UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt
UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt Tarih : 09.11.2023 Saat : 20:45 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : Sander Van Der Eijk - Rogier Honig - Rens Bluemink - Marc Nagtegaal VAR:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt  [Okunma sayısı 6011 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt

Çevrimiçi Samet Demir

vallahi bana kalsaben kimseyi yuhalamam kendimden büyüklere yada fikrini savunanlara da saygısızlık yapmam ama millet ağzı çamur gibi işte sende görüyorsun ''dnazor'' damgası yemiş insansın.Bu yeni nesilin hiç bir tarafına kefil olmam ben her an her şeyi söyleyip yapabilecek bir yapıları var.
Yeni nesili biz yetiştirip, örnek oluyoruz malesef abi.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

benim içinde yok başarılı olan oynar oynamayan gider
Ama böyle düşünüyorsan şenol başarısızkende savunmayacaktın 😂 bak rebiçi izliyorsun değilmi
gitti ya işteşenol mu kaldı sen yönetimi gönder öbür sorun bitti

Bu forumun %65 ANÇ gelsin FOPN diye yırtınıyordu ne oldu şimdi biz bunlara hain mi diyelim.Yaşadık gördük kimse bir şeyi talep etti diye yok ts li yok bilmem ne diye yazcaksak vay başımıza gelene

AÇIK NET YAZIYORUM ABİ BİR DAHA HAKARETVARİ YAZAN OLURSA CEVABINI EN ÜST PERDEDEN YAZACAĞIM.İSTER BANLA İSTER FORUMDAN AT

Çevrimiçi Umutcan Kaya

benim için altyapı üst yapı genç yaşlı yerli yabancı oyuncu kavramı yok herkes Beşiktaşa yaptığı hizmet kadar var başarılıysa kalır destekleriz değilse gönderirriz gitsin
aynı fikirdeyiz farklı konuşuyoruz, ben diyorum ki cenk yerine semih girseydi sen semih yuhalanır diyorsun ben yuhalanmaz altyapı oyuncusu diyorum, üstüne larin gibi alakasız örnek veriyorsun ve yuhalanma olaylarına tamamen karşıyım (ekstra durumlar hariç) yanlışım olduysa maç stresindendir ama takdir etmen gerekiyor ki Beşiktaş böyle yönetilmemeli sahada gezen yandaş yerli sevicilerden ve birilerinin kırıntılarından Beşiktaş'ımız bu hale geldi hem sinirli hem üzüntülüyüm
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Burak Yılmaz'dan Rebic açıklaması: “Formsuzluk durumu yok. Tamamen iyi oynamasından dolayı oynatmıyordum. Öyle başka ülkeden gelip benim ülkemin oyuncusundan daha iyi oynayamazsın.

Bu doğru mu?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

vallahi bana kalsaben kimseyi yuhalamam kendimden büyüklere yada fikrini savunanlara da saygısızlık yapmam ama millet ağzı çamur gibi işte sende görüyorsun ''dnazor'' damgası yemiş insansın.Bu yeni nesilin hiç bir tarafına kefil olmam ben her an her şeyi söyleyip yapabilecek bir yapıları var.
ben çok umursamam denenleri birşeye inanıyorsam konuşurum ve zaman eninde sonunda beni haklı çıkarır gerçi birçok konuda haklı çıkmamayı tercih ederdim o ayrı
Alt yapı diye tutturan bazı arkadaşlar vasatlığı kabullenmiş alt yapıda oynayan oyuncuları messi sanıyor alt yapımızdan yetişenler üçüncü ligde 11 oynayamıyor farkında değiller en basit örneği ersin duruyor işde

Çevrimiçi Necmi

Burak Yılmaz'dan Rebic açıklaması: “Formsuzluk durumu yok. Tamamen iyi oynamasından dolayı oynatmıyordum. Öyle başka ülkeden gelip benim ülkemin oyuncusundan daha iyi oynayamazsın.

Bu doğru mu?
sence doğrumudur 😂

Çevrimiçi Necmi

gitti ya işteşenol mu kaldı sen yönetimi gönder öbür sorun bitti

Bu forumun %65 ANÇ gelsin FOPN diye yırtınıyordu ne oldu şimdi biz bunlara hain mi diyelim.Yaşadık gördük kimse bir şeyi talep etti diye yok ts li yok bilmem ne diye yazcaksak vay başımıza gelene

AÇIK NET YAZIYORUM ABİ BİR DAHA HAKARETVARİ YAZAN OLURSA CEVABINI EN ÜST PERDEDEN YAZACAĞIM.İSTER BANLA İSTER FORUMDAN AT
zaten gidipde arkasında enkaz bıraktığı için oluyor bunlar demedikmi ilk geldiğinde şenol bu takımı koşamaz duruma getirecek diye gitsede yaşadığımız şeylerin sorumlusu şenol şu burak bile onun eseri hakarete izin vermiyoruz eden varsa bizim gözümüzden kaçtıysa rapor edip gözümüze sokuver unutma bizde beşiktaşlıyız ve sinirliyiz şu an bizimde gözümüzden kaçar birçok şey
Hani maçın başında cenkin gücü yetmediği için değerlendiremediği pozisyon var ya işde o an yanımda olsan ıslak sopayla girişirdim sana 😂

Çevrimdışı Sefa Kara

Bu doğru mu?

ironi  :icool:

Çevrimdışı zubeyirbaya

Kendi menejerlik şirketinde olduğu için 1 maçlık yakupu oyuna alan Burak'ı da Allaha havale ediyorum. 2.lig hocası bile olmaz bu zihniyetteki heriften.

tam buraklık hareket. inanmayan escudeye sorsun.

Çevrimiçi gokhans

ben çok umursamam denenleri birşeye inanıyorsam konuşurum ve zaman eninde sonunda beni haklı çıkarır gerçi birçok konuda haklı çıkmamayı tercih ederdim o ayrı
Alt yapı diye tutturan bazı arkadaşlar vasatlığı kabullenmiş alt yapıda oynayan oyuncuları messi sanıyor alt yapımızdan yetişenler üçüncü ligde 11 oynayamıyor farkında değiller en basit örneği ersin duruyor işde
doğru potansiyelleri yanlış işlersen, yanlış hamleler yaparsan vasatı aşamaz. Mesela emirhan delibaş bildiğin çöp göztepe’de. Bu yetenekteki bir çocuk hollanda, belçika yada fransa altyapısından, oraların eğitim(sadece fiziksel deği mentalde) tornasını görüp çıksa büyük liglerde olabilirdi. Serdar saatçı 2 maçtır madrid’e karşı oynuyor, aman aman bir performansı olmasada necip ve amartey’i top diye oynar. Ege doğru eğitim ve kondisyon ile çok iyi noktalara gelebilir, boyda var teknikde zekada.. Doğru sistemi kurar, bir akademi oluşturursan vasatlık değil geleceğini kurarsın. Altyapı transferleri ve çocuk yaş yetenek avına çıkarsın. Bunlar vizyonlu planlamalar, ama hocalarından, kondüsuonerlerine, psikologlarından, fizyoterapistlerine kadar en iyileriyle çalışıp bilim’den yararlanmalı, kusursuz bir sistem oluşturmalısın. Kurtuluş altyapıda..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

doğru potansiyelleri yanlış işlersen, yanlış hamleler yaparsan vasatı aşamaz. Mesela emirhan delibaş bildiğin çöp göztepe’de. Bu yetenekteki bir çocuk hollanda, belçika yada fransa altyapısından, oraların eğitim(sadece fiziksel deği mentalde) tornasını görüp çıksa büyük liglerde olabilirdi. Serdar saatçı 2 maçtır madrid’e karşı oynuyor, aman aman bir performansı olmasada necip ve amartey’i top diye oynar. Ege doğru eğitim ve kondisyon ile çok iyi noktalara gelebilir, boyda var teknikde zekada.. Doğru sistemi kurar, bir akademi oluşturursan vasatlık değil geleceğini kurarsın. Altyapı transferleri ve çocuk yaş yetenek avına çıkarsın. Bunlar vizyonlu planlamalar, ama hocalarından, kondüsuonerlerine, psikologlarından, fizyoterapistlerine kadar en iyileriyle çalışıp bilim’den yararlanmalı, kusursuz bir sistem oluşturmalısın. Kurtuluş altyapıda..
elbette katılıyorum dediklerin olur profesyonel bir anlayış gelirse tamam ama uzun yıllardır alt yapı eski oyuncuların maaş kapısı oldu çocuklara futbolu değil kazanmayı değil iyi insan olmayı öğretmeye uğraştılar fenerle oynuyorsun rakip kırmızı görmüş sen kalkıp bir oyuncu çıkarıyorsun eşit olsun diye bu popilist haraketlerle kazanma hırsı olan oyuncu yetiştiremezsin dürüst olmayı öğrette bu dürüstlük değil ahmaklık oluyor çok yetenekli alt yapı oyuncularımız oluyor hemde çok iyi ama sağ olsunlar önce futboku unutturup sonra ana kuzusu yapıyorlar sonrada yaşları geldiğinde üçüncü ligde 11 i göremiyorlar görmüyormusunuz gelen oyuncuları hangisi hak ediyor a takımı ve hiç birinin beşiktaşa bağlılığı yok daha ilk senesinde madik atmaya uğraşıyor ama taraftar yapıyor bunları böyle ersini alt yapıdan geldi diye satmaya bize çalıştılar kaleci bile değil beşiktaş alt yapısında torpillemi kalmış burda torpillemi kalıyor merak ediyorum rıdvan o boyla o fizikle ve o futbol bilgisiyle vasatı geçemez biz mamiyi yemiş ota çevirmiş kulübüz ne alt yapısı alt yapıda gerçek bir hoca olsaydı ersinle bu kadar zaman harcamaz kendine başka iş bul derdi yerinede adam gibi bir kaleci yetiştirirdi biz burakı a takımın başına getirmişiz alt yapıdan konuşma hakkımız bile yok egeyi ben hep beğendim ama hazır değil bu teknik kadroylada harcanacaktır semihde öyle gençleri süzebilecek iyi bir yabancı hoca gelmeli gerçekten işe yaramayacak olanı elemeli daha alt yapıdan iş olanlarıda çok ciddi emek harcayarak yetiştirilmeli ama önce alt yapıdaki bütün ekibe kapı gösterilmeli alt yapı menejerlerin oyun alanı olmuş bu teknik ekibe ramen olmaz
Bu alt yapıdan hiç bir şey olmaz ne şimdi nede gelecekte bu kafayla

Çevrimdışı Ravenman

Dün Amartey yerine o altyapıdaki Sırbistan milli takımını ret eden çocuk girseydi mesela, daha kötü oynardı mı?

Veya Cenk'ın yerine Semih oynasaydı, daha kötü mü oynardı?

Niye bu özkaynağımıza güvenimiz sıfır?

Niye?

Bu berbat sezonda şans vermesek, nezaman vereceğiz?

Çevrimiçi Samet Demir

Dün Amartey yerine o altyapıdaki Sırbistan milli takımını ret eden çocuk girseydi mesela, daha kötü oynardı mı?

Veya Cenk'ın yerine Semih oynasaydı, daha kötü mü oynardı?

Niye bu özkaynağımıza güvenimiz sıfır?

Niye?

Bu berbat sezonda şans vermesek, nezaman vereceğiz?
Alt yapı oyuncusu neden oynamıyor diye sormak yerine Yakup Arda oyuna girdi ondan sonra bir daha neden 18'e alınmadı onu bir sorgulamalıyız bence? Menejerlik şirketin de Burak var mı yok mu buna bakmalıyız. Semih varken neden Yakup Arda? İşin diğer teknik taktik, ne bileyim oyuncuların form durumunu falan sormuyorum bile.

Türkiye de alt yapı geleneği vardır. Dayın varsa oyuna girersin yoksa çürür gidersin.

Açıklayıcı olmuştur umarım. Bizim alt yapı hocaları başta olmak üzere komple zihniyet değişmesi lazım. Taraftarda sıkıntı yok. Beşiktaş taraftarı öz kaynağa her zamam destek vermiştir.

Etiketler: