16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122844 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı Tolga

sen feyenort maçındada böyle konuşuyordun yanlış hatırlamıyorsam :D gs sabaha kadar oynasa bizi yenemez yeterki hakem faktörü devreye girmesin
Doğru hatırlıyorsun @Necmi abi o zamanda kazanamayacağımızı düşünüyordum takım o maçta beni yanılttı ve baya iyi oynamıştık :) ama yine söylüyorum Pazar günü Liverpool ile maç yapacak olsak biz bu maçı kaybetmeyiz hatta kazanma şansımız daha yüksek diye söylerdim.Gs ya da Fb maçları olunca ne kadar iyi olursak olalım birçok faktörden dolayı güvenemiyorum umarım rüyamda gördüğüm gibi 4-1 kazanırız :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Volkan Başaran

Beşiktaşlılara soruyorum Rahat Alırız.
Galatasaraylılara soruyorum Rahat Alırız..

Ne bu özgüven arkadaş..

Anlamıyorum..

Bin tane taktik çizsen Sneijderin bir şutu değiştirir
10 tane hayal kursan Gökhan Törenin bir koşusu değiştiriri herşeyi..

İki takımında çok iyi oyuncuları var..

Galatasaray maçında 3 4 atacağız diye hayal kurulmaz..

Kurmayında üzülürsünüz..

Zor maç..

Çok zor maç..

Beşiktaşın büyük maçları yenememe gibi bir sorunu var

Ve kötü bir savunması var.. Ve kimsenin beğenmediği ama her maçta gol atan bir Burak Yılmaz var..

Burak
Selçuk
Melo
Sneijder
Muslera

gibi bu ligin kalite olarak ortalamasını yükselten bir takım var karşınızda..

Ve herşeyden önemlisi müthiş tecrübeliler..
Bizim avantajımızda yüksek özgüven
hızlı kanatlarımız
ve dembaba..

Alırsakta 1 farklı galibiyetle alırız diye düşünüyorum..

%30 Beşiktaş
%50 beraber
%20 Gs

diye düşünüyorum ben..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı Tolga

Ne bu özgüven arkadaş..

Anlamıyorum..

Kurmayında üzülürsünüz..

Zor maç..

Çok zor maç..

Ve kötü bir savunması var.. Ve kimsenin beğenmediği ama her maçta gol atan bir Burak Yılmaz var..

Burak
Selçuk
Melo
Sneijder
Muslera

hızlı kanatlarımız
ve dembaba..

%30 Beşiktaş
%50 beraber
%20 Gs

diye düşünüyorum ben..
:claps: :claps: Kazanırsak bende 2-1 1-0 gibi sonuçla kazanırız diye düşünüyorum :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Derbiler kötü giden serinin sonu gibidir geçen sene 5 haftada şampiyonuz dediğimizde gs macından sonra çöküşü unutmayalım...! takım aynı takımdı ertelenme oldu sonra takım berbat devre arasına kadar... Derbi havası çok farklı rakibe şut attırırsan pozisyon sağlarsan adamlarda 2 tane tehlise forvetlerı var Burak ve Umut dikkat edeceğin nokta...! sistemleri belli Umut önde burak arkada umut yolu açıyor defansı çekiyor burak aradan kacıyor hamza hocan geldiginde beri sistemleri budur şinayder unutmamamk lazım extra tuzu biberi 3 5 10 atacagız edası kapılmayalım...!

Çevrimiçi Samet Ç

Ne bu özgüven arkadaş..

Anlamıyorum..

Kurmayında üzülürsünüz..

Zor maç..

Çok zor maç..

Burak
Selçuk
Melo
Sneijder
Muslera

hızlı kanatlarımız
ve dembaba..

%30 Beşiktaş
%50 beraber
%20 Gs

diye düşünüyorum ben..
gerçekten çok iyi oyuncuları var abi doğru diyorsun Melo İtalya'da yılın kovası ödülünü almış Burak hayatında bir tane doğru düzgün golü yok yarısı emek hırsızlığı yarısı beleş goller Selçuk 2 yıldır orta da yok ölü Muslera Türkiye'nin en iyi kalecisi görüyoruz Avrupa'da nasıl olduğunu. Sneijder lafım yok bu saydığın oyuncular arasında biz korkmaktan vazgeçdiğimiz an derbileri arka arkaya kazanmaya başlarız Bilic'in de sorunu bu rakibi çok büyütmesi. Yoksa yok yenemiyoruz yok şansımız tutmuyor yok hakem falan hikaye bunlar sen çıkacaksın ayakların titremeden oynayacaksın rakibinin üstüne gideceksin bakalım kaybedecek misin?

Çevrimdışı Kemal

Atiba'nın olmayışı aslında şans Beşiktaş için. Beşiktaş kontrollü oynayacaktı bu maç şimdi öyle bir şansı yok.

Topla tüfekle saldırmak zorunda ve saldıracak. Bilic de derbilerin böyle kazanılacağını anlayacak.

Galatasaray'a önde basar hücum edersen rezil edersin bunu yapmak zorunda kalacağız.

Dediğin ozi yle olur kardsm necipi oynatirsa yine geriye yaslaniriz

Çevrimdışı Kemal

Birde aslında taraftarın bakış açısı futbolcularla simetrik burda dahil bakıyoruz bir çekinme var , futbolcularda maçta tetenek oluyorlar,  biz çatır çatır macimizi oynayalım
bunları 3 luk 4 luk yaparız .

Çevrimiçi Necmi

Ne bu özgüven arkadaş..

Anlamıyorum..

Kurmayında üzülürsünüz..

Zor maç..

Çok zor maç..

Burak
Selçuk
Melo
Sneijder
Muslera

hızlı kanatlarımız
ve dembaba..

%30 Beşiktaş
%50 beraber
%20 Gs

diye düşünüyorum ben..
Volkan artık bizim takımda tecrübe kazandı onlardada bizimki kadar tecrübeli insan anca var tek fark onlarda çamur oyuncu çok bizimkiler o işi beceremiyor evet katılıyorum zor maç ama kazanma ihtimali yenilme veya berabere kalma ihtimalinden yuksek yeterki hakem faktoru devreye girmesin

Çevrimiçi Necmi

Derbiler kötü giden serinin sonu gibidir geçen sene 5 haftada şampiyonuz dediğimizde gs macından sonra çöküşü unutmayalım.... takım aynı takımdı ertelenme oldu sonra takım berbat devre arasına kadar... Derbi havası çok farklı rakibe şut attırırsan pozisyon sağlarsan adamlarda 2 tane tehlise forvetlerı var Burak ve Umut dikkat edeceğin nokta.... sistemleri belli Umut önde burak arkada umut yolu açıyor defansı çekiyor burak aradan kacıyor hamza hocan geldiginde beri sistemleri budur şinayder unutmamamk lazım extra tuzu biberi 3 5 10 atacagız edası kapılmayalım....
bize iki forvetle çıksınlar onlara top bile gelmez dağıtırız onları orta sahaları bir meloya kalır selçuğu saymıyorum bile sneijder kanatta kalır etkisizleşir onun oynadığı kanatta bekler çöker tamamen şans golüne kalırlar boyle olmaz keşke olsa orta sahayı kalabalık tutacaklar bizim kanatlarımızı işlevsiz bırakacaklar bizim alacağımız bir önlem yok onlar düşünsün olcay töre Ba sosa gibi ilerde durdurulamayan oyuncularımız var bekleri çıkamaz stoperleri çıkamaz hatta ön liberoları bile çakılı kalırönden arkaya destek gelmez sneijderin kişisel yeteneğine kalmışlar pres yaparak oynayacaklar şok karşı pres yaparsak dağılırlar ilk yarı maçı kopartırız yeterki cesaretli olalım biliç beraberlik olsun bizim olsun demesin yada bir gol atıp defansa çekilmeyelim

Çevrimdışı ilhan mansız

Ben :)
eyvallah, başka yok mu hepsi bu kadar mı forum ahalisi uyuma

Çevrimdışı adnan

eyvallah, başka yok mu hepsi bu kadar mı forum ahalisi uyuma
bende geliyorum doğu üstteyim inş.birazdan semte geciyorum bileti yukletmeye
ARMAYA ENDEKSLİ HAYATLAR...

