20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük
20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük Tarih : 13.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mert Güzenge - Serkan Olguncan - Bahtiyar Birinci - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 4903 defa] 20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Çevrimiçi Samet Demir

Aman hocam Rebic ghezzal felan kafan karışmasın bunlar bitik
Cenkden devamke :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Ilk yarida da aynı pozisyonda topu kaleciye nişanladı. İki metre otedeki takım arkadaşına pas atamiyor sen plase diyorsun
vurabiliyormuş ama kale boş olacak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

hoca görmemiştir ki hiç rebic'i daha. doğru düzgün oynamadı. eğer gitmezse belki düşünür.
Oyuncu kontratlarindan o kadar kolay kolay kurtulabilecegimizi sanmiyorum.
Kontratından cikamazsak bence degerlendirilmeli, Cenk’ten, Muleka’dan falan çok daha faydalı olur. Hayirlisi
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2024, 21:04:21 sEuL ]

Çevrimiçi sEuL

vurabiliyormuş ama kale boş olacak
Şaşırdım açıkçası, ben ayağına dolanır falan dedim dolanmadı.

Çevrimiçi Monza

Bahtiyar'ı çok beğendim stoperde. Orjinal mevkisi olmadığı yerde başarılı.

Ghezzal ve Rebiç her ne kadar mecalleri olmayabilir ama adamlar futbolcu. Bu ikisi sağlam ve formda olsa takımın genel kalitesi başka bir seviyeye evrilirdi ve ligdeki yerimiz çok farklı olabilirdi.

Sonuç ve 3 puan çok güzel. Yeni hocamızın 3 puanla başlaması da çok önemli. Ama ikinci devrenin başındaki 10 dakikada bir gol yesek son haftalardaki kabus gene başlayabilirdi.

Çevrimiçi COB

Çevrimiçi Samet Demir

Hocaya maç içerisinde Şenolun Portekiz şubesi yazdım ama bunu söylemek için şuan çok erken. Elinde de onu görebileceğimiz bir kadro yok. Bu 6 ay oyunu oturtması için çok güzel bir süre olacak. Tek yapması gereken 4-3-3 ten kurtulup özellikle iç sahada forveti ikileyen şablonlardan bir diziliş ile maça başlamak. Şuan için senden başka bir isteğim yok hocam.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Ravenman

2 maç
6 puan
Atılan gol 7
Yiyilen gol 0

Hoşgeldin Santos
Mağlubiyetlere Paydos

Hocanın yüzüne bak. Ne karizma var. Ṣenol gibi suratsız değil.

Şenol Güneş --> Joe Biden
Fernando Santos --> Donald Trump

Çevrimiçi COB

Kazandık ama çok kötü oynadık.

Ortasahada level atlattıracak 2 oyuncu şart. Onun dışında iki bekimiz de aşırı kalitesiz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kazandık ama çok kötü oynadık.

Ortasahada level atlattıracak 2 oyuncu şart. Onun dışında iki bekimiz de aşırı kalitesiz.

Kesinlikle,  bekleri hücuma çıkamayan tek takımız herhalde

Çevrimdışı zubeyirbaya

bahtiyar'ı böyle sürekli sol stoperde oynatırsak yeni bir sol stoper yaratacağız kendimize gibi. tosic stili bir şey çıkacak az kaldı.

Çevrimiçi Sefa Kara

Sağ beke Svenson sol beke artur masukau monte etmeliyiz.

Bahtiyarın yeri stoper gibi duruyor ama zaman zaman sacmalıyor tosic gibi adama basmak yerine geri kacıyor :D

Çevrimiçi uğur07

mert semih rashica gedson iyiydi
bakhtiyar talha salih orta
umut onur demir ege kotuydu

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Sefa Kara

Semihi elde tutamayız şimdiye kadar alt yapımızdan çıkmış en iyi oyuncu olma yolunda ilerliyor.Rekor bonservis bedeli getirebilir.Yönetimede bir alkış :claps: sözleşmesini 2028'e kadar uzattı semihinde aidiyet duygusu yüksek gibi emirhan,rıdvan gibi bırakıp gitmez.

Demir egeden olmaz ama başka alt yapında orta saha bakmak lazım yetenekleri kısıtlı demir egenin yavaş yeni necip uysal olur.

Çevrimiçi Sefa Kara

mert semih rashica gedson iyiydi
bakhtiyar talha salih orta
umut onur demir ege kotuydu

umut,onurun iyi olduğu bir zaman dilimi yok ki.

Çevrimiçi Sefa Kara

Gedsonu 10 numara yada 6 numara ikisinden birine evirmeliyiz.10 numara olursa ilerde iyi press yapıyor hataya zorlar.6 numarada hızıyla açıları kapatır iyi adam kovalıyor rakibe yapışır.Kesinlikle 8 oynamamalı.

Çevrimiçi uğur07

3 gun sonra eyupspor kupa maci var. eyupspor ligin lideri. kolay bir mac olmaz muhtemelen ama kazaniriz ve kupaya devam ederiz diye düşünüyorum

Çevrimdışı zubeyirbaya

3 gun sonra eyupspor kupa maci var. eyupspor ligin lideri. kolay bir mac olmaz muhtemelen ama kazaniriz ve kupaya devam ederiz diye düşünüyorum

eyüp'ün çok formda olmasının şöyle bir avantajı olur. kupayı da önemsediğimiz için ciddiye alır full konsantre çıkarız. konstanstrasyon yüksek olursa da zor geçmez gibime geliyor.

Çevrimiçi kartalizma190399

bahtiyar'ı böyle sürekli sol stoperde oynatırsak yeni bir sol stoper yaratacağız kendimize gibi. tosic stili bir şey çıkacak az kaldı.

Cok kotu takimlarla oynadik yanliz. Biraz etkili bir forvete karsi cok yumusak kalir bence. Daha onceki maclarinda sac-bas da yoldurdu stoperde.

Çevrimiçi kartalizma190399

Gedsonu 10 numara yada 6 numara ikisinden birine evirmeliyiz.10 numara olursa ilerde iyi press yapıyor hataya zorlar.6 numarada hızıyla açıları kapatır iyi adam kovalıyor rakibe yapışır.Kesinlikle 8 oynamamalı.

Ben de tam tersini dusunuyorum, bence kendisinden 6 da olmaz 10 da. Bu kadar riski seven, topu eveleyip geveleyen, top kaybina musait adamdan 6 olmaz. Pas kalitesi ve bitiriciligi bu kadar kotu adamdan 10 da olmaz.
Gedson’un baya daginik orta sahayla oynadigini da dusunmek lazim. Bence defansif acidan cok saglam, fizikli bir 6 ve oyun kuran pas kalitesi yuksek kendisinden bu rolu alacak teknik bir 8/10’la cok farkli olur. Mesela paralel evrende Josef-Gedson-Sosa muhtesem olabilirdi.

Çevrimiçi Sefa Kara

şenol güneş kalk ayağa büyüğün geldi  :evillol:

Fernando Santos: "Futbol basit bir oyun. Gol yeme, gol at. Maçı kazanıyorsun."

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı zubeyirbaya

santos: ikinci yarının ilk 10 dakikasında oyunda değildik, tamamen koptuk. çok çalışmamız lazım. çalışarak iyiye gideceğiz.

skora aldanıp hocanın bu noktayı atlamadan direk tespitine burdan başlaması güzel nokta. cidden semih'in golüne kadar çok kötü oynuyorduk 2. yarı.

Çevrimiçi Samet Demir

Aynen en azından forvet
Öyle değil en azından ayağı ver diyeceksin. :) Cenk denilince senin aklına Evertona gitmeden önceki hali geliyor da o halden eser kalmamış.

Bir ara gedson tek başına kontraya çıktı, pozisyon bitti 3 oyuncu daha yetişti Cenk halen piyasada yok. O ara Rasicha yı arıyordu senin gözlerin sanırım. Çünkü şu maçta Rachicayı beğenmeyip Cenke ses etmemenin başka açıklaması olamaz. Rachica iyi mi değil. Ama iyi kadroda farkını hissettirir. Cenk'de onun yerine de koşan bir takım olmadığı müddet sana bir şey hayal ettiremez artık. Onun vücudu 80 den sonra oyuna girmeye müsait. Fazlası epey zarar ettirir.

Etiketler: