Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6295206 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Karabay

malzeme derken deri pantolon kamçı falanmı :D
abi alacağın olsun kızı uyandırdım

Çevrimdışı Salih A.

bizi geçerlerse asıl şampiyon olan yandı ,ön eleme oynamak zorunda kalabilirmiş. :)
yok abi yunanistanın gerisinde kaldık diye bu kadar zulüm etmenin gereği yok yani oldu bide uefa eline kırbaç alsın :)
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimiçi Necmi

bence prekastlar sorun olmaz , ihsan coşkun aylar önce bu vinçlerden 5,6 tane getirebiliriz günde 10,12 tane herbiri takıyor demişti . :)
bence İhsan coşkunun söylediklerini fazla ciddiye almayın onun yapabildiği tek şey gördüğü her kameraya konuşmak daha obitaş kapalı tarafındaki köşeyi yaparken yeni açığın yarsı bitti diyen adamın söyledikleri ciddiye alınmaz yaptığı tek şey yalan yanlış konuşup milleti galyana getirmek geçende kasım ayında kabanın biteceğini söylüyordu :)

Çevrimdışı ahmet türker

yok abi yunanistanın gerisinde kaldık diye bu kadar zulüm etmenin gereği yok yani oldu bide uefa eline kırbaç alsın :)
aman kırbaç deme kardeşim çok tehlikeli. :kop:  :kop:  :kop:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı Efe

ortada prekast için vinç dolanırken halatlar serilmez :)

halat serilmez evt ama orta yuvarlak oluşturulabilir prekasta engel değil ama onun oluşturulması için ilk kat prekastların bitmesi gerekiyor :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Eski acikta kolonlar betonlaniyor ama Yeni acigi en iyi @Efe goruyor ben hicbirsey goremedim
şuan bende bişey göremiyorum açıkçası :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Amin. Cümlemizinkini. Evet resimdeki.
hazır uyanmışken benim yerimede öp şansıda yoluda hep açık olsun

Çevrimdışı Karabay

hazır uyanmışken benim yerimede öp şansıda yoluda hep açık olsun
  :claps: :claps: :claps: eyvallah çok sağol

Çevrimiçi Necmi

halat serilmez evt ama orta yuvarlak oluşturulabilir prekasta engel değil ama onun oluşturulması için ilk kat prekastların bitmesi gerekiyor :)
yok efe hiç ihtimal vermiyorum paletli orda sabit vinçler varken bile çalışmakta zorlanıyormuş kaldıki halatlar için bir sürü haraketli vinç girecek ve halatlarda paletlinin hareket alanı içerisine serilecek gerçi bunlara pek gerek kalmaz bitirir prekast işini numaralıyla yeni açık aynı anda bitecek gibi olursada çift vinç çalışabilir ona bile ihtiyaç olacağını sanmıyorum

Çevrimdışı Efe

yok efe hiç ihtimal vermiyorum paletli orda sabit vinçler varken bile çalışmakta zorlanıyormuş kaldıki halatlar için bir sürü haraketli vinç girecek ve halatlarda paletlinin hareket alanı içerisine serilecek gerçi bunlara pek gerek kalmaz bitirir prekast işini numaralıyla yeni açık aynı anda bitecek gibi olursada çift vinç çalışabilir ona bile ihtiyaç olacağını sanmıyorum

bakalım nasıl olacak prekast işi çok geciktirmez bence zaten 3 aya baya bi bölüm prekastlanır  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Salih A.

bakalım nasıl olacak prekast işi çok geciktirmez bence zaten 3 aya baya bi bölüm prekastlanır  :icool:
@Efe o kartal gözlerin birşey görüyormu varmı bir hareketlilik
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı sado

Bizim stadın yeni açık üst kat balkon kısmı çok ıyı bence alttan desteksiz baya uzun başka stadlarda varmı acaba bu kadar uzun balkon kısmı güzel bir mimarı eser çelikler tutuyor o kısmı cok ıyı umarım anlatabıldım demek ıstedıgımı :)

@Necmi abi bı baksan saçmalısmıyım haklımıyım yoksa :)
bir gülüşü var sanırsın; Beşiktaş sahaya çıkıyor

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi bı baksan saçmalısmıyım haklımıyım yoksa :)
olimpiyatta var :D  yok saçmalamamışsın iyi düşünülmüş bir sistem toki olsaydı oraya bir kaç taşıyıcı kolon koyar içine ederdi

Çevrimdışı ALI RIZA

@Necmi abi hala uyumamışım eski açık üst katta tribünü destekleyen kolon var mı _? En yukarda değilde ortalar da mı var _? üst taraflara doğru misal 6-8 basamak kolonsuz mu olacak acaba _? bilgin var mı _?
[ Son Düzenleme: 22 Ekim 2014, 02:58:02 ALI RIZA ]

Çevrimdışı Efe

@Efe o kartal gözlerin birşey görüyormu varmı bir hareketlilik

valla net göremiyorum çok bulanık ışıklar yüzünden ama sanki bişeyler yürüyor gibi yanılıyorda olabilirim :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi hala uyumamışım eski açık üst katta tribünü destekleyen kolon var mı _? En yukarda değilde ortalar da mı var _? üst taraflara doğru misal 6-8 basamak kolonsuz mu olacak acaba _? bilgin var mı _?
o konuda bilgim yok ama sanki kolon filizleri gördüm ordan detaylı foto gelmiyor eski açık hep karanlık bölge oldu üst kat projeside yok elimde ancak bittiğinde göreceğiz herhalde

Çevrimdışı KLEBERR

acilen bir tane kocaman nazar boncuğu asılmalı stadın bir taraflarına...
Ben Beşiktaş çocuğuyum...

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Afyon Kartalı

TURSAN

mustafa_(87)

• Ziyaretçi