16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122840 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı Tolga

Bu maçı bir şekilde kazanırsak derbiler de yaşadığımız bu sorunu halletmiş oluruz ki bu da bize % 90-95 oranında şampiyonluğu getirir bundan eminim bu yüzden çok önemli bir maç.Kazanamazsak çok bir şey götürmez ama iyi olmaz tabi dışarıda 2 derbimizin olacağını düşünürsek.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı okansosa

Ben maçtan hiç umutlu değilim son dönemde hiç derbi kazanamıyoruz feneri yine arada yeniyoruz ama galatasaraya şansımız hiç tutmuyor ilk golü biz yersek maçta tutanamayız ya yemeyeceğiz ya da ilk biz atmalıyız
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı okansosa

O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı okansosa

fener maçında ne kadar bilet satılmıştı ? ordaki dolum oranına göre aslında stadın ne kadar dolacağını kestirebiliriz
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı adnan

Şimdi ntvsporda 15 bin bilet satildigini soyledi ovunc ozden
ARMAYA ENDEKSLİ HAYATLAR...

Çevrimdışı okansosa

Şimdi ntvsporda 15 bin bilet satildigini soyledi ovunc ozden
13 bin de kombine var ama kombinelerin ne kadarı gelecek kim bilir
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı Deniz

13000 kombineden 9-10 bin civari gelen olur
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2015, 00:34:24
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Alıntı

Ben bu Sekiztaş kadar b..ktan bir takım görmedim.Topladıkları 35 puanın en az 20 si hakemlen.İnşallah Gs haftaya geçirir bunlara.Trabzonspor olmasa bu ligi takip bile etmem.

Biz bu Trabzonlulara ne yaptık yahu? Nedir bu anlamsız nefret?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Okuma şunları bos yere.bunlarin soruni lider olamamak.kim liderse ona giydiriyorlar kendi takım bizden 3 yemis ona bakmiyor 10 da atsak konusur bunlar.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

13 bin de kombine var ama kombinelerin ne kadarı gelecek kim bilir

valla ben gelemiyorum ama kobinemi aktardım çok tanıdığınız birine benim yerimede bağracak kombinesi olupta gidemeyecek olanlar aktarsınlar taraftar kaybı yaşamayalım zaten toplasan 30 bin kişi anca olacak  :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

kıskançlık kokan yazılar imreniyorlar bize her şeyimize gs yide yenip mutlu bi şekilde 2.yarıyı bekleyeceğiz  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

6000. ileti şerefine koy şu cincon a kartalım  :ishock:

Çevrimiçi murat

kuyruk acısı. 7-1 ayrıca bunların soyları iki takımın birleşmesine dayanıyor birisinin rengi sarı kırmızı.anlayacağınız renkleride  :iscrewy:
[ Son Düzenleme: 03 Ocak 2015, 01:14:32 MURAT ]

Çevrimdışı ilhan

6000. ileti şerefine koy şu cincon a kartalım  :ishock:
İçinizi, yüreğinizi ferah tutun arkadaşlar, aslımıza döneceğimiz maç olacak bu, Konya'da ki Beşiktaş'ı unutun. Töre'nin kördüğüm ettiği Telles'i, Ba'nın çimleri yoldurduğu Semih'i veya Sosa'yı imrenerek izleyen Sneijder'i devre arası kampı bile kurtaramayacak.

Çevrimdışı ALI RIZA

İçinizi, yüreğinizi ferah tutun arkadaşlar, aslımıza döneceğimiz maç olacak bu, Konya'da ki Beşiktaş'ı unutun. Töre'nin kördüğüm ettiği Telles'i, Ba'nın çimleri yoldurduğu Semih'i veya Sosa'yı imrenerek izleyen Sneijder'i devre arası kampı bile kurtaramayacak.
:halay: :halay: :halay: :halay: :halay: Gaza geldim  Nefretimsin ğs

