Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 224 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6293520 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı FARUK

yani öyle beklemek bize yaramıyormus isticeksin ısrar ediceksin ve sonucu alıcaksın:)) o zaman ben Messiyide baskandan istiyorum :lol:

:) mümkün olan heryere yazdık, katkımız olduysa ne mutlu  :claps:

Çevrimdışı Efe

murat ‏@mrtdrn74  10 dk.10 dakika önce
@VodafoneArena emeginize sağlık ...kameranın yerinin değişme şansı var mı

Vodafone Arena ‏@VodafoneArena  4 dk.4 dakika önce
@mrtdrn74 Vodafone Arena inşaatının daha net ve geniş açıdan seyri için çalışmalarımız tamamlanmak üzere, bizi takip etmeye devam et Murat.

yeni kamera açısı geliyor galiba :)
guzel gelecek ay yeni kamera acisiyla izleyecegiz o zaman :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sallapati

benim şahsi görüşüm yeni açık balkon ilk sıralar efsane olacak... hem diklik duygusu yaşatacak hem sahaya yakın hem de tepeden göreceksin :D

Çevrimdışı megiddo

TV kameralarının duruş açısı hakkında net bilgi sahibi olan var mı acaba?

İnönü'deki gibi tepeden bir çekim mi olacak yoksa, Avrupa'da bir çok stadyumda gördüğümüz gibi alt tribün yada 2 tribün Arasında mı olacak?
2. kat en ön sırasında olacak yani locaların üstünde, tribün dikliğini de hesap edersek kadir has stadındaki gibi uzaydan çekim yapılıyormuş gibi bir durumdan endişe ediyorum.

Çevrimdışı melih

Temelinde aşk var!

Çevrimdışı yavvuzz

Çevrimdışı kaanzor

benim şahsi görüşüm yeni açık balkon ilk sıralar efsane olacak... hem diklik duygusu yaşatacak hem sahaya yakın hem de tepeden göreceksin :D

ilk sıralar bana sakat kesin uçarım aşağıya ben
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı melih

Melih :D biz futbolcularla yemek bile yedik :D
hadi ya ben uzayda filanmıyım ki görmemişim :)
Temelinde aşk var!

Çevrimdışı TØLGA

Bi loca fotosu muhabbeti donmus ama kaldjrmisiniz heralde fotolari :D mabetj bklerjz buzde paylassin diye :ok:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Salih A.

ötv yoksa tabi
vergiler %18 kdv %25 Öiv %3 hazine payı telekomünikasyonda ki vergiler bunlar
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı SDemirsoy

Bi loca fotosu muhabbeti donmus ama kaldjrmisiniz heralde fotolari :D mabetj bklerjz buzde paylassin diye :ok:
görmedik öyle bir foto :D dönmüş gitmiş boşver :D

Çevrimdışı siyah-1903

ilk sıralar bana sakat kesin uçarım aşağıya ben

aman diyim, benim kombine yeri orası   :D
"Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"

Çevrimdışı bjk_mabet

Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı TØLGA

görmedik öyle bir foto :D dönmüş gitmiş boşver :D
başkan kızmış anladık  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı kaanzor

:aman:

Mabet sana bir sorum var toplam kaç adet foto var elinde ve stad bitince onları paylaşcakmısın sansürsüz :)) :ebebe: :ebebe:
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı Salih A.

vodafone karakartal hizmetinden klüp iyi para kazanır 5TL lik paketin maliyeti en fazla 1 Lira yı geçmez 1 Lira üzerinden vergilendirme ile 1,45TL ye gelir haliyle kalan para olduğu gibi klübe kazanç olarak gider. bu en kötü hesap ile çıkan rakam eğer vodafone hizmeti sponsorluk kapsamında bedavaya sunduysa tadından yenmez o zaman :)
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı ahmet türken

beyler stadın döşeme işinin başına başkanı getirelim , sağlam döşüyor adam :) :icool: :D
:lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı bjk_mabet

Mabet sana bir sorum var toplam kaç adet foto var elinde ve stad bitince onları paylaşcakmısın sansürsüz :)) :ebebe: :ebebe:
36.000 den biraz fazla

Çevrimdışı bjk_mabet

Çevrimdışı FARUK

bjk_mabet ‏@bjk_mabet  9 sn.9 saniye önce
Ruhumuz yeter...

Çevrimdışı bjk_mabet

Çevrimdışı bjk_mabet

Çevrimdışı TØLGA

yok artik :)
abi faruğun hızına yetişmek istiyorsan ilk buraya sonra twittera atıcaksın  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı bjk_mabet

@bjk_mabet zehri verecek bu aksam oyle hissediyoeum :D
pazartesi tamamlanmiş loca resmi bitmesini bekliyorum...