21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş
21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş Tarih : 20.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Pendik Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Aleks Taşçıoğlu - Emir Eray Eyisoy - Alper Akarsu

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7858 defa] 21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Aynen abi baskete git sen. :) ibre sana dönecek yoksa.
ben orayada giderim bir tık uzakta 👿

Çevrimiçi Samet Demir

şu lanet okuduğumuz tayfur’u onur’u kim aldırdı bu takıma? Her golde hatalı bakhtyar’ı? Olmayan afrikalılar’ın gelmesine onay veren? Gidenleri isteyen? Bak net söylüyorum bu takımın bu halde olmasının müssebbiblerinden birisin. Senin zihniyetin anç fatura kesmeden 10.hafta hoca yollayıp, bu takımın katilini getirdi. Sizinde payınız var, sizinde elinizde kan var.. El birliği ile mahfettiniz koca Beşiktaş’ı.. koca çınarı devirdiniz..

Taliscanın ne suçu var ki? O mu aldırdı afrikalıları. Ona kalsa Talisca gelsin isterdi alınmadı. Demekki yönetim onu dinlemiyormuş.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Aynen abi baskete git sen. :) ibre sana dönecek yoksa.
ben her yere yazarım şu kadrodan da gedson colley yedek tayyip yedek mert yedek semih 5 kişi bırakırım gerisine adam lazım şimdi mi alırar yazınmı bilemem svenson son olsun o ayrda gelirse hiç umut yok

Çevrimiçi Necmi

Çebiye çok pis sövesim var

Çevrimiçi Samet Demir

ben her yere yazarım şu kadrodan da gedson colley yedek tayyip yedek mert yedek semih 5 kişi bırakırım gerisine adam lazım şimdi mi alırar yazınmı bilemem svenson son olsun o ayrda gelirse hiç umut yok
Yönetin dediklerini yapar birde hocamı tekrar getirirseler var ya abi. Lige bu sefer kesin ambargo koyarız.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Yönetin dediklerini yapar birde hocamı tekrar getirirseler var ya abi. Lige bu sefer kesin ambargo koyarız.
ben taliscada istiyorum alsalar ya CK gibi adamların dediğini aldılar işte

Çevrimiçi Monza

Colley ile Masuaku dönse biran önce.

Çevrimiçi Samet Demir

Aynen abi anç sizin gibi düşünen taraftarı kırmadı şenolu getirdi 2 yılımız heba oldu, 1.5 yılımızıda yine sizin gibi düşünen taraftarımızı kırmayarak Hasan Arat heba etsin ne olacak ki ama.

Çevrimiçi Talisca1903

Bakasetası bari alaydık iyiydi o zalımın oğlu

Çevrimiçi Talisca1903

Aynen abi anç sizin gibi düşünen taraftarı kırmadı şenolu getirdi 2 yılımız heba oldu, 1.5 yılımızıda yine sizin gibi düşünen taraftarımızı kırmayarak Hasan Arat heba etsin ne olacak ki ama.
kardeşim ne istiyorsunuz acil aksiyon alır diye adalı istedim ben Hasan arat tarzı bu değil el mahkum bekleyeceğiz futbolcularıda tesislerde bir ziyaret etmek gerek nerede olduklarının farkına varamadılar gitti

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Lan bu arada onur bulut yerine bu forumdan herkes sag bek oynayabilir ne diye svensson oynamiyor. Onur gecen mac isliklandi diye mi? Bi dahaki mac butun kutsallarina sovulecek keske isliga devam etselerdi diyecek. Daha mi iyi oldu?

Not. Rashica on numarada denenebilir
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Onur Küçük

Muleka'yı da Şenol aldırmış. Fransa ligini takip edip Onana'yı da aldıran Şenol. Tamam Amartey'i istedi diyerek kızabilir insan ama Amartey kaçıncı tercihiydi Hocanın diye sorarım. Şenol Güneş'in en büyük hatası masaya yumruğu vurmamasıydı. Diyorum bekleyelim kim bu transferleri yaptırmış, oyuncular niye mental olarak bitik zamanla ortaya çıkar. Bana göre işin içinde menajer, para, gruplaşma var. Takımın kimyasını en başta bunlar bozar

Çevrimiçi Samet Demir

kardeşim ne istiyorsunuz acil aksiyon alır diye adalı istedim ben Hasan arat tarzı bu değil el mahkum bekleyeceğiz futbolcularıda tesislerde bir ziyaret etmek gerek nerede olduklarının farkına varamadılar gitti
Adalı olsaydı şuan Rızaya sövüyor olurdun. Valla ben ne istiyorum biliyor musun sen basketi takip et. Şuan en hayırlısı o olur :)

Çevrimiçi Talisca1903

o lan kelimesini bi tarafına sokarım senin. Adam gibi konuş, terbiyesizlik yapma.. löb lalesi fopn diye bağıran tek entrym varmı? Kafandan uydurduklarınla cevap veriosun şizofren gibi. Hepinizin katkısı var bu rezalete.. vi varken sosyal medyadan şenol baskısı yapan herkesin var.. seninde var..
muhatabım değilsin diyorum onurun varsa yazma her paylaşımımın altına geliyorsun gurur yok mu sen de

Çevrimiçi Samet Demir

Muleka'yı da Şenol aldırmış. Fransa ligini takip edip Onana'yı da aldıran Şenol. Tamam Amartey'i istedi diyerek kızabilir insan ama Amartey kaçıncı tercihiydi Hocanın diye sorarım. Şenol Güneş'in en büyük hatası masaya yumruğu vurmamasıydı. Diyorum bekleyelim kim bu transferleri yaptırmış, oyuncular niye mental olarak bitik zamanla ortaya çıkar. Bana göre işin içinde menajer, para, gruplaşma var. Takımın kimyasını en başta bunlar bozar
Herkes çok gergin hala gelmiş Şenol Güneş güzelliyorsun. Sonra birisi ters birşey söylerse mızıkçılık yapma. Sokak ağzıyla konuşturdun benide.

Çevrimiçi Necmi

Bunu yaşayacağız çünkü bu taraftar bunları sonuna kadar hak etti  şimdi zıplamanın manası yok zıplayacaksan dört sene önce zıplayacaktın hatta beş sene önce yürüyan çarka çomak soktuklarında zıplanacaktı ama bunların ve sosyal medya tetikçilerinin oyununa gelip tarihimizin en önemli başkanlarından birini hırsız gibi kovduk tıpkı sebaya yaptığımız gibi ve baş roldede hep aynı taraftar bozuntuları var kendi adını beşiktaşın önüne koyan kimseden beşiktaşa hayır gelmez taraftarda olsa yöneticide olsa farketmez aynı zihniyet bu adamları ibra etti allahtan gerçek taraftar bu sefer el attıda yapmak istedikleri yarım kaldı adalıyı severdim ama oy için bu hainlere biat etti ve gözümden düştü
Yönetimde elini çabuk tutmalı artık maç kazanmanın pe önemi yok ama beşiktaş taraftarı bu sonuçları sindiremez kusar işde o zaman karşısında kimin olduğunun bir önemi olmaz

Çevrimiçi Talisca1903

Adalı olsaydı şuan Rızaya sövüyor olurdun. Valla ben ne istiyorum biliyor musun sen basketi takip et. Şuan en hayırlısı o olur :)
sen hocaya yürüme daha yeni geldi futbolcular yesin mi onumu istiyorsun

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol Güneş salarsanız sallayın da ona sallayacağız diye şu futbolcuları da korumayın görüyoruz işte rebiçide rashicayıda cenk leş bunlarda leş

Çevrimiçi uğur07

bakhtiyarin da stoperlik kariyeri burada bitsin. zor zamanda el atti. iki mac necip talha gotururuz sonra colley gelir zaten. tamam 3 mac gol yemedik hoca bozmadi defansi ama artik yeter. gelecek mac umut-necip-talha-swenson

ara transfer sonrasi da masuaku-colley-transfer-swenson olmali artik sart.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Unnamed

Pendikspor gibi takımdan 4 tane gol yemişsin hala oyuncuları Santos mu aldırdı diyenler var. Sanki karşıdaki takımda Vinícius Júnior ile Bellingham var. Sizinki sırf duygusallık. Bundan daha kötü kadrolarda küfür yiyen oyuncularla Liverpool'u eledi Beşiktaş.

Çevrimiçi Talisca1903

taraftar isim vererek gönder hepsini diyebilirde yönetici gülerek açık açık onaylamaması lazım bence çok amatörce oldu

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş salarsanız sallayın da ona sallayacağız diye şu futbolcuları da korumayın görüyoruz işte rebiçide rashicayıda cenk leş bunlarda leş
Abi tineri biz içiyoruz kafasını sen buluyorsun galiba? Burada kim oyuncu güzelliyor. Bir tane msj bulsana şu maçta oyuncunun övüldüğü. Bir ben rashica yazmışımdır o olmazsa hiç atak yapamayacağız diye. Onun harici herkes oyunculara yeterince salladı zaten.

Algı yapma algı.

Çevrimiçi Necmi

çebi rebiç hariç oyuncuların hepsini şenol istedi dedi şenolda buna hayır ben istemedim demedi alanda aldıranda itiraf ediyor ama bir sana kabul ettiremedik
Ama haklısın hepsini ben istedim almazsanız kendimi stadın ortasında yakarım dedim aldılar hocanın günahı yok başkanında günahı yok bütün suç bende allah benim belamı versin

Çevrimiçi Samet Demir

bakhtiyarin da stoperlik kariyeri burada bitsin. zor zamanda el atti. iki mac necip talha gotururuz sonra colley gelir zaten. tamam 3 mac gol yemedik hoca bozmadi defansi ama artik yeter. gelecek mac umut-necip-talha-swenson

ara transfer sonrasi da masuaku-colley-transfer-swenson olmali artik sart.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bahtiyarın karşısına geçip konuşulmalı artık kardeş sen nerede oynamak istiyorsun diye. Ona da yazık bizede.

Etiketler: