Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 338279 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

şimdi bazi tarihler ışığında değerlendirmek lazım

1. Hatay spor deplasmanı 25 Aralık 2023 pazartesi günü

2. en yakin mac 7 ocak 2024 evimizde Kasım paşa maçı

3. ara transfer donemi 11 ocak-09 Şubat 2024 tarihleri arasında.

4. afrika kupası 13 ocak- 11 şubat 2024 tarihleri arasında

bu kapsamda;

ara transfer donemi ile afrika kupası hemen hemen ayni tarihlerde

yılbaşından sonra diğer mac için en fazla 5 gün vakit var.

gidecek futbolcuların çoğu afrika kupasında olacak. onlar nası transfer görüşmesi yapacak. yeni hoca onlari antrenmanda göremeyecek.

ara transfer döneminin ve afrika kupasının sonuna kadar kasimpasa maçından sonra,
- 10 ocak Çaykur Rize deplasman
- 14 ocak karagumruk
- 16 ocak Eyüp spor kupa
- 21 ocak pendikspor deplasman
- 24 ocak adana Demir spor
- 28 ocak Sivas spor deplasman
- 04 Şubat Trabzon spor
- 11 Şubat Kayseri spor deplasman

buradan cikan sonuç yonetimin cok hızlı hareket etmesi lazim.

cok hizli bir hoca karari
ara transfer doneminin basinda takviyeler gerekiyor.

yoksa uzun bir sure kotu gidis gorebiliriz.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gidecek oyuncuları düşünecek olan yeni hoca değilde menejeri ve yönetim bence. Onlar giderse yerlerine yenisini monte edebilirsin. Önemli olan onların hem gidip hemde kulübe para kazandırması, kazandıramayanlarında zarara uğratmaması.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi uğur07

Gidecek oyuncuları düşünecek olan yeni hoca değilde menejeri ve yönetim bence. Onlar giderse yerlerine yenisini monte edebilirsin. Önemli olan onların hem gidip hemde kulübe para kazandırması, kazandıramayanlarında zarara uğratmaması.
oyle tabi ama gideceklere yeni hocanin karar vermesi daha saglikli olur. belki gideceklerden sistemine uyup kullanmak isteyecegi olacak.

Çevrimiçi BlackEagle16

şimdi bazi tarihler ışığında değerlendirmek lazım

1. Hatay spor deplasmanı 25 Aralık 2023 pazartesi günü

2. en yakin mac 7 ocak 2024 evimizde Kasım paşa maçı

3. ara transfer donemi 11 ocak-09 Şubat 2024 tarihleri arasında.

4. afrika kupası 13 ocak- 11 şubat 2024 tarihleri arasında

bu kapsamda;

ara transfer donemi ile afrika kupası hemen hemen ayni tarihlerde

yılbaşından sonra diğer mac için en fazla 5 gün vakit var.

gidecek futbolcuların çoğu afrika kupasında olacak. onlar nası transfer görüşmesi yapacak. yeni hoca onlari antrenmanda göremeyecek.

ara transfer döneminin ve afrika kupasının sonuna kadar kasimpasa maçından sonra,
- 10 ocak Çaykur Rize deplasman
- 14 ocak karagumruk
- 16 ocak Eyüp spor kupa
- 21 ocak pendikspor deplasman
- 24 ocak adana Demir spor
- 28 ocak Sivas spor deplasman
- 04 Şubat Trabzon spor
- 11 Şubat Kayseri spor deplasman

buradan cikan sonuç yonetimin cok hızlı hareket etmesi lazim.

cok hizli bir hoca karari
ara transfer doneminin basinda takviyeler gerekiyor.

yoksa uzun bir sure kotu gidis gorebiliriz.

Başkanın açıklamalarından bu hafta içi hocanın belli olacagi imasini aldim. Victor pereiara açıklama yapmış. Hoca adayı sıralamam şu şekil
1- soljaker
2- pereiara
3- genesio
4. Sergen Yalçın
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi BlackEagle16

Hızlı bir dönem bizi bekliyor. Birçok oyuncuyla vedalasacagiz gibi geliyor. Supriz vedalar olabilir. Vedalarin yanında oxlade ilede sözleşme dondurmak gerekiyor. Hoca konusunda içimden bı his bu istediğim içinde olabilir Victor pereiara yeni hocamız olacak ve kupa kaldıracak öyle hissediyorum. Victor ikifb döneminde de hep bir yıldız oyuncu ile mücadele etti hep bir kriz vardı karsisinda krizin arkasında karşı tarafında durannbir başkan. Bizde öyle bi durum ve futbolcu söz konusu değil ben o adamın oyuncu havuzu sayesinde hem Beşiktaşımızın hem victorun kazanacağını düşünüyorum
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi gokhans

https://www.instagram.com/reel/C0pHD6mt57L/?igsh=N2plYmwwN2ozOXh0  İzlerken gözlerim doldu aga. Biz ne hallere düşmüşüz, ölmüşüz ağlayanımız yok…
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

son maç semih’i beğendinmi? Ben çok beğendim. Eleştirileri almış senin dediğin gibi mesela, kesin vurur dediğim pozisyonda amir’e çıkardı ama yine hiç oldu pozisyon. Ama adam eksiltmesi, top kontrolü ile falan baya baya muleka’dan, cenk’den falan iyi. O çıkınca ileride top tutamadık.
beğendim tabi kulağı çekilmiş sanki çocukları böyle kazanırsın yaptığı hataları telöre etmeyeceksin elbette hatasız olmaları beklenemez ama yapılacak hata var yapılmayacak hata var bunları iyi süzüp yapılmaması gerekeni yaptığı anda enseye şaplağı patlatacaksın hiç biri kendini oldu saymasın o kadar kolay olunmuyor futbol dünyası bu yanlışları yapan yetenek mezarlıklarıyla dolu iki yıl yaptıkları her yanlışa göz kapatıp iki sene sonra tek hamlede kafa kopartmakmı doğru yoksa yaptığı yanlışları dile getirip onları bir daha yapmamasınımı sağlamak mı doğru
Bir oyuncuda yetenek vardır yağlayarak yok edersin başka oyuncuda yetenek yoktur başına bela edersin bunu doğru çizgide yapmak gerekirki ne o yansın ne takım yansın

Çevrimiçi Necmi

oyle tabi ama gideceklere yeni hocanin karar vermesi daha saglikli olur. belki gideceklerden sistemine uyup kullanmak isteyecegi olacak.

aslında bazı kellelerin kopması gerekiyor bunu gelecek hocaya bırakırsan o oyuncuları süzene kadar bunlar onunda kellesini yer geri kalanına hoca karar verir

Çevrimiçi Necmi

Rızanın hocalık hayatını hiç sevmem ama bir gerçeği görmüyoruz yine bu kadro üç maçta hocayı tüketti durumun vehameti gördüğümüzden daha büyük beşiktaşa gelmek için can atan hoca üç maçta kellesinin kopacağı demeçler veriyorsa sıkıntı çok hocayı iki yönüyle değerlendirmek gerekiyor biri yönetime duyduğu hazımsızlık ki daha yönetim gelmeden samet ve rıza aynı terazinin kefesinde olmaz demiştim ikinci yön ise oyuncu kadrosu yönetim kısmını kesip oyuncu kısmını dinlemek gerekiyor ama ordada başka çelişki çıkıyor ortaya dillendirdiği oyuncular sahada mücadele eden sapmalar göstermeyen oyuncular ben belkide artık bu oyuncularda isyan ediyor ortamdan diye düşünmeye başladım çıban başları çok acil temizlenmezse eldeki doğru olan oyuncularıda kaybedeceğiz 

Çevrimiçi Necmi

o zarara uğradık artık bundan dönüş yok zararı azaltmaya çalışmak daha büyük zararları açmayla sonuçlanır tam temizlik şart ve hızlı olmalı en azından kupaya tutunalım böyle giderse avrupaya bile gidemez çok gelir kaybına uğrarız

Çevrimiçi uğur07

onana bailly bilmem de abubakar rosier ve ghezzal in cok onceden gitmesi gerekiyordu. bu oyuncularla devam edilsin demiyorum. sadece oyuncuya teknik direktorun karar vermesi gerektigini soyluyorum. eger cibanbasilarsa gercekten tabi ki hocaya bile birakilmamali bu oyuncularin kaderi

Çevrimiçi Samet Demir

o zarara uğradık artık bundan dönüş yok zararı azaltmaya çalışmak daha büyük zararları açmayla sonuçlanır tam temizlik şart ve hızlı olmalı en azından kupaya tutunalım böyle giderse avrupaya bile gidemez çok gelir kaybına uğrarız
Ben hedefi söyledim abi :) zararın neresinden dönersek kârdır.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

onana bailly bilmem de abubakar rosier ve ghezzal in cok onceden gitmesi gerekiyordu. bu oyuncularla devam edilsin demiyorum. sadece oyuncuya teknik direktorun karar vermesi gerektigini soyluyorum. eger cibanbasilarsa gercekten tabi ki hocaya bile birakilmamali bu oyuncularin kaderi

sergenin şampiyonluğunda gerçekten çok kötü yönetiliyorduk takımın başındaki bana göre td falan değil di üstelik ama şampiyon olduk çünkü bunu isteyen bunun için mücadele eden bir oyuncu kadrosu vardı iyi niyetli savaştılar bu yönetime ramen şimdi oyunculara bakalım bu kadro teknik kapasite olarak kesinlikle bunları hak etmiyor peki neden böyle demekki takımın içinde efeler var bir iki oyuncuda takımı bu hale getiremez böyle yapıda iyi oyuncu bile çok kötü görünür bu yönetimin işi daha kolay dışardan geldiler isterlerse eğriyi doğruyu gayette bet görürler sorun görme değilde eyleme geçme iradesi göstereceklermi yoksa bir iki baş koparıp gerisini olurunamı bırakacaklar başarılı olup olmamamız bu iki kararın hangisini yapacaklarına bağlı beş oyuncuyu kadro dışı bırakıp idareye gittiler ama işe yaramadığı gibi dahada kötü oldu diğerleri bence esas sorunlu olanlar korunduklarını düşünüp dahada rahatladı 15 ikili mücadelenin sadece ikisini kazanmak kabul edilebilir birşeymi eli belinde dolaşmak kabul edilirmi ileri gönderdiğimiz her top bumerang gibi geri dönerse o orta sahanın o savunmanın hali ne olur topun ağzına geliyorlarda gerçekten suçlu olan onlarmı rıza neden semihi çıkardı oyundan cenki çıkartmadı gerçekten bunu göremeyecek kadar futboldan uzakmı biz gördük o beden görmedi bunu sormak lazım görmedimi çıkartmaya yüreğimi yetmedi tribündeki gedsona sahadaki merte verip veriştirirken seni esas bu duruma düşüren geldiğinden beri kılını kıpırdatmayan sahada gezinen ayağına top değmeyen adam için neden tek laf etmiyorsun

Çevrimiçi Necmi

Ben hedefi söyledim abi :) zararın neresinden dönersek kârdır.
zararn neresi diye birşey yok bunların hepsi zaten hanende döneceğin yer kalmadı çöpün içine ekmek atarsan o ekmekte çöp olur zararın bir kısmından kurtaralım gerisi elde kalsın dersen sonra o ele kıyduğun herşey zarar olarak sana geri döner ve zararını katlar

Çevrimiçi Samet Demir

zararn neresi diye birşey yok bunların hepsi zaten hanende döneceğin yer kalmadı çöpün içine ekmek atarsan o ekmekte çöp olur zararın bir kısmından kurtaralım gerisi elde kalsın dersen sonra o ele kıyduğun herşey zarar olarak sana geri döner ve zararını katlar
Demek istediğim o değil abi, para kazanabileceğimizden kazanalım, maaşını ödeme şartıyla giden de gitsin. En son kalanları da bir şekilde kiralık falan yollamamız lazım. Bize uymayanları gönderelim her türlü. Kullanalım derdinde değğilim ben. Kısaca detaylı bir revizyona girsin takım. Satamadığımız olursa da menejerine falan baskı kurmak lazım ki adama bir şekilde kulüp bulsun.

Anç olsa beleş bile yollayamazdık bu adamları. Bakalım Hasan başkan para kazanabilecek mi, bedavaya mı gönderecek yoksa zararına mı gidecek hepsi.

Çevrimiçi Necmi

Anç bütün tüpraş gelirini kırdırmış almış parasını gitmiş
Son sene fo nun başına ne geldiyse şimdi bu yönetimin başına geldi ikinci kere kasayı boşaltıp gitti fo üstünde birde algı yarattı paralar nerde diye o zaman yaptıklarını fo da söylemişdi ama kimse duymak istememişdi yaşadığımız şeyler o gün kulaklar kapatıldığı için bari bu sefer kimse kulağını kapatmasın sadece borcu 7.5 milyara çıkartmadı gelecek beş yılın gelirlerinide yedi geçmiş dört yılın gelirlerini yediği gibi bakalım diğer sponsorluklar ne halde
Beşiktaşın tek kuruşunu sokağa atmadı tamamda onca parayı nereye attı yıllarca salladı durdu sponsorlukları stad sponsorluğunu son ana kadar yapmadı sonra apar topar yapıp parayı indira gandi yaptı normal olan gelecek yönetime bırakmaktı sponsorluk anlaşmasını ama yangından mal kaçırır gibi yaptı malesef

Çevrimiçi Necmi

Demek istediğim o değil abi, para kazanabileceğimizden kazanalım, maaşını ödeme şartıyla giden de gitsin. En son kalanları da bir şekilde kiralık falan yollamamız lazım. Bize uymayanları gönderelim her türlü. Kullanalım derdinde değğilim ben. Kısaca detaylı bir revizyona girsin takım. Satamadığımız olursa da menejerine falan baskı kurmak lazım ki adama bir şekilde kulüp bulsun.

Anç olsa beleş bile yollayamazdık bu adamları. Bakalım Hasan başkan para kazanabilecek mi, bedavaya mı gönderecek yoksa zararına mı gidecek hepsi.
bu oyunculardan fo bile para kazanamaz bırakılan enkazı temizlemek hiç kolay olmayacak bu dört yılda para kazanma ihtimalimiz olan her oyuncuyla kötü oldular kazanmayı geçtim birde tazminat ödettiler

Çevrimiçi murat baltacı

Yönetim Rıza hoca konusunda hocayı kırmayalim üzmeyelim diye düşündü ama teşekkür edip vedalaşmak gerekiyormuş demekki hoca yine Beşiktaşa zarar veriyor farkında değil.

Yönetim kadro dışılarda doğru yaptı bir hareket yapılması gerekiyordu ama devamını muleka amartey ile yapıp yerlilerdede cenk umut onur salih diye devam edilmesi gerekiyordu belki Salih yedekte falan kalabilir takımı bozduğunu düşünmüyorum ama performansı çok kötü yana geriye oynamaktan içimiz şişti nasıl Roma falan yaptı bu çocuk aklım almıyor.

Semihi forvete koy demir ege ortaya terziyi sola stopere kim varsa dene en azından elimizde.bir potansiyel var iyi bir yapilanma ile dört beş oyuncu monte edilebilir onur muleka cenk amir falan ne izliyoruz abi biz nedir bu işkence nedir bu ısrar parmak yetmiyorsa eli kesin oda.yetmiyorsa kolu kesin bu kangren dursun artık.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Çağdaş başakşehir yapmasa denenebilirdi transfer yapmadan Kayseride takım kurdu bir şekle şemale soktu takım yaptı ıvır zıvır yabancı hoca yerine gelsin isterdim.

BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

?t=T6g9qeCLGHsM0xI3tz0TUQ&s=19

Çok hoşuma gitti

Çevrimiçi sEuL

?t=T6g9qeCLGHsM0xI3tz0TUQ&s=19

Çok hoşuma gitti

Budur yani Samet, sade ve reklamsiz ama cok asil ve klas duruyor forma.
ANC yonetimi Cumhuriyet'in 100. yilinin oldugunun farkinda bile degildi, adamlar geldi 2 haftada forma nasil yapiliri gosterdi.

Bravo

Çevrimiçi Talisca1903

Ox ameliyat olmuş.
fesih yap gitsin raşitte yaptığımız hatayı bunda yapmayalım

Çevrimiçi sEuL

Takimin olusu is yapiyor iste, biz kume dusme potasindaki Alanya'dan 3 tane yedik gecen hafta.

Ahh Riza hoca ahh, sanada soylenecek cok sey var ama Allah'tan fazla uzatmadan kovdular seni.

Çevrimdışı zubeyirbaya

ligin seviyesini de düşünürsek yapılanırken en azından 3.lüğü de alacağımız bir sezon olmalı. bu sene bildiğim kadarıyla 3 avrupa ligine 4 konferansa gidiyor. avrupa'nın gerek prestiji gerek ödülleri daha yüksek. korkunç dönemler geçirdik son yıllarda seneye avrupa ligi gruplarında geleceğe dair moral de biriktiririz.

Çevrimiçi sEuL

ligin seviyesini de düşünürsek yapılanırken en azından 3.lüğü de alacağımız bir sezon olmalı. bu sene bildiğim kadarıyla 3 avrupa ligine 4 konferansa gidiyor. avrupa'nın gerek prestiji gerek ödülleri daha yüksek. korkunç dönemler geçirdik son yıllarda seneye avrupa ligi gruplarında geleceğe dair moral de biriktiririz.

Avrupa'da olmazsak olmaz zaten.

Su (...) Konfederasyon kupasinda rezil bir performans sergilememize ragmen 200M TL'ye yakin para kazandik. Ligde geride kalan her maci kazansak bile o paralara ulasamiyoruz sanirim. Bugunde gorduk, bu takimin olusu bile is yapar.

Iyi bir teknik direktor ve bir iki nokta transfer ile rahat 3. olabiliriz.

Etiketler: