21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş
21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş Tarih : 20.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Pendik Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Aleks Taşçıoğlu - Emir Eray Eyisoy - Alper Akarsu

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7546 defa] 21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Savaş

Bu insan grubu her teknik adamı yer. Hele ki korumacı teknik adamı her türlü yer.

Taraftar boşuna isliklamiyor bunları (Küfür Yasak)₆. Kaç haftadır izliyoruz, görüyoruz.

Koru sen bunları koru. 5 hafta sonra seni de yer bunlar.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

hiç adamcılık yapmadan rashicasından cenkine onurundan rebicine gezalına genç diye egesine felan bakmayacaksın bunlar bu takımın topçusu değil kalite yok bazılarında bazılarını da futbol bırakmış

gedson colley mert biraz talha o kadar ha bir de Semih onuda as santrafor felan yapıp yola çıkılmaz

Çevrimdışı Unnamed

Hasan Arat'tan pek fazla bir şey beklemeyin. Üzülürsünüz. PSG nidaları atıyordu seçilmeden önce ama durum ortada. Patates hepsi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

olmasa neye değiştirecek ama net kırmızı.

Çevrimiçi Samet Ç

mert'in bugün yine saçmaladığının farkında mıyız bu arada. yani o da 3-5 maçta bir böyle yapmaya başladı can sıkıcı seneye 11'de serbestlik varken yol yakınken yabancı kalecilere bakmaya başlamak fena olmayabilir. böyle zırt pırt saçma sapan maçlar çıkarıyor ve o maçlar aşırı düşürücü-moral bozucu maçlar oluyor.
Senede 5-6 maç bu şekil takılıyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

8 Türk ile sahaya çıkınca böyle sonuçlar şaşırtıcı olmuyor benim için. PAF takımla maça çıkmışız gibi bakıyorum olaya. Asıl kadroyu ne zaman göreceğiz? Bu maçın sonucu hiçbir şey ifade etmiyor. Zaten hedefsiz kalmışız ligde. Bu saatten sonra sonuçların bir önemi yok. Seneye bu tür maçlar izlersek kötü konuşurum. Şu anda odağım seneye hangi oyuncuları taşıyabileceğimiz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Yani kac haftadir birde dograniyoruz, kimse cikip birseyde soylemiyor.

Kirmizi olmasi icin ne olmasi gerekiyor? Zaten 4-0 yeniliyoruz, ona ragmen birde

Çevrimiçi Necmi

hiç adamcılık yapmadan rashicasından cenkine onurundan rebicine gezalına genç diye egesine felan bakmayacaksın bunlar bu takımın topçusu değil kalite yok bazılarında bazılarını da futbol bırakmış

gedson colley mert biraz talha o kadar ha bir de Semih onuda as santrafor felan yapıp yola çıkılmaz
ya değilmi bu takımın topçusu değillerde kim kurdu bu takımı acaba 🤔

Çevrimdışı zubeyirbaya

Senede 5-6 maç bu şekil takılıyor

yani şu maçın şu skora gelmesinde baş rol onun ve bu tür maçlar aşırı atmosfer kırıyor. çoğu kez iyi bir kaleci olduğunu düşünmeme rağmen bu stil 4-5 maçını sayarım ve hep genel gidişatımıza olumsuz etkisi olan maçlar olmuştur. seneye yeni kaleci bakılabilir yabancı sınırsız oldu nasıl olsa 11de.

Çevrimiçi levitate

biz niye 8 türk çıkıyoruz altyapı agaları hariç tutuyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Sefa Kara

net kırmızı kart verilmiyor.

Çevrimiçi Talisca1903

ibrahim akdağ erdem özgenç oynayan takımdan da 4 yemezsin ne kadrolarla oynadık biz o kadar da değil bugün itibari ile kimse kalamaz bu takımda

Çevrimiçi Samet Demir

Rachica olmasa ilerde aksiyonumuz sıfır olacak.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

yani şu maçın şu skora gelmesinde baş rol onun ve bu tür maçlar aşırı atmosfer kırıyor. çoğu kez iyi bir kaleci olduğunu düşünmeme rağmen bu stil 4-5 maçını sayarım ve hep genel gidişatımıza olumsuz etkisi olan maçlar olmuştur. seneye yeni kaleci bakılabilir yabancı sınırsız oldu nasıl olsa 11de.
11 yabancı olacaksa kalecide almak lazım yedeği de mert olsun

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kimsenin kredisi falan yok. Yönetim de kredi istemesin bir zahmet. Şartları görüp geldiler. Her şey hazır illüzyonu ile bir yere varamazlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

300 kelime bilip ates yakan kanzi bile su takimda ilk 11 oynar. Hatta td bile olur
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Rebice yapilan hareket kirmiziydi ahraz ortam hakemi seni aşiline bastilar adamin
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Samet Demir

Bu hocayla da olmayacak gibi duruyor. Yayladan kop gel hocam. Cenk, onur falan sensiz yarım. Kadro tam istediğin gibi oldu dilediğin kadar yerli oynatacak kıvamda.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

mert'in bugün yine saçmaladığının farkında mıyız bu arada. yani o da 3-5 maçta bir böyle yapmaya başladı can sıkıcı seneye 11'de serbestlik varken yol yakınken yabancı kalecilere bakmaya başlamak fena olmayabilir. böyle zırt pırt saçma sapan maçlar çıkarıyor ve o maçlar aşırı düşürücü-moral bozucu maçlar oluyor.

Mert'e gram suc bulamiyorum, 3 mac ust uste ayni 4'lu ile hicbir maca cikamadik.
Her mac farkli birileri oynuyor onunde, sagina bakiyor Onur soluna bakiyor Umut - ulan ben bu adamlardan daha iyiyim diyip morali bozuluyor ve maci kaybedecegimizi baslamadan biliyordur.

Bu arada bu TFF'nin acikladigi hicbir seye inanmiyorum, iki sene once yine degistirdiler kurali ama tam lig baslamadan once uygulayamadilar. Yine birseyler olur ve bu aciklanan yeni kural uygulanmaz seneye. Fb Cengiz'e 15M Euro bayildi, tas gibi stoperleri varken gidip birde Caglar'i falan kovaliyor.

Çevrimiçi Talisca1903

ne varsa baskette var oradan devam oradaki kadroda iyi değil ama sapına kadar mücadele var

Çevrimiçi MUSTAFA_

ne varsa baskette var oradan devam oradaki kadroda iyi değil ama sapına kadar mücadele var
Karakter farkı ve takım ruhu var orada  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Aynen abi baskete git sen. :) ibre sana dönecek yoksa.

Çevrimiçi gokhans

ibrahim akdağ erdem özgenç oynayan takımdan da 4 yemezsin ne kadrolarla oynadık biz o kadar da değil bugün itibari ile kimse kalamaz bu takımda
şu lanet okuduğumuz tayfur’u onur’u kim aldırdı bu takıma? Her golde hatalı bakhtyar’ı? Olmayan afrikalılar’ın gelmesine onay veren? Gidenleri isteyen? Bak net söylüyorum bu takımın bu halde olmasının müssebbiblerinden birisin. Senin zihniyetin anç fatura kesmeden 10.hafta hoca yollayıp, bu takımın katilini getirdi. Sizinde payınız var, sizinde elinizde kan var.. El birliği ile mahfettiniz koca Beşiktaş’ı.. koca çınarı devirdiniz..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi mellfred

kimi istifaya çağırıyoruz

Çevrimiçi mellfred

kırmızı neden çıkmadı bu nasıl aymazlık

Etiketler: