Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 186 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6248582 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı hüseyin yılmaz54

alvesin omurga kemiği kırıp felç bırakma teşebbüsüne 2 maç gökhan töreye 3 maç bide bazı soytarılar beşiktaşı bu sene şampiyon yapıcaklar diyodu

Çevrimdışı ahmet türker

İlk mac herkes evinden cop poseti getirsin mac sonunda stadimizi bir guzel temizleyip cikalim ele gune nispetin krali olur hem de stadımiz tertemiz kalmis olur :)
çok ince bir düşünce değerli kardeşim . :ok:

Çevrimdışı ahmet türker

Hayir abi ona da 60 mete vardar a da 60 gun ceza verdiler
soyunma odasını basmanın cezasıyla aynı yani ,şu adalete bak . :s20:  :s20:

Çevrimdışı ozan062

alvesin omurga kemiği kırıp felç bırakma teşebbüsüne 2 maç gökhan töreye 3 maç bide bazı soytarılar beşiktaşı bu sene şampiyon yapıcaklar diyodu

tahkjimle 2ye inecek ama neden veriyorsun dimi işte tutarsızlık adaletsizlik esitsizlik hersey var bunlarda

stad meseleside boyle mesela butun stadlar federasyona baglı dolayısıyla o tamam vericeksind erse vericeksin ama adam etliye sutluye karsımıyor fenerciğinde bu durum olsaydı gorurdum onları....
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı TØLGA

baştan kirletmesek de olur
abi şöyle bir durum var şimdi ben pek çok stada gittim diyemem başka stadlarda varsa bilemicem
tribündeyiz su ihtiyacın var alıyoruz içiyoruz 1 tanesi kesmiyor maglum iki tane alıyoruz genelde :evillol: :evillol: çöp atmaya bir yer
yokki stadyumun içinde ben  maç bitene kadar onu nasıl tutacam :)
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı sallapati

abi şöyle bir durum var şimdi ben pek çok stada gittim diyemem başka stadlarda varsa bilemicem
tribündeyiz su ihtiyacın var alıyoruz içiyoruz 1 tanesi kesmiyor maglum iki tane alıyoruz genelde :evillol: :evillol: çöp atmaya bir yer

çöp yaparlar kenarlara.. ya da görevli dolaşıp toplar ara ara

Çevrimdışı samet41

@bjk_mabet bir sorum olacak stad kapasitesi 45.00 olabilirmi kapasite hakkında ne biliyosun reyis : :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı TØLGA

çöp yaparlar kenarlara.. ya da görevli dolaşıp toplar ara ara
bir yolunu bulurlar mutlaka zatende gene yerlere atarlar
zihniyet meselesi :)
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

ysariusta

• Ziyaretçi

Yok @Deniz'e katılıyorum ve sende haklısın. Ama mümkün olduğunca temiz olmak güzeldir

Çevrimdışı TØLGA

@bjk_mabet bir sorum olacak stad kapasitesi 45.00 olabilirmi kapasite hakkında ne biliyosun reyis : :evillol: :evillol: :evillol:
ortamlarda 41.903 dersin aslında daha fazla bunu bil yeter  :sevinc
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

Yok @Deniz'e katılıyorum ve sende haklısın. Ama mümkün olduğunca temiz olmak güzeldir
evet abi o konuda sıkıntı yok ben burdaki kimsenin vodafone arenaya gidip yerlere çöp atıcağını
sanmıyorum zihniyet meselesi biraz :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ahmet türker

Siteye üye olmadan önce bir hafta kadar takip etmiştim. ey 93 ziyaretçimiz, size söylüyorum... Biz Beşiktaşlıyız kimseye zarar gelmez buyurun burada sadece Beşiktaş var.
şu an 93 ziyaretçi var gerçekten de, niye katılmazlar ki aramıza ,sahsen ben 55 yaşindayım hiç düşünmeden katıldım.bu işin yaşı başı yok beşiktaşlıysan her platforma katılıp sesini duyuracaksınız değerli kardeşlerim. :)

Çevrimdışı TØLGA

şu an 93 ziyaretçi var gerçekten de, niye katılmazlar ki aramıza ,sahsen ben 55 yaşindayım hiç düşünmeden katıldım.bu işin yaşı başı yok beşiktaşlıysan her platforma katılıp sesini duyuracaksınız değerli kardeşlerim. :)
1903 nolu üyeye süpriz olduğunu bilmiyorlardır belkiiii  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı onurt

bu açıyla yaparsan testere kirişleri saat kulesinin oradan başlatman lazım. Beyler bitsin hele eski açığı çok seveceksiniz. acele etmeyin
Benim sorumun cevabı bu değil ki? Ben kötü görünüyor demiyorum.
Sadece ilerde eski açığı çelik bir yapı ile uzatmak mümkün olur mu diye soruyorum @bjk_mabet e
"Beşiktaş için birşeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın."
Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmet türker

kimse katılmazsa 1903 ü nasıl bulacaklar kıymetli kardeşim . :)

ysariusta

• Ziyaretçi

evet abi o konuda sıkıntı yok ben burdaki kimsenin vodafone arenaya gidip yerlere çöp atıcağını
sanmıyorum zihniyet meselesi biraz :evillol:
ya biz özel bi sınıf değiliz Tolga. İlla bizden de atan olur, bizde atarız. "Mümkün olduğunca". Bak ben bankacıyım. Biz küçük küçük biriktirerek büyük meblağlar oluşturmaya çabalarız. Hedeflerin vardır. Hepsini bir kerede tutturamazsın. Ufak ufak gerçekleştirirsin ve sonunda bütünü elde edersin. Bu konu da böyle. Ne demiş @ahmet türker abiler damlaya damlaya göl olur...   :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi Necmi

İlk mac herkes evinden cop poseti getirsin mac sonunda stadimizi bir guzel temizleyip cikalim ele gune nispetin krali olur hem de stadımiz tertemiz kalmis olur :)
hee ben nasılsa adanadayım diyorsun fikri ben üreteyim hamallığı istanbul yapsın :evillol:
şimdi merak ettim istanbulda olsan böyle fikirler aklına gelirmi :alala: @Deniz

Çevrimiçi Necmi

belkide bildikleri için 1903 e yaklaşmasını bekliyorlardır :evillol:

Çevrimdışı Deniz

hee ben nasılsa adanadayım diyorsun fikri ben üreteyim hamallığı istanbul yapsın :evillol:
şimdi merak ettim istanbulda olsan böyle fikirler aklına gelirmi :alala: @Deniz
Siz yapın çöp poşetleri benden abi  :evillol: :evillol: .Şaka bir yana ben de gelecem senede 3-4 maça  :icool:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı TØLGA

belkide bildikleri için 1903 e yaklaşmasını bekliyorlardır :evillol:
abi partizan maçına gidiyorsunuz değilmi
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi Necmi

Benim sorumun cevabı bu değil ki? Ben kötü görünüyor demiyorum.
Sadece ilerde eski açığı çelik bir yapı ile uzatmak mümkün olur mu diye soruyorum @bjk_mabet e
imkansız diye bir şey yoktur ama olmaz yapmazlar çünkü harcanan para on yılda kendini amorti etmez ve anıtlar kurulu var olduğu sürecede böyle bir şeye izin vermez haklı olarak. Orda kullanılacak çelik destek kolonları ister örümcek ağı gibi olur, arkadaki dolaşım alanını kapatır, biz demirlerin arasında dolanırız desen bile ortaya öyle çirkin bir görünüm çıkarki, anıtlar kurulu Beşiktaş yönetiminden oluşsa bile genede razı edemezsin @onurt

Çevrimdışı ahmet türker

ya biz özel bi sınıf değiliz Tolga. İlla bizden de atan olur, bizde atarız. "Mümkün olduğunca". Bak ben bankacıyım. Biz küçük küçük biriktirerek büyük meblağlar oluşturmaya çabalarız. Hedeflerin vardır. Hepsini bir kerede tutturamazsın. Ufak ufak gerçekleştirirsin ve sonunda bütünü elde edersin. Bu konu da böyle. Ne demiş @ahmet türker abiler damlaya damlaya göl olur...   :kop: :kop: :kop:
:kop:  :kop:

Çevrimiçi Necmi

abi partizan maçına gidiyorsunuz değilmi
yoo ne işimiz var partizan maçında :alala:

Çevrimiçi Necmi

Siz yapın çöp poşetleri benden abi  :evillol: :evillol: .Şaka bir yana ben de gelecem senede 3-4 maça  :icool:
temiz stada geleyim diyorsun :D

Çevrimdışı TØLGA

yoo ne işimiz var partizan maçında :alala:
:D yaa abi gelecem o maça ondan soruyoruz :D
dalgaya alma hemen  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK