Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 279 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6292939 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı TØLGA

loca camları beyaz mı?
resimlerde öyle gözüküyor ama ben şahsen dışardan bakıldıgında içerisinin görünmüycegini düşünüyorum
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Efe

Mabet catiyla ilgili foto koyacaksan sadece yandan bi foto koyman yeter benim icin aciklamasini yaparim herkese :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türker

Konu disi:Toreye 3 mac ceza,mete vardara 60 gun hak mahrumiyeti cezasi vermisler.
yanlış görmüş olmayasın a yıldırıma 60 gün hak mahrumiyeti verilmiş kardeşim. :)

Çevrimdışı bjk_mabet

loca ile ilgili ilk sorutu ben sorayım kapılar sensörlü mü olacak . :)
hayir sensor yok kapilarda
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı bjk_mabet

Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı diga

Arkadaşlar merhaba bayadır üyeyim ama daha önce yazmak nasip olmamıştı.Bugün eşimden bir haber aldım kendisi stadımız için enerji kablosu sevketmiş.Yani kablolar Bursa-Mudanya da ki Prysmian fabrikasından eşimin eliyle geliyor  :ok:

Çevrimdışı Serkan7738

:D ispanyolca öğreniyorum abi

Stad bitti sen daha ispanyolcayı sökemedin  :D :D

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2014, 19:47:13
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!
Arkadaşlar merhaba bayadır üyeyim ama daha önce yazmak nasip olmamıştı.Bugün eşimden bir haber aldım kendisi stadımız için enerji kablosu sevketmiş.Yani kablolar Bursa-Mudanya da ki Prysmian fabrikasından eşimin eliyle geliyor  :ok:
:hosgeldin

Çevrimdışı ahmet türker

:hosgeldin  :)

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi murat

Güzel bir habere kısmet olacakmış ilk mesajın demekki  :hosgeldin

Çevrimdışı Efe

:hosgeldin bursadan gelecek olması saglam oldugunu gösterir :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı diga

Güzel bir habere kısmet olacakmış ilk mesajın demekki  :hosgeldin
Aynen öyle zaten dedim önceliğin mabetimiz olmalı  :D

Çevrimdışı diga

:hosgeldin bursadan gelecek olması saglam oldugunu gösterir :icool:
kesinlikle mudanyayı bilenler bilir girişindeki fabrika ve gayet de köklü bir firma. Kablolar sağlam  :)

Çevrimdışı sallapati

localardaki tvler 42 inch mi @bjk_mabet ?   bu arada localar baya genişmiş.. hepsi bu boyutta mı?

Çevrimdışı ZEKI

ysariusta

• Ziyaretçi

Siteye üye olmadan önce bir hafta kadar takip etmiştim. ey 93 ziyaretçimiz, size söylüyorum... Biz Beşiktaşlıyız kimseye zarar gelmez buyurun burada sadece Beşiktaş var.

Çevrimdışı Deniz

yanlış görmüş olmayasın a yıldırıma 60 gün hak mahrumiyeti verilmiş kardeşim. :)
Hayir abi ona da 60 mete vardar a da 60 gun ceza verdiler
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

Catıyı tutacak celikler yakin zamanda baslayacak heraldr su sutunlar biraz daha ilerlesin
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

İlk mac herkes evinden cop poseti getirsin mac sonunda stadimizi bir guzel temizleyip cikalim ele gune nispetin krali olur hem de stadımiz tertemiz kalmis olur :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı sallapati

Catıyı tutacak celikler yakin zamanda baslayacak heraldr su sutunlar biraz daha ilerlesin

@Efe numaralı sütunlar başlar mı 10 gün içinde?  benim tahminim numaralı ile eski açık ortada birleşir.. tam 14er tane kaldı..

ysariusta

• Ziyaretçi

Çevrimdışı ozan062

İlk mac herkes evinden cop poseti getirsin mac sonunda stadimizi bir guzel temizleyip cikalim ele gune nispetin krali olur hem de stadımiz tertemiz kalmis olur :)

boylemi enson japanlar yapmıstı
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Deniz