Çevrimdışı yavvuzz

Her maca gidenler ki bunlardan biriyim ekstra yazmiyoruz geliyoruz diye , kuzeydeyim galiba bilmiyom tam ...

Çevrimdışı ozan062

bizim hoca büyük mac kazanmayı avrupada yapabiliyor hissiyatı var bende yani bu oyuncuların motive edilişine baglı

bazen takım hiçbir etkene baglı kalmadan aslanlar gibi alır macını geçer haftasını ama bizde futbol duygusal oynandıgı için cok buyuk etkisi oluyor

ancak bu sene hocamız kupa dahil hepsinde tam kadro cıkmaya calıstı demekki bu seneki mantık farklı onuda aslında fener macında işlemediğini gorduk ama tott macında oyle olmadı birde gs macındada olmazsa işte o zaman bilic artık benim için olmus antrenor olur artık pismis deriz... hersey ona baglı
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Deniz

Bu ne böyle simdi tavuk mu indiriyorlar?haberin yapilis sekli ayri sikintili bu emniyeti oraya oturtan zihniyet ayri sikintili.her sey iyi giderken ortalik karisirsa hesabini lim verecek.daha once bizi sabote ettiler yine buna goz mu yumulacak?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi ONUR KOLCU

YARIN KIMLER GELYOR ARKADAŞLAR MAÇA ..

Çevrimdışı adnan

Suan stadin ordaki satis merkezinde cok guzel bir kalabalik var 40000 garanti yarin fazlasi da olabilir
ARMAYA ENDEKSLİ HAYATLAR...

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı yavvuzz

Guzel olmus fakat artik hakeme bakmadan yolumuza bakmamiz lazim . Ben eminim ki bizi yine dogramaya kalkacaklar ama ne biliyim cok fazla hakem hatalarina siginmamamiz lazim . Hakemi de yenmemiz gerekiyor . Artik su derbi galibiyetlerine baslamaliyiz . O stadtan yine boynu bukuk ayrilirsak ki allah korusun . Cok moralim bozulur .

Çevrimdışı Deniz

Gsyi yine yenemezsek gercekten bunalima girerim

Çevrimiçi Necmi

Doğu otoparkından karşıya yeşilliklerin o tarafa bakın ordaki kalabalık gurup biz oluruz bilen arkadaşlar yerimize gelir bilmeyenlerde doğuda kartal yuvası tırını bulsun ordan yola doğru baksın yeşilliklerin orda gördüğü kalabalık guruba sızsın :D @rubi_tobin  sen geliyormusun diye sormayacağım gazilerde buluşuruz @MURAT senide öyle kadronu toplarsın artık @Ekrem @SDemirsoy  geliyormusunuz ses verin araçları ayarlayalım ona göre :D

Çevrimdışı yavvuzz

Doğu otoparkından karşıya yeşilliklerin o tarafa bakın ordaki kalabalık gurup biz oluruz bilen arkadaşlar yerimize gelir bilmeyenlerde doğuda kartal yuvası tırını bulsun ordan yola doğru baksın yeşilliklerin orda gördüğü kalabalık guruba sızsın :D @rubi_tobin  sen geliyormusun diye sormayacağım gazilerde buluşuruz @MURAT senide öyle kadronu toplarsın artık @Ekrem @SDemirsoy  geliyormusunuz ses verin araçları ayarlayalım ona göre :D

İnsallah stadin disinda bulurum sizi bu sefer :)

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Türkay

Liverpool çıktığında bile bu kadar endişe yapmadık düşünün orta sahalarında Gerrard var ama nedense derbiler de çok kasılıyoruz
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı fani madida

http://www.forzabesiktas.com/

İntroyu izleyin gercekten guzel hazirlanmis
mustafa'nın kafa her zamanki gibi yine bandajlı  :bandit:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Etiketler: