21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş
21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş Tarih : 20.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Pendik Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Aleks Taşçıoğlu - Emir Eray Eyisoy - Alper Akarsu

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7476 defa] 21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Çevrimdışı Onur Küçük

Herkes çok gergin hala gelmiş Şenol Güneş güzelliyorsun. Sonra birisi ters birşey söylerse mızıkçılık yapma. Sokak ağzıyla konuşturdun benide.
1-0 yenileceğine 4-0 yenilsin takım. Radikal hareketler başka türlü gelmez. Şenol Güneş güzellemesi yapmıyorum sorun çok daha derinlerde diyorum. Sorunu yeni gelen Hoca'da da aramayın diyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

Santos ne övülür ne gömülür şu durumda transferler gelsin oynatsın adam bakılır.Ama Şu pendikten 4 yemenin eski hocayla eski yönetimle felan açıklanacak ne durumu yok  ne kadrolarla onadık biz bundan çok daha kötüleriyle ısıran takımdık bunun hesabı içerde sağlam sorı-ulmalı herkesin içinde sırıtarak açklmama olmaz

Çevrimiçi uğur07

bu arada gedson da asla ideal orta saha degil. buyuk takim orta sahasi degil. bu yoklukta ona su an sira gelmez ama bu kisirlikta payi var onunda. bence su an bile gomderilebilir. elimizi rahatlatmak adina. hocaninda uzun vadede tutacagini dusunmuyorum. bir orta saha icin cok kazma malesef

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Lan bu arada onur bulut yerine bu forumdan herkes sag bek oynayabilir ne diye svensson oynamiyor. Onur gecen mac isliklandi diye mi? Bi dahaki mac butun kutsallarina sovulecek keske isliga devam etselerdi diyecek. Daha mi iyi oldu?

Not. Rashica on numarada denenebilir
ben oynarımda küfür ederseniz pis söverim peşinen söyleyeyim

Çevrimiçi Talisca1903

çebi rebiç hariç oyuncuların hepsini şenol istedi dedi şenolda buna hayır ben istemedim demedi alanda aldıranda itiraf ediyor ama bir sana kabul ettiremedik
Ama haklısın hepsini ben istedim almazsanız kendimi stadın ortasında yakarım dedim aldılar hocanın günahı yok başkanında günahı yok bütün suç bende allah benim belamı versin
vermesin tövbe de şu ruhsuzlr için senin günahın ne Onurun ne benim ne sinirli herkes pendikten 4 iyen adamlara bir görünmeli taraftar

Çevrimdışı Onur Küçük

çebi rebiç hariç oyuncuların hepsini şenol istedi dedi şenolda buna hayır ben istemedim demedi alanda aldıranda itiraf ediyor ama bir sana kabul ettiremedik
Ama haklısın hepsini ben istedim almazsanız kendimi stadın ortasında yakarım dedim aldılar hocanın günahı yok başkanında günahı yok bütün suç bende allah benim belamı versin
Hepsi sorumlu. En başta sorumlu Çebi. Ceyhun Kazancı da o sorumlular arasında. Sorun sadece transferler değil daha derin meseleler var.
Şimdi yeni Hoca da gömülmesin. Adam tespitlerini yapıp gerekli tedbirleri alacaktır ama umarım 9-10 Portekizli getirmez takıma.

Çevrimdışı Onur Küçük

ben oynarımda küfür ederseniz pis söverim peşinen söyleyeyim
Küfür futbolcunun yakıtıdır . Olmadan futbolcu oynamaz

Çevrimiçi Talisca1903

Hepsi sorumlu. En başta sorumlu Çebi. Ceyhun Kazancı da o sorumlular arasında. Sorun sadece transferler değil daha derin meseleler var.
Şimdi yeni Hoca da gömülmesin. Adam tespitlerini yapıp gerekli tedbirleri alacaktır ama umarım 9-10 Portekizli getirmez takıma.
ben listemi yazayım da millet de para yok yazsın herkes muhasebeci oldu zaten

pepe carvalho
mitroviç  bu üçünü ne yapıp edip alırım iskeleti kurarım sonrasını da her türlü
 yazın tamamlarız

Çevrimiçi Samet Demir

Ay parçamız Şenol Hocamız sorumlu değil sadece. :) ah ahh kıymetini bilemedik. O gittikten sonra yerine 3 tane hoca geldi. Takım geçen sene ki 2.03 puan ortalamasını halen yakalayamadı. Adam bu kadroyla neler yapmış biz göremedik. Değerini bilemedik yaylalara gönderdik. Canım ciğerim hocamı.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Küfür futbolcunun yakıtıdır . Olmadan futbolcu oynamaz
hatta bunların bir tesis ziyaret zamnı bile geldi ferdinandın anısı var taraftar bunları bir kovalamış ondan sonra koşmak neymiş anladım diyordu :icool:

Çevrimiçi Talisca1903

Ay parçamız Şenol Hocamız sorumlu değil sadece. :) ah ahh kıymetini bilemedik. O gittikten sonra yerine 3 tane hoca geldi. Takım geçen sene ki 2.03 puan ortalamasını halen yakalayamadı. Adam bu kadroyla neler yapmış biz göremedik. Değerini bilemedik yaylalara gönderdik. Canım ciğerim hocamı.
hepsi Şenol Güneş suçu başkada kimsenin suçu yok ANÇ CK bunlar mükemmel zaten

Çevrimiçi Necmi

1-0 yenileceğine 4-0 yenilsin takım. Radikal hareketler başka türlü gelmez. Şenol Güneş güzellemesi yapmıyorum sorun çok daha derinlerde diyorum. Sorunu yeni gelen Hoca'da da aramayın diyorum.
sorun çok bellide soruna çözüm üretmiyorlar cenk bu takımda krallığını ilan etmiş başka açıklaması yok bu kadar kötüyken 11 e yazılmasının onu ve arkasındakileri bu takımdan uzaklaştırmadıkça bu sorun düzelmeyecek sametin oyuncular soyunma odasında soyunmuyor diyorsa gerekirse bu takımda ne kadar kaşar varsa gönderirsin biz bazı şeyleri hatayla yetenekle açıklamaya çalışıyoruz ama o sahada kim bilir neler oluyor verilen ve verilmeyen paslar acaba yetenek sorunumu adam seçmemi çünkü bu takımdan herşey beklenir ve en masum oyuncular yeni gelenlerdir ben yönetimde olsam bu gece karar alır üç dört oyuncuyu kadro dışı bırakırım iki üç tanesinede kendine takım bul derim
Pendikten dört yemenin hiç bir mazereti olamaz

Çevrimiçi Samet Demir

sorun çok bellide soruna çözüm üretmiyorlar cenk bu takımda krallığını ilan etmiş başka açıklaması yok bu kadar kötüyken 11 e yazılmasının onu ve arkasındakileri bu takımdan uzaklaştırmadıkça bu sorun düzelmeyecek sametin oyuncular soyunma odasında soyunmuyor diyorsa gerekirse bu takımda ne kadar kaşar varsa gönderirsin biz bazı şeyleri hatayla yetenekle açıklamaya çalışıyoruz ama o sahada kim bilir neler oluyor verilen ve verilmeyen paslar acaba yetenek sorunumu adam seçmemi çünkü bu takımdan herşey beklenir ve en masum oyuncular yeni gelenlerdir ben yönetimde olsam bu gece karar alır üç dört oyuncuyu kadro dışı bırakırım iki üç tanesinede kendine takım bul derim
Yönetim hatalı zaten o konuda, yabancılara verdiği göz dağını yerlilere de vermeliydi. Bu takımda bırak 11 i yedekde olmaması gereken oyuncular var...

Bu sene ilk defa maçta bu kadar küfür ettim. Akıl var üzan var 10 numaranın Tayfur olduğu bir Beşiktaş kim hayal edebiliyor yahu.

Maç sonu hocanın kuracağı tek cümle olmalı hatalı kadro kurdum suçlu benim.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk e taktın abi oynamıyor da kabul ama bence cenkide kessen salihide tayfuruda geri kalanlarda az ruhsuz değil rebicte az papaz değil diyorlar idman yeleğini fırlatan adam bunlar da alayını kesmek gerek bence gedson düzltilebilir  temiz bir havası var çocuğun Colley zaten hacı mümin bir kardeşimiz onun da ahlakı düzgün olur diğerlerinin köküne kibrit suuyu

Çevrimiçi Necmi

hepsi Şenol Güneş suçu başkada kimsenin suçu yok ANÇ CK bunlar mükemmel zaten
kardeş hepsi bir araya geldi beşiktaşın içine etti o yüzden birine suç atıp birini aklamaya çalışmanın önemi yok önderi beşiktaşın hocası yapacak kafada olan bir başkanın o gün kulüpden kovulması gerekiyordu şenolun olmayacağı net belliydi en azından geldide şenol defteri kapanmış oldu yoksa hiç olmadık zamanda getirir beşiktaşın içine ederlerdi şimdi en azından zaten kötü olan beşiktaşın içine ettide onun yüzünden kaybettiğimiz zaman olmadı
Bırakın artık şenolu çebiyi onlar direk bu durumun baş sorumluları ama bizimde payımız var bunda koyun gibi taraftarız birilerinin peşinde koşuyoruz sen şenolun peşinde koşarsın ama öncesinde burdaki bir sürü insanda çebinin peşinde koşuyordu
Bırakın artık birilerinin oeşinde koşmayı beşiktaşlı olun ve konu beşiktaşın menfaatiyse babanızı tanımayın yemişim şenoluda çebiyide aratıda buraya düzeltmek için geldiler o zaman düzeltecekler ben cenkin onurun beşiktaşı katledişini izliyorsam arat falan tanımam

Çevrimiçi Talisca1903

kardeş hepsi bir araya geldi beşiktaşın içine etti o yüzden birine suç atıp birini aklamaya çalışmanın önemi yok önderi beşiktaşın hocası yapacak kafada olan bir başkanın o gün kulüpden kovulması gerekiyordu şenolun olmayacağı net belliydi en azından geldide şenol defteri kapanmış oldu yoksa hiç olmadık zamanda getirir beşiktaşın içine ederlerdi şimdi en azından zaten kötü olan beşiktaşın içine ettide onun yüzünden kaybettiğimiz zaman olmadı
Bırakın artık şenolu çebiyi onlar direk bu durumun baş sorumluları ama bizimde payımız var bunda koyun gibi taraftarız birilerinin peşinde koşuyoruz sen şenolun peşinde koşarsın ama öncesinde burdaki bir sürü insanda çebinin peşinde koşuyordu
Bırakın artık birilerinin oeşinde koşmayı beşiktaşlı olun ve konu beşiktaşın menfaatiyse babanızı tanımayın yemişim şenoluda çebiyide aratıda buraya düzeltmek için geldiler o zaman düzeltecekler ben cenkin onurun beşiktaşı katledişini izliyorsam arat falan tanımam
onur işi biraz kafamı karıştırdı svensonu  hocaya sormadan mı aldılar yoksa ? oynatmaması bana biraz istemediği adam alınmadığından gibi geldi  Eğer böyle bir şey var ve inatlaşma olacaksa bu çocuk sakat doğar aybaba ile hoca ters olmamalı

Çevrimiçi ferdi1903

Yönetim olumluya doğru dönen havayı kendi eliyle terse çevirdi, şimdi getireceğin transferlerde bu kara bulutlarin arasında kaybolacak, yaw arkadaş niye her gelen her yönetim transferleri bukadar bekletiyor, hocayı geç getirdin transfer meydanda yok, çok gerekliymiş gibi sevenson denen bı çöp getirildi

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi kartalizma190399

Cenk fiziksel olarak bitikse cekersin kulubeye, koyarsin Muleka-Semih ikilisini forvette, solda Rebic sagda Rashica rakibi defansa zorlarsin en azindan.
Bu tur hamleleri yapamayacaksa hoca, hala ayni formasyonda cikip sahada Cenk'i Onur'u falan seyredeceksek Santos'a hic gerek yok bence.

Ben bugun sahada cok kotu oyuncu gordum, ama ahlaksiz veya disiplinsiz oyuncu gormedim. O yuzden kadro disi da birsey cozmez. Kimi hangi sebeple kadro disi birakacaksin?
Sahadaki kotu oyuncular duruyorsa ve kulubedekiler daha iyiyse, hoca kotu oyuncularla oynamaya devam ediyorsa once hoca'dan hesap sorarim futbolcu'dan evvel.

Çevrimiçi Necmi

Cenk e taktın abi oynamıyor da kabul ama bence cenkide kessen salihide tayfuruda geri kalanlarda az ruhsuz değil rebicte az papaz değil diyorlar idman yeleğini fırlatan adam bunlar da alayını kesmek gerek bence gedson düzltilebilir  temiz bir havası var çocuğun Colley zaten hacı mümin bir kardeşimiz onun da ahlakı düzgün olur diğerlerinin köküne kibrit suuyu
sen hala sığ düşünüyorsun oyuncu oynamaz formsuz olur ben tek kelime etmem sorun bu değilki takım soyunma odasına girmiyorsa bunun suçu demiregede semihde yada dün gelen oyuncuda değildir sorun cenkin oynamaması değil sorun sezon başından beri bu kadar kötüyken neden 11 in değişmezi olduğu neden kesik yemediği hoca yeni geldi içeriyi bilmez kim onun kulağına cenki oynatmasını üflüyor biraz hocalık bilen cenki 11 de oynatmaz burda çeteleşme yoksa ben başkada birşey bilmiyorum işde teknik kadroda oyuncular içinde o çeteyi bulup kulüpden söküp atmazsan hiç bişeyi düzeltemezsin birşeyi yaşayıp görmeye çalışmaya gerek yok çıban başları olacak oyuncuları liste yaosan liste başına cenki yazar herkes 14 yabancının listede olduğu kadroda sekiz yerliyle çıkmanın mantıklı bir açıklamasını söyleyebiliyormusun kendine üstelik en kötü yerli kadro bizdeyken mert dışında şu kadroda hak ederek duran bir yerli yok kulübeyi bile hak etmiyorlar ama 11 de sahaya çıkıyorlar ligin başından beri ve dört hoca değiştiği halde bunun açıklaması yok rebiç formsuz diyorsun eyvallah peki dürüst ol rebiç cenkden daha mı formsuz en azından sahadayken ben futbolcuyum diyor akıl var mantık var nasıl oluyorda rebiç forma yüzü göremezken cenk hep 11 de maça çıkıyor bazı maçlar ayağına beş kere top değmiyor ama bir sonraki maç yine 11 biz onun yüzünden eksik çıkmakla kalmıyoruz hücumda her top ona atıldığı için gol atma şansımızıda yok ediyoruz ama yinede kadroda
Bu dediğin gibi formsuz oyuncu durumu değil o kadar basit değil formsuz diye ghezzale dersin rebiçe dersin cenke diyemezsin o takımı satıyor şu an

Çevrimiçi Talisca1903

sen hala sığ düşünüyorsun oyuncu oynamaz formsuz olur ben tek kelime etmem sorun bu değilki takım soyunma odasına girmiyorsa bunun suçu demiregede semihde yada dün gelen oyuncuda değildir sorun cenkin oynamaması değil sorun sezon başından beri bu kadar kötüyken neden 11 in değişmezi olduğu neden kesik yemediği hoca yeni geldi içeriyi bilmez kim onun kulağına cenki oynatmasını üflüyor biraz hocalık bilen cenki 11 de oynatmaz burda çeteleşme yoksa ben başkada birşey bilmiyorum işde teknik kadroda oyuncular içinde o çeteyi bulup kulüpden söküp atmazsan hiç bişeyi düzeltemezsin birşeyi yaşayıp görmeye çalışmaya gerek yok çıban başları olacak oyuncuları liste yaosan liste başına cenki yazar herkes 14 yabancının listede olduğu kadroda sekiz yerliyle çıkmanın mantıklı bir açıklamasını söyleyebiliyormusun kendine üstelik en kötü yerli kadro bizdeyken mert dışında şu kadroda hak ederek duran bir yerli yok kulübeyi bile hak etmiyorlar ama 11 de sahaya çıkıyorlar ligin başından beri ve dört hoca değiştiği halde bunun açıklaması yok rebiç formsuz diyorsun eyvallah peki dürüst ol rebiç cenkden daha mı formsuz en azından sahadayken ben futbolcuyum diyor akıl var mantık var nasıl oluyorda rebiç forma yüzü göremezken cenk hep 11 de maça çıkıyor bazı maçlar ayağına beş kere top değmiyor ama bir sonraki maç yine 11 biz onun yüzünden eksik çıkmakla kalmıyoruz hücumda her top ona atıldığı için gol atma şansımızıda yok ediyoruz ama yinede kadroda
Bu dediğin gibi formsuz oyuncu durumu değil o kadar basit değil formsuz diye ghezzale dersin rebiçe dersin cenke diyemezsin o takımı satıyor şu an
kessinler abi hoca kesemez daha yeni geldi aybaba kesecek onura tayfura açıkça gider yaptı kamera önünde cenkin neyinden korkuyorlar

Çevrimiçi Necmi

onur işi biraz kafamı karıştırdı svensonu  hocaya sormadan mı aldılar yoksa ? oynatmaması bana biraz istemediği adam alınmadığından gibi geldi  Eğer böyle bir şey var ve inatlaşma olacaksa bu çocuk sakat doğar aybaba ile hoca ters olmamalı
yeni gelen oyuncuyu pat diye takıma monte etmek kolay değil üstelik bir hafta önce savunduğun oyuncuyu kesip monte etmek hocanın durumunu oyuncular önünde zora sokar herkes taraftar gibi düşünmez taraftar bir oyuncuya yıkar durumu çıkar aradan ama pendikten dört yemenin sorumlusu tek oyuncu olamaz hoca taraftar gibi düşünemez zaten öyle düşünse iki ayda papaz olmayacağı oyuncu kalmaz sürdürülebilir durum değil şimdi birçok oyuncu kesik yer ama kazanan takımda yapamazdı hocaya zaman verin bu işin sorumlusu hoca değil en azından bu hoca değil 😉

Çevrimiçi Necmi

kessinler abi hoca kesemez daha yeni geldi aybaba kesecek onura tayfura açıkça gider yaptı kamera önünde cenkin neyinden korkuyorlar
korktuklarını sanmıyorum sadece sabrettiklerini düşünüyorum cenke kontrat vereceklermi vermeyeceklermi işde o zaman bazı şeylere karar veririz bu sene gitti yönetim içinde bu böyle ağırdan alma nedenletide bu diye tahmin ediyorum ama camia bunu kaldıramaz ağırdan alayım derken ağırlığın altında kalan olurlar

Çevrimiçi kartalizma190399

Cenk'in sahada sadece dolastigini, fiziksel olarak yetersiz oldugunu, Onur'un topcu falan olmadigini, Tayfur'un orta saha oyuncusu olmadigini, takimin sene basindan beri 4-3-3 disinda bir sistem denemedigini hoca goremiyor mu?
Iyi bir hoca zaten bu takimin bu sene oynadigi 25 maci analiz edip bunlari daha gelmeden tespit ederdi (hoca derken analiz ekibinden bahsediyorum da). Hadi tespiti yapamadi, 3 macin sonunda hala Cenk'u ilk 11 oynatiyorsa, Svensson dururken Onur Bulut'u oynatiyorsa zaten gelmesine gerek de yok. Ayni seyleri Riza Calimbay da yapmaya devam ederdi.
Camia olarak tepeden tirnaga ayni seyleri yapip farkli sonuc bekliyoruz, nasil bir ruh haline burunduysek 1 yildir anlam veremiyorum artik.

Çevrimiçi Talisca1903

korktuklarını sanmıyorum sadece sabrettiklerini düşünüyorum cenke kontrat vereceklermi vermeyeceklermi işde o zaman bazı şeylere karar veririz bu sene gitti yönetim içinde bu böyle ağırdan alma nedenletide bu diye tahmin ediyorum ama camia bunu kaldıramaz ağırdan alayım derken ağırlığın altında kalan olurlar
manıklı değil yaklaşımları madem yara var kes kangren olmasın

Çevrimiçi Samet Demir

Neyse bu hoca sayesinde Şenolun prensi olan kazıklarını da görmüş oldu taraftar. Düne kadar hocanın(Şenol Güneş) bir bildiği vardır o nedenle bu oyuncuları oynatıyor diyenler bugün bu oyuncular bu hocayı yer raddesine geldi. Buda iyi bir gelişme.

Etiketler: