Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1197636 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı cursedofdragon

Başkanın açıklamaları  :tabe:

güzel konusmus.

konuşmada böyle bir kısım varmış kesilmiş ntvspor fenerin medyası.

Ahmet Nur Çebi: 10 Senedir Fenerbahçe stadında penaltı verilemiyor. Bu nasıl bir korkudur ?
[ Son Düzenleme: 26 Kasım 2020, 19:06:58 cursedofdragon ]

ingilizce ağlıyordu bunu çok sevdim bundan bütün yabancı futbolculara gelsin :D

Çevrimiçi murat

stoper olarak necip oynamaz inşallah.başak maçının özetinde rakibin tüm tehlikeli pozisyonlarına  bakarsanız necip stoper gibi değil de  yalandan savunmaya gelen hücum oyuncusu gibi oynadı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

stoper olarak necip oynamaz inşallah.başak maçının özetinde rakibin tüm tehlikeli pozisyonlarına  bakarsanız necip stoper gibi değil de  yalandan savunmaya gelen hücum oyuncusu gibi oynadı.
Vida olmadığı için Necip oynar büyük ihtimalle  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

alpayla ahmet olaydı kesin alırdık bu maçı alanyada neler yapıyorlar öyle
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Vida olmadığı için Necip oynar büyük ihtimalle  :tabe:

welinton döndü o oynar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Yandık o zaman  :uyucam:

ligin en iyi stoperi konumun da adam istatistikler söylüyor  :clever:

Çevrimiçi MUSTAFA_

ligin en iyi stoperi konumun da adam istatistikler söylüyor  :clever:
Geri pas ve yan pas konusunda liderdir doğru  :dry:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Geri pas ve yan pas konusunda liderdir doğru  :dry:

Yok hava topu,ikili mücadele de filan lider  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yok hava topu,ikili mücadele de filan lider  :tabe:
Bakalım önemli maçlarda göreceğiz o istatistikleri  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Uğur Meleke: "Beşiktaş, ligin en fazla topa sahip olan takımı. Bu da tesadüf değil. 21 günlük aradan sonra tamamen topa sahip olmayı düşünen, oyunu domine etmeyi düşünen, savunmayı öne çıkaran, kısa pas trafiği ile rakibin açığını kovalayan bir Beşiktaş izledik."

Çevrimiçi MUSTAFA_

Uğur Meleke: "Beşiktaş, ligin en fazla topa sahip olan takımı. Bu da tesadüf değil. 21 günlük aradan sonra tamamen topa sahip olmayı düşünen, oyunu domine etmeyi düşünen, savunmayı öne çıkaran, kısa pas trafiği ile rakibin açığını kovalayan bir Beşiktaş izledik."
Sonuç odaklı yorumlardan sıkıldım. İki gün sonra maç kaybedelim sen ondan sonra gör ne yazdıklarını  :uyucam:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Süt Kupası geri döndü  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bu yil Türkiye Kupasını bence onemsemek gerek. Avrupa Ligine gidiş anahtari. Bu yil ligde 3. ve 4. olanlar 3. seviye olan ECL'ye katilabilecek.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu yil Türkiye Kupasını bence onemsemek gerek. Avrupa Ligine gidiş anahtari. Bu yil ligde 3. ve 4. olanlar 3. seviye olan ECL'ye katilabilecek.
Önemsemek gerek de lig ile birlikte götürecek kadromuz var mı? İşte bu soru işareti  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Süt Kupası geri döndü  :tabe:

Turkuaz medya grubunun saçma kupası.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Önemsemek gerek de lig ile birlikte götürecek kadromuz var mı? İşte bu soru işareti  :tabe:
daha önemlisi yönetim önemseyecekmi?

Çevrimdışı tangaz

daha önemlisi yönetim önemseyecekmi?

oyuncuların maç başı ödemeleri+pirim+maç günü masrafları kupa gelirinden fazlaysa önemsenmeyedebilir.

ama

gelecek sene kupa şampiyonu uefaya direkt katılacaksa önemsenmeli
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

Töre'nin transferine kronik sakatlığından dolayı karşı olanların başında geliyordum. Adama kronik sakat dedik ama bu kadarını da beklemiyordum. 1 maç oynayıp 3-4 maç sakatlanıyor. Yazık boşa verdiğimiz paralara...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Türkiye Kupası önemsenmeli. Ne olursa olsun kupa kupadır. Neredeyse 10 senedir kazanılmıyor Türkiye kupası. Maddiyat falan bahane olamaz. Burası spor kulübü. Ticarethane değil. Önemli olan kupalar kazanmak.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Töre'nin transferine kronik sakatlığından dolayı karşı olanların başında geliyordum. Adama kronik sakat dedik ama bu kadarını da beklemiyordum. 1 maç oynayıp 3-4 maç sakatlanıyor. Yazık boşa verdiğimiz paralara...

Bu Töre' den umudu olanlara şaşırıyordum ben de. Adam futbolu 2-3 sene önce bıraktı zaten.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu Töre' den umudu olanlara şaşırıyordum ben de. Adam futbolu 2-3 sene önce bıraktı zaten.
Bırakmadan önce az vefalı olsaydı para da kazanacaktık ne güzel..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...