacak olmasından utanıyorum.

Çevrimiçi Necmi

burak'ın hala takımın başında çıkacak olmasından utanıyorum.
td olmadığı için avrupa maçlarında takımın başında çıkamıyor.
İşin acı tarafı td olmayan biri beşiktaş takımına layık görüldü.

Çevrimiçi MUSTAFA_

td olmadığı için avrupa maçlarında takımın başında çıkamıyor.
İşin acı tarafı td olmayan biri beşiktaş takımına layık görüldü.
Amatörler tarfından yönetilirsen olacağı bu. Oyuncu getiremiyorlar ki teknik direktör getirsinler.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Umutcan Kaya

bilet alacağım hangi tribünü önerirsiniz, geçen maç kuzey alttaydım her tribün kafasına göre takılıyordu bizim taraf yine iyiydi sizce
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

bilet alacağım hangi tribünü önerirsiniz, geçen maç kuzey alttaydım her tribün kafasına göre takılıyordu bizim taraf yine iyiydi sizce
dostum kişiye göre değişir mesela kuzey alt benim tercih etmeyeceğim bir yer stadın en kötü maç izlenen yeri orası birçok yerde izledim en rahat maça odaklanabildiğin yer güney tarafı bana göre tabi stadın ihtişamıda en iyi ordan görünüyor
Dediğim gibi tamamen tercih her tribünün farklı bir havası var gez bence kafanda fikir en iyi yaşayarak belli olur kendi tribününü deneyimle bul

Çevrimiçi Umutcan Kaya

dostum kişiye göre değişir mesela kuzey alt benim tercih etmeyeceğim bir yer stadın en kötü maç izlenen yeri orası birçok yerde izledim en rahat maça odaklanabildiğin yer güney tarafı bana göre tabi stadın ihtişamıda en iyi ordan görünüyor
Dediğim gibi tamamen tercih her tribünün farklı bir havası var gez bence kafanda fikir en iyi yaşayarak belli olur kendi tribününü deneyimle bul
bu zamana kadar tek orada maç izlemedim doğu tribünü denemiştim ihtişam olarak orası daha iyi bence, ama ben biraz işin tribünsel yanına baktığım için eski kapalı malesef yok üst kafasına göre alt taraf zaten maç izlemeye gelmiş o yüzden genelde kuzey iyi gibi tribün olarak
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi BlackEagle16

Burak efendi hocasının 11 ine geri dönmeye karar kılmış
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi sEuL

Cenk'i sol kanat olarak izlemekten kusucagim artik.

Burak, Allah askina git₁ Senol hocanin yanina yada git cocuklarini falan sev.

Abou ile Cenk'in ayni anda sahada oldugu hicbir 11'i gormek istemiyorum. Tamam gol atiyor bunlar pozisyon bulduklarinda ama 90 dakika eli belinde yuruyor bu arkadaslar sahada, izlerken duvarlari yumruklamaktan biktim ulan. Bu ikilinin arkasini toparlayacagiz diye her mac takimin geri kalani bi taraflarini yirtip sos veriyor.

Eskiden TD kovulunca yada istifa edince, yerine gecici olarak gelen altyapi sorumlusu yada yardimci TD - hic olmazsa bir iki genc oyuncuyu sahaya surup onlari denerdi. Bu beyinsiz herifler Semih ve Ege'yi de kusturup bizi Tayfur gibilerine mahkum edecekler.

Umarim amator ve sacma sapan aciklamalarindan sonra Burak gereksizine tepki gosterilir bugun.

Bu yonetimin ve takimi bu hale getirenlerin hepsinin Allah ...... versin. Yatacak yeriniz yok sizin haysiyetsiz herifler

Çevrimdışı Sefa Kara

Cenk'i sol kanat olarak izlemekten kusucagim artik.

Burak, Allah askina git₁ Senol hocanin yanina yada git cocuklarini falan sev.

Abou ile Cenk'in ayni anda sahada oldugu hicbir 11'i gormek istemiyorum. Tamam gol atiyor bunlar pozisyon bulduklarinda ama 90 dakika eli belinde yuruyor bu arkadaslar sahada, izlerken duvarlari yumruklamaktan biktim ulan. Bu ikilinin arkasini toparlayacagiz diye her mac takimin geri kalani bi taraflarini yirtip sos veriyor.

Eskiden TD kovulunca yada istifa edince, yerine gecici olarak gelen altyapi sorumlusu yada yardimci TD - hic olmazsa bir iki genc oyuncuyu sahaya surup onlari denerdi. Bu beyinsiz herifler Semih ve Ege'yi de kusturup bizi Tayfur gibilerine mahkum edecekler.

Umarim amator ve sacma sapan aciklamalarindan sonra Burak gereksizine tepki gosterilir bugun.

Bu yonetimin ve takimi bu hale getirenlerin hepsinin Allah ...... versin. Yatacak yeriniz yok sizin haysiyetsiz herifler

Cenk kanat oynamıyor ki  :alala:

Çevrimiçi sEuL

Cenk kanat oynamıyor ki  :alala:

Mackolik'ten gelen ilk notification'da Cenk vardi sol kanat olarak.

Farkeder mi ama? Yerine oynayan Muleka'danda kanat olmayacagini forumda daha ilk macindan sonra tartistik. 2 sezondur adami kanatta oynatiyoruz, ne topla dribblingi var, ne birebirde adam gecebiliyor, ne pas yetenegi var, ne orta acabiliyor bu arkadas - benden kanat olmaz diye bagiriyor yani. Arkasinda oynayan Bahtiyar Abou disinda belkide sahadaki oyuncular icerisinde gole en yakin oyuncu ama onu rakip kaleye en uzak noktada kullaniyoruz.

Gecen macta sozde Besiktas formasina, klubune ve takim arkadaslarina buyuk terbiyesizlik yapmis olan Baily bir sonraki macta nasil oluyorda ilk 11'de sahaya cikiyor. Senin gozundeki Besiktas bu kadar mi dusuk Burak bey diye sormazlar mi adama? Herifi mactan sonra butun medyanin onune attin soyle etti boyle etti diye sonrada hemen ilk macta direkt ilk 11 ile odullendiriyorsun sozde Besiktas formasina buyuk terbiyesizlik yapmis olan bu arkadasi.

Her tarafimizdan rezillik akiyor, koca klup kimlerin elinde oyuncak haline geldi halen inanamiyorum ya.
[ Son Düzenleme: 09 Kasım 2023, 20:38:25 sEuL ]

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bailly hoca keşke sakat falan olmasa ya çok iyi çar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

bailly hoca keşke sakat falan olmasa ya çok iyi çar
şu ana kadar sahanın en iyisi

Çevrimiçi levitate

az biraz derli toplu duruyoruz muleka'yı beğendim

Çevrimiçi ferdi1903

Cenk ayağına diskilayim

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi kartalizma190399

Senol Gunes masallah ne kadar saglam kamp yuklemesi yapmissa 10. dkda Rosier'in dili disarida. Cenk 30 metre sprint atinca geberip yere dusuyor falan.

Çevrimiçi gokhans

Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

bailly hoca maç başı headshot yedi başı dönüyo glb

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Yok böyle bişey ya bailly kaçma (...)
Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Etiketler: