2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2074513 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi MUSTAFA_

500Bin kira bedeli fena değilmiş bence. Zaten oyuncuya biçilen değer 5M idi. Zorunlu mu acaba opsiyonu...
Umarım zorunlu değildir. En azından tutmazsa fazla para kaybetmeyiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

abi bence ruiz konusunu hiç doğru yönetemediler. burada sorun ruiz'in iyi oyuncu olması vs değil. bence ortalama üstü stoperdi ama davranışlarını, formunu beğenmezsin gözden çıkarırsın, problem bu değil. epey bonservis ödeyerek aldığımız bir oyuncuydu ve bonservis kazanarak satabilirdik. iki üç aylık maaşının pazarlığını yapacağız diye elimizdeki değerden olduk. para yoksa asıl korkman gereken en kötü 1.5-2'ye elden çıkartabileceğin oyuncuyu bedavaya kaybetmektir. bu la ligada piyasası olan bir oyuncuydu. biz alexis delgado'yu bile bonservisle sattık, ruiz'i orta sıra la liga takımına rahatlıkla satardık. adama ödediğimiz bonservis 2.5 milyon, bir de üstüne iki yıllık sözleşmesinin tazminat olarak üstümüze yıkılması riskiyle karşı karşıyayız.

...neyse zaten uzun uzun konuşulmuş, okuya okuya geliyordum. devamında aynı şeyler söylenmiş tekrar gibi olmuş benim ki. en azından fikrim olarak dursun :)...

@worns

aynı yanıtı tekrar tekrar okudum bidaa okurum sorun değil ama aynı yanıtı verenlerin ısrarla yanıtlayamadıkları sorumu sana da sorayım öyleyse belki sen yanıt verebilirsin.

- elden kaçmasın diye ruizin 3-5 aylık maaşını ödeseydik ertesi gün bilemedin 3 gün içinde bende isterim diye sıraya girecek 20 oyuncuya ne ödeyecektik?

not 1 : yönetime gelmediler mi onların sorunu başkan olurken düşünecekti yanıtını kabul etmiyorum
not 2 : oyuncular çakıltaşı ile ödeme kabul etmiyorlar  :D

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ALDENYX

Mensah, 1 yıllığına kiralık olarak Beşiktaş'ta. Kiralama bedeli: 500 bin euro, Satın alma opsiyonu: 4.5M€ (TRT Spor)

Toplam 5 milyon €.
1 senelik mensah 500 bin iyi... şampiyon olursak aliriz 4,5 olamazsak zaten buccede birazdaha dusecek olmaz o is...ilginc bir transfer. İmzalar atilirsa.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Erman1903

İçimden bir ses zorunlu olduğunu söylüyor umarım yanılıyorumdur.

Çevrimiçi levitate

türkiye'de olmuyor öyle işler pek :) 4-2-3-1 zorunlu özellik olarak yükleniyor takımlarımıza. bi sumudica var 3lü oynatan.
artık ligde yeni moda 4-3-3 ve 4-1-4-1

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

zorunluysa çok çok kötü. değilse iyi madem o kadar istiyorduk düşük maliyetle oynatalım. maaşı da 1den fazla değildir umarım.

bir de herhalde bunu merkez orta saha rotasyonu için aldık değil mi? ljajic yerine filan almadık. eğer ikincisiyse... yok yav değildir öyle bişey değil mi arkadaşlar :D korktum bi an.

Çevrimdışı Erman1903

zorunluysa çok çok kötü. değilse iyi madem o kadar istiyorduk düşük maliyetle oynatalım. maaşı da 1den fazla değildir umarım.

bir de herhalde bunu merkez orta saha rotasyonu için aldık değil mi? ljajic yerine filan almadık. eğer ikincisiyse... yok yav değildir öyle bişey değil mi arkadaşlar :D korktum bi an.

Ljajic ve Mensah yanyana biraz zor gibi  :tabe:

Çevrimiçi blackeagle35

Trt'de opsiyon zorunlu değil dediler.

Çevrimdışı worns

artık ligde yeni moda 4-3-3 ve 4-1-4-1

onlar da 4-2-3-1 gibi oynanıyor bence hep :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ljajic'e teklif geldiği anda yolcu olacak. Yerine almış olma ihtimalimiz de yüksek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Trt'de opsiyon zorunlu değil dediler.
İyi bari öyle bir deliliğin altına imza atıp geleceğimizi ipotek etmemişiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Artik kim geliyorsa gelsin, yeter ki gelsin hemen. 10 gun sonra mac var, bu transferlerin bir an once takimla calismalara baslamasi lazim.

Çevrimdışı worns

Ljajic'e teklif geldiği anda yolcu olacak. Yerine almış olma ihtimalimiz de yüksek  :tabe:

ben kabul etmiyorum bunu olmaz böyle bi şey :D yanılıyorsunuzdur

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
artık beşiktaş'lı olduğuna göre mensah değil de bruyne hadi eyvallah
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

ben kabul etmiyorum bunu olmaz böyle bi şey :D yanılıyorsunuzdur
Yönetim hala orta saha bakıyor. Tek orta saha ile kapatmayacağız transfer dönemini bence :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

ljajic bi yere gitmeyecek bence

Çevrimdışı tangaz

onlar da 4-2-3-1 gibi oynanıyor bence hep :)

nobre farklı oynatacakmış geçen röportajına denk geldi tr bütün hocalar aynı sistemle oynatıyor ben farklı şeyler oynatıcam demişti
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi levitate

Yönetim hala orta saha bakıyor  :tabe: Tek orta saha ile kapatmayacağız transfer dönemini bence :tabe:
keşke şu zenit'li dayıyı alsak yaw

Çevrimdışı tangaz

kayseride maaşı için 1,2 ve 1,8 die 2 rakam okudum.

Çevrimiçi levitate

2 forvet oynasak işe yarardı ama tek forvette bilemeyeceğim

Çevrimdışı tangaz

Atiba akşam antremanında.

fotoşok filan olmasın yılan hikayesine döndü  :D

Çevrimiçi levitate

nobre farklı oynatacakmış geçen röportajına denk geldi tr bütün hocalar aynı sistemle oynatıyor ben farklı şeyler oynatıcam demişti
2-5-3 oynatacak demek :D

Çevrimdışı Sinan23

kaleye mathew ryan nasıl olurdu acaba

Şampiyon olamazsak kaleci hariç herkesin suçu olurdu. Ama imkansız transfer.

Çevrimdışı worns

kayseride maaşı için 1,2 ve 1,8 die 2 rakam okudum.

kayseri 1.8 m maaşın altına nasıl girmiş ya? 1.2ye bile şaşırırım. önceki yönetimleri amatöre giden bir yolculuğu başlatmaya çok kararlıymış galiba.

Çevrimiçi levitate

bu yazdığına göre iyice kesinleşti h.o.