Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 338086 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi sEuL

?t=DK6G2W3974e6LHCYNewYhQ&s=19

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Basin mensuplarinin zerre bilgisi olmadigi icin hergun bostaki bir antrenorun ismini atiyorlar ortaya. Yarim saat once Solskjaer haberi girenler simdi baska bir ismin haberini yapmislar.
Herkes bizim gibi kadro disilari, Riza hocanin ayrilisini falan resmi siteden ogrendi.
Onun icin kafam artik rahat, biri ile anlasilirsa direkt olarak resmi siteden ogreniriz.

Çevrimiçi murat

Hoca kim olsun bilmem de nasıl olması gerektiğine dair 1. Öncelik eldeki kadroyu değerlendirebilecek takımı komple değiştirmeden iş görebilecek birisi olmalı sonra taktik teknik vs bakılır.10 tane yarım yamalak adam yerine 4 tane sağlam adam alsınlar dahaiyi.

Çevrimiçi Talisca1903

Hoca kim olsun bilmem de nasıl olması gerektiğine dair 1. Öncelik eldeki kadroyu değerlendirebilecek takımı komple değiştirmeden iş görebilecek birisi olmalı sonra taktik teknik vs bakılır.10 tane yarım yamalak adam yerine 4 tane sağlam adam alsınlar dahaiyi.
şu ayrılış şekline bakınca Rıza Hoca gibi olmasında nasıl olursa olsun bu nasıl açıklamalar yahu bu ne bitmez kin hırs giderken de iyice kaos çıkartayım diye elendin geleni yapmış sorarsan Büyük Beşiktaşlı

Çevrimiçi gokhans

Solskjaer, çer çöpten yemek çıkarmayı bilen bir hoca. Scootluğu harikadır. Haaland’ı molde de iken, caicedo, rice’ı stoper zamanında keşfeden isteyen biri. Manu forumlarında eski hocaları olarak övülen biri. Belki ucuz yollu potansiyel kuzey’li oyuncuların gelmesine ön ayak olabilir.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Liquidator

?t=CT-5XwBE0__Ilk3S9D_DFA&s=19

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Talisca1903

yaz babam yaz 100 kişi oldu

Çevrimiçi Samet Demir

Fedanın fikir babası Ersin Kurnaz iyi diyorsa ben bu hocaya tamamım yarın gelsin başlasın.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

kesinlşkle artık saha içine girmemeli Aybaba Serdar Topraktepe yada Yasin Sülün Kesinlikle Rızadan daha iyi olur en azından kafasının içinde kürk tilki dolaşmaz gideceğini bilir 3-5 atraksiyon yapar
alt yapıda hanım evlatları onun eseri takımın başına geçtiğinde rakip kırmızı gördüğünde bizdende bir oyuncu çıkarıp durumu eşitlerse şaşırma alt yapıda maçı kazanacak hırçın savaşan oyuncu yerine hanım evladı yetiştiriyor iyi aile çocuğu olsunlar yeter ama yeterince ahlaklı yetiştirememişki başka takımlara koşuyorlar alt yapıdan çıkan oyuncular hiç temaslı oynamıyor hep rakibin uzağında duruyor yıllardır bunların yetiştirdiği hangi oyuncudan fayda sağladıkta a takımda bunlardan fayda gelsin şu heriflere yıllardır tepki veriyorum sahada ısıran savaşan rakibini yakaladımı parçalayacak oyuncu yetiştirmiyorlar diye bu çıkıyor fenerle oynarken rakip on kişi kaldı diye sahadan bir oyuncuyu çıkarıp durumu eşitliyor sen bunu yaptığında o yetiştirdiğin oyuncudan hayırmı gelir böyle sahada gezinirler rakip yenilipde üzülmesin diye

Çevrimiçi Necmi

Fedanın fikir babası Ersin Kurnaz iyi diyorsa ben bu hocaya tamamım yarın gelsin başlasın.
% 50 demiş salladığı fazla belli olmasın diye 😂 hastayım şu oranlara yani neye göre bu oran masada sen otursan pazarlıkta oran veremezsin 😂

Çevrimiçi Necmi

Basin mensuplarinin zerre bilgisi olmadigi icin hergun bostaki bir antrenorun ismini atiyorlar ortaya. Yarim saat once Solskjaer haberi girenler simdi baska bir ismin haberini yapmislar.
Herkes bizim gibi kadro disilari, Riza hocanin ayrilisini falan resmi siteden ogrendi.
Onun icin kafam artik rahat, biri ile anlasilirsa direkt olarak resmi siteden ogreniriz.
yönetim transferlerle ilgili bilgi sızmayacak dedi bu kadar iddalı konuşup daha ilk adımda sızacağına inanan yoktur sanırım işde bütün boştaki hocaları yazıyorlar biri tutarsa bildik olacak

Çevrimiçi Talisca1903

alt yapıda hanım evlatları onun eseri takımın başına geçtiğinde rakip kırmızı gördüğünde bizdende bir oyuncu çıkarıp durumu eşitlerse şaşırma alt yapıda maçı kazanacak hırçın savaşan oyuncu yerine hanım evladı yetiştiriyor iyi aile çocuğu olsunlar yeter ama yeterince ahlaklı yetiştirememişki başka takımlara koşuyorlar alt yapıdan çıkan oyuncular hiç temaslı oynamıyor hep rakibin uzağında duruyor yıllardır bunların yetiştirdiği hangi oyuncudan fayda sağladıkta a takımda bunlardan fayda gelsin şu heriflere yıllardır tepki veriyorum sahada ısıran savaşan rakibini yakaladımı parçalayacak oyuncu yetiştirmiyorlar diye bu çıkıyor fenerle oynarken rakip on kişi kaldı diye sahadan bir oyuncuyu çıkarıp durumu eşitliyor sen bunu yaptığında o yetiştirdiğin oyuncudan hayırmı gelir böyle sahada gezinirler rakip yenilipde üzülmesin diye
farketmez yazdım abi hiç olmadı maç önü sonu saçma sapan konuşmazlar ha o ha bu sende çoksan başa olur 1-2 maç sonuçta hoca gelecek yeni

Çevrimiçi Necmi

İyi de boştaki tüm adamları yazdılar. Biri bilmiş olacak doğal olarak. Bu da yönetimde bilgi akışı sağlayan biri mi var sorusu oluşturacak.
neden oluştursun beşiktaş taraftarı salakmı herkes salladıklarını biliyor sonuçta hoca bu sayıları belli taşı attımı birinin kafasına çarpar illaki fo dönemide böyleydi bir sürü oyuncu alırdık ama uçaktan adını ilk defa duyduğumuz oyuncular inerdi 😂

Çevrimiçi levitate

boştaki hocalardan bi bruno lage yazılmadı. bence ismi geçenlerin çoğundan iyi hoca ve burada başarılı olabilir.
+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

neden bilmiyorum ama onca sayılan hocadan bi van nistelrooy gelmek istiyormuş gibi bir his alıyorum, herhangi bir bilgi fikir vs. yok tamamen his

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

braitner mi nedir kosovayla anlaşmış kim bunlar ya tanıyan var mı

Çevrimdışı zubeyirbaya

yönetim transferlerle ilgili bilgi sızmayacak dedi bu kadar iddalı konuşup daha ilk adımda sızacağına inanan yoktur sanırım işde bütün boştaki hocaları yazıyorlar biri tutarsa bildik olacak

evet abi haberler full sallama. sameti partizan kızılyıldız maçında gördüler orda bile yaptıkları haberde izlemeye gittiği oyuncuyu bulamadılar

yönetim aynı anda hem laurent blanc hem solkskjer van nistelrooy hem de alakasız breitmaier filan onlarla ilgilenmiyordur yani böyle bir çalışma şekli olmaz

Çevrimdışı zubeyirbaya

Solskjaer, çer çöpten yemek çıkarmayı bilen bir hoca. Scootluğu harikadır. Haaland’ı molde de iken, caicedo, rice’ı stoper zamanında keşfeden isteyen biri. Manu forumlarında eski hocaları olarak övülen biri. Belki ucuz yollu potansiyel kuzey’li oyuncuların gelmesine ön ayak olabilir.

yine kuzeyliler buraya alışamaz korkusu yaşarım ama manu da zor ortamda bile ayakta kalmayı başardığı için bile bi dönem solskajer biraz daha sempatik geliyor. ama cidden uzun süre yetki ve sabır gerekecek insanlardan.

benim favorim bruno lage ama boşta da olmasına ve türkiyede portekizli hoca haberi çok yapılmasına rağmen haberi çıkmıyor.

Çevrimiçi gokhans

valla lugano maçında demirege kalabalığın arasına girip rakibi iterken, terzi’de rakibi kafasından tutup çekiyordu. Hiç hanımevladı gibi değillerdi :) Birbirlerini korumları, birlik olmaları özlenen bir duyguymuş resmen ohh be dedim. Josef gittiğinden beri o ortamı göremedik çünkü.

Çevrimiçi gokhans

yine kuzeyliler buraya alışamaz korkusu yaşarım ama manu da zor ortamda bile ayakta kalmayı başardığı için bile bi dönem solskajer biraz daha sempatik geliyor. ama cidden uzun süre yetki ve sabır gerekecek insanlardan.

benim favorim bruno lage ama boşta da olmasına ve türkiyede portekizli hoca haberi çok yapılmasına rağmen haberi çıkmıyor.
sabır mı? Valerian hazırlık maçlarında eleştirilmeye başlandı, yönetim ve medya baskısıyla formasyon değiştirmek zorunda kalarak 10.hafta medya ve taraftar gönderdi adamı :)) sabır, uzun vade, alışma süreci, istikrar, proje, sistem, bunlar türk futboluna aykırı kelimleler.

Çevrimiçi Necmi

valla lugano maçında demirege kalabalığın arasına girip rakibi iterken, terzi’de rakibi kafasından tutup çekiyordu. Hiç hanımevladı gibi değillerdi :) Birbirlerini korumları, birlik olmaları özlenen bir duyguymuş resmen ohh be dedim. Josef gittiğinden beri o ortamı göremedik çünkü.
valla çölde vaha gibiydi demirege bir anda kalbimi kazandı ersine bile bilediğim bıçak körlendi ama demek istediğim o değil alt yapıları takip ederseniz bir sürü dediğim şekilde saçmalamaları görürsünüz öyle yaratılan ortamda savaşan oyuncu yetişmez yetişmiyorda gençlerde temaslı oyun diye birşey yok mücadele devamlılığı kazanma hırsı isyan etme gibi şeyler arama anca kişisel olarak kendini göstermek isteyen egoistce haraketler oluyor bunada aslında karşı değilim forvet oyuncusu biraz egoist olmalı ama bu kendi çıkarını takımın çıkarının üstünde tutmayacak kadar olmalı aksi durumda hem kendini bitirir hem takıma zarar verir ben en başında daha alt yapıdan a takıma çıkması gereken oyuncuları söylemiştim onlarda gelmeye başladı zaten oynamaları gerektiği kadarda oynuyorlar ama sahada görünüyor alt yapılarının ne kadar yetersiz olduğu insanlar benim çocukları eleştirdiğimi sanıyor hiç kimse bu güne kadar gelmiş ülkenin en iyi jenerasyonunun içine kimin ettiğini sorgulamıyor

Çevrimiçi Necmi

Yediğimiz ikinci golün sorumlusu demiregeydi suçu başkasına atarak aklanırsa o golleri daha çok yeriz o topa sahip olabilirdi uyudu resmen hücuma çıkarken böyle top kaptırırsan sonu felaket olur demirege nin olduğu yerde sadece hata yapmamakta yetmiyor başkalarınında hatasını kapatman lazım iyi oyuncu böyle olunuyor genç çocuk hiç acımadan hatasını göstereceksinki yapmamayı öğrensin hataları ortaya koymadan nasıl iyi olmasını bekliyorsunuz ben acımam özellikle gençlere acımam bugün acırsan hem onun hem beşiktaşın 15 yılını yersin bugün yiyeceği bir azar gelecekte kritik bir maçta sana maçı kazandıracak adamı yetiştirir ipeklere sarmayacaksın beşiktaş forması dikenlerle doludur onu giymek her babayiğidin harcı değildir

Çevrimiçi Necmi

bu arada terzi alt yapıda çok çelimsizdi yetenekli ama bu fizikle olmaz galiba diyordum iyi serpilmiş ama bana maçta birşey vermedi daha tam açılmaya başladı süre yetmedi oda alt yapı oyuncularının sayısı artınca moduna döndü

Çevrimiçi Samet Demir

bu arada terzi alt yapıda çok çelimsizdi yetenekli ama bu fizikle olmaz galiba diyordum iyi serpilmiş ama bana maçta birşey vermedi daha tam açılmaya başladı süre yetmedi oda alt yapı oyuncularının sayısı artınca moduna döndü
Masuakuyu çok severim ama Amartey dahil alanya maçının en kötüsü oydu bence. Defans bloğunun sola kaymasının yani dengesinin bozulmasının ana etkeniydi. Ne Semih ne de Rebice bir çok boş pozisyonda pas atmadı. Terziye gelince attığı gol nedeniyle bu maç 11 de olmayı fazlasıyla hak etmişti. Alanya maçında iç sahada 11 de görseydik et mi balık mı daha iyi karar verebilirdik. Rıza hocada sonunu hazırlamış oldu bu kararlarla. Biz genç oyunculara kızıyoruz ama ne alt yapı ne de a takım hocaları gençlere yeterli şansı vermiyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

valla çölde vaha gibiydi demirege bir anda kalbimi kazandı ersine bile bilediğim bıçak körlendi ama demek istediğim o değil alt yapıları takip ederseniz bir sürü dediğim şekilde saçmalamaları görürsünüz öyle yaratılan ortamda savaşan oyuncu yetişmez yetişmiyorda gençlerde temaslı oyun diye birşey yok mücadele devamlılığı kazanma hırsı isyan etme gibi şeyler arama anca kişisel olarak kendini göstermek isteyen egoistce haraketler oluyor bunada aslında karşı değilim forvet oyuncusu biraz egoist olmalı ama bu kendi çıkarını takımın çıkarının üstünde tutmayacak kadar olmalı aksi durumda hem kendini bitirir hem takıma zarar verir ben en başında daha alt yapıdan a takıma çıkması gereken oyuncuları söylemiştim onlarda gelmeye başladı zaten oynamaları gerektiği kadarda oynuyorlar ama sahada görünüyor alt yapılarının ne kadar yetersiz olduğu insanlar benim çocukları eleştirdiğimi sanıyor hiç kimse bu güne kadar gelmiş ülkenin en iyi jenerasyonunun içine kimin ettiğini sorgulamıyor
son maç semih’i beğendinmi? Ben çok beğendim. Eleştirileri almış senin dediğin gibi mesela, kesin vurur dediğim pozisyonda amir’e çıkardı ama yine hiç oldu pozisyon. Ama adam eksiltmesi, top kontrolü ile falan baya baya muleka’dan, cenk’den falan iyi. O çıkınca ileride top tutamadık.

Çevrimiçi uğur07

şimdi bazi tarihler ışığında değerlendirmek lazım

1. Hatay spor deplasmanı 25 Aralık 2023 pazartesi günü

2. en yakin mac 7 ocak 2024 evimizde Kasım paşa maçı

3. ara transfer donemi 11 ocak-09 Şubat 2024 tarihleri arasında.

4. afrika kupası 13 ocak- 11 şubat 2024 tarihleri arasında

bu kapsamda;

ara transfer donemi ile afrika kupası hemen hemen ayni tarihlerde

yılbaşından sonra diğer mac için en fazla 5 gün vakit var.

gidecek futbolcuların çoğu afrika kupasında olacak. onlar nası transfer görüşmesi yapacak. yeni hoca onlari antrenmanda göremeyecek.

ara transfer döneminin ve afrika kupasının sonuna kadar kasimpasa maçından sonra,
- 10 ocak Çaykur Rize deplasman
- 14 ocak karagumruk
- 16 ocak Eyüp spor kupa
- 21 ocak pendikspor deplasman
- 24 ocak adana Demir spor
- 28 ocak Sivas spor deplasman
- 04 Şubat Trabzon spor
- 11 Şubat Kayseri spor deplasman

buradan cikan sonuç yonetimin cok hızlı hareket etmesi lazim.

cok hizli bir hoca karari
ara transfer doneminin basinda takviyeler gerekiyor.

yoksa uzun bir sure kotu gidis gorebiliriz.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2023, 18:28:40 uğur07 ]

Etiketler: