UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt
UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt Tarih : 09.11.2023 Saat : 20:45 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : Sander Van Der Eijk - Rogier Honig - Rens Bluemink - Marc Nagtegaal VAR:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt  [Okunma sayısı 6006 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "4. Maç" Beşiktaş 1-2 Bodo/Glimt
Su adamın adaylık da ismi geçmesi bile bu camianın geldiği son noktadır.sezon başı transferle de kimin dahili varsa büyük götürülmüş öyle böyle değil

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Umutcan Kaya

maç sonu açıklaması

"Abi elin Rebic'i gelecek, benim oyuncum Cenk'ten formayı mı alacak? 3 puan eksik kalsın, buna izin veremem."
Sadece Beşiktaş

Adamın kafasına top çarpıyor oyundan çıkıyor biri ısınma da kıçım ağrıyor diye oynamıyor.koskoca kulübü çiftliğe çevirdiler.takimi teslim ettikleri adama girmiyorum bile o tabuta çakılan son çivi.bir renkli yönetse vallahi bu kadarını yapmazdı

Çevrimiçi levitate

Bu sene final oynarız hayırlısıyla. Bomba gibi takım

evet belki final stadına bomba niyetine sokabiliriz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Büyük ihanet var öyle böyle değil.demiroren dönemini gördüm bu başka birsey.

yd ile bunu mukayese etmek yd ye ağır hakaret olur o beceriksizdi bunun yaptığını söylemeye dilim varmıyor

Çevrimiçi ferdi1903

hala aynı hataları yapıyorsunuz kenarda o ırkçı dururken bu kadrodan ne fayda umuyorsunuz at sahibine göre kişner tv ye çıkıp yerli oyuncuları çiğnetmem diyen adamın bunlara arka planda nasıl bir mobing uygulayacağını tahmin edebiliyormusun o yabancı çıkıpda kasarmı kendini birşeyleri düzeltmek istiyorsan önce kapı önündeki pisliği süpüreceksin çünkü o pislik evi kötü gösterir
Abi yapma gözünü seveyim amartey bailly gibi adamlardan elli ayağı düzgün hoca bile napsin ya

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Şenol hocası aramış onur'u oyuna al demiş 😂😂😂
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Su Necipi artık görmek istemiyorum.

Zar zor bir top kestikten sonra kollarını kabadayı gibi geriye atıp yürümesine tahammül edemiyorum.

Çevrimiçi Necmi

Adamın kafasına top çarpıyor oyundan çıkıyor biri ısınma da kıçım ağrıyor diye oynamıyor.koskoca kulübü çiftliğe çevirdiler.takimi teslim ettikleri adama girmiyorum bile o tabuta çakılan son çivi.bir renkli yönetse vallahi bu kadarını yapmazdı

bunların beşiktaşlı olduğunumu düşünüyorsun
Sende olsan çıkıp oynamak istemezsin bu ırkçının takımında

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Su Necipi artık görmek istemiyorum.

Zar zor bir top kestikten sonra kollarını kabadayı gibi geriye atıp yürümesine tahammül edemiyorum.
amarteyden on kat futbolcu
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Abi yapma gözünü seveyim amartey bailly gibi adamlardan elli ayağı düzgün hoca bile napsin ya

bilemezsin bunu
Bir yere pislik bulaşmışsa yerdekinin altınmı tenekemi olduğunu anlayamazsın
Ben bunu sene başından beri söylüyorum

Çevrimiçi gokhans

Bu leş kadro 3’lü ye dönse dahamı iyi olur acsba. Bakhtiyar’ı sol, necip’i sağ amartey’i koy ortaya muleka cenk ileri sanki şundan daha iyi olur gibi çünkü şuan sahada ne olduğu belli değil.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

amarteyden on kat futbolcu

zaten bu kafa kaybettiriyor.
Su an süper ligde Amartey den daha boş oyuncu yoktur ama kıyas noktası o olmamalı.

Çevrimiçi levitate

herif arkasına düşen topa koşamıyor naptınız koca yaz boyunca siz ya

Çevrimiçi sEuL

Allah topunuzun belasini versin (Hakaret Yasak)₅ haysiyetsiz ruhsuzlar sizi.
Aldiginiz milyonlar haram zikkin olsun

Çevrimiçi levitate

Bu leş kadro 3’lü ye dönse dahamı iyi olur acsba. Bakhtiyar’ı sol, necip’i sağ amartey’i koy ortaya muleka cenk ileri sanki şundan daha iyi olur gibi çünkü şuan sahada ne olduğu belli değil.

başka bir şey oynamaz zaten

Çevrimiçi Necmi

cenki hiç oynatma bir fazla olursun takımda daha iyi oynar eksik olmadığı için

Çevrimiçi Umutcan Kaya

amartey net sabote etmek için getirilmiş takıma bir oyuncu bu kadar leş olamaz
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

herif arkasına düşen topa koşamıyor naptınız koca yaz boyunca siz ya
şenol güneşin seracesinden geçtiler bütün yaz

Çevrimiçi Necmi

İki tane yedik ya rebiçi sokarsın artık oyuna

Çevrimiçi sEuL

Yabanci spiker bile aman Allahim bunlar ne yapiyor boyle diye maci anlatiyor. Reziller ya

(...)

Çevrimiçi ferdi1903

Amartey gitirenleri Allah bildi gibi yapsın, utanıyorum, 30 senelik taraftarim hiç bir dönemde bukadar ayağa düşmüş dönem hatirlamiyorum

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bizimkiler 51  dakika sağ kanadimizdan geldikleri atağı çözebilecek kadar IQ ya sahip değiller.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

(...) genc oyuncuları oyuna al da bari arkandan "hocaliktan bi b*k anlamıyordu ama en azından gençleri oynatti" diyelim

Etiketler: