16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122827 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı Türkay

30 bin bilet satılmış diyorlar sallama mı yoksa doğru mudur ?

Kombinelerle birliktedir belki o
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ocak 2015, 12:35:38
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Sneijderi satacağız sakatlanmasın diye tutuyorum demiyor da  :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Sneijderi satacağız sakatlanmasın diye tutuyorum demiyor da  :D
oynasın şinayder ne olacak  :evillol: bizde messi olcay var  :bandit:

Çevrimdışı Deniz

şınayder oynamazsa gs nin işiz zor ama bence ayak yapıyor oynatacak
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Tribün de ilk 5 sıra güvenlik güçlerinden oluşacakmış. Herhalde statta taraftardan çok güvenlik görevlisi olacak  :lol:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı acan07

galatasaray ligde şuana kadar 18 gol yemiş

18 golün
10 u sol kanattan  inilip çevrilen toplarda olmuş %55,5
4 ü sağ taraftan çevrilen toplarda %22,2
2 si kornerden %11.1
1 ide göbekten %5,5
1 ide penaltıdan % 5.5

ŞL de  arsenal ve dortmundan  yediği gollerin büyük bir yüzdesi kanattan geldi .

burdan çıkartacağımız olay şu GS göbeği iyi kapatıyo fakat kanatlar yol geçen hanı özellikle sol kanatları pert  geride alex tellesin defansı zayıf bide önünde sneijder oynayıp geriye gelmezse eğer  keyfimiz keyf .

gökhan töre burayı dağıtır , bide bilic sosa yı töreye yakın oynatıp orda daha çok kombinasyon oluşturmaya çalışırsa efsane olur.

bide olcayın top gökhannın ayağındayken yapacağı koşular  önemli , semih ve çeyşu  :lol:  zaten demba ba yı kontrol edicek olcay arkadan gelerek oraları karıştırmalı

yani demem oki maçın kilit oyuncusu gökhan töredir, iyi oynarsa vay cimbomum haline diyorum  :bandit: :bandit: :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Feyyaz Merter

Tüm derbi maçlarında bir umutsuzluk çöküyor üzerime ama bu sefer bir başka umutsuzum.

Konyaspor maçında üzerimize oynanan oyunlar Galatasaray maçı sonucu ile ilgili ufak mesajlar veriyor aslında. Saçmasapan penaltılar tarihte gösterilmemiş kırmızı kartlar ancak bu kadar olur.

Çevrimiçi Necmi

galatasaray ligde şuana kadar 18 gol yemiş

18 golün
10 u sol kanattan  inilip çevrilen toplarda olmuş %55,5
4 ü sağ taraftan çevrilen toplarda %22,2
2 si kornerden %11.1
1 ide göbekten %5,5
1 ide penaltıdan % 5.5

ŞL de  arsenal ve dortmundan  yediği gollerin büyük bir yüzdesi kanattan geldi .

burdan çıkartacağımız olay şu GS göbeği iyi kapatıyo fakat kanatlar yol geçen hanı özellikle sol kanatları pert  geride alex tellesin defansı zayıf bide önünde sneijder oynayıp geriye gelmezse eğer  keyfimiz keyf .

gökhan töre burayı dağıtır , bide bilic sosa yı töreye yakın oynatıp orda daha çok kombinasyon oluşturmaya çalışırsa efsane olur.

bide olcayın top gökhannın ayağındayken yapacağı koşular  önemli , semih ve çeyşu  :lol:  zaten demba ba yı kontrol edicek olcay arkadan gelerek oraları karıştırmalı

yani demem oki maçın kilit oyuncusu gökhan töredir, iyi oynarsa vay cimbomum haline diyorum  :bandit: :bandit: :bandit: :bandit:

tabi fener maçında yaptıklarını yapıp maçın başında bizi kanatsız bırakmazlarsa Beşiktaş galibiyeti lig tv ye yaramaz o yüzden hakemide yenmemiz lazım oyuncularımızında çok soğukkanlı olması gerekiyor.

Çevrimdışı ALI RIZA

tabi fener maçında yaptıklarını yapıp maçın başında bizi kanatsız bırakmazlarsa Beşiktaş galibiyeti lig tv ye yaramaz o yüzden hakemide yenmemiz lazım oyuncularımızında çok soğukkanlı olması gerekiyor.
Hakem Cüneyt çakır türkiyenin en iyi hakemi @Necmi abi yanlışı olmaz

Çevrimiçi Necmi

Hakem Cüneyt çakır türkiyenin en iyi hakemi @Necmi abi yanlışı olmaz
bizim doğru bir maçıızı yönettiğini hiç gördünmü o bir numaralı federasyon tetikçisidir. avrupada olduğu için her maç riske atmazlar onun yerine Beşiktaşlı diye diğer tetikçilerini kullanırlar neden bu maça kalkavanı vermediler garanti olsun diye geçen hafta gs maçına verdiler kimse işaret etmesin diye neyse bunada şükür en azından bazıları gibi göstere göstere yapmıyor inceden doğruyor ve Türkiyenin en iyi hakemi olduğuna katılmıyorum avrupada fena değil ama Türkiyede yönettiği maçlara bir bak eyyamcı bir hakem

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ocak 2015, 19:50:24
  • Beşiktaş / Bodrum
bizim doğru bir maçıızı yönettiğini hiç gördünmü o bir numaralı federasyon tetikçisidir. avrupada olduğu için her maç riske atmazlar onun yerine Beşiktaşlı diye diğer tetikçilerini kullanırlar neden bu maça kalkavanı vermediler garanti olsun diye geçen hafta gs maçına verdiler kimse işaret etmesin diye neyse bunada şükür en azından bazıları gibi göstere göstere yapmıyor inceden doğruyor ve Türkiyenin en iyi hakemi olduğuna katılmıyorum avrupada fena değil ama Türkiyede yönettiği maçlara bir bak eyyamcı bir hakem

Katılıyorum Cüneyt Çakır anca idare etmeyi çalışır herkesi kariyerine zarar gelmesin diye.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

@Necmi abi Hiç sevmem Cüneyt çakar ı Delgadoyu neden attıgını açıklasın o zaman seveyim.... alttan en başktan izleyin

http://www.timsah.com/Delgadonun-sarisi-gitti-hakem-karizmasi/qTQQ0YAsGpV
[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2015, 21:50:17 ALI RIZA ]

Çevrimdışı ilhan mansız

evet beyler kimler maça geliyor?

Çevrimdışı ZORBEY

Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Kemal

Mesela Motta , sneijder in bacağını eline verirmis ve Gs ye en az 7-8 m euro girermis :)

Çevrimdışı Tolga

Bu maçta işimiz cidden zor umarım kaybetmeyiz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ocak 2015, 23:12:34
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu maçta işimiz cidden zor umarım kaybetmeyiz.

O kadar da değil Tolga çok büyütüyorsun karşıda ne var da işimiz zor olsun?

En kötü berabere biter maç o da  en kötü.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

O kadar da değil Tolga çok büyütüyorsun karşıda ne var da işimiz zor olsun?

En kötü berabere biter maç o da  en kötü.
Karşıda birşey olup olmaması önemli değil bizim derbilerdeki ruh halimiz çok zayıf Fb ve Gs olunca karşımızda bizimkiler ne yapacaklarını şaşırıyor biz zaten ne çektiysek hep Gs ve Fb de birşey yok diyerek çektik.Geçen senede Gs iyi değildi 2-1 yendi gitti.Bu sezon Fb'de de birşey yok diyordu herkes 2-0 yendi gitti.Genel derbi performansımız son dönemde çok kötü böyle bir gerçek var ve çoğu kişi de benim gibi düşünüyordur bundan eminim.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ocak 2015, 23:18:16
  • Beşiktaş / Bodrum
Karşıda birşey olup olmaması önemli değil bizim derbilerdeki ruh halimiz çok zayıf Fb ve Gs olunca karşımızda bizimkiler ne yapacaklarını şaşırıyor biz zaten ne çektiysek hep Gs ve Fb de birşey yok diyerek çektik.Geçen senede Gs iyi değildi 2-1 yendi gitti.Bu sezon Fb'de de birşey yok diyordu herkes 2-0 yendi gitti.Genel derbi performansımız son dönemde çok kötü böyle bir gerçek var ve çoğu kişi de benim gibi düşünüyordur bundan eminim.

Hayır psikolojil olarak böyle hissetmeyi anlarım da hiçbir şey sonsuza dek sürmez bunu da es geçmemen gerek.

Çember bir yerde kırılacak 10 yıl yenemeyecek halimiz yok ya. En basiti son 3 yılda fener derbilerinde eşitiz.

İyi olan taraf biziz. Formda olan daha kaliteli olan biziz , gideceğiz basacağız biz oynayacağız ve biz kazanacağız.

Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Hayır psikolojil olarak böyle hissetmeyi anlarım da hiçbir şey sonsuza dek sürmez bunu da es geçmemen gerek.

Çember bir yerde kırılacak 10 yıl yenemeyecek halimiz yok ya. En basiti son 3 yılda fener derbilerinde eşitiz.

İyi olan taraf biziz. Formda olan daha kaliteli olan biziz , gideceğiz basacağız biz oynayacağız ve biz kazanacağız.

Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok.
Bu değişirse anca yeni stadımız bittiğinde olur Gs bunu böyle değiştirdi.Stad derbilerde çok önemli bir faktör bu anlamda da ciddi bir olumsuzluk yaşayacağız.

Çevrimdışı Kemal

İçimden bir ses farklı yenecez diyor

Çevrimdışı Mert

Abilerim,kardeşlerim iyi geceler. 1 tane kuzey biletim var gitmek isteyen olursa bileti transfer edebilirim ücretsiz.  1 kişi 1 kişidir...

Çevrimdışı Karabay

@Çağrı nın rahatlığı bendede var.
En kötü 4 atarız.

Çevrimdışı adnan

Enseyi karartmak yok arkadaşlar kazanacagiz inş.şu maci kazanalim stadda donarak sabaha kadar beklemeye raziyimm
ARMAYA ENDEKSLİ HAYATLAR...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ocak 2015, 23:31:49
  • Beşiktaş / Bodrum
Açıkçası doğru konuşayım çekiniyordum. Beraberlik ağır basıyordu.

Ama bir şeyi farkettim onlar daha fena korkuyorlar ve rahatladım.

Bu maç en kötü berabere bitecek. İçimden geçen şu.

Ya çok üstün oynayacağız ama 1-1 bitecek.

Ya çok üstün oynayacağız ve 3-0 ya da 4-0 bitecek. Atın fava bekleyin.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: