Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 66 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6295082 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Afyon Kartalı

Numaralı galiba çiçeklere çerez oldu bence hızlı gidiyorlar... Maşallah tabi  :evillol:
TURSAN

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

22.10.2014 Vodafone Arena İnşaat Sahasına Video'lu Bakış  :busted_cop:

Çevrimdışı ALI RIZA

obitaş tablayı bitirmiş neredeyse... gececeiler süper  :super:

mesai kalıyorlar sanırım  :super:

Çevrimdışı ZEKI

obitas yeni acigi istiyor..kaynagin verdigi bilgi dogru cikacak gibi :D

ysariusta

• Ziyaretçi

@mustafa_(87) eline sağlık. Sabahları çekecem diye yeniden üşütme. Tam iyileşmeden sahalara dönme.  :lol:
Numaralı falan iyi gidiyorda, Obitaş acayip gidiyor. @aktar_ismail ortada görünmediği zaman zarfında bir şeyler içirdi bunlara söyleyeyim size....  :claps: :claps:

Çevrimdışı SDemirsoy

boşuna demedik  'Middle East Union Construction' Ortadoğu Birlik İnşaat Diye :D

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı hüseyin yılmaz54

Çevrimdışı ahmetx

Biz Beşiktaşlılara ırkçılık yakışmaz dostlar Devlet politikaları yüzünden halklar suçlanmamalı :bandit:
olay budur.Devlet politikaları halkı her zaman yönlendirmiştir.Mesela Putinin ultra faşizan politikalarından dolayı Rus halkına düşman olmak ne kadar mantıksızsa,Sırp devlet politikasından dolayı Partizan taraftarına düşman olmak da aynı şeydir.Unutmayalım Türk Tarihinin en önemli devlet adamları içerisinde kabul edilen Sokullu Mehmet Paşa ırk olarak Sırptı. :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

ysariusta

• Ziyaretçi

yine de müdürün veridği tarih hayal @ZEKI, Aralık sonu tamamı bitecek diye bekliyorum.... @bjk_mabed küfenki kaplama, loca olmadan "maç oynanacak" hale gelip başlamak mümkğn olmaz mı? hatta şöyle sorayım; "maç oynanacak" duruma getirmek için nelerin yapılması ertelene bilir?
Çatı şart, koltuk vb şart, localar şart, tv ler sonra konsun misal. Dolaşım alanlarında büfe olmasın tükrük köfteyle hallederiz o işi, (ebola var lan ne dedim ben  :s20:) gibi....

Çevrimdışı halvetifarazi

Mustafa eline sağlık. Mustafa'nın çektiği fotolarda şimdi farkettim dış kolonların arasından tribünlerin altı görünüyor. Örneğin bugünkü 122. foto. Çok çirkin bir görüntü oluşmuş. Tribün basamaklarının arkası o şekilde görünecek mi? Yoksa dış kolonların arasına bir çalışma yapılacak mı?

Çevrimdışı SDemirsoy

olay budur.Devlet politikaları halkı her zaman yönlendirmiştir.Mesela Putinin ultra faşizan politikalarından dolayı Rus halkına düşman olmak ne kadar mantıksızsa,Sırp devlet politikasından dolayı Partizan taraftarına düşman olmak da aynı şeydir.Unutmayalım Türk Tarihinin en önemli devlet adamları içerisinde kabul edilen Sokullu Mehmet Paşa ırk olarak Sırptı. :D
Abi lütfen girmeyelim bu konuya tekrar  :) özellikle benim hassasiyetim var lütfen

Çevrimdışı tayfun

10 güne eski açık beton işi bitse(köşe hariç),o sırada kurulacak iskelelerle bizim görüş bildiğin 0(sıfır).
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı attila_metu

altta görünen kolon var destek için  :ok:

Sarı ile çizdiğim şekilde bir kolon daha olması gerekmiyor mu?
Şu anki şeklinde kolonun yukarısındaki 6-7 basamak havada o şekilde nasıl kalacak. Hadi kaldı diyelim binlerce kişiyi nasıl taşıyacak, kafam basmıyor.

Çevrimdışı ZEKI

yine de müdürün veridği tarih hayal @ZEKI, Aralık sonu tamamı bitecek diye bekliyorum.... 
  müdür ?? :alala: 

Çevrimdışı FARUK

müdür ?? :alala: 

ihsan bey sanırım abi :) dün yine fotomaç mıydı orda kasım ortası diyordu kaba için  :s20:

Çevrimdışı ahmetx

Abi lütfen girmeyelim bu konuya tekrar  :) özellikle benim hassasiyetim var lütfen
ok. :ok:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı FARUK

Sarı ile çizdiğim şekilde bir kolon daha olması gerekmiyor mu?
Şu anki şeklinde kolonun yukarısındaki 6-7 basamak havada o şekilde nasıl kalacak. Hadi kaldı diyelim binlerce kişiyi nasıl taşıyacak, kafam basmıyor.

hocam benim görüşüm statik hesaplanmıştır ağırlığı eğimden dolayı alt kolonlara aktarıyordur sanırım
ama mühendis görüşü almak lazım :)
@Sezgin Cengiz

Çevrimdışı Emre.Guler

Mustafa eline sağlık. Mustafa'nın çektiği fotolarda şimdi farkettim dış kolonların arasından tribünlerin altı görünüyor. Örneğin bugünkü 122. foto. Çok çirkin bir görüntü oluşmuş. Tribün basamaklarının arkası o şekilde görünecek mi? Yoksa dış kolonların arasına bir çalışma yapılacak mı?

Bu konuyu bende daha önce dile getirmiştim bu hiç hoş bir görüntü olmayacak dışarıdan bakıldığında. derme çatma bir yapı havası olacak bana kalırsa

Çevrimdışı tayfun

‏@bicertayfun  17 sn.17 saniye önce
@VodafoneArena
stad abi,şu kameranın yerini değiştirtsene,seni dinlerler,vallahi bir şey göremiyoruz.

Çevrimdışı mmeteris

@mustafa_87 ellerin dert görmesin harika fotoğraflar :ok:

Çevrimdışı mustafa.kuru

Samsun'dan herkese selamlar sevgiler, bizler İstanbul'a , fiziksel olarak da Beşiktaş' çok uzağız ancak buradaki arkadaşlar sayesinde manevi olarak kendimizi oralarda hissediyoruz...Sayenizde stadyum inşaatından uzak kalmıyoruz....Bu forumda emeği geçen bizleri habersiz, fotoğrafsız bırakmayan herkese en derin sevgiler,saygılar....
Bako Recep Gökhan Kadir Ulvi Rıza Şifo Zeki Metin Ali Feyyaz

Çevrimdışı tayfun

Vodafone Arena ‏@VodafoneArena  59 sn.59 saniye önce
@bicertayfun İnşaatı engellemeyecek, alan yapısına en uygun canlı yayın sistemimiz mevcut. Tribünler yükseldikçe farklı açılar olacak Tayfun

Çevrimdışı Serkan7738

Günaydın arkadaşlar taşınma işlerimden dolayı foruma pek vakit ayıramıyorum haftaya yoğun bir şekilde aranızda olucam