20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük
20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük Tarih : 13.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mert Güzenge - Serkan Olguncan - Bahtiyar Birinci - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 4591 defa] 20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Çevrimiçi sEuL

gedson vur geç işte niye top sürmekle uğraşıyorsun
Vursa biliyor top ya taca çıkacak yada kaleciye nişanlanacak. Onun için belki penaltı alırım diye düşündü ama hakem performansıdan öyle birsey olmayacağını bilmesi gerekiyordu.

Çevrimdışı Monza

Umut hocayı çıldırttı  :)

Çevrimdışı zubeyirbaya

puahaha santos'u hayattan soğuttu umut meraş. çevresi bomboştu cidden bu kadar saçma bir adam olamaz.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Gedsonun pas kalitesi çok kötü, karar mekanizması da ayni şekilde.
Bu adam en fazla top kesip hemen yakınındaki oyuncuya vermeli.

Çevrimiçi levitate

Vursa biliyor top ya taca çıkacak yada kaleciye nişanlanacak. Onun için belki penaltı alırım diye düşündü ama hakem performansıdan öyle birsey olmayacağını bilmesi gerekiyordu.

plase de vuramıyorsa ohoooo
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

rashica'yı beğenmiyoruz ama gs'lilerin ardını fenaaa yakıyor

özellikle son olaylardan sonra hepsi çok pişman :D
Rashica ya olumsuz yorum yapanlara gül geç.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

tüm maçı sıfır ifade ile izleyen hoca umutu görünce deliriyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bahtiyar hoca stoperde fena ha

Çevrimdışı zubeyirbaya

hocayı son on dakika çıldırmıştır normal. karagümrük aşırı alan bıraktı 2-0'dan sonra. ve takımı da hoca gayet bunu görüp doğru dizdi. azıcık sakin olup basit pasları son işleri yapsalar maç 4e 5e gidecek. biz gol yiyorduk demin bunların sarsaklıkları yüzünden.

Çevrimiçi sEuL

plase de vuramıyorsa ohoooo
Ilk yarida da aynı pozisyonda topu kaleciye nişanladı. İki metre otedeki takım arkadaşına pas atamiyor sen plase diyorsun

Çevrimdışı sefaköykartali

Rebic ve Ghezzal gibi bitikleri de devre arası yollayabilirsek çok iyi olur. İzlerken işkence görüyorum resmen

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ghezzalin su paslarını özlemişiz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi sEuL

Su Rebic yerine Cenk’i izledik 80 dakika.

Adam sahada çok diri duruyor, tek pasla çok iyi iki kontra ayağa çıkardı. Şimdide asistini yaptı - antrenmanlarda çok kötü heralde

Çevrimdışı zubeyirbaya

boş kaleye bari attı. ghezzalle rebic hantal ama en azından topçular, alanı değerlendirdiler. mulekayla gedson sarsak sarsak gezmese 5-0 olurdu çoktan.

Çevrimdışı sefaköykartali

Karagümrük çoktan dağılmıştı, geç bile kaldı ama rahatladık.

Çevrimiçi Serdar3444

Rebiç'i ben çok beğeniyorum, adam hep doğru oynuyor ilk 3 maç hariçte hiç saçmalamadı. Suratsız ama banane suratından, klas adam

Çevrimdışı zubeyirbaya

Su Rebic yerine Cenk’i izledik 80 dakika.

Adam sahada çok diri duruyor, tek pasla çok iyi iki kontra ayağa çıkardı. Şimdide asistini yaptı - antrenmanlarda çok kötü heralde

hoca görmemiştir ki hiç rebic'i daha. doğru düzgün oynamadı. eğer gitmezse belki düşünür.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı zubeyirbaya

güzel oluyor iki maçtır 4-0 3-0. aslında bişey oynadığımız yok ama zaten oynayacak ne malzeme ne zamandayız. hocanın başlangıcı açısından kredisini arttırması camianın morallenmesi açısından güzel işler. +bir de bir star doğuyor gözümüzün önünde.

Çevrimiçi Talisca1903

Aman hocam Rebic ghezzal felan kafan karışmasın bunlar bitik

Çevrimiçi levitate

adam felaket despot duruyor çok iyi

Etiketler: