8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor
8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor

Beşiktaş Forum|8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor Tarih : 08.10.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Mehmet Kısal - Hüseyin Aylak - İlker Yasin Avcı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor  [Okunma sayısı 6863 defa] 8. Hafta Beşiktaş 2-0 İstanbulspor

Çevrimiçi Necmi

Takımdaki tek fark arkada oyalanılmadı bunun nedeni rakipmi oyuncularmı burakmı bilemedim bide biraz şut denedik kaleyi daha fazla düşündük ama burakın yerli seviciliği kötü abu çıkarıp cenk sokmak nedir taraftar penaltıyı cenke attırmayarak cevabını verdi umarım anlayan anlamıştır

Çevrimdışı Monza

Her ne kadar oyun her zamanki gibi zerre umut vermesede 2 farklı kazanmak sevindirici. Özlemişiz.

Sağbek Onur'un solbeke geçip, Zaynutdinov'un sol öne geçmemesi hoca tercihi desek. Esas enteresan olan, sağbek Onur'un Rebiç veya Rashica yerine solaçığa alınması. Ağırlıklı yabancılardan oluşan bir grup futbolcunun Şenol Güneş'i istemediği dedikodusu doğru olabilir mi, diye akla soru işareti geliyor.

Bi parantezde Ersin'e. Her kurtardığı toptan sonra etrafa fırça atma huyu değişmiyor. Defans hiçbir pozisyonda rakibe şut attırmamayı başarabilse kaleciye gerek yok ki  :) . Gazeteciler başlayabilirler yalnız, son 2 lig maçında gol yemeyen ve 19 yaşında şampiyon olmuş bu kalecinin hakkı yeniliyor şeklinde.

Çevrimiçi BlackEagle16

Takımda fizik bitik. Değişen hiç bir şey yok. Rasitsa rebic gibi adamların varken bunları hazirlayamamak teknik kadroya yazar bu teknik kadronun içinde Burak yilmazda vardı. Acilen neşter vurulmali. Rasitsa rebicin olduğu yerde muleka onu bulut forma giyiyorsa bu kabul edilemez. Neşter takımın tam göbeğine orta sahaya vurulma ben Galatasaray maçına demir ege gedson rasitsa orta sahası ile çıkılması taraftarıyım. At rasitsayi 10 numaraya bırakın şu amir Salih işini. Salih tamam iyisin hoşsun ama inşallah GS maçına kadar iyileşmez hazır olamazsın artık amir Salih ortasahasindan midem bulaniyor
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rebic şu maçta 15-20 dakikaya süre nasıl bulamıyor anlamıyorum.

Çevrimiçi levitate

Biraz rakip biraz yeni hoca reaksiyonu takım fizik olarak bitik durumda bu takıma hiç fizik yüklenmemiş bunda burağında sucu var oda hocaların içindeydi.

Cenk yeni giriyor  hemen dil dışarda el kol yapıyor press yap diye bu adama süre verilmemesi gerekiyor semih oynamalı yerine.

burak'ın yüklemeden sorumlu olduğunu sanmıyorum :D karar mercii şenol hocaydı gitti

oyuncular adamı tutuyor gibi zaten ortalık karışık çok kaşımamak lazım gibi geliyor bana

zaten hocada reaksiyon maçı 3 günde bir şey değişmez temalı konuşmuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sefa Kara

burak'ın yüklemeden sorumlu olduğunu sanmıyorum :D karar mercii şenol hocaydı gitti

oyuncular adamı tutuyor gibi zaten ortalık karışık çok kaşımamak lazım gibi geliyor bana

zaten hocada reaksiyon maçı 3 günde bir şey değişmez temalı konuşmuş

milli aradan sonra belli eder kendini takım oyun olarak taktik teknik değişim görecekmiyiz bakalım sakat oyuncular umarım iyileşir yetişir.

Çevrimiçi levitate

milli aradan sonra belli eder kendini takım oyun olarak taktik teknik değişim görecekmiyiz bakalım sakat oyuncular umarım iyileşir yetişir.
gs maçından beraberlik çıkartsın yeterli, diğer maçları bir şekilde hallederiz
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sefa Kara

gs maçından beraberlik çıkartsın yeterli, diğer maçları bir şekilde hallederiz

şeş kaza kazanırsak burak ile 5 yıllık anlasma :D

Çevrimdışı Sefa Kara

Burak Yılmaz: "Bir çiçekle bahar gelmez. Oyunumuzun gelişmesi gerektiğini biliyoruz."

şenol güneş tedrisatından geçtiği nasılda belli oluyor :D

Çevrimiçi levitate

şeş kaza kazanırsak burak ile 5 yıllık anlasma :D
diyorum size 80+1 yıllık anlaşmak lazım :D

Çevrimiçi Necmi

hayatında ilk defa takımın başında sahaya çıkmış birinden nasıl taktik teknik değişim bekliyoruz td olmak için lisansı varmı önce ona bakalım beşiktaş gerçekten bu duruma düşecek kulüpmü çağrı yapılsa kongreye kadar gelip takımı maça hazırlayın diye şu an td olan eski oyuncularımızın hepsi koşar sergene söyle o bile gelir burak ne ya yerli oyuncularla alakalı düşüncesini bildiğimiz ve ispatlaması gereken ilk maçta bile eldeki yerlilerin hepsini sahaya süren yabancılar yokmuş gibi davranan hocadan ne bekliyoruz yabancılarla alakalı varsa bir durum açıklayacaksın senin döneminde gelen yabancılara mobing uygulanması kanul edilecek bir durum değil kötü oldukları için oynamıyorlarsa o dahada vahim yabancıların sahada olmamasının hiç bir mazereti ve açıklaması yok dünde yoktu bugünde yok

Çevrimdışı Ravenman

Bu bahtiyar'a kazak necip yakıştırmasını ilk kim yaptıysa scout olarak alsınlar işe dünyanın en haklı yakıştırması

Ben hep dedim Kazak Necip.

Buna verilen parayı Malinovsky'e verseydik taş gibi lidersik.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu bahtiyar'a kazak necip yakıştırmasını ilk kim yaptıysa scout olarak alsınlar işe dünyanın en haklı yakıştırması
Ona Kazak Necip demek için scout olmaya gerek yok ki. Adamın oynadığı mevkilere bakan aklı başında herkes o yorumu yapar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 08 Ekim 2023, 21:47:09 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sefa Kara

Ona Kazak Necip demek için scout olmaya gerek yok ki. Adamın oynadığı mevkilere bakan aklı başında herkes o yorumu yapar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bir oyuncunun belirli mevkisi yoksa o neciptir.

Etiketler: