21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş
21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş Tarih : 20.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Pendik Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Aleks Taşçıoğlu - Emir Eray Eyisoy - Alper Akarsu

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7528 defa] 21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Demir ege bu takımın ortasahasında oynayamayacak kalibredemiymiş?? Alın size orta saha..
Rakipte çift forvet var bizde sıfır.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı zubeyirbaya

bence biraz gerçeklerle yüzleşme vakti. haddinden fazla olumlu değerlendirme vardı geçen maçların skorları biraz ilüzyondu. ha bu maçın skoru da olması gerektiğinden daha kötü. öğrenilecek şeyler var herkes için.

Çevrimiçi Savaş

Pendikten fark yemek nedir kafa mı buluyorsunuz bizimle (Küfür Yasak)₆?

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Demir ege bu takımın ortasahasında oynayamayacak kalibredemiymiş?? Alın size orta saha..
Değil bunların kötü olması onun iyi olduğu anlamına gelmiyor

Çevrimiçi Talisca1903

gezal çok şey yapmak istiyor vücut hiç bir şey yaptırmıyor ölmüş adam

Çevrimiçi Samet Ç

1-2 tane transfer açıklanır şimdi bunlarda aynı diğer yönetimler gibi belli oldu seçim sürecinde lafta her şey hazırdı

Çevrimdışı Onur Küçük

gezal çok şey yapmak istiyor vücut hiç bir şey yaptırmıyor ölmüş adam
İşte insanlar Hocaya , onun tercihlerine yorum yapıyor. Asıl gözden geçirilmesi gereken kadro.

Çevrimiçi Samet Demir

Şu takıma bu transferleri yapanı, bu takımın form durumunu bu hale getirenin Allah belasını versin.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

göndermeler devam etmeli b takımda oynayacak topçu yk

Çevrimiçi gokhans

Gs’nin 21kişilik kadrosuna layık bulmadığı eski oyuncularından kurulu takım paspas etti bizi. Daha kötüsü onların kadrosu daha kaliteli. Tayfur, onur, muleka, cenk gibi adamların oynadığı bir takımın kazanması, futbolun ruhuna ihanettir..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi uğur07

bir yerde konusmuslardi. rebic futbolu birakmayi dusunuyormus. teklif gelince iyi madem gidelim demis diye. yalan olmasini umuyorum. ama anc yi dusununce bir irkiliyorum

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

1-2 tane transfer açıklanır şimdi bunlarda aynı diğer yönetimler gibi belli oldu seçim sürecinde lafta her şey hazırdı
1-2 transfere ne değişir panik yapmadan iyisi için bekleyelim hataya yer yok sevenson aldık oynamıyor hocanın istediği kaliteleri almalıyız

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi ferdi1903

Pendik'ten 4 yemek nedir ya

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi sEuL

Rezillik, (Hakaret Yasak)₅ ruhsuz seyin evlatlari.

Cikartin formayi ciplak oynayin cocuklari

Çevrimiçi bjkozy

Allah sizi bildigi gibi yapsin. Bu kadarida pes

Çevrimiçi Samet Demir

1-2 transfere ne değişir panik yapmadan iyisi için bekleyelim hataya yer yok sevenson aldık oynamıyor hocanın istediği kaliteleri almalıyız
:)

Çevrimiçi Necmi

bu takım iki üç transferle düzelirmi rezil ettiler beşiktaşı ligin en kötü takımıyız tartışmasız sadece formamız bizi yukarda tutuyor

Çevrimdışı zubeyirbaya

mert'in bugün yine saçmaladığının farkında mıyız bu arada. yani o da 3-5 maçta bir böyle yapmaya başladı can sıkıcı seneye 11'de serbestlik varken yol yakınken yabancı kalecilere bakmaya başlamak fena olmayabilir. böyle zırt pırt saçma sapan maçlar çıkarıyor ve o maçlar aşırı düşürücü-moral bozucu maçlar oluyor.

Çevrimiçi levitate

en az 30 transfer nakcjwkfj
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

İyi transfer yapmaz bunlar Svensson kalibresinde oyuncu bekleyin

Çevrimiçi levitate

mert'in bugün yine saçmaladığının farkında mıyız bu arada. yani o da 3-5 maçta bir böyle yapmaya başladı can sıkıcı seneye 11'de serbestlik varken yol yakınken yabancı kalecilere bakmaya başlamak fena olmayabilir. böyle zırt pırt saçma sapan maçlar çıkarıyor ve o maçlar aşırı düşürücü-moral bozucu maçlar oluyor.
+1903

Çevrimiçi Monza

Rezillik gene başladı. 2-3 maç biraz nefeslenmiştik.

Bari böyle bitse.

Çevrimiçi Samet Demir

Adamlar oynamadan 4 gol attı. Oynasa neler olur kim bilir.

Etiketler: