2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2074817 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı Erman1903

Santon'un da Mensah ve Welinton gibi sarı kart hastası olduğunu biliyor muyuz? Neyse, bu sene yüksek ama önceki sezonlar çok öyle bir durum gözükmüyor sevindim.
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2020, 19:19:30 Erman1903 ]

Çevrimdışı worns

Santon'un da Mensah ve Welinton gibi sarı kart hastası olduğunu biliyor muyuz? Neyse, bu sene yüksek ama önceki sezonlar çok öyle bir durum gözükmüyor sevindim.

zaten pis işlerin adamı. bence bu kadroda 6 bile oynar.

ha oyuncuya çok bayıldığım filan yok zaten beklenen düzeye de çıkamadı biraz eski moda kaldı serie a için bile. ama alanya'nın malatya'nın filan sağ bekinden iyidir gayet. :D

Çevrimdışı Erman1903

zaten pis işlerin adamı. bence bu kadroda 6 bile oynar.

ha oyuncuya çok bayıldığım filan yok zaten beklenen düzeye de çıkamadı biraz eski moda kaldı serie a için bile. ama alanya'nın malatya'nın filan sağ bekinden iyidir gayet. :D

:D Sıkıntı yaratmayacak bir adam Santon. Kademeye girmeleri güzel, aksiyon sayısı da iyi yüzdeli pas oynuyor zaten düzgün yerli bek yok gibi bir şey çevo çevo oyuncular var.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Erman1903

Aslında şöyle iki adet tecrübeli adam vardı kontratı biten, ikisi de hem çok düşük maaş hem çok yüksek istatistikle oynuyorlar kendi liglerinde. İki sene imzalayıp sene sonu canımız isteyince kontrat fesh etsek yine epey daha ucuza gelirler Santon'dan. Cicinhonun boyu dezavantaj tabi biraz ama istatistiklerde hava topu sayısı, kazanma yüzdesi ilginç şekilde başarılı.

https://www.transfermarkt.com.tr/juan-angulo/profil/spieler/84109

https://www.transfermarkt.com.tr/cicinho/profil/spieler/101294
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2020, 19:34:18 Erman1903 ]

Çevrimiçi murat

4.5 opsiyon koyulacak pek inandırıcı degil.

Çevrimdışı worns

bekler santon-n'sakala olursa ljajic'i kesinlikle 3e 5e satmamalıyız. planlı mı onu bilmiyorum (karsdorp'la da ilgilendiysek çok saçma örneğin, santonla ikisinin uzaktan yakından ilgisi yok) ya da eğrisi doğrusuna gelecek güzel bir takım olacak malzemeler biriktirmiş olacağız belli oranda. ljajic'den orta sahada bir cacık olmaz düşüncesindeyim halen. ama onu serbest forvet oynatırsak (serbest on'da denilebilir, defansif görevlerden gölge pres dışında azade olacak) yıldızını parlatabiliriz. bu beklerle ve uygun bir orta sahayla biraz eski moda ama tsl'de gayet iş yapacak bir takım hayal edebiliyorum. ljajic üzerine kurulur bu takım, elimizdeki yetenek beğen-beğenme o. hoca böyle bir şeyin peşinde olabilir, bakalım. kadro netleştikçe daha fazla konuşuruz olasılıkları.

Çevrimdışı Erman1903

bekler santon-n'sakala olursa ljajic'i kesinlikle 3e 5e satmamalıyız. planlı mı onu bilmiyorum (karsdorp'la da ilgilendiysek çok saçma örneğin, santonla ikisinin uzaktan yakından ilgisi yok) ya da eğrisi doğrusuna gelecek güzel bir takım olacak malzemeler biriktirmiş olacağız belli oranda. ljajic'den orta sahada bir cacık olmaz düşüncesindeyim halen. ama onu serbest forvet oynatırsak (serbest on'da denilebilir, defansif görevlerden gölge pres dışında azade olacak) yıldızını parlatabiliriz. bu beklerle ve uygun bir orta sahayla biraz eski moda ama tsl'de gayet iş yapacak bir takım hayal edebiliyorum. ljajic üzerine kurulur bu takım, elimizdeki yetenek beğen-beğenme o. hoca böyle bir şeyin peşinde olabilir, bakalım. kadro netleştikçe daha fazla konuşuruz olasılıkları.

Öyle 3M'lere falan bırakacağımıza kesinlikle inanmıyorum. Sergen hoca son maçlarda kendisini daha verimli şekilde/serbest profil oynattığında geçen sezonundan esintiler sunmuştu biraz. 5M teklif gelse dahi satıp satmamak arasında kararsız kalırız bence.

Çevrimdışı worns

sağda düz kanat kullanmaya bile bi parça tavım ama sol öne akıllı bir oyuncu lazım. viktor fischer iilgisi doğru olsa keşke. ya da en kötü geçen yazdığım genç romen gibi bir şey lazım. boyd'u kiralık gönderip oraya oyuncu bakmalılar. yoksa ljajic'in iplerini salsak bile kaybolur. ljajic'e yaklaşacak, pas istasyonu olacak, içeri doğru koşuları atabilecek bi adam. ljajic'i zaten serbest bıraksan da sola yaklaşıp duracak. orada n'kodou olursa iyi değil :)

Çevrimdışı ALDENYX

Vissel Kobe'den Adem Ljajic için Beşiktaş'a 3 Milyon €'luk teklif geldi. Tarafların anlaşması halinde Ljajic, Japonya'ya gidecek. (BeIN Sports)
3 milyona 5 milyona olmaz o iş...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bilmeyenler için paylaşayım. Tarihin en komik transfer duyumcusu bu :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Öyle 3M'lere falan bırakacağımıza kesinlikle inanmıyorum. Sergen hoca son maçlarda kendisini daha verimli şekilde/serbest profil oynattığında geçen sezonundan esintiler sunmuştu biraz. 5M teklif gelse dahi satıp satmamak arasında kararsız kalırız bence.

ya ben başta maaşını filan da düşünüp satalım diyordum ama sonra farkettim ki biz bunu satarsak bu kadar yetenekli oyuncu hayatta alamayız. ideali 3'lü orta sahada iş görebilecek biriyle (sosa'nın bize ilk geldiği dönem tarzı bir oyuncuyla) ljajic'i değiştirmek olabilirdi. ama o tür oyuncu ucuza bulamayız biz. hatta muhtemelen hiç bulamayız. en mantıklısı en azından elinde doğru kullanıldığında ligde star olabilecek bir yetenek varken onun verimini maksimize etmeye çalışmak. ljajic belli oyunlarda kayboluyor olabilir ama uzak ara en yetenekli oyuncu takımdaki. hatta geleneksel on olarak düşünsen ligde bile seviyesinde adam pek yok.

Çevrimiçi levitate

bi bakıma ilicic gibi mi?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

bi bakıma ilicic gibi mi?

evet güzel benzetme. atalanta'nın genel yapısı çok farklı tabi.

alex gibi de denebilir.
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2020, 19:59:18 worns ]

Çevrimdışı ALDENYX

Hergün ayni takimdan mensah diye oyuncu aliyoruz,eminim ki yarinda alacaz mensahi.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Mensah, 1 yıllığına kiralık olarak Beşiktaş'ta. Kiralama bedeli: 500 bin euro, Satın alma opsiyonu: 4.5M€ (TRT Spor)

Toplam 5 milyon €.

Çevrimdışı worns

Mensah, 1 yıllığına kiralık olarak Beşiktaş'ta. Kiralama bedeli: 500 bin euro, Satın alma opsiyonu: 4.5M€ (TRT Spor)

Toplam 5 milyon €.

o opsiyon zorunlu falansa hoşgeldin yeni lens

Çevrimiçi levitate

Toplam 5 milyon €.
2021 transfer sezonu o opsiyonu indirme  çalışmalarıyla geçecek
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

ya ben başta maaşını filan da düşünüp satalım diyordum ama sonra farkettim ki biz bunu satarsak bu kadar yetenekli oyuncu hayatta alamayız. ideali 3'lü orta sahada iş görebilecek biriyle (sosa'nın bize ilk geldiği dönem tarzı bir oyuncuyla) ljajic'i değiştirmek olabilirdi. ama o tür oyuncu ucuza bulamayız biz. hatta muhtemelen hiç bulamayız. en mantıklısı en azından elinde doğru kullanıldığında ligde star olabilecek bir yetenek varken onun verimini maksimize etmeye çalışmak. ljajic belli oyunlarda kayboluyor olabilir ama uzak ara en yetenekli oyuncu takımdaki. hatta geleneksel on olarak düşünsen ligde bile seviyesinde adam pek yok.

Ljajic gitse N'Diaye falan gelir direk daha bile fazla alıyor olması lazım Sergen hocanın favorilerinden olduğu söyleniyor kalsın bence 😅. Evet ligdeki en özel oyunculardan biri başka o tip biri aklıma gelmiyor benim de.

Çevrimiçi levitate

evet güzel benzetme. atalanta'nın genel yapısı çok farklı tabi.

alex gibi de denebilir.
keşke hoca 3-4-1-2 denese

stoper bulma kısmı sıkıntı olurdu ama olsun

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

bu dayıyı okuması aşırı zevkli :D

kulüp kahve gibi herkes bişey yakıyor maşallah

Çevrimdışı Erman1903

Toplam 5 milyon €.

500Bin kira bedeli fena değilmiş bence. Zaten oyuncuya biçilen değer 5M idi. Zorunlu mu acaba opsiyonu... Kontrat nasıl olacak acaba 1m alıyor olması lazım Kayseri de 1,5 ları fln bulmadı inşallah.
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2020, 20:09:38 Erman1903 ]

Çevrimdışı worns

keşke hoca 3-4-1-2 denese

stoper bulma kısmı sıkıntı olurdu ama olsun

türkiye'de olmuyor öyle işler pek :) 4-2-3-1 zorunlu özellik olarak yükleniyor takımlarımıza. bi sumudica var 3lü oynatan.

Atiba akşam antremanında.

Mensah her yere düştü bu sefer bitti herhalde hayırlı olsun.