Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1223414 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Erman1903

Rosier'den mesaj var: Zevk almış  :D

Döktürdü bugün.  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bıkmadan usanmadan saldırıyordu  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Rosier ligin en iyi sag beki - adam geldiginden beri dokturuyor.

Ozellikle savunma yonu cok kuvvetli ve akillica oynuyor.

Bu kadarini beklemiyordum, bugunde cok cok iyiydi.

Çevrimdışı celiker1

Teşekkürler BEŞİKTAŞ'ım :bandit: Mensah en iyi yaptığı şey olan driplinglerini daha iyi yapabilip sonuçlandırabilseydi tarihi fark çıkabilirdi maçtan.2-0 dan sonra çok fırsat kaçırdik.Rıdvan'dan artık forma alınmamalı.Ayrıca bana Utku daha çok güven veriyor Ersin'e göre kalede.Utku ile devam edilmeli bence  :ishock:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

çok mutluyum çok en son çocukken 3-4 lük maçı misafirlikte lig TV olmadı için radyodan yarım yamalak dinlemiştik babamla şuan o yok ama ben canlı canlı gördüm ve ondan sonra derbilerde çok etkili olamadık yd dönemi vb son 7,8 senedir bu değişti Allah'ım bozmasın bunu
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yardırmaya devam...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Golden sonraki sevincte arkadan gelip kayan oyuncu Necip'i sakatlamis olabilir. Orada bel bolgesine bir darbe aldi sanirim

Bugun cok iyiydi, hakkini yemeyelim. Boyle devam etmesi dilegi ile

Çevrimiçi 38life

Bu maç bizim için dönüm noktası olabilir. Beşiktaşın kadro kalitesi yüksek olmasa da aidiyeti yüksek, iş ahlakı yüksek oyuncularımız var. Bu tarz futbolcular için böyle maçların kazanılması çok önemlidir, hele ki bu şekilde tarihi bir şekilde kazanılması. Josef, Rosier, Ghezzal, Atiba... gibi oyunculardan bahsediyorum. Bunlar her şeyiyle oynayan, iş ahlakı yüksek oyuncular. Bu maçtan sonra rüzgar arkamızdan esebilir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Golden sonraki sevincte arkadan gelip kayan oyuncu Necip'i sakatlamis olabilir. Orada bel bolgesine bir darbe aldi sanirim

Bugun cok iyiydi, hakkini yemeyelim. Boyle devam etmesi dilegi ile
montero geldi öyle kıracak adamın belini sırtını :D

bende korktum :D

Rosier'den mesaj var: Zevk almış  :D

çok iyi topçu  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Sergen Yalçın Bey diyeceksiniz  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi 38life

Sergen hoca Beşiktaşta başarılı olacaksa büyük maçları kazanarak olacak.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Skor kaç oldu matematiğim yetmedi  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Harbi bu nedir ya :) :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ya arkadas baska macmi izledik, hakem diye agliyorlar, ya insada biraz seref olur, hakem hakem olsaydi mac rahat 6-7 olurdu, ulan hicmi utanma olmaz, yapdiklari algiya bak. Buna sakin izin vermemeliyiz, heryerde bu hakemin bizi bu mac nasil katletmege calistigini yazmaliyiz ve duydurmaliyiz yoksa bu yapilan yalan algilar sampiyonluk yolunda başimiza iş acacakdir. Hicbirimiz buna izin vermemeliyiz, heryerde dillendirmeliyiz.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi 38life

Beşiktaş resmen 10 kişiyle 12 kişiye karşı kazandı. Hakem özellikle maçın son anlarında iyice saçmaladı. Altay orta sahada topu eliyle alıyor falan. Saçma sapan komik bir tiyatro vardı sahada.

Çevrimdışı Erman1903

Kariyerinin ilk golü olması lazım hatirlamiyorum kendi o kadar sevindimi🙂

Yalnız N'Koudou'nun geçiş ve pas da çok iyiydi kimse dememiş, Ghezzal olsa herkes şimdi konuşuyordu 🙂

Sağda daha iyi gibi o daha önce de orada oynadığında asist mi gol mu ne yapmıştı.

o kaybedilen başakşehir maçında ve berabere kalınan ts maçında da biz oynamıştık başak 1 kere ts 2 kere gelip gol atmıstı yazık olmuştu.

Sergen yalçın farkı  :bandit:

Çevrimiçi levitate

başak ve ts maçları kariusa yazar 3 tane manasız gol yedi sağolsun
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

arkadaki taktikler dikkatimi çekti hmm

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Yorgo