Çevrimdışı Tolga

Onların düşüncesine göre  Fb ve Gs'ye yetişmeleri zor en azından bize yetişebileceklerine inanıyorlardı ama biz kazandıkça şampiyonluğa yaklaştıkça bize yetişme umutları da azalıyor tüm kaşıntıları bu yüzden yani kısacası bizi kendilerine rakip olarak görüyorlardı.  :D Ciddiye almaya bile değmez boşverin :)
[ Son Düzenleme: 03 Ocak 2015, 02:11:47 Tolgaozkhrmn ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Necmi

Karşıda birşey olup olmaması önemli değil bizim derbilerdeki ruh halimiz çok zayıf Fb ve Gs olunca karşımızda bizimkiler ne yapacaklarını şaşırıyor biz zaten ne çektiysek hep Gs ve Fb de birşey yok diyerek çektik.Geçen senede Gs iyi değildi 2-1 yendi gitti.Bu sezon Fb'de de birşey yok diyordu herkes 2-0 yendi gitti.Genel derbi performansımız son dönemde çok kötü böyle bir gerçek var ve çoğu kişi de benim gibi düşünüyordur bundan eminim.
biz derbilerde rakibe değil hakeme yeniliyoruz ve pazar günüde hakeme karşı oynayacağız sıkıntı orda yoksa o rengi bozuklar bizi rüyasında bile yenemez geçen fener maçındada hakemlere kaybettik bir hafta önce Töre kırmızı en önemli silahımız yok maç başındada Olcay kırmızı ve kanatsız olarak ve on kişi kaldık geçen haftada hakem puan kaybetmemiz için çabaladı ama hakemi de yendik verimeyen ve verilen penaltılara bakın o kadar temiz goller attıkki yapacağı bir şey yoktu atiba belki suçluydu ama hakem tarafındanda o kadar kişi arasından seçilerek sarı ve kırmızı kart gösterdi. Kesinlikle o kartta iyi niyet aramıyorum ama atibada hakeme çanak tuttuğu için bunun bedelini ödemeli umarım pazar günüde hakemi yeneriz iyi hakem maskesi altına sığınıp en şaibeli maçları yöneten bir hakemdir  bu güne kadar gs ile 6 maçımızı yönetmiş 5 penaltı vermiş 4 ü gs ye biri bize penaltıyı alan galip gelmiş tesadüf işte dört gs galibiyeti bir Beşiktaş galibiyeti penaltı göstermediği tek maç beraberlik tesadüf işte pazar günüde artık kime penaltı çalarsa o kazanacak demekki bize fayda sağlayacak hiç bir maçı kazandırdığını görmedim kimin şampiyon olması isteniyorsa düdüğü ona çalar ama sezon kopmasın diyede bizim önümüzü kesmeye çalışacaktır sinsi sinsi doğrayacağını düşünüyorum umarım hakemide yeneriz.

Çevrimiçi Necmi

Karşıda birşey olup olmaması önemli değil bizim derbilerdeki ruh halimiz çok zayıf Fb ve Gs olunca karşımızda bizimkiler ne yapacaklarını şaşırıyor biz zaten ne çektiysek hep Gs ve Fb de birşey yok diyerek çektik.Geçen senede Gs iyi değildi 2-1 yendi gitti.Bu sezon Fb'de de birşey yok diyordu herkes 2-0 yendi gitti.Genel derbi performansımız son dönemde çok kötü böyle bir gerçek var ve çoğu kişi de benim gibi düşünüyordur bundan eminim.
sen feyenort maçındada böyle konuşuyordun yanlış hatırlamıyorsam :D gs sabaha kadar oynasa bizi yenemez yeterki hakem faktörü devreye girmesin

Çevrimiçi Doğukan E.

Geçen haftaki gençlerbirliği gs maçında gs de melo ve sneijder in olmamasıyla birlikte burak orta alanın ortasında falan çokça topla buluştu. Bizim maçta da bu bölgede alacağı toplar baskıyla ve Sosa nın o müthiş top çalma yeteneğiyle bize büyük fırsatlar yaratabilir.

Çevrimdışı adnan

Beyler stadin ordaki kombine satis ofisi bugun kaca kadar açık bileti ordan yukleticem de passoya
ARMAYA ENDEKSLİ HAYATLAR...

Çevrimdışı FARUK

sabah hiç birşey yoktu biraz aspora baktım :) gürcan bilgi. ve levent tüzemen var
bu kadar saçma yorum ilk defa görüyorum gs tv yi açtım sanki
çelişkilere gel
sunucu diyor atiba yok Beşiktaş ta levent tüzemen diyorki beşiktaşın istatistiklerine göre en çok top kapan oyuncusu büyük eksiklik diyor
sunucu bunun üzerine gs ora sahada ligin en çok top kaybeden takımı diyor gürcan araya giriyor istatistikler çok da önemli değil bence gs orta sahası daha üstün diyor :)

2. si gürcan diyorki Demba Ba sakatmış çok darbeli bölgeymiş forvet formsuz olacakmış 1 dk geçmeden
sunucu diyor sneider de 8 haftadır ne asist ne gol var üstelik sakat
levent diyorki ben konuştum fitnessla felan formu iyiymiş fiziği tam yerindeymiş maç için :)

ayrıca 2 gündür programları izliyorum tüm spor camiası Töre nin önünde tellesi oynatmamak için el birliği yapmış kim konuşsa aynısını söylüyor  :s20:

Çevrimiçi Doğukan E.

sabah hiç birşey yoktu biraz aspora baktım :) gürcan bilgi. ve levent tüzemen var
çelişkilere gel
sunucu diyor atiba yok Beşiktaş ta levent tüzemen diyorki beşiktaşın istatistiklerine göre en çok top kapan oyuncusu büyük eksiklik diyor
sunucu bunun üzerine gs ora sahada ligin en çok top kaybeden takımı diyor gürcan araya giriyor istatistikler çok da önemli değil bence gs orta sahası daha üstün diyor :)

2. si gürcan diyorki Demba Ba sakatmış çok darbeli bölgeymiş forvet formsuz olacakmış 1 dk geçmeden
levent diyorki ben konuştum fitnessla felan formu iyiymiş fiziği tam yerindeymiş maç için :)

ayrıca 2 gündür programları izliyorum tüm spor camiası Töre nin önünde tellesi oynatmamak için el birliği yapmış kim konuşsa aynısını söylüyor  :s20:

Aynen abi bu kadar konuşulursa uyuyan ayı bile uyanır

Çevrimdışı fani madida

benim tek çekincem atiba'nın olmayışıyla orta sahada üstünlüğü kaptırmamız. bizim derbilerde son yıllardaki en büyük eksikliğimiz orta sahada hep üstünlüğü kaptırmamız oldu. fb ve gs hep bol bol pas yaparak bizi sindirdi maalesef. o yüzde ben bu maçta oğuzhan'la başlamamız gerektiğini düşünüyorum. evet oğuzhan formsuz, güçsüz ama bu maçta bence kilit oyuncu olabilir. eğer sosa ile iyi anlaşıp orta saha üstünlüğünü ele geçirebilirsek kale hariç her alanda bu cincondan üstünüz.

bir de bu maçta en az bi 40 bin taraftar olmalıydı 25-30 bin çok az
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2015, 13:15:04
  • Beşiktaş / Bodrum
çelişkilere gel

Farkındalar Beşiktaş yenerse Gs topu atacak bu sene.

Devre arası zaten kriz var orada çok büyük.

Ve en önemlisi KORKUYORLAR. Korka korka ezilecekler yarın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2015, 13:16:04
  • Beşiktaş / Bodrum
Atiba'nın olmayışı aslında şans Beşiktaş için. Beşiktaş kontrollü oynayacaktı bu maç şimdi öyle bir şansı yok.

Topla tüfekle saldırmak zorunda ve saldıracak. Bilic de derbilerin böyle kazanılacağını anlayacak.

Galatasaray'a önde basar hücum edersen rezil edersin bunu yapmak zorunda kalacağız.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: