8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor
8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor

Beşiktaş Forum|8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor Tarih : 08.10.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Mehmet Kısal - Hüseyin Aylak - İlker Yasin Avcı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor  [Okunma sayısı 7129 defa] 8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Demir Ege, Oxun pozisyonunda çok daha fazla katkı verir.

Çevrimiçi Necmi

Gördüğüm en bariz değişiklik Amir rakip yarı sahaya daha çok giriyor ve ataklara destek veriyor.
benim gördüğüm stoperler kendi aralarında paslaşıp süre yemiyor ve şut deniyoruz stoperler paslaşmayınca tabi amirde otomatik oyuna giriyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

O kadar hücum yönü kötü bir takımız ki şu rakibe karşı goller bulamadık bu dakikaya kadar  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

İlk yarıda iki gol atarız.

İkinciyi atmaya çok yaklaştık ama atamadık bi türlü.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ozguven kazanırsa elimizdeki en kreatif oyuncu Demir Ege

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu takımın yarısını oyunda bile Beşiktaş'a getirmezdim. Hücum yönü çok kısıtlı bir kadro kurmayı nasıl becerdiler? Akıl alır gibi değil.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi gokhans

Ya abou sırtı dönük neden top tutamıyor, duvar olamıyor ya. Bu adam daha önce bizdeyken çok rahat yapıyordu bunları. İlk preste kaptırıyor topu.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Sefa Kara

karşımızda ki takım istanbulspor en son galibiyetini geçen sene almış bir takımdan bahsediyoruz son 4 maçını kaybetmiş.Başında hocaları yok.

Maç biraz kıpırdanma oldu hoca reaksiyon oda bireysel performans ile golü bulduk sonra yine durağan oyun modunu açtık.

Bu yönetim gitmeli oyuncu değişimi gerekiyor,hoca da lazım takımın başına.

Bizim yerimizde fb,gs olsa ilk yarıyı dörtlemişlerdi.

Çevrimdışı zubeyirbaya

salih bence tüm çabasına karşın ancak amir'in olduğu pozisyonda iş görebilir. sağ iç gibi oynuyor, ordan ceza sahası ve çevresinde etkinlik beklentimiz var. merkezdeki görevlerini iyi kötü yerine getirse de ne fizik kapasitesi ne teknik yeterliliği hücumda etkili kılabilecek seviyede. ben salih'i postalamaya gerek yok da yazmıştım geçenlerde ama onun için düşündüğüm rol amir'i ve 8leri yedeklemesi daha fazlası değil.

ox daha doğru profilde bir oyuncu bu rol için ama onun da performansı henüz yetersiz, biraz daha zaman verilir diye düşünüyorum.

demir ege de bence ayağı temiz, potansiyelli bir 6. bunlar eğer pasör 6'nın önünde çift 8 oynayacaksak bu rolü oynayabilecek oyuncular değil.

eldeki kadrodan olsa olsa olabilecek iyi üçlü amir-gedson-ox olur. burda da ox'un performansı soru işareti tabi.

Çevrimdışı zubeyirbaya

Ya abou sırtı dönük neden top tutamıyor, duvar olamıyor ya. Bu adam daha önce bizdeyken çok rahat yapıyordu bunları. İlk preste kaptırıyor topu.

akan oyundaki performansı sergen'li sezondaki performansın çok gerisinde malesef. tamamen ekstra işlerine yaslanarak oynayan bir oyuncuya dönüştü. nedeni de büyük ihtimalle fizik.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sözün bittiği yer. Hala koltukta yer işgal edenlerin eseri  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Sefa Kara

Muleka yerine rebic olsa daha iyi olabilirdi orjin kanattan yanayım her zaman raşitsada olur.

Orta sahada kreatif oyuncu yok.

Sol kanatta oyuncu bomboş bir allahın kulu göremiyor bir defa bahtiyar gürdü amiri amir kesti oxled kaçırdı içerde şu basit 2'ye 1 leri bile yapamıyor takım.

Çevrimiçi tolga1903

Ya arkadaş o kadar böyle sarkaş oynuyorlar ki heralde tüm sezon organize ataktan gol bulamayacak bu takım. Böyle dangıl dungul son pasları yapacak akla ve beceriye sahip olmayan sürekli yanlış tercih yapan top kaybeden futbol aklı düşük bu takımın. Sahaya birazcık akıl katabilen ghezzal biraz da amir var onun haricinde hala ne yaptığını bilen biri yok takimda ne izliyoruz ben anlamıyorum

Çevrimiçi MUSTAFA_

Muleka yerine rebic olsa daha iyi olabilirdi orjin kanattan yanayım her zaman raşitsada olur.

Orta sahada kreatif oyuncu yok.

Sol kanatta oyuncu bomboş bir allahın kulu göremiyor bir defa bahtiyar gürdü amiri amir kesti oxled kaçırdı içerde şu basit 2'ye 1 leri bile yapamıyor takım.
Muleka'yı para ederken değiştirmediler. İyi oynuyor havasına kapıldılar ama Rebic de yalan oldu herhalde. Kaç haftadır ortalıkta görünmüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı İzmitlibjk

İlk yarı analizimi şöyle yapmaya karar verdim

Kale                       istanbulspor
Defansimız           leicester city
Orta sahamız       bandırmaspor
Forvetimiz            manchester city kalitesinde....

Geçen senede yaklaşık böyleydi.
Bu takıma gol katkısı yapabilecek ve merkezden dikine yarabilecek oyuncu lazım.
Uzulerek soyliyorum ki szymanski gibi bir oyuncu.
Geçen seneden beri bu konuda ilerleme sağlayamamız hem hocaya hem yönetime yazar. Hoca gitti yonetimde gidecek, gelen yonetimin cok iyi para yatirip merkeze hazir, kendini kanitlamis bir oyuncu almasi lazim, sakatliktan cikmis veya kendini kanitlamamis oyuncu uymaz.

Şuanki durumda benim ligde ki beklentim  3 veya 4. Sırada bitirmemiz, devre arası doğru müdahaleler ile 2-3 yapabiliriz, şampiyonluk uzak ihtimal gibi, sağlık olsun. Futbolu bilen iyi bir yönetim kadrosu kurup, bu sene hasarı azaltıp seneye de şampiyonluğa oynamamız gerekiyor. İnsallah guzel gunler gelecek kardeslerim

Çevrimiçi Sefa Kara

Muleka'yı para ederken değiştirmediler. İyi oynuyor havasına kapıldılar ama Rebic de yalan oldu herhalde. Kaç haftadır ortalıkta görünmüyor.

O zaman semihi filan oynatsınlar bu sezon gitmiş zaten şurdan bir demir ege,semih kazansak fena mı olur.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Hemen duzeltme yapiyim bandirmaspor benzetmeme itiraz edecekler için, tabiki bandirmadan iyi, dikkat cekmesi icin oyle yazdim.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Dobermandan gelen bilgi: Hasan Arat ile Sergen görüşmüş ve Sergen e bizi bekle denmiş.

Çevrimiçi Sefa Kara

Dobermandan gelen bilgi: Hasan Arat ile Sergen görüşmüş ve Sergen e bizi bekle denmiş.

Hasan arat dobermana mı bilgi vermiş  :kop:

Çevrimiçi tolga1903

Şu rashica'yı 10'da rebic'i sol kenarda oynatırsa biraz olsun hücum gücü artar bu takımın yine oyun aklı kıt olur ama böylesi de olmaz. Ghezzal rashica rebic önde abou. Jackson muleka'yı sol ön kullanmaktansa abou yorulunca alsa oyuna yine bu kadar göze batmaz ya

Çevrimiçi Necmi

İlk yarı analizimi şöyle yapmaya karar verdim

Kale                       istanbulspor
Defansimız           leicester city
Orta sahamız       bandırmaspor
Forvetimiz            manchester city kalitesinde....

Geçen senede yaklaşık böyleydi.
Bu takıma gol katkısı yapabilecek ve merkezden dikine yarabilecek oyuncu lazım.
Uzulerek soyliyorum ki szymanski gibi bir oyuncu.
Geçen seneden beri bu konuda ilerleme sağlayamamız hem hocaya hem yönetime yazar. Hoca gitti yonetimde gidecek, gelen yonetimin cok iyi para yatirip merkeze hazir, kendini kanitlamis bir oyuncu almasi lazim, sakatliktan cikmis veya kendini kanitlamamis oyuncu uymaz.

Şuanki durumda benim ligde ki beklentim  3 veya 4. Sırada bitirmemiz, devre arası doğru müdahaleler ile 2-3 yapabiliriz, şampiyonluk uzak ihtimal gibi, sağlık olsun. Futbolu bilen iyi bir yönetim kadrosu kurup, bu sene hasarı azaltıp seneye de şampiyonluğa oynamamız gerekiyor. İnsallah guzel gunler gelecek kardeslerim
bu oyunla 3-4 sıra zor görünüyor

Çevrimiçi Savaş

Aklım almıyor bu kadar hücum gücü düşük bir kadroyu nasıl kurdu bunlar çok başka bi yeteneksizlik bu ya.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hasan arat dobermana mı bilgi vermiş  :kop:

Hayir, bu olay Dobrrmanin kulağına gelmiş.

Çevrimiçi tolga1903

Abi adamın yanında röveşataya kalkıyor şunu at oyundan da gs maçında da tebelleş etmesin başımıza beyine bak şundaki

Çevrimiçi Necmi

Etiketler: