Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 181 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6248398 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Necmi

bunları biliyorum değerli kardeşim .mabet bu gün çatı projeleri sandığım iki proje attı ,çatının yüksekliğini falan sordum .tribünlerle arasındaki mesafe çok yüsek mi olacak ,ortaya kötü bir görüntü çıkması istiyorum da . :)
Pardon ahmet abi o projeler çatı projesi değildi kapalı ve numaralı kesitleriydi bende onları sordun zannettim kabataslak çatı kolonlarıda varmış üstünde ben farketmemiştim böyle şeyler efenin gözünden kaçmaz :) çatı kolonlarının yüksekliği benim ölçülerime göre 3.80 olacak ama Beşiktaş inşaat AŞ kaç yapmaya niyetlenmiştir bittiğinde kaç olur bilemem :D onlara hiç güvenim yok :evillol: 6 ay bana yeni açıkta araç girişi olmayacak dediler fena ters köşe yaptılar beni :D Murat az dalga geçmedi benimle artık yoğurdu üfleyerek yiyorum

Çevrimdışı AdemG

@Necmi abi gerçekten varmı yaunanistana gitme Plan'ınız ??

@Necmi, neden cevap vermiyorsun? bak oktay ne soruyor...

Çevrimiçi Necmi

@Necmi, neden cevap vermiyorsun? bak oktay ne soruyor...
kaçırmışım soruyu  :kop: sende pür dikkat takip ediyormuşsun :evillol: plan yapmak kolay iş vize almak üç gün falan sürüyormuş yetişir tahmin ediyorum @AdemG @Oktay

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı ALI RIZA

@bjk_mabet o proje fazla ise yollasana hediye olarak elimde kalsın statımızın projesi... :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı AdemG

kaçırmışım soruyu  :kop: sende pür dikkat takip ediyormuşsun :evillol: plan yapmak kolay iş vize almak üç gün falan sürüyormuş yetişir tahmin ediyorum @AdemG @Oktay

@Necmi, hmm bir de pasaport gerekebilir, emin degilim..

Çevrimiçi Necmi

@Necmi, hmm bir de pasaport gerekebilir, emin degilim..
hadi ya birde pasaportmu lazım :alala:

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi şart mı bu gece skype _?  :ebebe:
mabet ispanyolca öğreniyor skype ile falan işi olmaz  :D

Çevrimdışı Yoksul Esat Kekeç

kesin bilgi yayalım.
bjk mabet şu an skype ta..

Çevrimdışı ALI RIZA

Vodafone Arena 30.10.2014 | Time-Lapse (Saat:13:00-19:00 Arası Hızlandırılmış Çekim)

TimeLapse Başlığı: http://besiktasarena.com/index.php?topic=190.100
Destekleriniz için;
YouTube Kanalı
Twitter
Google+

Çevrimdışı saricasi

İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı ZEKI

Konu Dışı : Beşiktaş kongre üyelik başvurusu için yarın son gün. Bir daha ki başvuru dönemi 6 ay sonra dişinden tırnağından arttırıp sahip çıkanlara

@Salih A.
[ Son Düzenleme: 30 Ekim 2014, 22:08:50 ZEKI ]

Çevrimdışı bjk_mabet

@bjk_mabet bir sorum olacak stad kapasitesi 45.00 olabilirmi kapasite hakkında ne biliyosun reyis : :evillol: :evillol: :evillol:
çok şey ve hiçbirşey...
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı bjk_mabet

1903 nolu üyeye süpriz olduğunu bilmiyorlardır belkiiii  :evillol: :evillol:
1903 . üyemiz takim imzalı forma ve stat gezisi ile locada çay keyfi var...

Çevrimdışı bjk_mabet

Benim sorumun cevabı bu değil ki? Ben kötü görünüyor demiyorum.
Sadece ilerde eski açığı çelik bir yapı ile uzatmak mümkün olur mu diye soruyorum @bjk_mabet e
hayır izin olmadığı için mümkün değil ...

Çevrimdışı Salih A.

Konu Dışı : Beşiktaş kongre üyelik başvurusu için yarın son gün. Bir daha ki başvuru dönemi 6 ay sonra dişinden tırnağından arttırıp sahip çıkanlara

@saliharık
:) eyvallah @ZEKI abi bugün verdim evraklarımı
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimiçi Necmi

1902 de üyeliği kapatırım sonra ben üye olur kendimi onaylarım :evillol:

Çevrimdışı TØLGA

owwww imzali forma bu iyimis bakkkkk kiskandim :by2:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ozan062

@Salih A.

imzayı halletmişti galiba hallolmustur umarım dunde baya bi üyeliğin kabul edildiğini ogrendim yani korkmayalım uye olalımm
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı ACAB1903

@bjk_mabet sütunların kaplaması çatıdan sonramı olacak?

Çevrimiçi murat

Pardon ahmet abi o projeler çatı projesi değildi kapalı ve numaralı kesitleriydi bende onları sordun zannettim kabataslak çatı kolonlarıda varmış üstünde ben farketmemiştim böyle şeyler efenin gözünden kaçmaz :) çatı kolonlarının yüksekliği benim ölçülerime göre 3.80 olacak ama Beşiktaş inşaat AŞ kaç yapmaya niyetlenmiştir bittiğinde kaç olur bilemem :D onlara hiç güvenim yok :evillol: 6 ay bana yeni açıkta araç girişi olmayacak dediler fena ters köşe yaptılar beni :D Murat az dalga geçmedi benimle artık yoğurdu üfleyerek yiyorum
benim dalga geçtiğim projede yeni açıkta otopark girişi olmamasıydı.eski açıkta olmaz anlarımda yeni açıkta olmamasını anlayamam.eski açığa tek yönden giriş yapılabilir zorlarsan taksim tarafından gelenede açılabilir ama diğer yönler bu girişi kullanabilmek için beşiktaşı tur atması gerekirdi.senide fena tuzağa düşürdüler :D

Çevrimiçi murat

yılbaşında çalışma olmaz bize toplu bir güzellik yapar diyeceğimde 1 ocakta mabeti bulmak pek kolay olmaz :D

Çevrimdışı Salih A.

imzayı halletmişti galiba hallolmustur umarım dunde baya bi üyeliğin kabul edildiğini ogrendim yani korkmayalım uye olalımm
aynen abi çok sağolasın hallettik işimizi verdik evrakları
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...