8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor
8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor

Beşiktaş Forum|8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor Tarih : 08.10.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Mehmet Kısal - Hüseyin Aylak - İlker Yasin Avcı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor  [Okunma sayısı 6859 defa] 8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ox hoca pas atsan 5 asist falan yapacaksın ama neyse
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

kral en azından akıl etmiş salih-ox içeri giriyor

Çevrimiçi Necmi

Aklım almıyor bu kadar hücum gücü düşük bir kadroyu nasıl kurdu bunlar çok başka bi yeteneksizlik bu ya.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
dedik millet on diye yırtınırken bize forvet lazım abu iyi güzelde yüksek gol oranıyla oynamıyor dedik ama esas gol kısırlığı orta sahadan destek gelmemesi yüzünden stoperlerinin üçyüz pas yaptığı oyunda ne golü bekliyoruz

Çevrimiçi sEuL

Bu Bahtiyar’i da 5M Euro’ya iyi taktilar bize.

Çevrimdışı 38life

Oyunculara kaleyi gördüğünüzde şut vurun talimatı gelmiş belli. Sonuç vermedi henüz ama olsun. Bence doğru hamle.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Ersinin topa atlayışına bakın eller kırık top kaleyi bulsa gol olacak uzanmak için çaba bile göstermiyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Takımın sanki kondisyonu bitti. Artık İstanbul'dan gol yemeği beklediğimiz dakikalara girdik.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Bu bahtiyar'a kazak necip yakıştırmasını ilk kim yaptıysa scout olarak alsınlar işe dünyanın en haklı yakıştırması

Çevrimdışı Sefa Kara

ilk yarıda ortam çocuğu ekşi dedik diye talimat gelmiş.ikinci yarı hakem talimatla çıkmış.

Çevrimdışı 38life

istanbulspor bizi kendi sahamıza itti. Bakalım Burak Yılmazın cevabı ne oalcak.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha şaka gibi Tayfur giriyor.

Çevrimiçi ferdi1903

Penalti

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi tolga1903

Mesela jean onana kadroda olsa atarsın şu maça amir çıkmışken. Ama nerde yok soran eden de yok nerde diye çiftlik çünkü burası kulüp değil

Çevrimdışı 38life

Tayfur yine penaltı aldı.  :)

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Buna da penaltı değil derler şimdi  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Önce vücuduna çarpıyor gibi muhtemelen vermeyecek

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi ferdi1903

Iptal edildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu hakemlerle lig falan olmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Tek tekrarda penaltı olmadığı anlaşıldı ne leş hakemsiniz siz 5 dakikada adamı çağıramadınız monitöre ya

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi ferdi1903

bana değil gibi geldi
Bencede değil, ama bizden biri yapsa verirlerdi

Çevrimiçi tolga1903

Mulekanın göğüs kontrolü ❤️

Etiketler: