20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük
20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük Tarih : 13.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mert Güzenge - Serkan Olguncan - Bahtiyar Birinci - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 4673 defa] 20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Çevrimiçi Samet Ç

Orta saha yok koca takımda şaka gibi

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Savunmada yok sahada bulunan 11 kişiden 4 tanesi futbolcu sadece iki golüde onlar attı zaten.

Çevrimiçi kahyaoglueren

4 dakikada 1 gol 1 asist yaptı helal valla

Çevrimiçi sEuL

Semih 1 gol 1 asist aferin çocuk

Çevrimdışı zubeyirbaya

aynı hikaye. bireysel silkinmeler bir yere getiriyor takımı. iki maçtır durum bu. semih inanılmaz bir oyuncu ya bu arada

Çevrimiçi ferdi1903

aynı hikaye. bireysel silkinmeler bir yere getiriyor takımı. iki maçtır durum bu. semih inanılmaz bir oyuncu ya bu arada
En azından takıma bir hava, bir coşku gelmiş

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi kahyaoglueren

Karagumruge kufur ediyoruz. Yine ceza alacağız...

Çevrimdışı zubeyirbaya

hoca değişiklikler geliyordu yine de yapsaydın bence. :)

Çevrimiçi sEuL

Ayni maci mi izliyoruz? Katılamayacağım, gol gelene kadar rakip alanda iki pas yapamadık. Semih’in bireysel oyunu olmasa yine yokları oynuyoruz.

Teknik ekibin Cenk’i 70 dakikadir sahada tutması ayrı bir facia.

Çevrimiçi Samet Ç

Demir Ege'nin fizik çok kötü geliştirmesi lazım yoksa olmaz ondan.

Çevrimiçi Samet Ç

Ayni maci mi izliyoruz? Katılamayacağım, gol gelene kadar rakip alanda iki pas yapamadık. Semih’in bireysel oyunu olmasa yine yokları oynuyoruz.

Teknik ekibin Cenk’i 70 dakikadir sahada tutması ayrı bir facia.
Eldeki kadrodan iyi oyun falan beklemeyin sahada futbolcu diyebileceğimiz 4 tane adam var biri kalecimiz zaten sonuç alındığı sürece hoca işini iyi yapmıştır benim için.

Çevrimdışı zubeyirbaya

onur salih ve gedson üçgeni kurup yaratıcılığın kitabını yazdı bir pozisyonda. bu ne vizyonsuzluk bu ne yeteneksizlik arkadaş. bunlar bu kadar da kötü değildi. sene başında antremanlarda dürüm yiyip pes mi oynadınız bu nedir bu seneki haliniz arkadaş.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Cenk veteran topçulara dönüyor gittikçe.

Çevrimiçi tolga1903

Golü attığımız dakikaya kadar adamlar topu gostermedi bize. Nasıl coşkuymuş çok merak ettim yeminle bazen izlediğim şeyden şüphe ediyorum

Çevrimiçi sEuL

Eldeki kadrodan iyi oyun falan beklemeyin sahada futbolcu diyebileceğimiz 4 tane adam var biri kalecimiz zaten sonuç alındığı sürece hoca işini iyi yapmıştır benim için.
Iyi oyun falan beklediğimiz yok, takıma coşku ve hava gelmiş yorumuna katılmadığımı belirttim.

Çevrimdışı zubeyirbaya

coşku istekten kasıt muhtemelen bireysel anlamdadır. geçen hafta ve bu hafta takım halinde istek, arzu fazla. mesela kağıt üzerinde çok kötü bir stoper ikilisi olan tayyip bahtiyar filan da mücadele ediyor ayakta kalıyor çok sorun yaratmadılar. ama takım halinde kötüyüz. iki maçta da tamamen bireysel inisiyatiflerle bir şeyler çözdük daha fazlasını söyleyemeyiz. rize maçında da oyun 4-0 kadar parlak değildi.

Çevrimiçi Samet Demir

coşku istekten kasıt muhtemelen bireysel anlamdadır. geçen hafta ve bu hafta takım halinde istek, arzu fazla. mesela kağıt üzerinde çok kötü bir stoper ikilisi olan tayyip bahtiyar filan da mücadele ediyor ayakta kalıyor çok sorun yaratmadılar. ama takım halinde kötüyüz. iki maçta da tamamen bireysel inisiyatiflerle bir şeyler çözdük daha fazlasını söyleyemeyiz. rize maçında da oyun 4-0 kadar parlak değildi.
Takımda net 6 numara eksikliği var. Birde forvet. Bu 2 futbolcu olsa takım sahada daha bir bütün olarak gözükür
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı zubeyirbaya

şu kötü sezonda yine de şanslıyız. çok özel bir oyuncunun doğuşuna canlı canlı tanık oluyoruz.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi kahyaoglueren

NET PENALTI, diger ayağı görmüyor musun sen ?

Çevrimdışı Ravenman

Benim Semih ile alakalı mesajlar niye siliniyor?

Yalan mı? Semih ilk 18e bile girmezdi ve Şenolcular bu kararı destekliyordu.

Şimdi gerçekleri görerken hepsi Semihçi oldu.

@Necmi

Çevrimiçi levitate

gedson vur geç işte niye top sürmekle uğraşıyorsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Aynen, takim halinde birsey yok sahada. Bireysel anlamda bir iki oyuncu öne çıkıyor istekli olarak ama onun dışında fazla birsey yok.

Suan zaten önemli olan 3 puan, umarim bir iki nokta transferle takım biraz toparlanır ve önümüzdeki sezonun iskeleti yavaş yavaş ortaya çıkar.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Yonetim hakemler konusundaki testini bu mac sonrası göreceğiz.

Çevrimiçi levitate

rashica'yı beğenmiyoruz ama gs'lilerin ardını fenaaa yakıyor

özellikle son olaylardan sonra hepsi çok pişman :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

pozisyon penaltıydı da gedson da hızına rağmen boş alanları değerlendirme konusunda çok kötü. hoca çift 6 yapıp son bölümde muleka'yla gedson'u kontra silahı olarak pozisyonlardırdı alan var düşünce doğru. fakat fırsatları ayaklarına dolaştırıyorlar sürekli.

Etiketler: