2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 166 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2025949 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı tangaz

:bandit: :bandit: :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

kayseri 1.8 m maaşın altına nasıl girmiş ya? 1.2ye bile şaşırırım. önceki yönetimleri amatöre giden bir yolculuğu başlatmaya çok kararlıymış galiba.

rivayete göre total maaşın %20si mensaha imiş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi levitate

Şampiyon olamazsak kaleci hariç herkesin suçu olurdu. Ama imkansız transfer.
2016 ocakta neto-ryan-boyko arasında kalmıştık aaah

şl ya da al diye yemlesek keşke
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

:bandit: :bandit: :bandit:

ne çıkar ?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş, Ahmet Gülay'ın sözleşmesini uzatıyor!

Alanyaspor'un Welinton transferi için Fatih Aksoy'un yanında Ahmet Gülay'ı istemesinin ardından Başkan Ahmet Nur Çebi'de bu transferin gerçekleşmesine izin vermemişti.

Yapılan sözleşme Başkan Ahmet Nur Çebi'nin önüne konulmasının ardından Başkan Çebi yapılan anlaşmayı imzalamayarak, Ahmet'in yüzde 50 bonservis haklarının kaldırılmasını söyledi.

Yaşanan gelişmelerin ardından Beşiktaş ile 2022 yılına kadar sözleşmesi devam eden Ahmet Gülay'ın sözleşmesini Beşiktaş Kulübü uzatarak oyuncuyu Alanyaspor'a 2 yıllığına kiralaması bekleniyor. (via. Murat Özen)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

nobre farklı oynatacakmış geçen röportajına denk geldi tr bütün hocalar aynı sistemle oynatıyor ben farklı şeyler oynatıcam demişti

Nobre-Bobo 2'lisi güzel 2'liydi almeida geldi dağıttı ortalığı.

Schuster zamanında kadro ateş ediyordu oynattığı oyunda güzeldi schusterin.Tek sıkıntı stoperdi zapo bozuyordu.

Guti,Tabata,Nobre,Bobo,Holosko,Quaresma,Simao,Ernst,Fernandes allah allah.

Beşiktaş, Ahmet Gülay'ın sözleşmesini uzatıyor!

Alanyaspor'un Welinton transferi için Fatih Aksoy'un yanında Ahmet Gülay'ı istemesinin ardından Başkan Ahmet Nur Çebi'de bu transferin gerçekleşmesine izin vermemişti.

Yapılan sözleşme Başkan Ahmet Nur Çebi'nin önüne konulmasının ardından Başkan Çebi yapılan anlaşmayı imzalamayarak, Ahmet'in yüzde 50 bonservis haklarının kaldırılmasını söyledi.

Yaşanan gelişmelerin ardından Beşiktaş ile 2022 yılına kadar sözleşmesi devam eden Ahmet Gülay'ın sözleşmesini Beşiktaş Kulübü uzatarak oyuncuyu Alanyaspor'a 2 yıllığına kiralaması bekleniyor. (via. Murat Özen)

bu mantıklı oynasın pişsin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

larin,güven,umut yolcu o zaman.

Çevrimiçi levitate

var var

Çevrimdışı tangaz

bu yazdığına göre iyice kesinleşti h.o.

ben 2-3 gün önce yazdığımda zaten kesindi  :bandit:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

@worns

aynı yanıtı tekrar tekrar okudum bidaa okurum sorun değil ama aynı yanıtı verenlerin ısrarla yanıtlayamadıkları sorumu sana da sorayım öyleyse belki sen yanıt verebilirsin.

- elden kaçmasın diye ruizin 3-5 aylık maaşını ödeseydik ertesi gün bilemedin 3 gün içinde bende isterim diye sıraya girecek 20 oyuncuya ne ödeyecektik?

not 1 : yönetime gelmediler mi onların sorunu başkan olurken düşünecekti yanıtını kabul etmiyorum
not 2 : oyuncular çakıltaşı ile ödeme kabul etmiyorlar  :D

gördüm senin yazdıklarını da. ben konuyu içerdeki durumu, total alacaklar dengesini bilerek yorumlamıyorum. ne olduğu, diğer oyuncularla nasıl anlaşıldığı konusunda bir fikrim yok açıkçası. ama elneny filan da sorunlu deniliyordu. bir biçimde kalmasını sağlayacak ödemeler yapıldı diye biliyorum.  ruiz'de hadise geçmiş alacakları için de indirim istenmesi ve bu nedenle oyuncunun köprüleri atması deniliyordu. en azından benim dışardan görebildiğim bunlar.

sen kabul etmiyorsun ama bence bugün bağış olarak ortaya koyabildikleri ya da bir biçimde sıcak para olarak devreye sokmaya devam ettikleri yönetim kaynaklarını o gün devreye sokmalılardı. en azından maaşlar ödenmeliydi. ha kraius'u sallamayabilirsin anlarım, zaten yıl sonunda sözleşmesi bitiyor. bunu da beşiktaş maaşlarını ödemelidir filan gibi ahlaki bir şeye dayanarak da söylemiyorum. finans yönetimi yanlışı bu direk.

o paradan kurtuluş yok ki. bugün ödemediğin parayı yarın faiziyle kesin ödeyeceksin, üstüne olası bonservisi yitirdin bi de üstüne belki ciddi tazminatta ödeyeceksin. benden sonrası tufan, onu o zaman düşünürüz dersen tabuta son çivileri çakmış olmuyor musun? ferrari'den kurtulduk mu del bosque kaç yıllık parasını almadı mı? bu da alacak. o gün bulamadığın iki-üç aylık maaş. hatta senin dediğin gibi olsun 20 oyuncunun iki üç aylığı. karşılığında bir sürü mali bedel ödemiş oluyoruz. ruiz'den alamadığın atıyorum 1.5 milyon euro yerine şimdi transfer döneminde yine para koymak zorunda kalacaksın. ruiz'in maaşını yine bulacaksın. bi de tazminat gelirse belki bi dahaki yönetim bile bu davanın alacaklarıyla uğraşacak.

Çevrimdışı worns

Nobre-Bobo 2'lisi güzel 2'liydi almeida geldi dağıttı ortalığı.

Schuster zamanında kadro ateş ediyordu oynattığı oyunda güzeldi schusterin.Tek sıkıntı stoperdi zapo bozuyordu.

Guti,Tabata,Nobre,Bobo,Holosko,Quaresma,Simao,Ernst,Fernandes allah allah.

orta sahası bomboştu o takımın. ernst tek başına 4 tane koşmayanın yükünü sırtlamaya çalışıyordu. ferrari-zapo gibi ağır stoperleri orta sahaya çıkartıyorduk arkaya kaçan kaçanaydı :) zaman zaman hücumda güzel işler çıkıyordu ama çok dengesiz ve başarısız bi takımdı o

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

orta sahası bomboştu o takımın. ernst tek başına 4 tane koşmayanın yükünü sırtlamaya çalışıyordu. ferrari-zapo gibi ağır stoperleri orta sahaya çıkartıyorduk arkaya kaçan kaçanaydı :) zaman zaman hücumda güzel işler çıkıyordu ama çok dengesiz ve başarısız bi takımdı o

4-4-2 oynuyorduk hücum oynuyorduk orta sahanın boş olması normal bence :) Önde oynadığımız için ferrari ve zapo ağır kalıyordu tek sıkıntı onlardı işte yoksa schusterin oynattığı oyunda güzeldi bence  :tabe:

Çevrimdışı worns

4-4-2 oynuyorduk hücum oynuyorduk orta sahanın boş olması normal bence :) Önde oynadığımız için ferrari ve zapo ağır kalıyordu tek sıkıntı onlardı işte yoksa schusterin oynattığı oyunda güzeldi bence  :tabe:

kiev maçlarını hatırlatırım :) tamam estetik yönleri vardı ama çok kolay dağılıyordu o takım. dağıldı gitti de zaten. hatırlamıyorum ama geçen sene kadar puan toplayamamışızdır sanki.

Çevrimdışı tangaz

gördüm senin yazdıklarını da. ben konuyu içerdeki durumu, total alacaklar dengesini bilerek yorumlamıyorum. ne olduğu, diğer oyuncularla nasıl anlaşıldığı konusunda bir fikrim yok açıkçası. ama elneny filan da sorunlu deniliyordu. bir biçimde kalmasını sağlayacak ödemeler yapıldı diye biliyorum.  ruiz'de hadise geçmiş alacakları için de indirim istenmesi ve bu nedenle oyuncunun köprüleri atması deniliyordu. en azından benim dışardan görebildiğim bunlar.

sen kabul etmiyorsun ama bence bugün bağış olarak ortaya koyabildikleri ya da bir biçimde sıcak para olarak devreye sokmaya devam ettikleri yönetim kaynaklarını o gün devreye sokmalılardı. en azından maaşlar ödenmeliydi. ha kraius'u sallamayabilirsin anlarım, zaten yıl sonunda sözleşmesi bitiyor. bunu da beşiktaş maaşlarını ödemelidir filan gibi ahlaki bir şeye dayanarak da söylemiyorum. finans yönetimi yanlışı bu direk.

o paradan kurtuluş yok ki. bugün ödemediğin parayı yarın faiziyle kesin ödeyeceksin, üstüne olası bonservisi yitirdin bi de üstüne belki ciddi tazminatta ödeyeceksin. benden sonrası tufan, onu o zaman düşünürüz dersen tabuta son çivileri çakmış olmuyor musun? ferrari'den kurtulduk mu del bosque kaç yıllık parasını almadı mı? bu da alacak. o gün bulamadığın iki-üç aylık maaş. hatta senin dediğin gibi olsun 20 oyuncunun iki üç aylığı. karşılığında bir sürü mali bedel ödemiş oluyoruz. ruiz'den alamadığın atıyorum 1.5 milyon euro yerine şimdi transfer döneminde yine para koymak zorunda kalacaksın. ruiz'in maaşını yine bulacaksın. bi de tazminat gelirse belki bi dahaki yönetim bile bu davanın alacaklarıyla uğraşacak.

yazdıkların idealler doğrular zaten idealleri ve doğruları akılane biçimde yazıyorsun bu nedenle arada seni etiketliyorum ama sorumun yanıtı yok para nerede para kaynağı nerede? pandemi dönemi oldugunu beinin bile para ödemediğini  öderken kırpıntıya gittiğini hiç gelir olmadıgını da göz ardı etmemeliyiz. yöneticilerin de iş adamı oldugunu pandemiden etkilendiklerini de atlamayalım  adamlar kendi derdine düştü mesela içinde olduğum için biliyorum demir çelik üreticileri pandemi süresince hayvan gibi zarar ettiler. bizim başkanda biliyosunuz demirci.

Çevrimdışı worns

bu mantıklı oynasın pişsin.

iyi deniyordu bu oyuncu için. kiralık gitmesi yerinde olmuş.

Çevrimdışı yaço58

Opsiyon işi sıkıntı hayırlısı olsun bakalım

Çevrimdışı tangaz

tese sonrası hiç pepdullah haberi çıkmaz oldu elde patladı asalak herif gitse de bütçemiz rahatlasa biraz

tanrı inşallah  bir daha böyle bir tipi kapıdan içeri sokmaz

Çevrimdışı worns

yazdıkların idealler doğrular zaten idealleri ve doğruları akılane biçimde yazıyorsun bu nedenle arada seni etiketliyorum ama sorumun yanıtı yok para nerede para kaynağı nerede? pandemi dönemi oldugunu beinin bile para ödemediğini  öderken kırpıntıya gittiğini hiç gelir olmadıgını da göz ardı etmemeliyiz. yöneticilerin de iş adamı oldugunu pandemiden etkilendiklerini de atlamayalım  adamlar kendi derdine düştü mesela içinde olduğum için biliyorum demir çelik üreticileri pandemi süresince hayvan gibi zarar ettiler. bizim başkanda biliyosunuz demirci.

yönetim şu an kaynak bulabiliyor ama o an bulamıyordu, yoktu öyle bir para diyorsan diyebileceğim bir şey yok. ancak, keşke bulabilselermiş çünkü daha kötü oldu böyle diyebilirim. ben genelde türkiye'de işler salla gitsin tarzında yürüdüğü için ve bu ruiz işi de biraz böyle hissettirdiği için bu yönden konuşuyourm. ama gerçeklik o an ruiz'e verilebilecek ya da ödemeleri tamamlayacak tek kuruş yoktu ise doğru söylediklerin, olay bir hatadan çok mecburiyete dönmüş oluyor.

Çevrimdışı haluk.m

Yetenek videoları atalım biraz  :kop:

Mensah'ın yapabildikleri bunlar ama ya yapamadıkları  :evillol: