UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt
UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt Tarih : 09.11.2023 Saat : 20:45 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : Sander Van Der Eijk - Rogier Honig - Rens Bluemink - Marc Nagtegaal VAR:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt  [Okunma sayısı 6265 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt

Çevrimdışı Umutcan Kaya

amartey net sabote etmek için getirilmiş takıma bir oyuncu bu kadar leş olamaz
baki mercimek bu amarteyden daha iyiydi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi sEuL

Hahahaha Onur'un ortaya bak.

Sinir krii geciriyorum artik

yd ile bunu mukayese etmek yd ye ağır hakaret olur o beceriksizdi bunun yaptığını söylemeye dilim varmıyor
İhanet abi adı o.
Bu yönetimin bir de 2.adami aday olmayı dusunuyor kapatalım kulübü

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi ferdi1903

Çok pis rezilik çekiyoruz

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi underworld

Bu enkazın kalkması mucize. Ne yapıp edip kulübü zengin araplara satmak gerek

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Takıma bak, Tayfur gol atıyor kimse sevinmeye yanına bile yanaşmıyor

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

cenk götünü kaldırsa gol olacak duba gibi olmuş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Talisca1903

(...)
90 dakika Cenk izletecek bize
çıkmaz şu saatten sonra gol lazım Ox çıkartmak lazım

Çevrimiçi levitate

şu rebic'in 3 aydır kullanılmaması salaklıktır

Çevrimiçi sEuL

Rebic oyuna girdiginden beri heralde 6 yada 7 kere savunma arkasina kosu gosterdi. Herif sadece kosmuyor birde parmagi ile isaret ediyor onume diye ama bir Allah'in kulu goremedi herifi

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

çıkarırmı sence

Cenk'ede kizamiyorum, herif ulan ben sahada yuruyorum ama her mac formayi kapiyorum - heralde iyi birsey yapiyorum diye dusunuyor.
Cikarmaz da iste belki kulagi cinlar serronun.
Simdi Cenk'e sallayalim forum ahalice belki atar bir tane

Çevrimiçi gokhans

(...) genc oyuncuları oyuna al da bari arkandan "hocaliktan bi b*k anlamıyordu ama en azından gençleri oynatti" diyelim
sorma ya.. ege semih ve yakup girse keşke..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

Muleka bugün Beşiktaş topçusu gibi oynayan tek adam yetenekden bağımsız helal sana kara çocuk

Çevrimiçi Samet Demir

Şu takımın kondisyona bak yerlerde, Şenolu da bu oyuncuları alan yönetimide Allah bildiği gibi gibi yapsın.

Birde şenol gitti miras olarak burağı bıraktı onu çekiyoruz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Şu takımın kondisyona bak yerlerde, Şenolu da bu oyuncuları alan yönetimide Allah bildiği gibi gibi yapsın.

Birde şenol gitti miras olarak burağı bıraktı onu çekiyoruz.
yönetim hoca alaydı oda mı Şenol Güneş suçu yok artık

Çevrimiçi Samet Demir

yönetim hoca alaydı oda mı Şenol Güneş suçu yok artık
Yav git Allahını seversen. Sizin gibi taraftar yüzünden bu tabloyu yaşıyoruz. Hala cenki koruyorsun.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi kahyaoglueren

Se*olun ismini forumda yasaklamak lazım.

Yoksa onu savunanlara kendimi tutamayacağım. Atılacağım forumdan.

Se*olu dusundugunuz kadar Beşiktaşı savunmuyorsunuz. Yaziklar olsun size.
[ Son Düzenleme: 09 Kasım 2023, 22:25:42 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi Talisca1903

Yav git Allahını seversen. Sizin gibi taraftar yüzünden bu tabloyu yaşıyoruz. Hala cenki koruyorsun.
terbiyesizlik yapma ilk yazdım cenk sahada yok diye şu dk da golcü çıkarmaz artık ne yazdığımı okumuyorsan yorumda yapma

Çevrimiçi Samet Demir

Şu Rebici sene başından beri oynatmıyorlar, kuru inat uğruna.

Çevrimiçi sEuL

Ulan Ox'ta jogging atiyor yarim saattir, neyi izliyorsun kodumunun Burak'i
Allah'im sen bize sabir ver, off be arkadas offf nelerle sinaniyoruz

Etiketler: